Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozkwitam na wiosnęę

Jak znajdujecie czas na prace i na wychowywanie dziecka i obowiazki domowe?

Polecane posty

Gość 86mama
do arszenika - A dla dzieci masz czas ? Bo ja wolę sprzątnąć PORZĄDNIE raz na tydzień, w weekend gdy jest więcej czasu ,a w tygodniu po pracy ugotować, zjeść, ogarnąć i z dzieckiem spędzić czas ...w nocy nie mam zamiaru myć kibla sorryyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toksyczna- rybki :):) Ale planujemy psiaka w ramach "dogoterapii" :) Mnie sie bardzo podobaja czarne meble...Ostatnio kupiłam taką piękną, czarną komodę- no boska. Po dwóch dniach zakumałam o co chodzi facetowi z ta czernią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do arszenika
dla dzieci mam czas, bo ja sprzatam rano gdy dzieci sa w szkole, po poludniu mam czas tylko dla rodziny, nie musze latac ze sciera ;) Poza tym ja tez pracuje, ale mam to szczescie, ze moge pracowac w domu , jestem tlumaczem i pracuje na wyznaczone daty, sama sobie ustalam godziny, wiec prosze mi nie pisac, ze sprzataniem sobie czas zajmuje. Po prostu nie wyobrazam sobie sprzatac w lazience tylko w weekend. Sama mam troje dzieci, wiem jak wyglada lazienka gdy takie dzieciaki sama sie wykapia, troche posprzataja po sobie, ale wiadomo , ze nie na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do arszenika
moj ostatni post byl do 86mama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...14
............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 86mama
no ja mam 1,5 roczne dziecko więc takiego bałaganu nie robi, spokojnie mi wystrczy jak w weekend sprzątne , a w tygodniu odkurzanie i takie drobne , nie czasochłonne prace ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 86mama
mimo wszystko nadal nie rozumiem, jak można siedząc w domu narzekać na brak czasu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfrvtrhyetr
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pindzia
To też zależy na czym w życiu kobiecie zależy, czy na idealnie wypielęgnowanym domu i pichceniu domowych obiadków, czy na czymś innym. Moim priorytetem życiowym nie jest prowadzenie domu i stanie przy garach,wolę za to popracować zawodowo, spędzić czas z dzieckiem na spacerze czy zabawie, odpocząć z herbatą przed tv, wyjechać gdzieś. Nie jestem typem kury domowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co jest takiego w łazience, ze trzeba ja sprzątać codziennie!? Moja córka teraz szaleje w wannie, wiec jak już leży w łózku po prostu biore szmatę i wycieram, wannę myję codziennie przed jej kapielą- nie wiem, co miałabym jeszcze robic codziennie..Serio.. Moze mam mała łazienke po prostu :) Toksyczna- ano właśnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do arszenika
mireczkowata - no wybacz, oprocz kapeli w lazience sie robi siku i inne rzeczy ;) nie wyobrazam sobie nie posprzatac codziennie lazienki, ktorej uzywa 3 dzieci. Higiena i czystosc to podstawa. Jestes brudasem, ze tak sie dziwisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studiuje w Grecji
autorka dolicza szykowanie ubrań córki na nastepny dzień :D Czyli mam rozumieć , że gardoroba twojej córki jest tak ogromna , że cała do niej wchodzisz i godzinami wybierasz w co by ja wystroić :D Nie przesadzaj autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 86mama
zaczyna mnie coraz bardziej przerażać ta rozmowa .... normalna sprawa że sprząda się KIBEL jako sedes .... szczotka plus płyn,. ale dla mnie ( ta która nie sprząta generalnie codziennie) jest to logiczne, i nawet nie pisałam że to robię codziennie !!! To zajmuje mi uwaga jakies 1,5 minuty !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 86mama
sprząta - bez D ...bo zaraz to skomentują ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mireczkowatej
a ty jesli codziennie nie myjesz toalety, podłogi i całej reszty to bakterie z waszego "srania" są wszędzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mireczkowatej
a ty jesli codziennie nie myjesz toalety, podłogi i całej reszty to bakterie z waszego "srania" są wszędzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj mirka mirka
mireczkowataaa- czytam twoje wypowiedzi to z ciebie jest niezły brudas blee musisz mieć mega syf w domu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala1
ładnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pindzia
Przepraszam, tu zgodzę się z mireczkowatą.Po jakiego kija sprzątać co dzień łazienkę ? Zresztą nie wyobrażam sobie tego robić siedząc cały tydzień na pełen etat w pracy. Do tego dolicz sprzątanie pomieszczeń plus łazienka, to człowiekowi doby by nie starczyło na obowiązki. A kilka małych zacieków z mydła na umywalce czy drobny paproch na podłodze łazienki naprawdę krzywdy nie zrobi, wystarczy co parę dni sprzątać łazienkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pindzia
Ja naprawdę dziwię się tym codziennie sprzątającym, że Wam się chce dzień w dzień sprzątać te łazienki i pokoje.Bo w 3 minuty tego się zrobić nie da. Przynajmniej godzina , dwie potrzebne.Nie macie ciekawszych rzeczy do zrobienia niż te porządki co chwila ? Nie wiem, choćby iść na spacer, odpocząć, pospać, zrobić się na bóstwo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
po to sprząta sie codziennie łazienkę żeby było higienicznie ... brudasy i syfiary tego nie zrozumieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 86mama
zgadzam się ;-) aby syfu nie było, a jak sie raz nie odkurzy, wstawi pranie następnego dnia ... i zrobi coś fajnego dla siebie, dla rodziny , to nic się nie stanie ! Żyje sie raz - nie po to żeby na szczocie jechać non stop ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pindzia
A ja uważam, że naprawdę nie macie żadnych innych ciekawych priorytetów w życiu oprócz prowadzenia domu, bo jak człowiek myśli też o sobie , swoim rozwoju, to nie pieprzy się z codziennymi porządkami, bo ma ciekawsze zajęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu ludzie, wlanie domestosa i wyczyszczenie szczotką kibla to dwie minuty roboty! Nie wiem nawet czy to pod sprzątanie podciagnać :):) Domestos i szczotka na miejscu :) Chyba, ze panie niepracujące robią to szczoteczką do zębów- higiena w końcu to podstawa :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pindzia
86 - dokładnie. Zgodzę się. Syfu też nie toleruję, staram się utrzymać ład i skład w domu, ale bez przesady,żebym za jednym paprochem czy plamką z lupą latała co dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pindzia
No dokładnie,kibel można umyć w każdej chwili, jak się widzi,że robi się brudnawy, a nie z harmonogramem w ręku, że trzeba co dzień, czy czysty czy brudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
mireczkowataaa - a co ty sie tak czepiasz pan niepracujących ? przecież tu wiekosc pracuje wiec o co ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×