Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pod półksiężycem

Wyjazd na stałe do Emiratów Arabskich

Polecane posty

Gość Pod polksiezycem
ona23333 O jakim braku wolnosci i zycia Ty mowisz w Abu Dhabi? Och tak rzeczywiscie nie mozna zorganizowac gej parady i uprawiac sexu na lawce w parku. Na tym ma polegac ta twoja wolnosc? To nie jest wolnosc tylko (jak to wczesniej ktos madrze napisal) pseudowolnosc. Wyjazd do Emiratow Aabskich byl moim marzeniem od kilku lat, to wlasnie tutaj fachowcy moga w pelni rozwinac swoje skrzydla. Masz tutaj wszystko czego tylko dusza zapragnie, Emiraty to nie rezimowa Arabia Saudyjska. Ja jestem zauroczona Abu Dhabi- inny świat. Mieszkam na Bain Al Jessrain. ps. A Jesli sie komus panstwo Zjednoczone Emiraty Arabskie nie podoba, to przeciez wcale nie musi tutaj mieszkac, ani nawet przyjezdzac. Po co ta cala farsa w wydaniu czlowiek, ktory tutaj nawet nie byl (sic!)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolność polega na tym, że jako kobieta jesteś traktowana przez państwo jak dorosły CZŁOWIEK. Tymczasem w Emiratach mąż może ci legalnie przyłożyć, bo jego prawem jest dyscyplinować dzieci i żonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
J****e idiotki, będziecie traktowane jak księżniczki, zgwałcona kobieta dostaje wyższy wyrok od g****icieli, dostać wp*****l to mało powiedziane, brudas może zg*****ć i później zabić, podpalić, wystarczy że zapłaci i pozostanie bezkarny, ichni książę wytłumaczył tak tego zwyrodnialca co potraktował tak małe dziecko, własną córkę i zapłacił 5 tyś $, że takie prawo mają... i c**j 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas prawo nie jest złe tylko bolszewia która opanowała konstytucyjne organy do jego egzekwowania, a u nich nie dość że zwyrodnialcy popaprani bez sumienia to dodatkowo ichnie "prawo" ich chroni 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem po stronie g****iciela, ale z jakiej paki tak Norwezka była z nim sam na sam w pokoju hotelowym? Poza tym pokazywali ja pare dni po g****ie. Z fajka w mordzie, o twarzy imprezowiczki, taiej co lubi narkotyki i alkohol, w ogole nie wygladala na zgwalcona, nie wygladala na przestraszona, smutna itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, poszukuje pomocy od wszystkich ktorzy byli albo obecnie mieszkaja w Adbu Dhabi. Wraz z mezem postanowilismy tam tez zamieszkac niestety nie znamy tu wielu ludzi. Ja obecnie jestem w Polsce i czekam na moja wize a maz zaczal juz prace jako doradca finansowy. Bardzo, bardzo potrzebne sa nam kontakty glownie do osob z europy czy ameryki lub australi. Jesli ktos mogl by polecic nam kogokolwiek bedziemy bardzo wdzieczni. W przypadku jakichkolwiek pytan czy porad co do zycia w tym oto wlasnie kraju prosze o kontakt na sylwia_n@op.pl. Ja prawdopodobnie zamieszkam w Abu Dhabi w styczniu wiec chetnie tez poznalabym polakow tam przebywajacych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam bym pojechala zwiedzic a nawet krotko pomieszkac ale z zadnym z tamtejszych facetow ! zwyczajnie sama jakbym kase miala na tyle aby sie utrzymac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ,zapraszam wszystkich do nowego portalu nieruchomości moveincat .com! Portal jest całkowicie darmowy ! Polecam ;) moveincat .com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Zapraszam wszystkich do nowego portalu wyszukiwania nieruchomości w ZEA moveincat .com Portal jest darmowy jak dla agentów tak i poszukujących mieszkań ! moveincat .com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Zapraszam wszystkich do nowego portalu wyszukiwania nieruchomości w ZEA moveincat .com Portal jest darmowy jak dla agentów tak i poszukujących mieszkań ! moveincat .com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×