Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Saba77

Adaś :)

Polecane posty

Mam nadzieję,że w końcu się coś ruszy. Pozdrawiam i dobrej nocki wszystkim życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) jak tam dzionek sie zaczoł bo u mnie pięknie slonecznie :) no dzisiaj stanelam na wagę i jestem kilo na plusie hehe ale to dlatego ze zbliżają sie chyba te dni ale na razie sie nie załamuje :) życzę miłego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie szaro buro i deszczowo ... cóż pogoda daje wiele do życzenia strasznie opalila mi sie buzia piecze jak ... wrr mi chyba stoi waga ale ruszy moze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.Saba napewno masz racje- to przez zbliżający sie okres,zobaczysz-będziesz po to kilogramki polecą:).ja na dzień dzisiejszy jestem na minusie 4,5kg:).fajnie,ale brzuchol masakra,nic nie chce zejść:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, u mnie też szaro-buro. Ja teraz mam ciężkie dni, więc nawet się nie ważę. Obiecałam sobie co poniedziałek i tak też zrobię. Mąż wrócił z delegacji (też się przyjaźni z Adasiem) i teraz będziemy razem walczyć. Może dzisiaj jakąś rybkę zrobimy, bo od poniedziałku jestem na warzywkach. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego dzionka wam zycze,ja pakuje dzieciaki i pędze na działke,póki słoneczko jest,po południu u nas też ma padać.odezwe się wieczorem,pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj prawie cały dzien przelazilam na dworze jest tak cieplutko ze aż żal w domu siedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ 5 A u mnie w centralnej Polsce pochmurno i ponuro, siedze w pracy, rozłożyłam papiery i udaję, że pracuję. Śniadanko ładnie zjadłam, dwie kromeczki razowca z paroweczką drobiową i ogoreczkiem. Adasia wezmę sobie po 13 tak jak wczoraj bo to chyba dla mnie najbardziej optymalna godzina. Tylko kurde weekendu się boję, bo w tygodniu jak sie siedzi w pracy to pokus nie ma, a w weekend w domu lodowka za blisko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane, u mnie też dziś pogoda kiepściutka, troszkę pochmurno i chłodnawo, ale to mi nie przeszkodzi w długim spacerku z syneczkiem, no bo zawsze troszkę się ruszyć nie zaszkodzi tak aby wesprzeć Adasia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację vilemo85, weekend jest najgorszy. Dostałam od mamy młodą kapustę i co teraz: jeść nie jeść, rosołek też uwielbiam. Nie wiem kto wygra, ja czy lodówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny :) w centralnej Polsce tez chmury.... Rano padalo nawet... U mnie waga na razie w miejscu od dwuch dni... Na szczescie nic do przodu :) nie dlugo bedzie okres więc pewnie to jest powodem... No nic na razie dalej biore adasia i trzymam dietke :) tak planuje na 10 dni przed wakacjami wyprobowac diete oczyszczajaca cytrynowa.... Ktoras z Was ma jakies doswiadczenie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeść nie nie jeść? Dziewczyny przecież przy Adasiu nie czuć jest głodu więc po co jeść?? Najgorszy weekend??Pff to wasza podświadomość działa ,że chcecie jeść w weekend jedzcie stałe posiłki a nie wmawiajcie sobie ,że zjecie i rosołek i kapustkęi inne same tabletki nie pomogą jeślisame nie będziecie się ograniczać przecież nie czuje się głodu ja miałam kłopot ze słodyczami ale teraz nie jem ich mimo ,że wiem że mało kalorii jem dziennie więc mogłabym jednego batonika zjeść ale po co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sweetness masz 100% racji :) to tylko w ich glowach jest.... A trzeba wiedziec, ze adas nie jesty cudotworca.... I nie spala tluszczu sam.... On dziala na mozg i dziekniemu nie jemy tyle.... Sweetness ja tez jestem slodyczozerca ;) a raczej bylam :D ale kupuje sobie batoniki musli fitness maja ok 92 kcl i sa pyszne np. Smak Tiramisu do kawki :) mnnniam :) ale jem go np. Rano... I to jest już liczone jako jeden z 5 bądź 4 posilkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja byłam na trzygodzinnym spacerku i nogi mi do tylka wchodzą hehe a teraz trzeba robić obiadek dla panów moich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saba a u Ciebie tez pada? Zmoklas na tym spacerku? W Pruszkowie caly czas.... Ale bylam godzinke na spacerku jeszcze na pewno dziś wyjde :) Dziewczynki to jak byla ktoras z Was na diecie cytrynowej??? Planuje tak 7 dni na niej byc przed wyjazdem na wakacje.... Pomimo, ze już troche schudlam to przeraza mnie fakt, ze będę musiala się wbic w kostium kapielowy w czerwcu.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Zważyłam się, mam 85kg na starcie. Zobaczymy jak pójdzie. Kurcze, wczoraj byłam mega zadowolona bo głodu nie czułam, dziś ciut mniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki :) w Nimeczech tez pada i zimno sie robi :( ... dzisiaj stanelam na wadze i 1 kg mniej :) takze jak narazie idzie calkiem niezle :D . kochane mam pytanko . mozecie podrzucic swoj jadlospis w ciagu dnia ? :) dziekuuuje :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie z tym jadłospisem to różnie bywa nie jem określonych tylko rzeczy staram sie jesc wszystko tylko w mini ilościach bo po adasiu przecież tez trzeba jesc tylko z głowa :) na pewno jem wiecej warzyw i owoców a jutro zakupie ananasa bo wyczytałam ze tez pomaga w odchudzaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta ,ja już ogarnięta z misiem :)) na nogach i zaczynam sprzątać :) a mam trochę tego sprzątania :) no cóż waga mi stoi ale spadł mi brzuch tak że jak zapinałam pasek na 1 dziurkę tak teraz na 3 :)) o to taka zmiana heh szkoda ,że się nie mierzyłam wcześniej ale gdzieś mam zapisane wymiary sprzed adasia :) bo mierzyłam się jak zacyznałam ćwiczyć :) buziakii Saba kochana jak tam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kochane dzisiaj pospalam sobie właśnie kawusie pije :) sweetnes dobrze słoneczko świeci od rana i mam nadzieje ze bedzie ładnie :) Tez zaraz trzeba brać sie za sprzątanie i jakiś obiadek podszykowac dzieciom :) u mnie waga jak zaczarowana stoi ale mam cicha nadzieje ze w końcu ruszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny i kolejny dzien rozpoczety. Bralam Adasia okolo 10 ale musze przesunac na 9. Poprostu nie moge zasnac i obojetne czy to jest 22, 23 czy nawet 1. Glodu i tak nie czuje wieczorem wiec 9 gdz chyba bedzie dobra... Aaaa na wadze 82,6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki :) u mnie dzisiaj na wadze 3 kg mniej :D ... dzisiaj mam imprezke urodzinowa i chyba pozwole sobie na jedna kielbaske z grilla hehehe :D ... milego dnia laseczki :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja to dopiero pospałam.. Ogarniam się przy kawce. Za oknem pochmurno i pada deszcz,okropnie :( mimo tego, że mam @ też czuję, że w pasie zlichłam, ale zważę się w poniedziałek,pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj zaserwowałam pierś z papirusa i górę sałatki. U mnie akurat nikt nie przepada za ziemniakami i dzięki Bogu... A teraz biorę się za sprzątanie...Na spacerek trochę chłodno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ 6 hello Adasiulki!!! jak tam weekendzik mija? ja juz po obiadku i Adasiu. Poszłabym na spacerek ale nie mam z kim. a od dzisiaj bede ćwiczyć skalpel z E.Chodakowska, do wieczora powinien się ściagnać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×