Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pod półksiężycem

Wyjazd na stałe do Emiratów Arabskich

Polecane posty

Gość gfdgdfg
czyzby to byl kacik porad jak wzbogacic sie na malzenstwie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pod półksiężycem
Dziekuje Eve :) Nie nie jade tam "złapać" męża. A jade do pracy jako młody inżynier;). A pytam się tak na wszelki wypadek, bo różnie w życiu bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytasz tak "na wszelki wypadek" o kontrakt małżeński wśród muzułmanów? Nie lepiej napisać od razu, że jesteś zauroczona/masz chłopaka muzułmanina? Wiesz, osoba, która z muzułmaninem nie jest związana, raczej nie interesuje się takimi rzeczami jak jakiś kontrakt małżeński ;) Myślę, że chcesz jechać tam z dwóch powodów: praca i znalezienie faceta, muzułmanina. Wątek chłopaka/narzeczonego przewija się spod twojej klawiatury kilkakrotnie. I to zainteresowanie co do zamieszkania z chłopakiem przed ślubem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pod półksiężycem
Azjatycka Nie nie jade tam szukać męża. Nie jest to moim głównym celem, chociaż nie ukrywam że z czasem na pewno będę chciała się z kimś związać:) Dlatego pytam się na wszelki wypadek, bo nie wiem na kogo trafie, (czy na Chrześcijanina, czy Muzułmanina, a może jeszcze kogoś innego ) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pod półksiężycem
Właśnie tak uwazam:) Jest to dla mnie bardzo ważne, tym bardziej że mam kontrakt na 3lata. Zatem oczywiste jest, że jako młoda osoba przez te trzy lata, moge się w kimś zakochać, będąc w Abu Dhabi. Dlatego, wolę wiedzieć wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy twój pracodawca, oprócz mieszkania, zapewnia ci bilety do Polski oraz ubezpieczenie zdrowotne? Bez ubezpieczenia będziesz musiała słono płacić za każdą wizytę u lekarza. Takie rzeczy musisz uzgodnić jeszcze przed wyjazdem do UE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani azjatycka
bardzo cie przepraszam, ja wzielam pakistanczyka, ze zmywaka sporo forsy zarabial, ale deportowali go. nie wiesz jak pomoc mu wrocic do UK ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pod półksiężycem
Azjatycka - tak, jest lekarz ogólny w firmie i specjaliści w Al Noor Hospital. Wszelkie koszty leczenia pokrywa firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracodawca musi ci jeszcze zapewnić raz w roku bilety do rodzinnego kraju oraz często (aczkolwiek nie zawsze) służbowy samochód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani azjatycka
ja mam sluzbowy tez, facet na osle ja za nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laubor law mowi o tym ze pracownik powienien miec zapewniony dojazd do pracy , ubezpieczenie jakos nie doczytalem sie nic na temat biletu do ojczystego kraju ale jest to norma. z tego co pisalas to skoro placa Ci 21k to jest to pozycja powiedzmy menadzerska dochodzi do tego accomodation wiec jakies dodatkowo 5k wiec mowimy o pakiecie 26k co calkiem dobre jest jak na emiraty po recesji. mysle ze do tego dostaniesz dodatkowo car allowance jakies niecale 2k zreszta bedziesz mieszkac w miescie o najwiekszym PKB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie w tym sek
Wyobrazcie sobie jak nas by irytowalo zachowanie muzulmanow przeprowadzajacych sie do Polski i wymagajacych od nas zachowan, ktore nam sa obce EvaTT>>> to wlasnie robia muzulmanie w Europie, nie dostosowuja sie do Europy robiac z niej bagno tj jak w Arabii Saudyjskiej, za niedlugo kobiety beda zmuszane do noszenia szmat na glowie, a o bezpieczenstwie w Londynie przez te zwierzeta nie ma mowy. Widac oni potrzebuja takiego szacha co trzyma ich twarda reka, zupelnie jak zwierzeta...jak mja za duzo wolnosci to wariuja...co widac po tym, ze kobiety musza nosic zakrywajace je ubrania, jak ma blond wlosy to sie nachalnie patrza. To zwierzeta, chyba kazdy chlopak od 11 lat wzwyz - muzulmanin to powinnien byc kastrowany, bo za duzo maja hormonow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie w tym sek
a ty azjatycka pani skoncz juz swoje madrosci, bo w d... bylas i gowno widzialas, a madrzysz sie na tym forum, jakys jakims ekspertem od wszystkiego byla. Kobieta pisze, ze byla 5 lat z mezem w Emiratach a ty swoje, ze gdzies ona cos tam zaslyszala. Ty tam nie mieszkalas, a tylko przyjechalas, a to roznica. WIDZISZ ROZNICE, MIEDZY PRZYJAZDEM DO JAKIEGOS KRAJU, a zamieszkaniem tam na kilka lat? Losie, ze tez tej kretynki nie zabanuja... Co do homoseksualizmu moje zdanie jest takie samo jak EwaITT, te mniejszosci sa szkodnikami spoleczenstwa, niczego nei wnosza, poza swoimi rozbierankami ulicznymi. A o molestowaniach nieletnich juz nie wspomne, bo dworzec w Katowicach to siedlisko homo, ktorzy za pieniadze wykorzystuja nastoletnich chlopakow, w ktorych domach bieda az piszczy. Stwarzanie biedy w krajach jest dla homo i innych dewiantow korzystne, bo dzieki temu moga za darmo (albo tanio) i bezkarnie propagowac i zaspokajac swoje dewiacje. I niech mi nikt nie pisze o tolerancji zachodniej, bo dosc sie tego napatrzylam jacy "tolerancyjni " wobec homo sa Francuzi i Brtyjczycy. To ich media na sile probuja wciskac, jacy homo sa cacy i powinni byc tolerowani, a jak sie niedawno okazalo BBC jest siedliskiem homo, ktore dodatkowo ukrywalo pedofilow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva ITT
"1.jak mja za duzo wolnosci to wariuja...co widac po tym, ze kobiety musza nosic zakrywajace je ubrania, jak ma blond wlosy to sie nachalnie patrza. To zwierzeta, chyba kazdy chlopak od 11 lat wzwyz - muzulmanin to powinnien byc kastrowany, bo za duzo maja hormonow..." Nie do końca tak jest, chyba źle się we wcześniejszych postach wyraziłam. Pisząc o "małpkach" chodziło mi o Emigrantów, ludzi pochodzących z niżyn społecznych. Take nachalne zachowania można spotkać u Pakistańczyków, Jordańczyków, Egipcjan, Hindusów..Oczywiście nie twierdzę, że wszyscy Emigranci z tych krajów tacy są. Jednak WIELU z nich jest bardzo nachalnych, zachowujących się jakby pierwszy raz widzieli kobietę. Arabowie z Emiratów, czyli Obywatele tego kraju są bardzo kulturalni, wielu z nich ma wyższe wykształcenie i zajmuje wysokie stanowiska. KAŻDĄ kobietę traktują z należytym jej szacunkiem i troska. W ich mentalności jest tak, że każdej kobiecie NALEŻY pomagać.:) Co jest bardzo DUŻYM plusem i mi osobiście bardzo się podoba:)Osobne okienko w Banku i Urzędach to czyste błogosławieństwo, bo oczywiście jeśli kobieta chce, to może stanąć w ogólnej kolejce ale dlaczego niby miałaby to robić? Wszak nie powinna się przemęczać i wtedy wydzielone miejsce tylko dla kobiet jest naprawdę wspaniałym rozwiązaniem. Kiedy pięć osób łapię taksówkę, to taksówkarz zawsze zatrzyma się przy kobiecie, bez względu na to czy jest ostatnia w kolejce. Po prostu kobieta ma czuc się bezpiecznie i mężczyzni mają kobiecie to bezpieczeństwo gwarantować. Ogólnie Arabowie z Emiratów nastawieni są na to, że kobieta powinna się jak najmniej przemęczać i każdej kobiecie nalezy się pomoc i duży szacunek. Egipcjanie, Hindusi i Pakistańczycy to nie są ARABOWIE. Z nachalnym zachowaniem spotkałam się tylko ze strony Emigrantów z krajów 3ego świata, nigdy ze strony Emiratczyków, ktorzy są prawdziwymi gentelmenami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do EvaITT
Mam pytanie do Eva: Jakiej narodowosci jest twoj maz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva ITT
" te mniejszosci sa szkodnikami spoleczenstwa, niczego nei wnosza, poza swoimi rozbierankami ulicznymi" Właśnie o to mi chodziło, pisząc o karykaturalnych komórkach społecznych dwóch mam lub dwóch ojców. Niestety, ludzie w Europie zatracają umiejętność rozróżniania dobra od zła, wolności od pseudowolności, tolerancji od tolerancji na pokaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva ITT
Jest Polakiem. Oboje jesteśmy Katolikami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do EvaITT
No to, ze jestes katoliczka to akurat mnie nie dziwi. Tylko katolicy potrafia byc tak nieolerancyjni w stosunku do gejow lub lesbijek oraz w stosunku do innych narodowosci. jestes katoliczka pelan geba :D W niedziele pewnie ladnie skladasz raczki do modlitwy a tu taka moherowa babcia. ach te katoliki :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty wyzej
no jak to nie wiedzialas ze katoliki to najgorsze mohery? spojrz na polske.idzie taka moherowa do kosciola,udaje pobozna,ale najchetniej to by sasiada zastrzelila bo sie krzywo spojrzal :D no i te wszechobecne pedofile wsrod ksiezy rzadzacych polska. no ale katoliki to lubia :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva ITT
Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi? W którym miejscu odniosłam się rasistowsko do danej narodowości? Pisałam prawdę, o nachalności ze strony niektórych emigrantów z krajów 3ego świata. Miałam kłamać, dla poprawności politycznej? Pisałam post wcześniej: ludzie mylą wolność z pseudowolnością, tolerancję z tolerancją na pokaz. Czy w którejkolwiek wypowiedzi obraziłam ludzi innej rasy? Pisząc "małpki" chodziło mi o zachowanie, co wytłumaczyłam już stronę wcześniej. Jezeli obcy mężczyzna, idzie za Tobą, śledzi Cię, jest nachalny i natarczywy - w jaki inny sposób nazwać takiego mężczyzne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva ITT
To właśnie ty zachowujesz się ksenofobicznie, pisząc: katoliczki to mohery. A dlaczego nie napiszesz : wszystkie żydówki to wariatki? Bo to już by była dla Ciebie nietolerancja? A nazywanie katolika "moherem" jest ok? W żadnej swojej wypowiedzi nie OBRAZIŁAM innej religii, wręcz przeciwnie pisałam że Emiraty Arabskie są bezpiecznym i tolerancyjnym krajem, w którym budowane są kościoły prawosławne, katolickie i koptyjskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty wyzej
buhahahah katoliczka pelna para :D uwaga powiem ci cos co moze cie zszokowac. Toleruje gejow i lesbijki. Nic mi do tego kto kogo kocha i z kim sypia. Jesli facet czuje cos do drugiego faceta i chca zyc razem, to mnie nic do tego. i nie pisze tego z poprawnosci politycznej tylko z glebi serca. bo jestem dobrym i tolerancyjnym czlowiekiem a nie zaklamanym moherowym katolikiem 🖐️ ps: moze chcesz kolanka polizac? mam takie pyszne,ksiezne kolanka w bitej smietanie.Katolickie :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva ITT
Czyjeś preferencje seksualne mnie nie interesują i szczerze to nie obchodzi mnie kto z kim sypia. To nie moja sprawa, a ja do czyjejś sypialni nie zglądam. Natomiast paradowanie w Europie mniejszości, a przy tym spychanie na margines ludzi, , którzy są podstawą normalnego społeczeństwa. Jest dla mnie absurdem. Emiraty Arabskie to mieszanka wszystkich kultur i ras, lokalnych mieszkańców jest raptem 18% (wg. danych statystycznych), czyli 82% stanowią emigranci z innych państw, ludzie o wszystkich kolorach skóry i ras, ludzie o różnych wyznaniach religijnych.... Do dzisiaj wielu Muzułmanów pozostaje moimi przyjaciółmi, mimo różnic kulturowych i religijnych. Gdzie Ty widzisz we mnie nietolerancję? Ty pisząc pogardliwie o Katolikach, sama jesteś w ten sposób nietolerancyjna i ksenofobiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie jestem katoliczka
brzydze sie kazda religia i brzydze sie tez gejami, bylam tolerancyjna i mialam z paroma doczynienia, nawet jednego do domu wpuscilam, tylko ze potem zaczal mojemu bratu przez skype nachalne sygestie wysylac, ze taki ladny blondynek, moglibysmy isc do kina itd... a moj brat ma tylko 15 lat. A tutaj napisana jest prawda o gejach na swiecie. W BBC tez kroluja geje i jeszcze latami ukrywali pedofilow... http://interia360.pl/artykul/ciemne-oblicze-homoseksualizmu,62016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie jestem katoliczka
tak, bo tak juz sie w tej zapyzialej zamerykanizowanej Polsce przyjelo, ze jak ktos jest katolik to moher :D pozwolili zamordowac sobie prezydenta, ktorego sami wybrali w wolnych i demokratycznych wyborach i ludzi, ktorzy walczyli o wolna polske a teraz nimi pomiataja... Nie podobala im sie prezydentowa co mowila kilkoma jezykami, bo zrobili jej medialne dziwki zdjecie z reklamowka, to se wybrali maciore, ktorej jedynym osiagnieciem jest schudniecie 2 kg z wagi 120 i urodzenie kilkoro dzieci, a nawet poprawnie sie w swoim wlasnym jezyku wyslowic. Kopiuja wszystko co zachodnie, lacznie z patologia, nie maja wlasnego zdania, tyle o ludziach w kraju, ktory kiedys byl zwany Polska, a teraz juz go nie ma, jest kolonia szczurow dla idiocialych kretynow, ktorym media sieczke z mozgu zrobily....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty wyzej
Buhahah bycie tolerancyjna to kopiowanie zachowu? idz sie leczyc 🖐️ Do tej zatwardzialej katoliczki wyzej-katolicyzm i islam to dwie najgroniejsze dla mozgu infekcje. zapytaj sie swoich koleszkow muslimow dlaczego Zydow nie wpuszczaja do swojego kraju? tacy tolerancyjni? a dlaczego nie ma synagogi? a dlaczego nie wpuszcza nikogo kto ma w swoim paszporcie pieczatke z pobytu w Izraelu? podpowiem ci katoliczko : Bo muslimy chca zrobic z Izraela muzulmanskie panstwo, tylko ci sie nie daja. :D ojojo jaka tolerancja pelna para tak jak i w katolicyzmie gdzie jedna moherka z druga by wystrzelaly czarnego, tylko dlatego, ze jest CZARNY albo geja, tylko dlatego ze jest GEJEM. Ale wazne zeby do kosciolka isc i na tace dac. Katoliki oj katoliki :D no ale coz sie dziwic, polska to kraj komunistyczny i we lbach katolikow ta komuna jest gleboko zakorzeniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty wyzej
"W mysl źle pojętej chrześcijańskiej demokracji, Europa zatraca swoją chrześcijańską tożsamość. To nie o prawa kobiet trzeba walczyć, ale o prawo bycia normalnym, uczciwym człowiekiem, o prawo do małżeństwa i posiadania dzieci przez kobietę i mężczyznę, a nie karykaturalne komórki społeczne dwóch mam, lub dwóch ojców."----> o tu twoja tolerancyjna wypowiedz co do gejow. strone wczesniej. Sugerujesz, ze jako katoliczka jestes NORMALNYM, UCZCIWYM czlowiekiem. To kim jest gej? Nienormalny, chory psychicznie, burak, godny tylko do wystrzelania lub odizolowania od spoleczenstwa tak? w mysl katolickiej wiary rzecz jasna :) Gratuluje zasciankowosci o moherowego mozgu. Idz przybij piatek jakiemus pedofilowi na plebanii. Byc moze w tej sekundzie gwalci jakies dziecko :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva ITT
Niewiele wiesz:) Bo Żydzi do tolerancyjnych nie należą. Mają nawet koszerne autobusy, a każdy kto nie jest Judaistą jest pozbawiany obywatelstw Izraelskiego. Jakoś Ci umknęło, że Izraelici ostatnio ostrzelali statek z cywilami , tylko dlatego że ci nieśli pomoc humanitarną dla Palestyny. Zabili niewinnych ludzi. I Naprawdę rasizm i ksenofobia to leje się z Twoich wypowiedzi strumieniami. Dlatego proszę nie pisz do mnie już więcej bo nie przeczytam ani jednej Twojej wypowiedzi. Nie potrafisz grzecznie i kulturalnie dyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty wyzej
I oczywiscie Zydzi nie sa tolerancyjni, ogolnie sa zaraza. jedynymi TOLERANCYJNYMI osobami sa katole i muslimy, zwlaszcza Ewka i jej ekipa z Dubaju :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×