Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rudaagatka

Adipex - Zakaz ofert handlowych !!

Polecane posty

Gość Kolejna oszukana!!!
Witam czytam wasze forum od dluzszego czasu niestety tez dalam sie oszukac xxxona25xx :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolejna oszukana!!!
Wklejam jej maile bo niestety na moje nie odpowiada zobaczcie sami jaka jest miła Kwietnia 2013 11:33 Elena xxx napisał(a) Łatwo powiedzieć, psuje mi opinie jakieś suczysko a ja po prostu chce pomoc innym bo sama mialam problem kiedys z kupnem, teraz mieszkam w Czechach i problemu z tym nie mam . 100 szt 238 zł w tym wysyłka. Paczki wysyłam po zaksięgowaniu kwoty na koncie gdyż poczta czeska nie ma w ofercie wysyłek pobraniowych za granicę. Możliwy odbiór osobisty w Blansko. Dolączam foto leku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrozpaczona :(
Dziewczyny prosze was o jakies namiary pisze do wszystkich co znalazlam na forum ale nikt nie chce mi odpisac,prosze mam 30kg do zrzucenia mariaociepek@wp.pl prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ,a w szczególności Witam Sabe , jestem drugi dzień na Adim , pałera mam ,ale się nie ważyłam, bo nie mam wagi ,Sabcia nie gniewaj się że tak rzadko jestem ,ale brak czasu ,ale pozdrawiam Was wszystkie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Saba na pewno wejdę tylko wciąż brakuje mi czasu ,ale jutro na pewno skorzystam ,jestem juz piąty dzień na Adim , chyba coś zleciało ,ale wyniki będą widoczne po miesiącu .Pozdrawiam wszystkie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adipex Retard 15 mg, oryginalny z Czech. Kontakt: alowi@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No więc tak ....tyczy sie to xxxxona25 czy elena czy D u p e n a a tak naprawdę Aneta SAHIN KONTO MIAŁA NIBY JASTRZEBIE ZDROJ ,czekalam az jednak ruszysz d u p e i oddasz kase ale wolalas na siebie ukrecic bata :) wyslalam już odpowiednie pisemka do banku,urzędu skarbowego a mąż w końcu ruszył sprawę u siebie na policji....MYSLALAS ZE TO CI TAK BEZKARNIE UJDZIE ??? Niestety trafilas na zla osobe!!! także zycze miłej lektury czytając zawiadomienia!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adipex Retard 15 mg. Lek jest oryginalny zakupiony w czeskiej aptece. wysyłka z opcją sprawdzenia zawartości. Kontakt: alowi@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśka66
Pozdrawiam Jeżeli ktoś będzie chciał upić adi od eleny (z postu powyżej) to nie radzę: straciłam ponad 200 zł... Życzę jej wszystkiego najgorszego i niech się udławi naszym nieszczęściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anuska a kiedy od niej kupowalas? To ona dalej handluje? Podaj na jakie konto wyslalas pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, właśnie dołączyłam :) Jestem na adim od 4 dni :) Jest super :) czuje się świetnie i jestem pełna energii :) Wyczekuje na efekty. trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alowi@wp.pl OSZUSTKA!!!! Straciłam kasę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć ja zamawiam od jakiegoś czasu u pani adipex.retard@o2.pl jedyna chyba uczciwa osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczciwa osoba :kamilaadipex2@interia.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
739454880 uczciwy. Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam ze uczciwy. Ala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antosia854
Pochwalę się Wam moim osiągnięciem miałam nadwagę nie tam jakoś mało bo przy 169cm-120kg to sporo;( ale to już za mną. Zaczęłam dietę wraz z suplementem i ćwiczeniami efekty były ale również bóle brzucha i senność, oczywiście duża waga to i ćwiczyć ciężką. Więc postanowiłam że zmienię suplement i zaczęłam przeglądać strony internetowe fora i tak w jakiejś dyskusji pojawiło się african mango http://szczupla-kobieta.pl dziewczyny zachwalały że im pomogło zrzucić nawet do 12 kg w miesiąc nie wierzyłam bo jak to można schudnąć bez ćwiczeń i drastycznej diety, skusiłam się i zamówiłam i jestem mega zadowolona jestem bo do tej pory nie powrócił efekt jojo a ja w końcu mam zdrową wagę ;)w 2 miesiące zgubiłam wtedy 20 kg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcecie dostać oryginał tak jak ja. Piszcie na meila to podam kontakt do sprawdzonego mars7@onet.eu ktoś podaje też tu ten numer ale wole na meila. VIOLA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frania689
Po wpisie Antosia854 zamówiłam sobie również Afrykańskie Mango z tej stronki http://szczupla-kobieta.pl mają fajne promocję;) więc się skusiłam i wiecie co powiem Wam,że nie oszukują,że działa bo do dzisiaj zgubiłam 8,5kg a to dla mnie bardzo dobry wynik;) Mam nadzieję,że dalej będzie tak ładnie szło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataleeek
Witam was! Mi wczoraj przyszly tabletki wydaja sie orginalne. Dzis przy sniadaniu wzielam pierwsza tabletke i na razie nie czuje zadnych skutkow ubocznych, zadnego powera ani suchosci w ustach :( boje sie ze to podrobki.. Po jakim czasie powinnam czuc ze tabletka dziala?? Mam nadzieje ze ktos mi odpisze, i jeszcze jak mozna to powiedzcie mi kiedy najlepiej brac tabletki ja wzielam w czasie sniadania.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabapomocna
hej widze że zostałaś bez odp. więc może Cię pocieszę, nie każdy odczuwa suchość w ustach i powera, każdy organizm odbiera to inaczej, ja też nie miałam takich odczuć ale zaczęłam zauważać różnice na wadze i w wyglądzie a przede wszystkim brak apetytu...ale przyznam że po póltora tyg zaczęłam brać 2 tab. no i 2 tab były dla mnie wystarczjące, ja kupiłam na doping-online.com więc wejdź tam sobie na strone i porównaj swoje opakowanie ze zdjęciem z tamtej strony bo na 200% kupiłam tam oryginalny adi , buziak :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też słyszałam wlaśnie już sporo pozytywnych opinii na temat kupna adipexu na doping-online.com co prawda sama jeszcze się nie zdecydowałam...ale to tylko dlatego że jestem studentką i niestety powstrzymuje mnie bariera finansowa...no nic cierpliwie zbieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza oferta ! Super skuteczne tabletki na odchudzanie ! Adipex Retard ! Szybka i dyskretna wysyłka! Możliwość kupna pełnego opakowania 100 sztuk, oraz zakupu w blistrach mniejszej ilości (od 20 sztuk). Ceny kształtują się następująco: 20 sztuk - 60zł 40 sztuk - 110zł 60 sztuk - 160zł 80 sztuk - 210zł 100 sztuk - 250zł Zapraszam do współpracy! adipex.czechy @o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie! Jeśli szukasz sprawdzonych skutecznych tabletek na odchudzanie, to dobrze trafiłaś / trafiłeś! www.adipexretard.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jutro odbiór osobisty Wrocław kontakt przez mars7...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×