Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rudaagatka

Adipex - Zakaz ofert handlowych !!

Polecane posty

koleżanka z pracy się śmieje dzisiaj ze mnie, że biegam cały czas wokół biurka, a przecież zawsze 8 godzin siedziałam i się nie ruszałam, ale mam energii. Oczywiście nikt w pracy nie wie, że mam Adasia. Już mam plany co zrobić jak przyjadę do domu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Saba trafilam ?to te właściwe forum? ,ale i tak witam wszystkie Panie ,ja od dziś zaczęłam ,tylko żebym wytrwała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny Ja sie zważę jutro, albo pojutrze.... Powiem tylko tak, jestem tu od wczoraj, wiec nie bedę rzucać nickami, nie zanotowałam, mam dwie uwagi..... Ta osoba, którą rano zmuliło......może jesteś w ciąży??? Tak pomyślałam, ze ja tak miałam codziennie w obu ciażach- wystarczyło, ze zobaczyłam psia kupę i już.....zrób test, nawet jeśli miałąś miesiaczkę- zdarza się, ze kobiety ciężarne na początku ciazy mają miesiączkę i nie wiedzą o ciaży.... Napoje izotoniczne owszem, bo dostarczają minerałów, ale z tego co wiem, to energetyzujace przy Adasiu są nie wskazane. Mają mnóstwo cukru- czytaj dodają energii i działaja jak kawa- a kawa ponoc nie wskazana przy Adasiu........ Dziewczyny, kilka lat temu byłam na forum o tej samej nazwie i tam czuwała nad nami dietetyczka, dziewczyna bardzo nam pomagała w zrozumieniu własnego ciała i potrzeb. Jeśeli ktos jest chętny na plik z tą wiedzą (ja sobie skopiowałam, bojac się, ze ktoś skasuje te mądrości) to piszcie: z checią prześlę....ciekawa lektura i bardzo mądra. moniadaniel@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sweetnes86 pamietaj zeby jesc bo inaczej zamulisz metabolizm i glowa bedzie bolala... :( najlepiej z rana wiecej a pozniej stopniowo coraz mniej.... Polecam z rana np. Jogurt naturalny z platkami blonnikowymi firmy sante... Moj dietetyk doradzil abym wogole zrezygnowala z pieczywa nawet ciemnego... Mozna je wprowadzic jak już bedziesz stabilizowala wage... Ja zaczelam 13 dni temu i mam rowne - 5 kg. :) mam nadzieje, ze w miesiac dobrne do -10 kg. :) jeżeli chodzi o objad to nie jem miesa tylko np. Rybke w wrzywkach duszona... Taka z porem i marchwia na wywarze rosolkowym... Pycha :) kolacja to jablko albo serek wiejski lub jogurcik naturalny :) rano tez nieraz lubie robic sobie shake bananowy czyli banan z mlekiem razem to miele w blanderze i dodaje troche platkow blonnikowych :) no i spaceruje codziennie godzinka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Rudaagatko mam do ciebie pytanie czy w takim bądź razie twoja kuzynka jest xxxxona25xxx? :) bo taki namiar dostałam od ciebie ze brałas i działa na ciebie zajebiscie :) zreszta nie tylko ja dostałam takiego maila chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahh zapomnialam Wam dodac... Bo jem od 4 do 5 posilkow... Wyminilam trzy glowne czyli sniadanie obiad i kolacje.... A dwa pozostale to np. Kilka sliweczek suszonych i kolejny to np. Szklanka soku z warzyw lub owocow... Do tego duzo plynow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od rana od wzięcia Adasia, u mnie również suchość w ustach wody piję bardzo dużo, jak na razie apetytu brak, podjadłam tylko sobie biały chudy serek żeby mieć coś w brzuszku. Niedługo po przyjęciu Adasia miała chyba zwiększone ciśnienie ale teraz czuję się normalnie i brak jest innych objawów. Zobaczymy do wieczorka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga-alfa- przyjemnej lektury :) mam nadzieję, ze się połapiesz, bo jedno jest stricte skopiowane z forum....głównie odpowiedzi na pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agness po pierwsze nie jadlam bo nie mogłam byłam na mieście i nie miałam jak..chciałam w domku zjeść coś dobrego:) nie wiedziałam że mi się tyle zejdzie dlatego nie jadłam jak wychodziłam ale już nie zronię tego błędu a co do zmulenia przez ciąże to na pewno nie ejstem :) mam już 10cio miesięcznego synka i jestem w trakcie rozwodu więc mam pewność :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sweetnes nie zapominaj o sniadanku bo będziesz po krzakach chodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mój drugi dzień z Adaśkiem. W nocy więcej nie spałam jak spałm jakbym była na jakimś czuwaniu. Od wczoraj spadło mi 900g ale prawie nic nie jadłam no i na początku zawsze waga idzie szybciej w dół. Dzisiaj byłam z moimi dziećmi na spacerze baby takie poty mnie oblewały jakbym przebiegła maraton. Mnie też trochę mdli bo Adasiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was ponownie,z nastrojem u mnie już troche lepiej,i wogóle ogólnie jakoś tak lżej mi się zrobiło,a już myślałam,ze jakieś zmienne lata dostaje czy,coś,ale to chyba troche za wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Saba - Tadek wypuści do mnie Adasia i najdalej pojutrze się dołączę aktywnie. Tylko w pracy nie mam dostepu do kompa więc nie bede aż tak aktywna z rana. Jak u was ze snem? kiepsko jest? no i czy ta suchość w ustach do zniesienia? ja pracuje mówiąc dużo i się zastanawiam czy nie bede musiała ze sobą wody nosić bo nie dam rady na sucho tyle mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ze snem to różnie bywa ale daje radę :) a suchosc mam i to podwójna bo jeszcze od fajek :P no lepiej zawsze miej ze sobą buteleczke z woda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dalej czekam na odpowiedz na moje pytanie :) ale mam dużo czasu poczekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja dopiero komp właczyłam bo byłam dzisiaj z tatą u dentysty :) musiałam iść bo sam to by uciekł spod drzwi. Gorzej czasem jak z dziećmi ehhh a potem latałam po urzędach etc tak żeby załatwić wszystkie sprawy, których na codzień nie mam szans z uwagi na pracę. Potem relaksik na solarium i dopiero w domku. Ja dzisiaj jak nigdy nie mam apetytu nic mi sie jesc nie chce. Musiałam wmuszać owoce żeby na pusty żołądek nie łazić. Buziaki i do następnego klikania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Benia :) brrrrrr nie cierpię dentysty i sie nie dziwie tacie hihihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja lubię dentystę :) i nosze aparat ortodentyczny :)) na dole tylko :) Ahh ten Adaś .... czuje że się polubimy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona a od kogo dostałas ten adres na Xxxona25xxx z jakiego maila? Napisz nam zeby już nikt sie nie nabrał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś nasza koleżanka zamilkła od ostatniej wypowiedzi :) zreszta fałszywej hahaha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×