Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rudaagatka

Adipex - Zakaz ofert handlowych !!

Polecane posty

Wstawać :) ja już od 5:50 nie śpię :) mój synek nie może spać :) Dzisiaj drugi dzień z Adasiem :) czuję się ok tylko trochę głowa boli :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) u mnie od wczoraj spadlo kolejne 400 g. Także codziennie waga idzie w dol... Mialam tylko dwa dni gdzie waga stanela w miejscu :) Nie zaluje, ze kupilam Adasia ;) jest mega skuteczny :) wiem, ze bez niego nie dalabym rady... Bo zawsze musialam cos slodkiego podjesc.... A teraz wogole nie mam na to ochoty :D. Cel to 60 kg. Więc dluga droga do zgubienia sadla jeszcze..... A pozniej już tylko zezbienie ciala na silowni i dieta do konca zycia :) ale wole to niz miec to co mam teraz :) Pozdrawiam Adiczanki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek :) ja tez już kawusie wypilam ale trochę nocka za krótka jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane, dziś dzionek pierwszy. Na razie wypiłam kawusie oraz zjadłam serek wiejski na śniadanko. Adasia zamierzam wziąć tak ok 10 bo teraz to chyba za wcześnie.;) Kurację zaczynamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam. Mam wrażenie, że całą noc nie spałam, nie mogłam zasnąć, a potem budziłam się co chwila. Ale ile mam energii, mówię Wam. O 5.30 już byłam z pieskiem na spacerze ( jak nigdy). Teraz sącze kawkę w pracy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim ja tez za swoim sie rozgladam bo smsy mi przychodz ze juz jedzie a go nie ma i nie ma. Mam nadzieje ze Adam mnie nie zdradza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyki-myślałam,że te zmiany nastrojów mnie ominą,ale dzisiaj to ja mam dopiero doła,co jest u mnie naprawde żadko spotykane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudaagatko a ty cały czas tzn codziennie pijesz te red bule? Bo tez sie zastanawiam czy nie zacząć ich pić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, tematu zmienić nie umiem :( Szukałam chyba z pół godziny i nie znalazłam ;/ Red Bulle piję codziennie, w sumie teraz te tańsze odpowiedniki bo jestem na bezpłatnym urlopie i fundusze mi nie pozwalają, ale bez cukru oczywiście... Ze mną coś się dzieje nie tak. Szłam przed chwilą do sklepu, piłam rano tylko herbatę, nic nie jadłam i zwymiotowałam w krzaki tak mnie zmuliło... W razie co dziś nie łykam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napoje energetyczne sa niezdrowe :) lepsza herbatka czerwona lub zielona... :) czerwona spala tluszczyk do tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wczoraj padłam spac. A dzis juz zjadłam płatki z mlekiem i adasia gdzies ok poludnia wezme bo jak wcoraj rano wzielam to juz wieczorem czułam głod. Ale ciagle stoje -2.5kg co mnie niezbyt zadowala :( Ide dzis do lekarzai do szkoły dzieci i jeszcze w kilka innych miejsc i mam sporo zajec wiec na razie sie żegnam z wami i do zobaczenia pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale u mnie dzisiaj brzydko za oknem bleeee :( rudaagatko to chyba tez zacznę pić red bule :) a nie doczytalam albo nie zauważyłam ty kupowalas przez kuzynke Adasia? To fajnie no chociaż sprawdzony masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajmanka kuracja Adasiem powinna trwac do 3 miesiecy. Dlugotrwale zarzywanie uzaleznia i ma wiele skutkow ubocznych. Tak mi tlumaczyl moj lekarz ktory go przepisywal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kiepsko się czuję muli mnie jakoś :) ciśnienie 128/90 głowa boli i jakoś niedobrze mi :(:(:mam nadzieję ,że przejdzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie, poniewaz nigdy nie kozystalam z uslug kurierskich. dostalam wczoraj o8 rano sms ze moja paczka zostala przekazanado doreczenia (sprawczalam na stronie ze jest w doreczeniu) dzis taki sam sms a ja jej dalej nie mam. czy mam dalej jej oczekiwac i nie ruszac sie z domu? czy ktos mi zadzwoni ze np juz jedzie (firma to siodemka sa) nie wiem co robic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak idzie siódemka to już dawno powinno byc u ciebie ja miałam na drugi dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak kuzynka mi przysłała... Dziś do niej dzwoniłam, chciałam jeszcze paczuszkę, bo zostało mi 38 tabletek tylko. No i powiedziała że mi już nie wyśle ;/ Jestem załamana:( A w necie nie chce kupować;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!!! :-) Jak wczoraj był sms i że w dostarczeniu paczka,to wczoraj powinna być... U mnie już dzis było 3 kurierów, 2 z nich rano dzwoniło,że będą. Kupiłam sobie wagę,, taka normalną :-) nie elektryczną,tylko taka jakie kiedyś były!! Te elektryczne za często mi się psują :-/ Agnessima, to Ty mnie tu pokierowalas!! Dziękuję bardzo :-* Łapa, mnie też jest zimno :-/ zamarzam!! :-P Sweetness, cholera!! Odpocznij!! Jednym ze skutków ubocznych jest wzrost ciśnienia... Z doświadczenia wiem,że siła naszych wyobrażeń może naprawdę duzo.... Odpocznij sobie, zrelaksuj się!! Trzymaj się!! :-* Nie mogę doczekać się jutra :-P moje dziecko ma pozwolenie od lekarza na powrót do przedszkola :-) 3 tygodnie przeszło w domu był!! Jest pełen energii ten mój Adaś wszędzie go pełno, potrzebuje przedszkola jak powietrza,inaczej wszystko roznosi :-P W czasie choroby też uzależnił się od bajek :-/ więc dzis mamy odwyk, nie działa telewizor ani internet ;-) Pisze z telefonu zatem :-) komputera nie włacze z wiadomych względów ;-) Przepraszam za błędy jeśli się pojawiły -wina tel. :-) Pięknego dnia Wam życzę!! Piękniejszego niż tu u nas... Jest okropnie, pochmurno,szaro,buro, zimno... Okropnie!! :-( Słońca duzo!! Ps. No tak, wczoraj był wtorek - dni tygodnia się mieszają ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi znaczniej lepiej wzielam tab od bolu glowy i wszystko odeszlo ...dostalam poweru :) moze dlatego mnie rozbolala bo nie jadlam do 12 :) wszystko juz jest oki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×