Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rudaagatka

Adipex - Zakaz ofert handlowych !!

Polecane posty

Ja już właśnie jestem po kolacyjce :) chlebek razowy z sałata i jajeczkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wykasuj adres w ustawieniach profilu :) nie nie wazyłam sie dopiero w czwartek sie zwaze :) ale luzik czuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sweetness jakie cwiczenia planujesz? moj adas to chyba juz do mnie dzis nie dotrze a specjalnie siedze w domu caly dzien :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie włąśnie zastanawiam co zjeść, bo to juz ostatni posiłek, a poprzedni jadłam o 15:00. żadnych węglowodanów na noc.........hmmmm, może warzywa na parze z czosnkową oliwą z oliwek??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki, codziennie Was sledzę i czasem coś napiszę:) ja na "diecie"od miesiąca a ważyłam się ostatnio tydzien temu i było mnie mniej o 7 kg. Myślę,że to dobry wynik. Problem w tym,że zostały mi tylko dwa cukierki od Adasia. A do tej pory zużyłam 23 sztuki. Najlepiej na mnie działa jak biorę co drugi lub trzeci dzień. Startowałam z wago 78kg/150cm wzrostu- zostało po ciązy. Chciałabym zgubić jeszcze chociaż drugie 7kg. Trzymam za Was kciuki:) Mój mail to lala6920@wp.pl jakbyście chciały mi pomóc(wiecie w czym;). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy kupiłam książkę E.Chodakowskiej 30 min naprawdę nie trudnych ćwiczeń ''skalpel'' a czyni cuda cellulit mi znikł po 1 mcu ćwiczeń myślę ,że z połączeniem z Adaśkiem może być fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane co do ćwiczeń to mogę polecić ćwiczenia z płytką Cindy Crawford, są bardzo przyjemne i całkiem wciągające. Są dwie serie po 45 min i jedna 10 także można sobie coś dobrać. Poniżej zamieszczam linka z płytką na allegro żebyście mogły sobie obejrzeć.http://allegro.pl/cindy-crawford-ksztaltuj-swoje-cialo-club-i3137967878.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no napewno cwiczenia i adas to beda mega efekty, moze tez sie zmobilizuje. a macie po adasiu wiecej energi czy nie jest to zauwazlane? juz sie nie moge doczekac kiedy do mnie dotrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że moje nazewnictwo "Adaś" się przyjęło??? Bardzo się cieszę :) Ja czekam na mego Adasia z utęsknieniem, na widok listonosza ucieszę się jak dziecko, jeszcze dziadek pomnysli, ze mi się podoba hahahah A mam jeszcze jednego takiego na oku, też się Adaś nazywa, tyle, że przystojniak jak narazie tylko po kolezensku, wiec za jakies 10kg ruszam szturmem na podbój Adasia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do lermirka...napisałaś wcześniej, że zapłaciłaś 879 Kc , a można wiedzieć za ile tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga-alfa za 100 tabletek!! :) Super, że nowe Dziewczyny dołączają :) trzymam za Was kciuki!!:) Pije, pije i się napić nie mogę :) Zaraz sobie skoczę na orbitrek, Na dobre i na złe obejrzę masując się vibroaction i do spania :) Oby jutro wyszło słońce, a ten cholerny śnieg niech znika na długo długo... Spokojnej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór babeczki :) ja już po kolacji, sałatka z mieszanki sałat i smażony kurczak oczywiście w min ilości pychotka:) Dajcie znać, gdzie można kupić tą książkę Ewy Chodakowskiej z ćwiczeniami chyba Rudaagatka kupiła jeśli dobrze doczytałam. Może też zacznę skoro to tylko pół godzinki dziennie i są fajne. Dzisiaj poszłam na solarium troszkę opalenizny zaczerpnąć i wszystko mnei piecze a byłam tylko 5 min :) ale czego się nie robi dla urody i poprawy samopoczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzisiaj nie ma Na dobre i na złe :( ale za to jest m jak miłość :D I chyba też na ten pas się skuszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Kochanieńkie już mi lepiej :) bo byłam na zakupkach i było bardzo miło i sie zrelaksowalam i kupiłam sobie butki i jest git. Dziękuję Wam Kochane za wsparcie za wsparcie :). Nie jestem jeszcze przed okresem ale myślę, że to Adaś się przyczynił do mojego dołka. No biorę się w garść :). Jutro się zważę i poinformuję Was Dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki lermilka. Ja dzisiaj też jakaś taka nie w sosie. Córce się właśnie dostało za nic. Kręci mi się trochę w głowie. Jestem głodna !!! Wsunęłam teraz ogórka konserwowego i zaciskam zęby. Straszny ten Adaś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce zapeszać, ale mój mąż od wczoraj jest z Adasiem za Pan brat. Pozazdrościł mi, choć ja jestem przyzwyczajona do jego wagi, w końcu 17 lat razem, ale rzeczywiście jemu też się przyda. Jak będę widziała u niego efekty to też Wam napiszę. A ja nadal przeżywam męczarnię, chyba zaraz wyjdę z psem odreagować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksiażkę Chodakowskiej możesz kupić w empiku każdym a ćwiczenia możesz nawet na necie zobaczyć wpisujesz w google SKALPEL Ewa Chodakowska i masz :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, jakoś przeżyję. Ale dzięki :) Obiecałam sobie, że dam radę i wytrzymam . Kiepski miałam dzisiaj obiad,a raczej wcale go nie miałam i dlatego. Jutro już nie popełnię tego błędu. Kupie warzywka i będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej A ja chyba zrobie sobie przerwe z Adasiem bo cos przestaje działąc.Stoje na tych 2 kg juz jakis czas.i zaczynam czuc głod.Mysle ze z dwa dni przerwy nie zaszkodzi. Ja dzis na obiad zjadlam odrobine ziemniakow z ogorkiem kiszonym i tez musze sobie jutro na obiad kupic jakies warzywka Usadowilam sie juz do łozka.Dzieciaki juz pomytei tez juz lezą wiec mam juz luz. Teraz polukam na seriale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie rozstaję się z wodą, zrobiłam też dzbanek herbaty PU-ERH i będę sączyc przed TV.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie dzisiaj cały dzień było bardzo zimno. czy to efekt Adasia czy pogody? ciekawe. Idę się wygrzać do wanny i lulu. Jutro do pracy,blee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adaś chyba tak działa bo mi też jest cały czas zimno.Najlepsze jest to że mi się spać nie chce czuje że wesołą będę miała noc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×