Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pojedynczo

singlowi trudniej na emigracji

Polecane posty

Gość gigi gigi
jak i jego giermek frezer - portier z hotelu na przedmieściach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gigi gigi alias ser z dziurami Nędzna zawistna polaczyno, żałosny fiut to cię zrobił po pijaku na stróżówce u ciecia. Wyrazy współczucia dla matki, która wydała takie ścierwo na świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jakie to pyskate i cwane przed ekranem komputera. Kurduplu, w realnym życiu dostałbyś raz z liścia i z płaczem uciekł do mamusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @CVB
frezer & Aparat got owned! x nic dziwnego, nie reprezentuja soba za duzo,a Ego nadmuchane jak balonik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gó..o mnie obchodzi czy jesteś kobieta czy facetem. Dla mnie możesz być nawet psem. Jeśli kobietą, to tym gorzej dla ciebie, bo nikt z takimi ordynuskami nie chce mieć nic do czynienia. Hipokrytko pewnie na co dzień przed ludźmi udajesz grzeczną cnotkę a na Kafe pokazujesz swoje prawdziwe oblicze. Zmień płytę, bo z tym marszczeniem to już jest nudne @CVB A co ty sobą reprezentujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigi gigi
"Jeśli kobietą, to tym gorzej dla ciebie, bo nikt z takimi ordynuskami nie chce mieć nic do czynienia." to czego frajerze ciągniesz ten temat? powtórzę za koleżanką - zmarszcz, ochłoń, znajdź pożyteczne zajęcie - bo na znalezienie kobitki raczej szans nie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.powtórzę za koleżanką - zmarszcz, ochłoń, znajdź pożyteczne zajęcie - bo na znalezienie kobitki raczej szans nie masz-------------Koleżanką ? Nie rób ludziom wody z mózgu. Przecież wy jesteście jedną i tą samą osobą. Zdradza was ten sam chamski i prostacki styl pisania. Zaś co do tego męża to już pęknąłem z zazdrości łahaha :D :D Ja raczej temu biedakowi (o ile nie jest wytworem twojej bujnej wyobraźni) serdecznie współczuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aparat007
Frezer, wiesz co bylem ostatnio kumpla ktory ma lokatora ktory wlasnie taka polczyne sobie wychaczyl. Laska sie uwaza ze niwiadomo co, a ja sie ciesze bo przynajmneij wszystki szczury spierdlaja z okolicyjak ja widza. Genarlanie, dymaja sie pustaki za puszke piwa i sernik. Zaraz zwymiotuje. Kijem bym tego nie dotknal. Genelrnaie mi szkoda czasu na ten temat bo nie ma z kim pogadac. U tych "wspanialych" pan , jedynm wrgumentem jest marszczenie freda i przytulanie. jakie wy dziewczyny macie puste zycie :) I powiem, wam , ze przez tyle lat obserwowalem i mieszkalem w roznych miejscach, jaki widze polskie malzenstwa to mi sie kurwa noz w kieszeni otwiera. Dzis bylem w kinie na polksim filmie. na cla sale byle moze jedna wzglednie wygladajaca polka. Reszta to kwadratowe mamuski uwazajace sie za laski. i generlanei mam to w dupie. tylko powiem wam, ze takim najzdzaniem na siebie polacy nic nigdy nie osiagna wspolnie, tka jak zydzi np. Ahh ostatnio polska mamusia w busie tak mowi do 3 letniego placzacego synka "zamknij ryja debilu!" Maz oczywscie kwadratowy polun, cieszy swojego ryja, ze taka "stworzona do wyzszych celow i codzinnego ruchania sobie sprawil" ciut kurwa nie mercedes. Takze skoncz pierdolic o poziomie i ludziach bo za dlugo tutaj zyje i widze i sie wstydze tej polskiej wiochy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozporek pana mirka
Aparat masz zajebistych kolezkow widze! na takim samym poziomie jak ty, nawet sobie porzadnej dziewczyny nie moga znalezc buhahaha a wogole to ciekawe jak ty w kinie w ciemnosci wszystkie te kwadraty widziales? pewnie i tak te wszytskie kwadraty szczesliwsze niz ty samotny frajerze! podaj sobie reke z frezerem, taki sam frajerzyna jak i ty, na wakacje sam musi jechac bo ani dziewczyny przy boku ani kolegow... no ale w sumie bedzie mial ipada ze soba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigi gigi
"Dzis bylem w kinie na polksim filmie. na cla sale byle moze jedna wzglednie wygladajaca polka. Reszta to kwadratowe mamuski uwazajace sie za laski." tak płaczecie za "porządnymi" dziewczynami, a tu okazuje się, że najważniejsze ile ma w pasie i ile waży! ta wypowiedź tylko potwierdziła twoje wąskie horyzonty, stereotypowe myślenie o kobietach i to, że jesteś zwykłym gówniarzem, który z prawdziwą kobietą nigdy nie miał do czynienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gasdfgjkl;'
patrze temat nadal aktualny po tygodniu. Mysle sobie zagladne moze cos ciekawego gadaja. A ci dwaj nadal sie tu wymadrzaja. Kobietom nie chce sie ciagnac tematu, a ci dwaj dalej skacza jak wszy na grzebieniu. LOL Smutne macie zycie panowie i nie ma co sie z wami klocic, tylko wspolczuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejuk
Kobietom ? jakim kobietom przeciez tusame idiotki sie produkuja :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvctyunbgyu
już wstałeś frezer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @CVB
czarodziejuk x wnioskuje, ze tez nie masz kobiety,jestes sfdrustrowanytym faktem i obwiniasz cala damska polonie w UK za ten smutny fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @CVB
zauwazlyliscier, ze czesto pojawia sie motyw sfrustrowanych mezczyzn z UK, ktorzy nie moga sobie znalezc fajnej Polki na partnerke? Ich frustracja przeradza sie w niechec, wrecz nienawisc do Polek, "puszczalskie materialistki, leca na ciapatych iinnych cudzoziemcow, a ja jestem takiego szlachetnego pochodzenia, a zadna fajna mnie nie chce" x To nawet ciekawe..ale ma sens. Sporo POlek wiaze sie z obcokrajowcami (z ludzmi na roznym poziomie), i zostaje mniejsza pula dla polskich samotncyh emigrantow. Ci z reguly niezwykle rzadko sa w stanie czymkolwiek zaimponowac cudzoziemkom (znam przypadki, ale rzadkie) i wylewaja swoje frustracje m.in. na tym forum. x troche mi was zal panowie, jestescie ofiarami tych socjologicznych trendow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigi gigi
a czym Polak może zaimponować kobiecie? przecież dla Polaka kobieta potrzebna jest tylko do gotowania, sprzątania, wypinania tyłka kiedy ON ma na seks ochotę i jako worek treningowy do wyładowywania JEGO frustracji oprócz tego ma wyglądać jak modelka i zarabiać na rachunki - a sobie może kupić raz w miesiącu paczkę podpasek i szminkę z przeceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielkaaaaaaaaaaa..
Nie ladnie wsadzac wszystkich do jednego wora to po poierwsze.po 2 chyba ublizyles w tej chwili kilku kobietom!! Jesli nie ma tu zkim gadac po co sie wdajesz w pyskowanie z tymi pustkami. Widzisz jestes dokladnie na tkim samym poziomie. POza tym to wieczne ocenianie ludzi z Twojej strony.. Oceniasz wlasna miarka! kto ma sie tym przejmowac ? Jak juz tak porownujesz ludzi to prosze wstaw swoje zdjecie ,zeby wszyscy wiedzieli jak powinien wygladac wspanialy Polski singiel z Londynu. Pokaz jak powinien wygladac ten facet z klasa.......:D:D:D no chyba ze nie chcesz wypasc gorzej do tych co spotykasz na ulicy czy w kinie. ......bo mowa o wygladzie prawda??? bo do porzadnej klasy z rozmowy to niestety daleka droga u ciebie:D i na marginesie nie wiem czy wiesz kim jest czlowiek,ktory ocenia innych tylko i wylcznie po wygladzie! A moe ty myslisz fiutem i tak wazny dla ciebie jest wyglad buhahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielkaaaaaaaaaaa..
zapomnialam dodac ,ze pisze do APARATA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aparat007
@CVB - a wy dalej mielecie ten temat. Pan nie pozwolil wyjsc na podworko? Przeciez taka piekna pogoda. CVb uswiadomie Cie , ze tu nie chodzi o to ze my niei mozemy, tu po prostu nie ma z czego wybierac. A mnie "odpadki" nie interesuja. I szczerze jakby mial sluchec tego co wygadajusz kazdego dnia, to wolbym sobie kupic psa. Moja poprzednia dziewczyna byla nie polka. zreszta nie bede pisal co i jak , nie bede wam dawal amunicji do obrzucania mnie, Wiec ..:) @gigi gigi "a czym Polak może zaimponować kobiecie? przecież dla Polaka kobieta potrzebna jest tylko do gotowania, sprzątania, wypinania tyłka kiedy ON ma na seks ochotę i jako worek treningowy do wyładowywania JEGO frustracji oprócz tego ma wyglądać jak modelka i zarabiać na rachunki - a sobie może kupić raz w miesiącu paczkę podpasek i szminkę z przeceny" - wspolczuje, no ale jak to mowia swoj do swego ciagnie. @ Singielka - jakos musicie sobie wytlumaczc brak zainteresoanie ze strony mezczyzn, no nie ? I szczerze, wole moja "prawa czy lewa" niz brac sie za takie cos. Nie jestem Charity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigi gigi
ty nie współczuj, tylko weź się w końcu za siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigi gigi
"jakos musicie sobie wytlumaczc brak zainteresoanie ze strony mezczyzn, no nie ?" Polki nie narzekają na brak zainteresowania ze strony Anglików, Hindusów, Portugalczyków, Hiszpanów czy innych - natomiast jakoś nie widzę żeby Polakami były zainteresowane Angielki (chyba że w sztok pijane) o Hinduskach czy innych nacjach nie wspomnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bid dick
Wrocilam ze spaceru, a ten debil Aparat znow tu siedzi. Frustrat. Nic dziwnego, ze dziewczyny wola wszystkich innych byle nie Polaka......skoro wiekszosc polskich facetow jest takich jak Aparat. Tylko liczy sie wyglad, seks I oczywiscie wszystko za free.....bo gdyby mial wydac funta na kwiatka czy cokolwiek....nie pisze o jakichs drogich prezentach (Polak I prezent=nigdy, bo za skapy), to od razu jest zwyzywana od materialistycznych suk. Wymagania to maja....a od siebie nic. Jak umyja I ogole to swieto w wsi....o reszcie szkoda wspominac. Chcesz zeby Twoja kobitki wygladala jak gwiazda filmowa, to kasa na stol I morda w kubel......wyglad tez kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielkaaaaaaaaaaa..
....Singielka - jakos musicie sobie wytlumaczc brak zainteresoanie ze strony mezczyzn, no nie ? I szczerze, wole moja "prawa czy lewa" niz brac sie za takie cos. Nie jestem Charity. xx :D widzisz wlasnie o tym pisalam klasyczne dno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aparat007
@Bid dick - buhahahhahaa, juz pisalem nie zadawaj sie z patologia. Najlepsze jest to, ze przeciez jestescie szczesliwymi mezatkami, a przesiadujecie 24 h na forum :D :D, wspolczuje. Spadam, szkdoa mojego drogocennego czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigi gigi
Nareszcie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aparat007
@singielkaaaaaaaaaaa. - dno? to moj swiadomy wobor. PO co mam tracic czas na kwadratowego , zakompleksionego knura?? Uswiadomie cie sa jesczcze piekne wartosciowe kobiety i nie kazda jest materialistka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aparat007
@gigi gigi - tez sie ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sranie w banieeeee
Uswiadomie cie sa jesczcze piekne wartosciowe kobiety i nie kazda jest materialistka.------> No, ale te piekne i wartosciowe nie sa toba zainteresowane. Co wiec zamierzasz zrobic w tym fantem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bzdziag
....leciec nadal na recznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bzdziag
Skoro Polki sa takie beeee, to po chuja frajerze- Aparat wchodIsz na polskie forum I sie wyrzywasz. Zostaw te oblesne polskie dziewuchy I wio na zagranizne. Czemu nie wejdziesz na jakies nie polskie.....napewno laski beda pisac do ciebie jak szalone I wszystkie mlode, piekne, szczuple o figurach modelek....no I nadziane cobys nie musial nawet 1 funta wydac. Daj sobie spokoj z tymi zalosnymi wypocinami, bo nikogo to juz nie interesuje I jestes juz nudny. Mysle ze zadna z polskich pan plakac za Toba nie bedzie. Zegnamy zyciowego nieudacznika, frustrata I chama!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×