Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochaneke

syf u znajomych

Polecane posty

Gość leń sobie zawsze wytłumaczy cz
emu na syf:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochaneke
wyobraz sobie ze nie 30m a 120:) i kto tu bardziej oburzony ? prawda boli az tak bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety zgadzam się z tym
kochaneke ona tak tego nie pojmie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lsakjksjkjsq
kurcze same sprzątaczki na tej kafe siedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lsakjksjkjsq
od rana do wieczora ze ścierą, ulubione zajęcie, najważniejsze że ma być czysto, i niech mi kur...........a ktoś tylko pobrudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmm ????
Naprawdę trzeba mieć nudne życie żeby interesować sie tym jak inni maja w domu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdzietnazwyboru
Patrz sie na siebie zawistna babo :o :o masz czysciutko to zajebiscie, ktos moze mieszkac w syfie i nic ci do tego, zyj i daj zyc innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiekszosc na kafe to lenie
nie sprzątaczki, tylko kobiety, które dbaja o porządek:P a to róznica leniu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .............,,,,,,,,,,,,,,,,,
..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zen.....
kochaneke ,ale Ty siedzisz w domu..nie pracujesz, zajmujesz się dziećmi. a jak ktoś ma dzieci,a jeszcze siedzi 8 godzin w pracy,to nie zawsze ma siłe wrócić i codziennie umyć podłogę :/ bo robi np. w tym czasie obiad i wstawia pranie. a texty hj65rd5sejs "rusz dupę i wstań o 5 rano".. właśnie niektórzy wstają o 5 rano dzień w dzień, bo muszą wyszykować dzieci do przedszkola..i siebie do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zen.....
aha i nie mam syfu w domu,bo jak wracam z pracy, odbieram dzieciaki..to zabieram sie wlasnie za gotowanie i zabawę z dziećmi..jakby ktoś mi wtedy przyszedł do domu to mógłby stwierdzić,że syf,bo tego dnia np. nie umyłam podłogi,a np. po obiedzie jeszcze nie zmyłam talerzy :/ swoją drogą, nie zazdroszczę takich koleżanek-jak Ty..chodzisz do kogoś do domu,po to,aby oceniać? i co? podbudowuje to twoją samoocenę? czujesz się lepsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lsakjksjkjsq
zen całkowicie się zgadzam, niech idzie do pracy i wróci wieczorem do domu, zrobi kolacje dla dzieci itp to się okaże czy ma siłę i ochotę sprzątać po kątach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko masz 100% racji
A ja całkiem zgadzam sie z autorka, chata ma 160 m2. Mam blizniaki, pracuje zawodowo, w domu jest zawsze posprzatane, ugotowane i ciasto upieczone Lubię zapraszać gości, a wszczegolnosci kolezanki i ich mężów. Widzę zachwyt w oczach tych facetów. Pozniej mężowi zazdroszczą, chwala mnie, i nie wierzą ze sobie daje radę doskonale. oczywiście mąż mi pomaga przy wszystkim. W porównaniu do ich żon. Które nawet nie pracują. A ja zawsze wyglądam perfekcyjnie, ładna figura zawsze ładnie ubrana. Ale tak mnie mama wychowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdzietnazwyboru
nie sprzątaczki, tylko kobiety, które dbaja o porządek Czemu mowa o kobietach jedynie ? Faceci powinni tak samo dbac o porzadek i sprzatac w domu, kobieta kobiecie wilkiem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedzaca donica
Nie ma to jak wejsc na forum i dupe znajomym obrobic,tak jak by rzeczywiscie kogos to bardzo obchodzilo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdzietnazwyboru
w domu jest zawsze posprzatane, ugotowane i ciasto upieczone cudownie, ale wiesz mozna miec inne priorytety niz skrupulatne szorowanie wszelakich powierzchni, gotowanie obiadu dla calej rodzinki i pieczenie ciasta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko masz 100% racji
Priorytety tez mam inne nie tylko to, ale jak ktoś jest niezaradny życiowo, to co sie dziwić. Na coś trzeba zwalić:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka przeciez
napisala ze ma 5 m_czne dziecko w domu a wy tu o pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trop
Autorko masz 100% racji- cóż za skromność :p!!! Moja mama widocznie mnie słabo wychowała, bo ciast nie piekę, z wyglądem bywa różnie, syfu chyba nie mam, ale raczej z podłogi u mnie w domu bym nie jadła... Rzucać nie będę kamieniami w te co mają bałagan/syf w domu. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Poza tym wolałabym by ludzie kojarzyli mnie nie tylko jako dobrze wyglądającą i pedantyczną kurą domową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdzietnazwyboru
niedoledztwo jasne :) Czasem w pracy spedza sie wiele godzin rozlozonych od rana do wieczora, nie ma czasu na powrot do domu i przyrzadzanie obiadu, w wolnych chwilach mozna udzielac sie charytatywnie, rozwijac swoje pasje, uprawiac sport, spedzac czas aktywnie na swiezym powietrzu, na lonie natury, podrozowac, doksztalcac sie, poznawac odmienne kultury, szlifowac jezyki obce etc niekoniecznie siedziec w domu i sprztac i gotowac jezeli to jest dla was oznaka zaradnosci to fajnie macie :D Na upartego nie trzeba miec nawet kuchni w domu, da sie przezyc spokojnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaa brudasy
moja szwagierka nie ma dzieci a syf ze szkoda słow -dzbanek elektryczny to jak chwycisz to nie ma gwarancji ze sie od niego odkleisz,pajeczyny ,kurz a toaleta to pozal sie boze ,ale jak zacznie opowiadac o pracy jaka to pani ,w jakim towarzystwie sie obraca i po jakich lokalach .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjj prawda
ale dlaczego kobieta zorganizowana i zaradna kojarzy ci sie z kura domowa piekaca ciasta ? Czy naprawde jestescie tak glupie ? Ja rownie sie zgadzam ze wszystko da sie pogodzic obowiazki+ przyjemnosci. Skoro zalozylismy rodzine i mamy male dzieci ktos musi je wychowac i dbac przy tym o dom prawda? Skoro moj maz pracuje ciezko caly dzien by to wszystko i nas utrzymac to ja co mam robic oprocz zajmowania sie dziecmi? Siedziec caly dzien na kafe ?? Chyba obowiazki sie dziela? ktos pracuje zajmuje sie dziecmi ktos dba o do

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjj prawda
DOM szczyt lenistwa siedziec nie sprzatac miec syf nie pracujac przy tym a jedynie majac dzieci i cale od usprawiedliwienie w tych biednych dzieciach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdzietnazwyboru
Ahh te nawiedzone Matki Polki :) Perfekcyjne panie domu dla ktorych, kazdy inny jest syfiarzem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdzietnazwyboru
I czemu tylko od kobiet wymagacie sprzatania !!! Jak jest syf to kobiete od razu obsmarowuja :o A gdzie jest facet do cholery ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdzietnazwyboru
Skoro moj maz pracuje ciezko caly dzien by to wszystko i nas utrzymac to ja co mam robic oprocz zajmowania sie dziecmi? Siedziec caly dzien na kafe ?? Chyba obowiazki sie dziela? ktos pracuje zajmuje sie dziecmi ktos dba o do Jezeli taki uklad ci pasuje to ok, nie kazda kobieta decyduje sie wydanie potomstwa, nie kazda matka rezygnuje z pracy i siedzi w domu z dzieckiem w roli gosposi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjj prawda
masz racje facet tez powinien cos robic w domu ale zdecydowanie jest to zrozumiale ze skoro wraca zmeczony po calodniowym dniu w pracy nie bede go ganiala z mopem po mieszkaniu? Moj maz wraca do czystego mieszkania, usmiechnietej rodziny . I jakos z tego powodu nie narzekam . Poza tym czemu sie na kobietach ludzie wieszaja.. Hmm.. Mi sie kobiety zawsze kojarzyly z płcią zdecydowanie mniej flejowata .. Być może dlatego. Jednak jesli ktos wie ze kobieta caly dzien w domu z dziecmi i nie pracuje to raczej to ona powinna to ogarnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiekszosc na kafe to lenie
jak ja uwilebiam takie tematy:D mam w doopie wasze zdanie, ważne ze porządek w domu jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjj prawda
jestem matka, zona i kobieta . Nie czuje sie gosposia wybacz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×