Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pojedynczo

singlowi trudniej na emigracji

Polecane posty

Gość sranie w banieeeee
Czekaj, daj mu sie wypowiedziec(aparata mam na mysli). Nie ch nam napisze gdzie on ma zamiar spotkac takie piekne i wartosciowe kobiety, ktore jeszcze nie zdazyly dojrzec swego ksiecia, Aparata na bialym rumaku. I dlaczego ten "ksionze" jest wciaz sam? Ciekawa koncepcja, ciekawa... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigi gigi
""Uswiadomie cie sa jesczcze piekne wartosciowe kobiety i nie kazda jest materialistka."" są, są, a jakże! - ale nie dla psa kiełbasa, aparat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aparat007
Bardzo zabawne. Widze, ze namieszalem w budzie i wszystkie suki ujadaja. Po pierwsze, jestem sam od niedawna. PO drugie spotykam i umawiam sie z roznymi kobietami. Z niektorymi nawet sypiam. Nierozumiem skad bierzecie te wasze twory? Myla wam sie osoby z tego co widze i wypowiedzi roznych osob. Kobieta ma pracowac i sie rozwijac intelektualnie, ma zarabaic przede wszytkim na siebie i swoje zachcianki. NIkt nie pisze o skrajnym przypadku utrzymywania mnie (ja sobie swietnie radze, naprawde:). Nie znosze kobiet ktore maja czysto roszczeniowa postawe do zycia i tylko dlatego ze sa piekne, nalezy je utrzymywac. KObieta (partnerka) podobnie jak i partner maja oboje pracowac na wspolne szcczescie. Jelsi chodzi o wyglad, to kwestia gustu ale na powodzeni nei narzekam to dalczego mam sie interesowac tym co mi sie nie podoba. A dlaczego interesuja mnie polki, bo jestem polakiem i uwazam , ze moja zona powinna byc polka i tyle. Inne nacje sa okej na "zabawe", i nie ma tu nic wspolnego ze znjamoscia jezyka. Takie jest moje zdanie. I skonczcie z tym jezdzeniem na recznym bo ten argument jest oklepany i cipa nie stanowi dla mnie kryterium wyboru kobiety do zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @CVB
" Nie znosze kobiet ktore maja czysto roszczeniowa postawe do zycia i tylko dlatego ze sa piekne, nalezy je utrzymywac." x i dlatego sie z taka zwiazales? Sprytniejsza byla od Ciebie, widocznie nie jestes zbyt inteligentny jezeli chodzi o ocene kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @CVB
"Ja do tej pory spotykam laski, z ktorymi w praniu wychodzi , ze zawsze nie po drodze jest dokladnie sie jakiekolwiek na co kolwiek. Malo tego oczekuja, zeby na nie wydawac kase. teraz kiedy jestem chwile sam, okazuje sie , ze nagle stac mnie na milion roznych rzeczy. Facet jak sie zakocha to traci glowe." x Inteligentni, atrakcyjni i fajni faceci maja fajne, atrakcyjne inteligentne kobiety. Ludzie sie tak zazwyczaja dobieraja. Znam mnostwo par gdzie kobiety "nie ciagna" od facetow, zazwyczaj oboje uczciwie pracuja i dokladaja sie do rachunkow. Nie nasza wina, ze byles losiem z ktorego mozna bylo doic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybqaaaa
mowisz ze przystojny jestes...hm.. fakt kwestia gustu.Nie lubie facetwo ktorzy wgladaja jak lalusie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aparat007
wiecie co wam powiem, smutne jest to forum i ludzie ktorzy na nim przesiaduja. Kwintesencja polskosci po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @CVB
oj aparat, ja tylko wkleilam twoje slowa i sprafrazowalam to co wczesniej o sobie napisales. x moze nastepnym razem ci sie poszczesci. Ale zastanow sie dlaczego wybierasz kobiety powtarzajac wciaz ten sam schemat? Moze warto przyjrzec sie samemu sobie? x good luck anyway, splywam z tego forum i zabieram sie za to co juz dawno powinnam byla zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybqaaa
Przestraszyl sie ze fote pokaze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejuk
Z wami wszystkimi cos jest nie teges. W UK piekna pogoda,zrobilo sie cieplo a ci tu sie zreja zamiast wyjsc na zewnatrz,posiedziec sobie na sloncu albo pobiegac. No life'y 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej i Ania
Jestem facetem, szczesliwym mezem dobrej kobiety. Ale nigdy nawet nie przyszloby mi do glowy obrazic inna kobiete, bez doslownie podania przyczyny. Aparat007 troche sie dziewczynom nie dziwie, ze tak zaaregowaly. Gdzies na tym watku relacje mesko-damskie przestaly miec jakiekolwiek znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejuk
u mnie 18 stopni,slonko juz nie swieci :P ale grilik sie robi :P mozna i tak pisac prawda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bzdziag
Ten debil Aparat zalozyl na kafeterii temat " Szukam ciekawych kobiet z Londynu!". Dacie wiare?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aparat007
Tak tak piszcie dalej na moj temat kwadraty. Dobrze ze w moim otoczeniu nie ma takich brzydkich i zakompleksionych oszolomow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigi gigi
zmień płytę smutny fiutku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyrtyutryuyt
Idz gogousiu chudy zezowaty ::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerbata stefcia
dajcie fote aparata, podobno komus z was wysylal, zobaczymy jak wyglada najzajebistszy amant kafeteryjny buhahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hshghsshhs
Ktoś się bardzo przestraszył że wstawia jego fotke :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bzdziag
Aparat trzesie gaciami......hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawdziwy Aparat007
Nie trzese gaciami, bo nikt mojej fotki nie ma. Ja nie wysylam fotek. Po prostu takie jestescie szczesliwe a nie macie nic innego do roboty?! Moze zrob cos pozytecznego, np idz do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybqaaa
Mi wyslal :D:D:D pisalam z nim w temacie o dziewczynach spod znaku ryby. wydawal sie nawet mily i fajny,do czasu kiedy ja jemu fotki nie odeslalam haha. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybqaaa
Poza tym widze ze aparacik jednak trzesie gaciami,bo zniknely moje posty juz z kilku tematow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybqaaa
Aparat007 a mowi ci cos kobieta o niku -noise...:D- w temacie--Zodiakalne ryby jakie sa?? wuslales mi zdjecie ,twierdzac ze mialam z toba jakas umowe :D i mialam ci tez odeslac swoja fotke.Tylko kiedy napisalam ze nie rozsylam fotek na prawo i lewo,sie pan strasznie zdenerwowal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale macie problemos
wpiszcie sobie jego nik w google z dopiskiem kafeteria,otworza sie wszystkie jego tmaty.Zobaczycie jaki desperata,i to ten co laski na tym forum nie szuka :D:D noo aparacik powodzenia!! moze znajdzie sie jakas debilka z dobrze wyszpachlowanym rozumem buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawdziwy Aparat007
Noise..nie ch sobie przypomne .. o ile pamietam to samotna panna z dzieckiem ? ..Dzieki , ze sie ujawnilas, ze to TY. Jestes jedyna osoba do ktorej wyslalem fotke to fakt, wlasnie sprawdzialem na poczcie. Myslalem, ze jestes fair. Jednak jakze mozna sie pomylic. Pamietaj, ze to ze sie ujawnilas i jesli to wycieknie do netu. Jestes udupiona. Poczytaj sobie prawo i regulamin kafe. Aha i jestesmy w wielkiej brytanii, wiec mowie serio, zastanow sie czy warto, nie wiesz kim jestem gdzie pracuje i kogo znam, szczerze juz rozmaiwalem o tym z adwokatem. Takze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jajjjcaaa
on rzeczywiscie sie boi! :D rozmawial z adwokatem buhahaha! i jeszcze ci probuje wmowic ze tylko tobie fotke wyslal. Jaaasne. Niby nie pamieta ile fotek wysylal, az musial sprawdzic w mailu a potem okazuje sie ze tylko tobie. To po co sprawdzal? eh zaloze sie ze to wertyp. Mi wertypek kiedys kazal wyslac fotki a jak nie wyslalam to pieprzyl ze mielismy jakas umowe. Pasuje to wszystko i glupie poglady tez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawdziwy Aparat007
NIe jestem zadnym wertypem. Po pierwsze, po drugie szastani czyims wizerunkiem publicznie bez jego zgody jest karane. Pamietam dokladnie kim jest ta osoba. Ja tylko CI mowie raz i wyraznie, zastanow sie czy warto, bo poswiece kilka miesiecy swojego zycia , zeby cie zniszczyc. Jesli bierzesz jakies benefity lub masz masz jakies dofinansowania, byc moze szukasz pracy zaloze sie w CRB tez bedziesz miala wpis. Twoja wola, pieniadze nie graja roli, sprawa jest do wygrania, tylko czekalem na to zebys sie ujawila publicznie. Nie sadzialem ze jestes taka glupia, a tak sprawa jest czysta. Mysle, ze masz wiecej oleju w glowie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boona pijaczka :)))
Prawdziwy Aparat007 Uslyszysz cisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harpoioin
Aha teraz wiadomo czemu aparat nie może nikogo znaleźć. To jakiś psychol. Babka tu pisze że ma jego zdjęcie ( jak się wysyła fotki to się potem trzęsie portkami co? ) a ten już rozmawiał z adwokatem i myśli jak tą babke z niszczyć. Swoje byłe też tak niszczyles? Aż strach pomyśleć że jesteś singlem i grasujesz w UK umysłowo niedorozwiniety. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×