Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rudaagatka

Adipex - Zakaz ofert handlowych !!

Polecane posty

Hej dziewczynki, jak tam kilogramy? 4 lata temu schudłam na Adiku 15,5 kg w miesiąc... Przez ostatni rok przytyłam 22 kg przez zajadnie stresu i alkohol, teraz jestem na adiku 21 dzień i już nie jest tak kolorowo jak 4 lata temu... Spadło tylko 8 kg ale sie nie poddaje Zostało mi jeszcze 79 tabletek więc muszę dać radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki. Ja po 4 tabletce dzis. 2,6 kg mniej. Wiem ze to jak na razie woda ale i tak cieszy kilka lat temu schudlam 18 kg na adim w krotkim czasie. Waga mi sie dlugo trzumala ale od roku zaczelam zajadac stres i pis duze ilosci alkoholu i tak przez ostatnie 14 miesiecy przytylam 22 kg i wygladam jak wieprz! Mam nadzieje ze uda mi sie powtorzyc sukces sprzed kilku lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne jest to ze sa to dwie rozne osoby i pisane komentarze w odstepie 12 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki. Troszkę mnie nie bylo i patrzę, że świetnie się rozwinęło forum :). No ja dziś się zważyłam i zmierzyłam i sama nie wiem co o tym myśleć. Mam nadzieję, że waga się zepsuła bo mam elektryczną. Z wagi w sumie od 14.03 z małą przerwą zeszło mi 4kg :( MAŁO troszkę lepiej w wymiarach bo wszędzie -4,5cm. Nie wiem troszkę jestem podłamana jak czytam jak szybko Wam schodzi. Nie wiem już sama o co chodzi. Pragnienie cały czas mam, nie jem wieczorami bo wiadomo, że nie tędy droga :). W ciągu dnia jem 4 posiłki lekkie i małe. Wiem, że lepszy rydz niż nic no ale... . Może coś poradzicie Kochane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rano jem platki ryzowe na mleku,pozniej długo nic i pije duzo wody,od kilku dni na obaid zjadam zupke chinska,pozniej ide do pracy a jak wracam to jem łyzke ziemniakow do tego jakas surowka,rzadko kawałek miesa.Ogolnie nie chce mi sie jesc a jesli juz to zjadam raczej duze ilosci jabłek.W sumie to jem 3 posiłki dziennie przegryzane kilkoma jabłkami.Zazwyczaj biore Adasia ok 12-13 nim wyjde do pracy.Ale np w sobote i niedziele wzielam rano zaraz po sniadaniu bo bałam sie ze bedac cały dzien w domu bee podjadała.No i niestety wieczorem czułam juz głod.Ale nie zjadłam nic kalorycznego tylko własnie jabłka. Szczerze mowiac liczyłam na lepsze efekty. Mam taką skłonnosc ze nie działąj na mnie rozne leki a jesli juz to w duzych dawkach,zadne p,bolowe typu paracetamol czy ibuprom to na mnie nie działa.Jak juz biore to cos z pogranicza morfiny.Ale nie spodziewalam sie ze i Adas na mnie tak slabo podziała.No ale nic to,moze macie racje,wybiore do konca jednym ciegiem i wtedy zobaczymy co bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saba, kurcze niezły rozrzut wiekowy masz tych muszkieterów swoich:) sorki,że pytam, ale 77to twój rocznik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie olinka tak jakos wpisałam mój jest 74 :) trochę wcześnie zaczęłam w porównaniu z niektórymi kobietami teraz hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyjaśniłam sobie z tą Pani,a ale nie będę pisała na forum. Zaintersowanych zapraszam na mojego maila. Dla niedowiarków mogę równiez wysłać fotki ze stycznia i teraz i zobaczycie czy kłamię. Tak czy siak, na forum nie mam zamiaru się już udzielać, choć byłam jedną z pierwszych... Pomyślcie sto razy zanim kogoś oczernicie.. Miłego zrzucania kilogramów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam 19 lat jak urodziłam :) ale sie cieszę bo jestem młoda i dzieciaczki mam już duże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde jaki ten dzien krotki.mykam juz spac bo o 7 wstaje dobrej nocki wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o co chodzi z rudaagatka? chyba mnie jakaś dysksuja ominęła, ktrej już nie ma bo usunięto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudaagatko to co to za pani? To jakaś tajemnica? Szkoda bo kilka osób zamiast pozbyć sie szybko kilogramów to pozbylo sie kasy z portfela jeszcze szybciej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To że jakaś naciągaczka podaje że ma namiar ode mnie. Napisała mi że jestem tępa że podałam swoje imię, od kogo mam Adi itp. i że łatwiej było jej przekonać ludzi do "kupna" bo jestem "zaufana" ... Koniec, mam dosyć swoich problemów, a jeszcze jakieś insynuacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saba, no pewnie, starszych masz już odchowanych (no ten 20latek to już w ogóle kawaler na wydaniu) i mogłaś sobie pozwolić na malucha, który cię na pewno odmłodził jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinka tu cały czas ktoś wszystko usuwa a w szczególności nasze wypowiedzi jak np Karen wypowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja sie cieszę ze mam takie malenstwo w domku teraz :) bo oni już maja swój swiat a mama już nie jest tak potrzebna jak kiedyś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytaj ile idzie paczka z Czech... Ok 5 dni roboczych, a pisała że wysłała Ci we wtorek... Mogłaś się tego spodziewać, ciekawe czy jak dostaniesz to przeprosisz ją na forum tak jak to oczerniasz... Rudaagatko wyjaśnisz mi może ten swój komentarz z tamtego forum do Ona27Wwa bo ja tu czegoś nie rozumiem??? Twierdzisz ze nie znasz Xxxona25 a jej tak bronisz? Hmmmm ja raczej nie jestem blondynka nie obrażając dziewczyny nikogo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I druga podstawowa sprawa Ona27Wwa nawet w żadnym komentarzu nie podała ze wzięła z Czech! Boże dziewczyny poczytajcie same ostatnie strony starego forum...a dobra ja już sie nie wypowiadam szkoda moich nerwów a wy dziewczyny czytajcie odkładanie ...nie dajcie sie nabić znowu w butelkę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj widzę zakrecilas sie z lekka :) dobra zmykam spać bo szkoda czasu kto bedzie chciał to wyciągnie wnioski a kto nie to trudno. Tylko szkoda bo Cie polubilam chociaż Cie nie znam ale chyba tu o to chodzi na tym forum zeby przyciągać naiwnych ludzi...dobrze ze ja wzięłam za pobraniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam przerwy,gdyż ja poczułam pierwsze słabsze dzialanie po okolo 10 dniach i jeden czy dwa dni nie brałam w efekcie mial lepsze dzialanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedno jest pewne osoba rudaagatka ściemnia :) poleca kogoś kto oszukuje ludzi... lub sama jest tą osobą która nabija sobie pięniądzę przez naiwność ludzi którzy chcą schudnąć. I te jej efekty :/ dziewczyny nie jest to możliwe by na adasiu spadło Nam tyle kg ile jej w takim czasie :) Dzisiaj mój informatyk z pracy sprawdzi czy mail xxxona24xxx@gmail i drabsy@wp.pl z któego pisze rudaagatka mają jeden nr IP i będzie wiadomo kto jest kim :) Założymy inne forum by Ci oszuści więcej nie żerowali na naszej naiwności i powiem tylko tyle wystarczy nr IP i zrzut z ekranu z ogłoszeniem o sprzedaży adipexu i ta osoba jest pod obserwacją Policji ... a to jej się należy :) Pozdrawiam i nie dajcie się oszukać teraz będzie zmieniała nicki maile itp :) ale nigdy nie płacie przelewem bo przesyłki nigdy nie dostaniecie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi już od 23 marca idzie paczka z czech hahah od xxxona25xxx@gmail.com jedno jest pewne już nie dojdzie ale za to mam inny pomysł jak odzyskać pieniądze i je odzyskam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona27Wwa Kiedyś trafi to na niego tylko jego oszuka ktoś jeszcze lepiej :) wskakujcie na tamto forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej widzę ,że pokasowali moje ostrzeżenia ale to nic wszystkich wpisów nie usuną. będę pisać wszędzie i ostrzegać kolejne dziewczyny. Teraz nie biorę adi bo niedługo wyjeżdzam do roboty do holandii na szparagę i tam dopiero będę miała dietę cud. Ale jak wrócę to napewno zaraz kupię aby utrzymac wymarzoną wagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Witajcie :) ja drugie dzien z adipexem mam za soba :) narazie nie wchodzilam na wage ale widze ze brzuszek robi sie mniejszy :) dzisiaj niestety daruje sobie tabletki poniewaz cala noc mialam wymioty powodowane... wiem ze to smiesznie brzmi ale... zla pogoda :) .... jak narazie ciagle chce sie piiicccc :) i ta suchosc w ustach ahh :) .. pozdrawiam laseczkii :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×