Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Saba77

Adaś :)

Polecane posty

Dziewczyny mam problem, zrobilam zamowienie u sprawdonego i ma przyjsc "siodemka" ocwiscie ze sprawdzeniem ale kurier zastrzegl sprawdzenie po zaplacie i co jesli bedzie lipa bo podobno kurier kase musi przyjac a rozliczac sie musze wtedy ze sprzedajacym. Coo Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lala ja też miałam przesyłkę kurierem siódemką od TN i nie było problemu, choć przyznam że nie otwierałam jej zawartości przy kurierze, no bo jakoś nie mogłam się przełamać, ale na szczęście wyszło dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja moge spokojnie sprawdzic ale i co z tego ,chodzi mi tylko o taki paradoks' dajmy na to, ze wychodzi lipa a kasa po sprawdzeniu i tak przepada wiec co mi daje jak sprawdze. Procedury sa takie, ze kasy kurier nie odda tylko sporzadzi raport i reklamacje i trzeba sie dogadywac. Bez sensu'to po co to zprawdzanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja moge spokojnie sprawdzic ale i co z tego ,chodzi mi tylko o taki paradoks' dajmy na to, ze wychodzi lipa a kasa po sprawdzeniu i tak przepada wiec co mi daje jak sprawdze. Procedury sa takie, ze kasy kurier nie odda tylko sporzadzi raport i reklamacje i trzeba sie dogadywac. Bez sensu'to po co to zprawdzanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam problem, zrobilam zamowienie u sprawdonego i ma przyjsc "siodemka" ocwiscie ze sprawdzeniem ale kurier zastrzegl sprawdzenie po zaplacie i co jesli bedzie lipa bo podobno kurier kase musi przyjac a rozliczac sie musze wtedy ze sprzedajacym. Coo Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lala ja pierwsza przesyłkę mogłam tez sprawdzić przed zapłata a druga dopiero po. Myśle ze wszystko zależy od kuriera jak go zagadasz to może da ci sprawdzić przed zapłata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Adasiulki!!! Wyjezdzam na majowke, wielka proba przede mną - grill, ogniska, alkohol i inne pokusy. Chcę być dzielna i mam nadzieje, ze bede. Proszę was - TRZYMAJCIE KCIUKASKI!!! :p Wracam w niedziele!! Całuję was malinowo!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie ze chociaz Tobie kochana poprawilam chumor. Saba nie da rady sprawdzic przed bo na przesylce jest plaba a przed zerwaniem trzeba zaplacic. Ale chyba zaryzykuje najwyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej i również udanej majowki życzę ;) u mnie dziś zimno, może jutro lepiej będzie. Agnessima - Azja - super! Tam to byłam tylko w Turcji. Dziewczyny mam nadzieję, że w końcu dostaniecie przesyłki i wszystko będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) ja tez już kawę odpilam i zapowiada sie piękny dzionek dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim. Saba , u Ciebie prawie zawsze piękny dzionek, masz farta. U mnie z 8 stopni, leje, a też miała być majówka na rowerach, może jutro będzie lepiej - tak przynajmniej zapowiadali. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u nas nie zapowiadali opadów :) ja już rosolek gotuje na kurce i rzoladkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, u mnie dziś od rana kiepska pogoda, ale właśnie widzę troszkę słonka przebijającego się za chmurek, więc może jeszcze dzień nie będzie stracony.;) Kawka wypita, śniadanko zjedzone jak się rozpogodzi to na spacerki ruszam z moim syneczkiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaaaa i dostanie kupę odszkodowania za nogę hahaha dziewczyny nie wchodzcie w to bo to może byc wirus...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! do lala....ja wczoraj mialam dostac przesyłke od tn tez siodemka,a wiec akurat wyszlam do piwnicy nie było mnie doslownie 3 min. i wtedy byl kurier zostawil awizo szybko zadzwonilam a pani powiedziala ze juz nie wroci!!!!bo ma duzo paczek i w czwartek bedzie.jak sie wscieklam!zawsze kurier wczesniej dzwoni i sie umawia a w tej siodemce to jakas paranoja,i pytalam tej pani kurier powiedziala ze nie bede mogla sprawdzic co jest w srodku!wiec jak widzicie ja to mam tez pecha:/musze zaryzykowac i wziasc w ciemno,licze na Wasze opinie i to ze tez u niego zamawialyscie,wiec jednak nie zaczyne mojej przygody dzis tylkoodpiatku...jesli bedzie wszystko ok...ojeju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze to jakiś nawiedzony ten kurier zamiast zadzwonić zapytać gdzie jesteś po prostu dupek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani kurier-jakas stara baba.tak sie zezłosciłam-no nie idzie mi kupno adasia,najpierw sie zastanawialam czy go kupic, potem kto mi wypisze recepte,jak zalatwilam recepte szukalam kogos blisko czech,jak znalazlam czekalam 2 tyg wkoncu zrezygnowalam i zamowilam od TN a teraz ten kurier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:d u mnie pogoda do bani :( zimno nici z wycieczek:( leze w lozku czytam ksiazke ....milego dnia dziewczyny:D A ja tez sprawdzalam po zaplaceniu, co zrobisz ... i wszystko bylo ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morena1986 takie rozterki jak ty masz teraz kazda z nas maiala zanim sie zdecydowala...i po zamowieniu, na szczescie wszystko sie dobrze konczylo :D uszka do gory i czekajaj cierpliwie szkoda nerwow twoich, wszystko dojdzie do ciebie pewnie :D a ten kurier to nie ladnie zrobil po to ma nr tel zeby zadzwonic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam trochę luzu mój malutek śpi a ja sie wzięłam za pieczenie bułeczek drozdzowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej girlssss wlasnie dostałam tabletki jupieeeee! Pachna jak tic tac =) a juz wiem czemu tak długo szły bo mój sprzedawca nie napisał numeru domu i tyle...mój przystojny listonosz mi wyjaśnił że mieli z tym problem a że na mojej ulicy 3 polki mieszkaja to nie wiedzieli buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super :) a jak tam kochane majoweczka mija bo u mnie dzien jak co dzien ;) teraz już sie trochę zachmurzylo i siedzimy w domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie majoweczka też zwyczajnie, dzionek spędzony z synusiem i mężusiem. Ale za to jutro male zakupki. Dziewczyny teraz pytanko siedzę w domku z maluszkiem i zastanawiam się jak tu sobie troszkę dorobić, macie jakiś pomysł, bo patrze w necie ale te dodatkowe prace to jakiś mit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem, do mnie właśnie idą goście.. Ja pracuję w biurze firmy produkcyjnej, dorabiają tam dziewczyny w domu robiąc półprodukty : koraliki, materiałowe elementy, także musisz fabia poszukać bardziej w firmach produkcyjnych, może akurat coś ci się trafi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabia ja tez sie zastanawiam nad tym samym bo coś by sie zawsze dorobilo i tak myśle ze może pieczeniem bym sie zajęła ;) bo nic innego nie przychodzi mi do głowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bardzo jestem uzależniona od WAS, że nawet jak mam gości chodzę po cichutku do pokoju i sprawdzam co piszecie. Moja koleżanka na przeciwko z biurka też dorabia pierząc ciasta i torty, także to też jest jest niezły pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×