Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pojedynczo

singlowi trudniej na emigracji

Polecane posty

Gość Aparat investigation
boono, a ciebie tez Polak popycha. Maz Polak, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aparat investigation
a nick wredniuchy jest przejety. to nie ona pisze tylko jej podszyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredniucha101
niech się podszywają nędzne fiutki - dzisiaj mam dzień dobroci dla zwierząt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawdziwy Aprat007
Screeny to ja zrobilem i to nie jest grozba. MOzesz mi co najwyzej naskoczyc Bzdziag. Poczytaj prawo jak wies gdzie szukac i mozemy wtedy pogadac. Sugeruje dobra wizytye u spychiatry. Fakt zostal stwierdzony "Noise..D " nie ma znaczenie czy przeslesz to zdjecie do kogos dalej czy nie, wiem skad ono wyszlo. Moiwe raczej nie zaczynja, mysle ze jestes na tyle madra, ze olejesz reszte tych kwok na forum. Zreszta do Ciebie nic nie mam nie wiem skad agresja w moim kierunku? Reszta tego towarzystwa najwidoczniej nie ma co robic w swoim "szczesliwym" zyciu, proponuje ruszyc dupsko z benefitow do pracy. ;) Poza tym temat juz jest nudny. I mowie odpierdolecie bezmozgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D jaa... nie bylo by tematu,gdyby ten najmadrzejszy sie nie oddzywal,a tak sie posmiac mozna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawdziwy Aprat007
@ boona pijaczka :))) - przyznaje Cie racje. Te laski sa stukniete. Ja nie wiem jakim trzeba byc nolifem zeby siedziec godiznami na kompie i wyrywac z kontekstu moje watki? A skonczone to jest to forum. Jak juz wspomnailem noise co mysle na ten temat. Chcesz to sprobuj, gwarantuje "dobra zabawe". Tylko potem nie placz. Z drugiej storny, czy was az tak bardzo obchodzi moje zycie? O Co wam kurwa chodzi bo nie czaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noise...:D
Aparat,nie zrobiles mi nic. Ale jak czytam twoje obelgi pod adresem innych kobiet to mnie kusi zeby pokazc wszystkim jak naprawde wygladasz...bo srasz na wszystkich.Ale zebys chociaz mial wyglad tak fajnego goscia za jakiego sie uwazasz, to przemilczalabym. Nie mam narazie dostepu do tego meila...bo nie byl moj! zobaczymy ..mam miekie serducho,wiec moze sie zlituje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli generalnie wiadomo
ze Aparat to pasztet tak? noise nie badz taka, jak nie chcesz wkleic to chociaz napisz co nieco na temat jego paszczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli generalnie wiadomo
Aparat jak teraz zalizuje do tej Noise zeby fotek nie puscila bujahahahhah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawdziwy Aprat007
Gdybyscie przynajmenij mialy odwage pisac pod stalym nikiem. Ale takie jestescie odwazne dopki jestescie anonimowe. A powiem, wam ze nikt w necie nie jest anonimowy. Generlanie, tez pokazalscie ze swojej njalepszej strony, co reprezentujecie soba i jak sie zachowujecie na czyjesc odmienne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noise...:D
:D bez jaj,az tak zlenie wygladal..poprostu nie w moim typie. Przcietny facet i za mlodo wygladal ;) W tej chwilinie ma znaczenia co on napisze,nie robi wrazenia na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredniucha101
jestem pojebana, nawet arab mnie nie chce :( Jutro wytrzezwieje po mopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredniucha101
wybaczam podszywowi - jestem dziś łaskawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredniucha101
noise...:D matka za toba placze, wyrzucila chore dziecko do londynu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredniucha101
wybaczam podszywowi - jestem dziś łaskawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjghdfkjghdfkj
Wiecie ze to aparat tak specjalnie pisze,zeby wiecej nie pisac o nim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawdziwy Aprat007
Potrzebyn wam lekarz psychiatra i to jak najszybciej. Za duzo seriali w tv .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredniucha101
a w ogole jak z tego londynu sie wydostac ? to na wyspie jest a ja chce do europyyyyyyy ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawdziwy Aprat007
Marzy mi sie zgrabna, piekna kobieta o niezwykle silnym charakterze. Moje wymagania to musi byc filigranowa, ale nie calkiem malutka, sylwetka szczupla, wysportowana, plaski brzuch, srednie piersi, jedrna pupa, zgrabne nogi. Nie moze miec zadnych dzieci z poprzedniego zwiazku. Maksymalna ilosc bylych partnerow jaka zaakceptuje to 2. Musi pracowac i musi umiec ugotowac zupy, obiady typowo polskie i pyszne desery. Musi umiec piec ciasta i robic weki na zime. Zalecane lepienie pierogow - raz na dwa tygodnie. Przedzial wiekowy jaki mnie interesuje to od 21 do 30 lat. Sam mam 30 lat ale wygladam na duzo mlodziej. Moze byc dziewica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawdziwy Aprat007
POdszywie wyzej, jestes nudny. Wlacz sobei tv albo podlub w nosie. Dodam jeszcze, ze na nieszczecie podatnikow nic z ciebie nie bedzie. Zycze powodzenia w marnej egzystencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredniucha101
lubisz ogorkowa ? ze smietana ? mam smietane jeszcze ze wsi, mama mi zapakowala. wszystko inne odpowiadam warunkom . dziewica i to jaka ... ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredniucha101
hej podszywie zglos sie tak sie napalilam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prwadziwa wredniucha101
możesz sobie podszywaczko zatrzymać ten nick - niech ci idzie na zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprawdziwa ale prawdziwa
jestescie pierdolnieci wszyscynakupe z tymi nikami,i tymi przepychankami.jedna wielka banda debilii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredniucha101
prwadziwa wredniucha101 xxx a zapomnialas o A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredniucha101
ja mam ubaw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obesrane gacie irenki
aparat investigation - dobra robota! haha odrazu mu zmiekla rura jak wkleilas/es te posty jego, kurde jaki koles zrabany ma dekiel.....dobrze, ze ta jego Monika puscila go knatem, oby sobie super faceta znalazla bo z takim nieudacznikiem to nigdzie by nie zaszla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×