Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Saba77

Adaś :)

Polecane posty

hej dziweczyny :) u mnie znowu pochmurno i nastroj tez kiepski...jakos dopadla mnie jakias deprecha :( no ale moze bedzie lepiej. Duzo spraw do zlatwienia i psychicznie wysiadam od tych problemow. Odpoczelam u tesciowej ( jak mozna tak powiedziec:) )Adasia dzisaij wzielam i trzymam fason, bo u mnie tak niewiele trzeeba zeby sie zniechecic. U was tez w kratke z tymi kg ale mam nadzieje ze teraz wszystkim pojdzie w dol :D:D Milego dnia wam zycze :D:D "Walcząc nie zawsze będziesz wygrywał, jednak zawsze będziesz miał świadomość podjętej walki." Wiek: 32 Wzrost : 163 cm. Start: 24.04.2013 Waga startowa : 78 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnessima to trzymamy się do końca tygodnia i ŻADNEGO podjadania, nu nu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noi i nawet komputer szwankuje...przepraszam ze tyle razy sie wkleilo, ale ja probowalam wyslac wiadomosc to caly czas wystepowal blad...a tu teraz patrze , ze wkleilo sie tyle razy. Sorki dziewczyny :D U mnie lepiej juz, a ja u was dzien plynie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kochane jak wyszłam o 11 z domu to dopiero weszlam masakra nóg to nie czuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ale dziś pechowy mam dzień, jakaś seria czarnych nieszczęść ostatnio nademną wisi ;(;(;( ah nawet szkoda by pisać . . . . . . Idę na spacer z moim maluszkiem może coś się odmieni ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Adasiulki!!! Powrocilam!!!!! miałam nie grzeszyc na tej majowce... no prawie mi sie udało :P Grille i ognisko oczywiscie były ale jadłam maksymalnie jeden ostatecznie dwa nieduże kawałki kielbasy :) chleba i sosow, keczupow do kielbaski nie tknęłam, alkoholu tez mało bo na cały wyjazd raptem moze ze trzy piwa i dwa drinki. Na sniadanko podstawa chleb razowy z warzywkami i jakas wedlinka, na obiad zrobilismy zupe jarzynowa, nastepnego dnia kasze gryczana z gulaszem a potem to juz nikomu sie gotowac nie chcialo to zajadalam sie jablkami i warzywkami ktorych nabralam kilogramami :P Jesli chodzi o Alko+Adfaś nikomu nie polecam, pierwszego dnia wypiłam tylko jedno piwo i na drugi dzien czulam sie jakby mnie stado słoni zdeptało, przezuło i wsypluło, moja kolezanka, z ktora bylam na wyjezdzie i ktora tez romansuje z A miala podobnie a nawet jeszcze gorzej bo wogole caly dzien nie wstała z łózka :/ Saba77 z panem niezdecydowanym nie mialam kontaktu od wtorku bo tak ustalilismy ze w majowke damy sobie spokoj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka cisza u nas wieczorkiem. Ja pojeździłam trochę na rowerze, teraz zasiadłam przed telewizorem. Ogólnie nie lubię poniedziałku, bo tak ciężko się zebrać, jeszcze po tylu dniach wolnego....Fabia, co to za pech?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p.s. a tak poza tym to miesiączke dostałam jakies 6 dni za wczesnie i nie wiem czy to przez Adasia czy przez inny klimat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki jestem padnieta po dzisiejszym dniu ale wieczorem głowa mnie bolała i juz wiem nawet dlaczego.... Rano zjadłam a potem dopiero koło 18 bo zapomniałam z tego dzisiejszego biegania hehe :) Fabia a co sie stało ze miałas pechowy dzien jesli można wiedzieć oczywiście bo jeżeli nie masz ochoty to nie pisz ale wiedz tylko ze jesteśmy z toba :classic_cool: głowa do gory jutro bedzie lepszy dzien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilemo85 z tym to nigdy się nie dowiesz... Raz za pozno innym razem przed czasem.... Jedynie tabletki to reguluja :) a powodow moze byc wiele... Klimat, Adas, steres,wysilek fizyczny.... Wiele by wymieniac :) cizkie zycie mamy my kobiety na tym padole ;) hehehehe ale kja to sobie tym tlumacze, ze my silniejsze od facetow jestesmy... I dla tego to my miesiaczkujemy, rodzimy... I dla urody jestesmy w stanie tyle zniesc... Powiem Wam dziewczyny, ze ostatnio bylam na depilacji woskiem u kosmetyczki... I zdecydowalam się na depilacje bikini również... Auuu co za hardcore... :/ hehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj moja czarna seria trwa jakiś czas a dziś poprostu się dobiłam kiepski dzień. Zaczęło się jakiś czas temu jak po macierzyńskim szef mnie zwolnił, potem nie przedłużyli umowy mojemu mężowi bo nie daje firma na stałe mimo przepracowanych wielu lat, potem wojna rodzinna ze szwagierką która się wtrąca we wszystko, do tego moi najemy (mam mały lokal w swojej miejscowości) oczywiście nie płacą i sprawa w sądzie. Ostatnio popsuł się samochód mojemu mężowi maluszek niby nic wielkiego ale potrzebny, no a dziś ja wsiadłam w nasz rodzinny i oczywiście co . . .. popsuł się ;(;(;( masakra jedyne co mnie pociesza to że jesteśmy zdrowi my i nasz synek. Poprostu płakać mi się chce pisze i szlocham nad klawiaturą.;(;(;( ja wiem, że to są rzeczy materialne niby nie ważne ale potrzebne a wszystko walnęło na raz ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) Fabia nie zalamuj sie bedzie dobrze zobaczysz może tego dola tez przez adasia zalapalas ... Mam nadzieje ze dzisiaj będziesz miała lepszy dzien :) ja tez mam problemy jak każdy z nas ale staram sie byc optymistka :) głowa do gory :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;) na pewno wszystko się ułoży ;) miłego dnia Wam życzę. Mnie wczoraj nawiedzili niespodziewani goście ale jeszcze śpią. Ja z dzieckiem szykujemy się do szkoły. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Fabia próbowałam się dowiedzieć czegoś w sprawie pracy, ale niestety firma w której pracuję jest dość mała i nie prowadzi nic w rodzaju wysyłkowej pracy. Ja mieszkam na górnym Śląsku, tu jest krucho z pracą, ale będę miała na uwadze. Dzisiaj u mnie leje i ogólnie też jestem w kiepskim nastroju, taka trochę rozklekotana, może popołudniu będzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my juz po szczepieniu :) zapowiada sie ładny dzionek ale dzisiaj wole posiedzieć w domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny powiem Wam tylko ,że kobiety zniosą wszystko takie już silne bestie z Nas:) Kurcze a ja nie mam jak się umówić na włoski ,może któraś zostanie z moim dzieckiem hehe na 10h?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny dziś już lepszy dzień, dziękuję za wsparcie lepiej mi jak z siebie wyrzuciłam z siebie wszystko, ale już koniec marudzenia powiedźcie mi jakie macie pomysły na fajne obiadki dla swoich pociech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi obiadkami to można zwariować nie wiadomo co robic ja dzisiaj mam placka po węgiersku :) a dla siebie zupę warzywna niestety :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabia to super ze juz dzisiaj lepiej :) Swetness dawaj malutka do mnie z chęcią posiedze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :D u mnie troszke lepiej dzisaij z humorkiem, ale pogoda wszystkich dobija....gdzie ta wiosna ???? Fabia trzymam kciuki, zeby wszystko sie poukladalo, niestety w dzisiejszych czasach sprawy materialne sa wazne .... bedzie dobrze:) musi byc:D Co do jedzonka moja malutka wszystko lubi :D na szczescie ale zajada sie , racuszkami, kluskami z serem i pampuchami z polewa, jesli chodzi o slodsza strone objadu. A tak to wcina jarzynowa i kopytka! takie malenkie jej robie (dziecia lepiej samkuja jak na raz moga wlozyc cale do buzi :D ) z sosikiem i mizeria lub buraczkami :D:D No dziewczynki zycze duzo optymizmu :D:D trzymam kciuki za maturzystow :D jak dobrze ze mam to za soba :D:D:D Milego dnia :D:D A jutro maz wprzyjezdza a ja dalej gruba... moze jednak cos zauwazy :D:D ze cos w obwodzie zeszlo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pomysłu... nie mam pomysłu... nie mam pomysłu... nie mam pomysłu... nie mam pomysłu... nie mam pomysłu... nie mam pomysłu... ratujcie!!! co mam zrobić na dietetyczny obiad???? już mi się pomysły skończyły!!! Aaaaaaaa... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane. U mnie pogoda piękna. Mała śpi więc troszkę się relaksuje przed monitorem;)Starsza latorośl od soboty gorączkuje ale co dziwne tylko późnym popołudniem zaczyna i jak dam coś od gorączki tak znowu spokój na 24h. Nie wiem czy może mieć to związek,że jest astmatykiem a teraz jest takie wysokie pylenie? Ja natomiast ostatnio jestem bardzo nerwowa i tak się zastanawiam czy to nie czasami przez Adasia. Przesyłkę dostałam od TN i muszę stwierdzić z przyjemnością,że wszystko ok:) Była już następnego dnia od zamówienia. Dziewczyny życzę Wam wszystkiego dobrego, każdy z nas ma problemy, te materialne chyba zwłaszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja od piątku zaczynam biegać :) dlaczego od piątku?? Bo wracam koleżanka z którą będę biegać :))nooo może lepsze ciało będę mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabciu chyba,że dzisiaj biegasz ze mną :) będę Ci dyszeć do słuchawki hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro 30 dni z Adasiem :) mała rocznica heheh na razie się nie ważę dopiero jak będę po okresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swetness z miła chęcią ale nie mam z kim malutka mojego zostawić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko Ty możesz być w domku abym Cię słyszała i nie czuła się samotna hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki nie ma sprawy :classic_cool: u mnie właśnie deszczyk siapi sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×