Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pojedynczo

singlowi trudniej na emigracji

Polecane posty

Gość Bzdziag
Rybqaaa.....przeslij to zdjecie do mnie. Ja opublikuje. Tak mu narobie reklamy, ze do konca zycia bedzie jechal na recznym. Aparat- Ty dewiancie....wiesz ze grozby sa karalne. Zrobilam scrinprint zebys nie wykasowal komenta z grozbami. Jestes udupiony frajerze.....hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahha Aparat
To nowy Kuba Rozpruwacz grasujacy po angielskich ulicach. Uwazajcie na niego kobiety... to wariat. Macie te jego fotke? Wstawcie na pokazywarke. Posmiejemy sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrazbezramy
To moze i ja cos dorzuce, jestem singlem i mi takie zycie odpowiada, wbrew pozorom jest o wiele latwiej, szybko sie podejmuje decyzje, nie trzeba sie z nkim liczyc itd... tylko jak ktos wspomnial ruchac sie chce, jakies chetne mhmm? Najlepiej z West Midlands

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @CVB
Wredne jestescie kobiety! Tez Nie poczulam sympatii do aparata, ale zeby zaraz szafowac jego fotka i sie tym ekscytowac? Jak zalosne musi byc wasze zycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aparat investigation
Oto niektore wpisy naszego bawidamka Aparacika z innych watkow :D 14:03 [zgłoś do usunięcia] Aparat007 Ja mam to samo z kobieta. Klamstwa, oszustwa, tajemnice wieczne. Daj kobiecei gwiazdke z nieba to i tak jej bedzie za malo, takie sa baby nie warto was szanowac za grosz. X 14:15 [zgłoś do usunięcia] Aparat007 Do Eleene, No ja trafilem tak 3 razy, przypadek? Za dobry jestem dla kobiet. Atrkacyjna, szczupla i porzadna kobieta ktora ma poukladane w glowie to okazy na wymarciu w dzisijszym swiecie. Wystarczy poogladac profile randkowe, 90% atrakcyjnych kobiet to rozwodki z dziecmi. reszta to brzydale ktorych nikt niechce. sad but true. X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aparat investigation
A tutaj temat gdzie laska pyta sie co ma zrobic w sprawie pracy, a Aparacik zaprasza ja na czat na interia.pl :D Laska go olala, a on do niej :Twoja strata :D :D :D http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5442759 X I dalej : X 00:28 [zgłoś do usunięcia] Aparat007 Tak jest , musisz zwiekszyc swoije szanse. Usmiechac sie wiecej do mezczyzn ktorych zauwazasz , ze mogliby potencjalnie cos wiecej. Nie ktorzy z nas nie kumaja tych waszy znakow w stylu, poprawianie wlosow jak sie spojrzysz na faceta. Do mnie sie ostatnio bardzo fajnie usmiechnela dziewczyna w recepcji, patrzyla mi sie prosto w oczy. Od razu bylo widac , ze ma ochote na jaks kawke. Ale czasem nam facetm sie po prostu niechce poznawac nowych samic. Dobrym miejscem jest tez silownia albo basen. X 00:36 [zgłoś do usunięcia] Aparat007 TY to raczej nie bylas mija droga, bo ja jestem Lodnynie. Tamta Pani to byla wysoka brunetka ze 175 wzrostu, dlugie brazowe wlosy, calkiem interesujaca no i ladny usmiech. X 13:44 [zgłoś do usunięcia] Aparat007 Taaa, jestes latwa przygoda. Dalas mu sie to Cie wzial. Dla mnie jesli kobieta sama sie pcha do lozka to juz mnie przestaje interesowac. Ja lubie powoli rozpakowac czekolede zanim ja zjem. Poza tym ja np jestem staroswiecki i wole najpierw kogos choc troche poznac, czysta biologia mnie nie intresuje. Zakochana jestes po uszy, widac po 99% twojego postu jest na jego temat. Wydaje mis ie , ze sama nic w cyciu nie robisz i chcialabys zyc tak jak on. Pytanie czy on bedzie chcial brac dodatkowy plecak :/ X http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5453941 X 21:16 [zgłoś do usunięcia] Aparat007 Moj typ to kobieta przede wszystkim szczupla cos na styl Alice Greczyn. Obojetnie jaki kolor oczu i wlosow. Fajnie jak ma ladnie zarysownaa dolna szczeka. itd madrosc zyciowa jak najbardzije w cenie. Ja mam 30tke ale wygladam duzo mlodziej, szukam swojej drugiej polowki. X 00:00 [zgłoś do usunięcia] Aparat007 Moze Jestes romantyczka? Poza tym w tym caly ambaras zeby dwoje chcialo naraz. Reva- fotek nie wklejam na forum, ze wzgledu na to ze inni tutaj je obgaduja, albo sie napalaja. Ale wy dziewczyny mozecie wkleic fotki. ewentualnie dac jakis szybki link na jednej dzien. Wiadomo wyglad kwestia gustu. Wesolych swiat btw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aparat investigation
Jedziemy dalej. Facio praktycznie na kazdym watku, niezaleznie od tematu, pyta sie dziewczyn ile maja lat i gdzie mieszkaja. Szuka kandydatki na praczke :D Udziela sie sporo na uczuciowym X 01:07 [zgłoś do usunięcia] Aparat007 Autorka w jakich okolicach uwilas swoje gniazdko ? i ile liczysz wiosen ? hmm X 01:14 [zgłoś do usunięcia] Aparat007 Ja licze 30 ale wygladam mlodziej Od pol roku sam i jestem staroswiecki w pewnych sprawach. X 00:15 [zgłoś do usunięcia] Aparat007 To jest taki paradoks, ze jelsi kobieta wybiera paskudnego faceta to wyglada przy nim duzo piekniejsza. podobnie jak sie dobierja w parze z kolezankami, jest madra i brzydka, i ladna i glupia. Pamietam jak dzis jak moja mlodsza siostra pokazal mi kiedys swoja koleznake, o ktorej mowila ze jest taka piekna i w ogole. I szczerze jak ja zobaczylem to po prostu parsknalem smiechem , chyba dlatego ze moje oczekiwanie byly tak ogromne a tu po prostu jakis dziwak nie kobieta. Do tego wyglada jakby nonstop w siodle siedziala nawet jka nie siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aparat investigation
00:14 [zgłoś do usunięcia] Apart007 Bo one uwazaja, ze jak maja ciepke i cycki to to jest takie zloto, ze musisz dla niej wszytko robic. Daj se siana z taka laska. Wlasnie na poczatku powinno byc tak, ze kobieta powinna placic z facetem pol na pol, ze wzgledu na to ze nie wiadomo co to z tego wyjdzie. Zwykla materialiskta, wydoi Cie i pusci Cie kantem , nawet nie popiescisz Szkoda twojego czasu i piniedzy.. X 14:46 [zgłoś do usunięcia] Aprat007 A z doswiadczenia.. Jesli dziewczyna widzi randki przez pryzmat wydanych na nia kwot- uciekaj Jelsi oczekuje drogich prezentow od poczatku -uciekaj Jesli srednio idzie wam rozmowa ale za to jest bardzo atrakcyjna -uciekaj Jelsi nie ma w ogole wyobrazni i pomyslow na jaks randke -uciekaj Jesli traktuje seks jako nagrode -uciekaj Liczba poprzednich parteneow seksulanych wynosi= to co ona Cie "szczerze powie" x 2 lub 2.5 . Jelsi nie powie ile - uciekaj bo bylo ich za duzo. Jelsi laska ma dzieci z poprzedniego zwiazku - uciekaj Jelsi laska byla wczesniej z jakims alkoholikiem, cpunem - uciekaj Jesli laska sama na Ciebie napiera bo jest podjarana jak wegiel w piecu -uciekaj Zabierz kobiete na impreze lub do pubu i zobacz jak sobie radzi z alkoholemi jak sie po nim zachowuje, sporo lasek rozklada nogi po 2 piwach byle komu. - jesli tak jest uciekaj Chlopie musisz myslec przez pryzmat zakochania ciezko to zrobic, ale posluchaj starszego .Moze cos jeszcze mi przyjdzie do glowy. Uwierz mi, to z doswiadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aparat investigation
15:31 [zgłoś do usunięcia] Aprat007 @Hope28 Ja nei mowie o marnych 10 zl, a o tym , ze np ja kiedys tak sie zakochalem w kobiecie, ze zabieralem ja 3 razy w tygodniu do restauracji wydajac srednio 300zl, kupowlaem jej drgie perfumy, bielizne, cale bukiety kwiatow bez okazji, bizuterie, wozielm wszedzie, za miasto na jakies imprezy do innego miasta itd otd BYlismy razem 5 lat, nawet mieszkalismy razem 4.5 roku. Ale co z tego kiedy ona nie czula obowaizku praktycznie placenia za nic. No owszem chciala placic, ale oprocz checi nic nie bylo. I przez 5 lat zycia puscilem tyle kasy, ze moglbym sobie kupic jakies mniejsze mieszkanie w stolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aparat investigation
O, a tu sam sie przyznaje, ze jest chory psychicznie :D 15:36 [zgłoś do usunięcia] Aprat007 Hope 28 zreszta wiecie Co nie sluchajcie mnie bo ja mam tak spaczona psychike po ostatnim zwiazku, bo z pieknej romantycznej milosci jak z bajki, i cudownych 5 lat zycia, wydawalo mis ie ze to moja przyszla zona. Wyszlo jak wyszlo bez powodu, i od roku mam niezaleczone serce. Wiec lepiej mnie nie sluchajcie bo jestem raczej bardo bojowo nastawiony do relacji damsko mezkich i raczej nie predko mi przejdzie a juz na pewno jak do czgos dojdzie to wylaczam emocje 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aparat investigation
Aparacik ma zal do swojej eks, bo nie chciala placic za ich mieszkanie. On biedak musial placic... Nie no, ten debil jest psychiczny! Nawet jakby z jakas sie ozenil, w co watpie, to zona musialaby placic za chate z jej osobnego konta. Paranoja, paranoja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boona pijaczka :)))
masz jakas obsesje ? Ty mowisz ze on jest chory a siedzisz godzinami na necie i wyszukujesz jego wpisy ????????????????????? Lecz sie dziewczyno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boona pijaczka :)))
boze wracajcie do Polski, tam przynajmniej wylecza was za darmo, matka obore sprzeda a wyleczy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aparat investigation
spadaj w podskokach kundlu i sama sie lecz z alkoholizmu poki nie za pozno. wczoraj siedzialas kilka godzin i wklejalas teksty o filipinach jakby kogos to interesowalo :D 🖐️ aparacik jest juz skonczony na tym forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boona pijaczka :)))
aparacik i tak cie ma w dupie nie zalecja sie tak, zostalo ci tylko paki slonino ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boona pijaczka :)))
mama oborke sprzedala ? malo, to niech stodole sprzeda i dwie swinie, starczy na leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noise..:D
Oj aparat jaki ty napeawde masz problem z glowa! Zle sobie przpominasz.. widocznie mylisz z inna laska ktorej wyslales fotke hahaha. Ja pracuje w sklepie..w centrum i jestem singielka ( mam 23 lata) i czas na dzieci :P Nie pisz ze myslales ze jestem feair..bo na meilu pisales co innego! Mozesz mi skoczyc na dzyndzel to ppo pierwsze!!!! :D:D Lata mi kogo znasz i co mozesz...pamietaj ze nie znasz tez mnie i nie wiesz co Ja moge zrobic :P Ide szukac fotki!!! tylko nie wiem czy kuzynka nadal ma na meilu buhahahah. jak znajde dam wam napewno znac!!!!!! pozdrawiam ;) xxxxx Pamietam dokladnie kim jest ta osoba. ... nie wiesz nic o mnie! wszystko co napisalam to byly jaja! jedyne co jest prawda to to ze pracuje w sklepie i mieszkam w Londynie :D A kto jest glupi wysylajac swoje fotki to sie okaze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noise..:D
I jestem z pod znaku ryb ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boona pijaczka :)))
noise..:D xxx Lecz sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noise..:D
spokojna twoja..mam czas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredniucha101
do Aparat investigation duża piona! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredniucha101
a druga piona za skrupulatność przy robocie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aparat investigation
A juz mi sie nie chcialo wklejac. Wpiszcie sobie Aparat007 w wyszukiwarce kafeteryjnej i pokaza sie jego posty we wszystkich watkach. Najczesciej jest na uczuciowym. Przesiaduje na czcie interia.pl, na dziale Londyn i ma tez pseudonim Londyn/. Ta ego eks ma na imie Monika. Bidulka 5 lat sie uzerala z takim wiesniakiem. On zarabial sporo wiecej od niej, ale chcial zeby i ona czasem placila czynsz za mieszkanie ze swoich pieniedzy. No ja cie nie moge. Zal po prostu. nie dziwie sie ze laska uciekla od niego gdzie pieprz rosnie. Sam jeszcze niedawno pisal, ze wciaz ja kocha i dlatego tak wyzywa inne kobiety. to wariat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boona abstynentka
Aparat investigation a ciebie dalej arab rucha slonino .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aparat investigation
ze co, slucham? O o ci chodzi z tymi arabami? Jaki Arab? masz jakas obsesje czy co? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boona abstynentka
chociaz ? chyba i arab cie nie rucha nedzo spoleczna. Przepraszam arabow, takie gowno to tylko zul polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredniucha101
masz pione boona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredniucha101
to cichodajka przesladuje facetow. nawet arab rzyga na jej widok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredniucha101
Aparat investigation cos ma z deklem Boona jestes super, daj klaczy miejsce przy zlobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o2pocztaaaa
wreniucgha tobie sie tez chyba przewraca od tego sprzatania cudzych brudow :D:D aparacik z ilu nikow piszesz teraz? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×