Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość emilka2333333333

top model 3

Polecane posty

Gość emilka2333333333

oglądacie? Na kogo liczycie ? Moje faworytki to : Ola Antas , Marta Zimlińska i Ania Koryto ( kolejność nie przypadkowa) jeszcze Renata jest dosyc ładna ,ale nie dorównuje tej trojce wg mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najsensowniej wedlug mnie...
Zuzanna Kołodziejczak, Tamara Subbotko i Marcela Leszczak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola antas jest ładna?
no coz hehe o gustach sie nie dyskutuje ale ja na tą dziewczyne patrzec nie moge :O nie podoba mi się jej wygląd jak i zachowanie. Oby odpadła jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrednamalpaa27
tamara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ziminska nie potrafi pozowac ,do tego gdy sie usmiechnie pokazując zeby jest masakryczna.Najładniejsza według mnie jest dziewczyna z blizną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak ta dziewczyna z
blizną to porażka tym zachowaniem czytaj: płaczem z powodu blizny;) - to mi przypomina tą co wygrała pierwszą edycję tamta też się tak rozczulała nad sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe czy wy byście nie
płakały, gdybyście miały bliznę na twarzy, czy gdziekolwiek indziej?:O Ja mam blizny na palcach u dłoni i chociaż mam je od dziecka, to czasami zdarza mi się nad nimi zapłakać, bo wiem, że mnie cholernie szpecą. Ona nie robi tego, żeby wzbudzić litość, to silniejsze od niej, widać to. Musicie sobie uświadomić, ze nie wszyscy są tak gruboskórni jak wy, niektórzy są wrażliwi, nawet bardzo wrażliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominisia21
Do koleżanki 2 wiadomości wyżej: Mam chorobę skóry na całym ciele, więc wiem jaki jest to ciężar, jak ciężko jest się czasem ubrać choćby w bluzkę na krótki rękaw, często czuje na sobie wzrok innych ludzi, patrzących z obrzydzeniem i przeżyłam różne nieciekawe sytuacje. Rozumie, że na castingu dziewczyna to bardzo przeżywała i zaspokoiła ciekawość widzów opowiadając o tym skąd owa blizna się wzięła. Jednak są już 3 odcinki, w których widoczna jest jej osoba i dosłownie każda jej wypowiedź to "o jaka ja jestem biedna". Nie znoszę budzenia w ludzi litości. Owszem trzeba walczyć o akceptację, ale nie wykorzystywać swojej "słabości" do osiągnięcia pewnych celów. W dodatku ona mówi o tym ciągle, powoduje to, że ludzie za każdym razem zwracają uwagę na jej bliznę i tak jak ja nie będą pamiętać jej imienia, a nazywać "dziewczyną z blizną". Każdy w życiu przeszedł jakieś ciężkie chwile, ale czy cała Polska musi znać te problemy i ma się nad każdym użalać? http://urodzona-by-pisac.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem jest i to duzy
czasem ubrać choćby w bluzkę na krótki rękaw - co to znaczy?? masz bluzke z krotkim rekawem i na to zakladasz druga??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje dziecko ma jedno imie
masz łuszczyce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie oglądam tego. Uważam że kobieta czy dziewycha nie ma honoru jak występuje w samych majtkach przed debilami z TVN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja naujczyla sie jak miala
taka blondynka jest ładne ale ma krzywe żółte zęby, pewnie jej zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora82
Nad Paulina Piperska cala Polska plakala. Wygrala top model ecycje I i co jej to dalo nic. Kariery nie zrobila i nie zrobi bo jest za niska. Ta z bliza tez irytuje i nawet nie chodzi o blize ale o to ze nie ma urody na modelke. Ta chinkowata tez jest mega brzydka. Male oczy wielka twarz, mam nadzieje ze nie wygra bo na swiatowych wybiegach jakos skosnookie modelki nie kroluja tylko takie z typowo sowianska uroda. A tak w ogole to to, tora wygra podobno jest ustwione od pocztaku-wiec ten program to jedna wielka sciema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jikmny
chinowata wyglada strasznie wrednie. a ta modelka zuzanna bijoch to jest dopiero brzydka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvfvfee
ta oryto to porażka, za niska, (nie dali szans innym bo sie na ta zlitowali), na zdj źle wychodzi, jest pusta, i do tego wyglada jak małpa, powinna wyleciec ! fajne sa, Rnata, Ania C, taka blondi niby przy kosci, Zuza jest spoko nie ma cisnienia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hHAHAHAHAH***************
oglądacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bujakiwicz jest po 30 a nie po
jestem za Marcelą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhjgjhhh
Mi sie podoba Justyna ale bardziej z osobowosci, zakrecona, sympatyczna, wesola :) Wygrac powinna Tamara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hHAHAHAHAH***************
nie znosiłam Olki Krysiak dobrze że odpadła miala się za niewiadomo kogo to samo Aśka też dobrze że odpadła do kompletu odpaść powinna Renata następna co się ma za lepszą od innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łuhu
powinna wygrac tamara albo marcela. ostatecznie jak wygra renata nie bedzie zle choc jest gorsza od dwoch wspomnianych wyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamigotkami
Olka Krysiak była najlepsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko i wylacznie
MARCELA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna powinna
wygrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hHAHAHAHAH***************
według mnie Zuza, ale przede wszystkim ze względu na to, że widać, że nie ma nasrane w głowie jak Renata i te inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugul 90
mnie bawi to, że te dziewczyny już są celebrytkami. W peirwszym odcinku odpadła Ksenia i na swoim fejsbuku już chwali się autografami, które rozdaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc super ktos i td
Finał rozegra zuza i marcela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten program to ustawiona jedna wielka ściema :) zastanawiam się dlaczego już tak ochoczo cycków nie pokazują :D coś się zmieniło ? jestem na milion procent przekonana, że wygra MARCELA :) wspomniecie moje słowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda że odpadła Justyna. widać było że to sympatyczna dziewczyna.taka normalna. denerwuje mnie natomiast Renata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko nie Tamara, wredna geba i drewno. Jestem za Marcela i Zuza, pozostale to nic ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×