Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ad222am

Żonaty (30) pozna Mężatkę

Polecane posty

Witam, Jestem ustatkowanym mężczyzną, mam szczęśliwe małżeństwo - jednak moją małżonka była również moją jedyną kobietą, chciałbym przeżyć romans, interesują mnie jedynie mężatki lub kobiety w długim związku, zapewniam całkowitą dyskrecje. Jestem wysokim 187cm przystojnym brunetem o zielonych oczach - więcej na maila ad222am@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miliana23
I dlatego nie powinieneś się z tą "jedyną " żenić zanim nie poznałeś smaku innych toć to było do przewidzenia ze tak będzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiekszosc kobiet ktore maja meza jako pierwszego mezczyzne czuje podobnie - i decyduje sie na romans predzej czy pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cbadef
ad222am - jeśli twoje małżeństwo jest szczęśliwe, to daj sobie spokój - sam szukasz guza ? czy to prowokacja ? - a co zrobisz gdy twoja żona przeczyta ten topik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea55
Chmmm chyba kazdy mezczyzna marzy o romansie :) obojetnie czy jest od zawsze z jedna, czy tez mial juz 3 zony i 20 kochanek, czy ma tylko dziewczyne stala, czy ma lat 20 czy 50, wy mezczyzni sie nigdy nie zmienicie :) najlepiej pojsc do klubu i sie wyzyc, romanse nie koncza sie dobrze, a ona zawsze cos wyniucha :) albo zonata sie zakocha w tobie i pojdzie do zonki z zemsty, i takie historie maja wiele zakonczen :) sam sex chmmm mnie akurat nie interesuje, i mysle ze wiele kobiet tez nie...chociaz nimfomanki sie zdarzaja... ale to raczej na typowych portalach erotycznych jest mnostwo tego typu ogloszen. moze tam poszukaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×