Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pojedynczo

singlowi trudniej na emigracji

Polecane posty

Gość czikitaaah
Aparat - wymień te 4 kobiety które zasługują na to miano proszę. Chętnie się dowiem, bo jest tu kilka które naprawdę piszą z sensem. Reszta to się zre. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna nie z recepcji
Dziwne, ja spotykam w swojej pracy i życiu prywatnym celebrytow, znanych szefów kuchni czy naukowców i jakoś nie podniecam się tym. A ty myślisz ze jesteś wyjątkowy bo zaprzyjaźniłes się z rodziną celebryty? Proszę cię, to tacy sami ludzie jak wszyscy. Nie jest to żadne osiągnięcie chlopie :) . Zwlaszcza jak się mieszka w Londynie. Tu masz znanych ludzi na każdym kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@up Ja nie miałem zamiaru tego roztrząsać ale kogoś widać nadal to boli, bo odkopał stary temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie sa dziewczyny z pod znak
aparat wlasnie ze wysylales!!!!!!!!!!! mojej kuzynce :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaprratnaaaa
Co za roznica gdzie kto pracuje, no juz dajcie spokoj. Sa rozni Polacy w UK, jak i rozni sa pOlacy na tym forum (i Polki), po co tak generalizowac, ze polscy faceci to chamy, a polskie kobiety sa interesowne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez jedna jedyna
singlowi moze i trudniej ale czsami tez i latwiej. lepije byc samemu i byc szczescliwym niz bycd z kims i byc nieszczesliwym- co zauwazylam jest bardzo popularne teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak_
uwazam ze lepsza interesowna kobieta - w ogole uwazam to za normalne niz frajerka co utrzymuje swojego chloptasia i jeszcze domem sie zajmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cipilisia
frezer nie jestem twoim trolem, poprostu czytam tematy rozne na kafe i doskonale pamietam jak ci malo zylka nie pekla jak sie tam chwaliles ty i tamtym, kiedys tez pisales o tym w jakich tos wietnych restauracjach jadasz....jestes pretensjonalnym bufonem i tyle...a co do tych wszystkich celebrytow to wiekszosc z nich to pospolite buraki, dorobili sie slawy na pokazywaniu dupy i rzucaniu przeklenstwami, malo jest osob w TV ktore szanuje i podziwiam, reszta do banda skonczonych debili, mnie bardziej ekscytuje to ze mialam okazje poznac i porozmawiac ze slynnym fotografem, ktory objechal pol swiata fotografujac ludzi lub to ze poznalam, kobiete ktora w Afryce walczy o prawa gnebionych kobiet, te osoby sa dla mnie kims a swoich celebrytow schowaj sobie gleboko w d...moja wspolokatorka pracuje dla linii lotniczych i mi czesto opowiada wlasnie, jak sie tacy celebryci "pieknie" zachowuja, zero szacunku dla ludzi, nadete bufony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghfghgfhfh
to aparat sie chwalil w temacie o restauracjach :D no chyba ze to jedna i sama osoba z panem frazerem bo troche mi tak zalatuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiecie cuuuu?
A ci dwaj nie zalatuja wam prezesem wertypkiem? On też skrzywdzony przez Polke za granicą, pozatym zawsze się wywyzsza (ze niby lepszy niż wszyscy.Polacy). Albo to ta sama osoba albo polacy mają o sobie zbyt wielkie mniemanie a tak naprawde nic do zaoferowania. Oczekują od kobiety żeby pracowała, gotowala obiadki, była inteligentna, oczytana i żeby codziennie był seks. A sami sa prości, smierdzacy leniwi robole, którzy oczekują że laska będzie wokół nich latala jak mamusia koło ich tatusia 30 lat temu, kiedy to kobiety były kurami domowymi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aparat007
Popadacie w paranoje. Moze mniej seriali w TV ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kifon
fezer, aparat i wertyp... reprezentanci Polskich facetow na kafe buhahaha i sie jeszcze dziwia, ze zadna laska ich nie chce! oszolomy skonczone! mozecie sobie wyzywac Polki od szmat i innych takich, ale prawda jest taka, ze nawet najbrzydsza Polka wyrwie sobie faceta za granica a wy ze swoimi porytymi mozgami mozecie tylko konia walic! U zadnej normalnej Polki nie macie cienia szansy, nie wspomne juz o jakiejs dziewczynie z obcego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@cipilisia Chyba coś ci się pomyliło, bo nigdy nie pisałem w jakich restuaracjach jadam, więc przestan zmyślać. Rozwaliłaś mnie z tymi celebrytami. Akurat w tym przypadku nie trafiłaś, bo chodzi o kogoś kto ma klasę oraz talent dzięki czemu doszedł tam gdzie teraz jest :) Nie musiał się bawić w żadne skandale czy ''pokazywanie d..y'' Obejrzyj sobie piosenkę, którą napisał dla swojego nieżyjącego ojca i przestań się już tak ciskać=>http://www.youtube.com/watch?v=SGlkwKA-t_4 Dla mnie temat celebrytów jest już zakończony. @kifon ''U zadnej normalnej Polki nie macie cienia szansy, nie wspomne juz o jakiejs dziewczynie z obcego kraju.'' Zdziwiłabyś się i to bardzo, zwłaszcza jeśli chodzi o tę drugą część zdania, ale co tam, ty przecież znasz moje życie lepiej niż ja sam prawda ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów pora wakacyjnych urlopów i wyjazdów i znów nie będzie z kim jechać. chyba, że znacie jakieś wakacje dla singli? nawet jak już w hotelu można wynająć pojedynczy pokój, to samemu siedzieć 7 dni albo więcej to też lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bzdziag gimbusie lekcje odrobione ? Jak ci nie pasuje to nie wlaz tu i nie czytaj. Nikt cie do tego nie zmusza. Proste prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@poszukujacy Ale masz problem. Ja w przyszlym miesiacu jade sam na wakacje i na brak wrazen na pewno nie bede narzekal. Cieplo, slonecznie, wyspa, pieknie polozony hotel ''adults only'' a do imprezowego eldorado w postaci calej plejady klubow bede mial doslownie 15 minut. Jadac z kims musialbym sie dostosowac a tak pelen spontan i zabawa bez ogladania sie na kogos :) Kto ci kaze siedziec w pokoju, kiedy na zewnatrz tyle sie dzieje ? Ja jestem w stanie zorganizowac sobie doslownie kazda minute swojego wakacyjnego wyjazdu i na pewno nie bede sie nudzil ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigi gigi
"Ja jestem w stanie zorganizowac sobie doslownie kazda minute swojego wakacyjnego wyjazdu i na pewno nie bede sie nudzil" xxxxxxxxxxxxxxxxx a pewnie! prostytutki z Europy Wschodniej tanie jak barszcz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @CVB
Aparat wzial soie za dziewczyne jakas tepa, podsepna, leniwa slicznotke i ma pretensje do reszty Polek:D x Inteligencja m.in. objawia sie w tym, ze umiemy przeanalizowac sytuacje i dokonac wlasciwego wyboru. Jak masz 17lat to masz prawo do glupich decyzji, ale majac juz dobre niemal 30 lat inteligentny czlowiek troche ogarnia powinien wiedziec, ze duze cycki i dlugie nogi nie zrekompensuja lenistwa i innych wad. Ty dymales ja bo glownie poleciales na jej cialo, ona dymala Ciebie na kase. Jestescie siebie warci :D Dziwne, ze nie widzisz tego bucu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @CVB
Jest spora pula atrakcyjnych, fajnych, inteligentnych i zaradnych kobiet tzw. full package. Ale niedla psa kielbasa:D Aparat - zeby taka dostac sam musialbys byc full package, a widac jak na dloni, ze nie jestes. x Zarobki nie rekompensuja zgrsybialego charakteru. Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Bzdziag żal ci d ściska bo w tym roku znowu wakacje w domu ? Na normalnym forum osobniki pokroju Bzdziag i jej posty pełne ordynarnych wyzwisk wyleciałyby już dawno w kosmos ale tutaj każdy może każdego bezkarnie wyzywać od najgorszych. A żebyś zdechła z tej nienawiści pod najbliższym płotem. Naprawdę ? Ja nic o tym nie wiem ale ty albo twój luby muszą być stałymi klientami tych pań skoro jesteś tak dobrze zorientowany/ana w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gigi gigi Naprawdę ? Ja nic o tym nie wiem ale ty albo twój luby muszą być stałymi klientami tych pań skoro jesteś tak dobrze zorientowany/ana w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yanka na koniu
Nie no, na wakacje samemu, i to do kurortu gdzie sa kluby? Troche bez sensu, nie masz nawet zadnych kolegow, ktorzy by z toba pojechali? Chocby jednego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@up Mam i to niejednego ale wyobraź sobie, że nie każdemu pasuje jechać w takim samym terminie, nie każdy ma też akurat w tym momencie kasę na taki wyjazd. Ludzie pracują, mają jakieś swoje plany, wielu woli jechać na wakacje do Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sądzę
Ze Aparat to ten ulomny co wkleja te linki o Polczynach. Wydal sie tym slownictwem jak sie wkurzyl no i ten sam poziom nienawisci. Laska go kantem puscila z ciapatym i biedak postanowil troche powyzywac na forum. Biedne, samotne chlopaczysko.niech ci mamusia wekow narobi i cyca da pociumciac! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bzdziag
Frezer jestes I tak zalosna imitacja faceta I zadne moderacje tego nie zmienia....takie mniej niz zerooooooo, mniej niz zerooooo....o....o......o.....o..!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aparat007
@CVB- ty reprezentujesz tan full package, stworzona do wyzsych celow ? :D, proponuje zejsc na ziemie. A do innych osob , a byc moze jednej i tej samej skaczacej po pomaranoczowych bezsensownych nikach, nie wiem skad bierzesz te filmy na moj temat ale jak mowie, wyjdz do parku zaczerpnij swiezego poweitrza, moze a ta jedna myslaca komorka w twoim mozgu sie w koncu uruchomi. A jesli pytacie o moej zdanie, to powiem, wam szkarady, ze wkurwiacie sie bo wasz termin przydatnosci do spozycia sie skonczyl i ten waszz "full package" jest podobny do murzynskiego idealu piekna. (wargi po piersi, piersi po wargi, wargi po kolana.) Wkurza was fakt, ze wasz czas minal, mozecie tylko sobie w angielksim pubie znalezc lewe ruchanie jakiegos pustego angola. Szczerze, mi to wisi ale wasza desperacja, zawisc i kompleksy widac z kazdej strony. Pozdraiwam garste madrych pieknych, wartosciowych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydrukuj tego posta, poszukaj tych pięknych i wartościowych i wręcz im te pozdrowienia:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @CVB
"Pozdraiwam garste madrych pieknych, wartosciowych kobiet." x Pozdrawiac to sobie mozesz, szkoda, ze zadna dotad nie byla zaintersowana stworzenia z Toba zwiazku. Daje do myslenia, nie? x Zamiast najezdzac na polskie kobiety zastanow sie dlaczego do tej pory nie udalo ci sie stworzyc zwiazku z zadna. x Ile w zyciu juz przerobiles takich podstepnych, wygodnych cizi jak ta ostatnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×