Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Saba77

Adaś :)

Polecane posty

Hej dziewczyny ;) też zastanawiam się nad przerwą... Waga mu podskoczyła o 0,5 kg ale to chyba przez problemy z wc. Dziś zakupilam colon c i zobaczę czy coś pomoże.. A może macie jakieś sprawdzone sposoby na takowe problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna kup może sobie herbatę oczyszczajaca naprawdę mi pomogła na początku a teraz juz nie mam z tym problemu :) i naprawdę dziewczyny kupcie sobie ten neomag stres jest rewelacyjny dzisiaj biorę go trzeci dzien i powiem wam ze jestem super wyciszona taka zrelaksowana :) a i po rannym telefonie od teściowej której powiedziałam co myśle i co o tym sadze jestem zadowolona :D czyli działa jestem zrelaksowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Saba. Jak to nie pomoże to kupię i neomag też. Ech, dziś ja jestem zła. Mąż z pracy wrócił i się wydziera nie wiadomo o co, pewnie z mamusią się widział... Idę z synem na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam Luna lepiej? :) a co nasza koleżanka tak ucichla Moniczkadoniczka ? Swetness a jak ci dzionek minol? W ogóle ciesza jak makiem zasiał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ;) Ładnie przeprosił ale ja udaję obrażona i się nie odzywam hihi i tak nie wiem o co mu chodziło ;) no Moniczkadoniczka coś ucichła. Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie od czasu do czasu trzeba focha strzelić nawet malutkiego :) Miłego wieczoru wszystkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny i miłego dnia ;) u mnie dziś brzydko i pada, na dodatek dostałam @ 7 dni za wcześnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek wszystkim :) u mnie dzisiaj na razie slonko świeci :) Luna lepiej mieć wcześniej niż czekać tak jak ja hihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, u mnie też lipa z pogodą. Zrobiłam sobie kawę i chyba wezmę się za sprzątanie i obiad. Również życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby lepiej ale od 31 lipca do 12 sierpnia jadę na wakacje i wtedy nie chcę mieć :) Ja też biorę się za porządki i później obiad, cóż tu robić w taka pogodę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zaraz trochę ogarne i ruszam na zakupy :) Swetness co taka cisza jak tam zdroweczko? :) a ja dzisiaj na obiadek zrobię chyba chinszczyzne a na jutro kupiłam mega duża pierś z indyka i dumam co z niej zrobić :O macie jakiś pomysł kochane? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agessima
Hej :) tu też jest pochmurno.... idę zaraz z córką na piknik do jej szkoły... nie chce mi się strasznie wolała bym posprzątać bo dużo mam do ogarnięcia a później jadę na zakupy... :( jutro urodziny przyjaciółki Oliwci... i tak weekend minie... nie wiem kiedy posprzątać :( Saba ja np. bardzo lubię zupę tajską z kurczakiem lub indykiem :) to taka zupka z cukinią, marchwią mlekiem kokosowym, curry, chili itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj coś pomylił mi się nick jak pisałam... i nie zaczernił się :) ale to powyżej to ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, u mnie też pochmurno. Wieczorem idę się zabawić:) Ja wczoraj kupiłam pierś z indyka i zrobiłam kotleciki. Zmieliłam , dodałam majeranek, pieprz cytrynowy i takie tam do smaku a zamiast bułki tartej dodałam troszeczkę kaszy manny aby ładnie się skleiły i jedno jajeczko. Delikatnie podsmażyłam i udusiłam podlewając wodą. Do tego sałata rwana z pomidorami i zielonym ogórkiem z chilli, tak troszkę na ostro. Podobno ostre przyprawy wspomagają przemianę materii jak e diecie 3Dchilli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakaś dopadła mnie chandra :(:( porażka ogólnie sytuacje mnie przytłaczają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sweetness, chyba też Ci potrzebny neomag stres. Ja sobie wczoraj kupiłam, Saba mówi, że pomaga ;) Głowa do góry i trzymaj się ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Adasiulki!!! Zimno dzisiaj i pochmurno u mnie :/ a ja na obiadek placki ziemniaczane pieczone bez tłuszczu zrobiłam, te co wam wczesniej przepis pisałam - a do tego taki a'la gulaszyk z piersi kurczaka, pieczarek i papryki i cebuli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Adasiulki!!! Zimno dzisiaj i pochmurno u mnie :/ a ja na obiadek placki ziemniaczane pieczone bez tłuszczu zrobiłam, te co wam wczesniej przepis pisałam - a do tego taki a'la gulaszyk z piersi kurczaka, pieczarek i papryki i cebuli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dobry magnesik ja juz czwarty dzien biorę i lepiej sie czuje :) a na poprawę humoru zrobiłam ciasto drożdżowe z truskawkami :) ostatnio pani dietetyk podała w tv ze jest to najmniej kaloryczne ciasto :D Swetness usmiechnij sie bo nie do slicznej twarzy ci z podkowka :) wiem ze cieżko ale my silne babki jesteśmy damy radę ze wszystkimi idiotami tego swiata :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No raczej neomagu stres nie bede brała bo to coś innego niż stres :) póki co szukam sposobu na utarcie nosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja byłam na dwugodzinnym spacerku i dopiero do domu weszlam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M A S A K R A ! pochwaliłam się ostatnio na pewnym dietetycznym portalu,na ktorym jestem od ponad 3 lat, że tak sobie chudnę i daję radę i zrobiłam jeden błąd bo przyznałam sie, ze Adas mi w tym pomaga... i co...??? Armagedon, jad, żółć, nienawiśc i same profesorki doktorki zakrzyczały mnie i te dziewczyny, które mnie poparły !!! Finał jest taki, że zablokowano mnie na tym portalu, że niby szerzę treści niezdrowego wręcz zagrażającego życiu odchudzania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widocznie same nawiedzone osoby tam były :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) u mnie niezbyt kolorowo;/ pochwaliłam sie ostatnio ze 2 kg mniej a teraz waga stoi w miejscu:( i z tego wszystkiego codzienna niechęć... nie mam pojecia juz co robic... i jeszcze ta pogoda uhhh... zycze wam miłej niedzieli pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) u mnie zapowiada sie piękna pogoda dzisiaj :) pytałam ostatnio o Moniczkadoniczke ktoś wie co u niej bo sie w ogóle nie odzywa,coś sie stało czy co? A i Karen tez sie nie odzywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Saba to masz szczęście, u mnie brzydko... Miłego dnia wszystkim ;) nie wiem co z moniczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest ładnie teraz na sloneczku pokazuje 20 stopni :D zaraz podszykuje obiadek i na dwór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 10 stopni i zachmurzone całkiem :( Pewnie pół dnia będę czytać książkę :) Z ćwiczeń też nic dziś nie będzie przez @ i taki trochę stracony dzień się zapowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jak ja dawno książki żadnej nie przeczytałam ale tak naprawdę to nie mam kiedy :( wieczorem to padam po całym dniu biegania ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×