Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Saba77

Adaś :)

Polecane posty

a u mnie takie goraco ze bedzie z tego burza na pewno ja wrocilam do domku juz z maluszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie już po burzy, zdążyłam tylko z córą wyskoczyć do sklepu po sweterek, bo rośnie jak na drożdżach i wszystko maławe na nią. Teraz zasiadłam przed telewizorem. Miłego wieczorku życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomniałam dodać, mój mąż dostał dzisiaj powera po Adasiu, jak byłam na zakupach to wysprzątał mi w domu, pozmywał naczynia, naprawił antenę telewizyjną ( bo śnieżyło), w ogóle kable powymieniał. SZOK!! Ja pierdziele, tak to ja mogę żyć..:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nad nami też przeszła burza, ale więcej było strachu niż co warto, po grzmiało po błyskało i poszło. Dziś miałam dzionek dość spokojny, emocje opadły;) dzięki wam kochane;). Mam ostatnio fazę na marcheweczkę pochrupuję ją sobie w kółko hihihihi. Aga-alfa ale fajnie, że mąż tyle Ci zrobił widać Adaś mu służy;) oby nasi Panowie zawsze tacy pomocni byli . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) co to taka cisza wszystkie jeszcze śpią? Ja po szczepieniu nocke miałam nawet spokojna i myśle ze dzisiaj jeszcze w domku posiedze i jutro juz ruszamy na dwór :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem z Wami. Ja już po kawce, siedzę w pracy. U mnie pięknie na dworze, aż żal siedzieć w robocie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może w końcu bedzie to wymarzone lato :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie dzisiaj zwazylam ale żadna rewelacja ale jak dla mnie to i tak duży sukces :) z miesięcznej kuracji od 4 zostało mi jeszcze trzy tabletki hihi jednak skleroza nie boli :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry a moj malutki coś śpi ostatnio do 7.30 heh daje mamie troszkę odespać ;) Też ładna pogoda u mnie a wczoraj duża burza była :)) ale ja tam lubię burzę :)) Buziakiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się i ja u nas piękne słonko dziś jadę z maluszkiem do dziadków a właściwie dziadek po nas przyjedziei będziemy leniuchować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gazela odpisalam ci przepraszam ze tak późno :) kurcze coś mi nie wkleja posta :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny i ja jestem ;) robię wielkie porządki i wychodzę z założenia, że nie opłaca się sprzątać jak goście mają przyjechać, lepiej jak wyjadą ;) miałam 2 dni temu piękny porządek, a teraz masakra ;) ale fajnie było oprócz tego, że na loda mnie namowili ale nie miał dużo kalorii, w końcu nie będę sobie wszystkiego odmawiać :-) tak więc biorę się do roboty. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja wszystkie kobietki:) U mnie całą noc padał deszcz a od rana piękna pogoda. Moje maleństwo śpi więc jestem z Wami. Saba gratuluję wyniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje :) chociaż dziewczyny maja lepsze ale ja jestem zadowolona z tego co mam :) a u mnie dzien zaczoł sie fajnie ale pewna osoba juz mi zdążyła go zjebac aż sie poplakalam :( ale chuj jej w dupę ja nie muszę jej w ogóle znać i tyle w tym temacie.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny specjalnie dla Was utworzyłam gg na małe ploteczki, jak ktoś chce to zapraszam GG:47227581 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saba :-) :-) :-* głowa do góry :-) do mnie właśnie dzwoniła moja "ukochana" teściowa i też próbowała zepsuć mi humor. Ale ja olalam, pewnie już dzwoni do męża mojego i się skarży hihi już wysprzatalam cały dom i popijam 4 kawke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saba nie martw się, ja mam ciągle problem z jedną ze swoich szwagierek a mam ich niestety trzy ale ta jedna to wyjątkową zołza. Także głowa do góry i nie przejmuj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz dobrze ze ja nie mam teściowej bo ta co jest teraz niby teściowa to bym jej łeb ukrecila za jej dwulicowosc i falszywosc........kurwa ale jestem wściekła wzięłam sie za robotę ale to gowno daje.... :( sorki ale może chociaż tak sie wyzyje na pisaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem bardzo cierpliwa osoba ale jak juz mnie ktoś wkurwi to na maxa.....nienawidzę obludy i kłamstwa,a takich osob jak wiatr zwieje to niedzierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam właśnie taka. Zresztą ona najchętniej by się mnie pozbyła i wprowadziła się do mojego domu. Jak syn był mały to mu kazała do siebie mamo mówić. Dlatego teraz nie pracuję żeby ona z nim nie siedziała... Saba aż tak źle? To naprawdę miałas się wierzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzej jak zle kochana..... Ja jej tak wierzylam wydzwanialam codziennie czy wszystko ok czy coś potrzebuje a ona jak kurwa wiatr zawial w inna stronę tak ona w stosunku do mnie... Niech spierdala jak najdalej ode mnie i mojej rodziny ja zdania nie zmieniam jeżeli coś mówię to nie robię z gęby dupy w odróżnieniu od niektórych osob.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to jest prawda jak ktoś ma miękkie serce to musi mieć bardzo twarda dupę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi Saba, szkoda, że nie mam jak Cię pocieszyć... Pewnie trochę czasu minie zanim Ci złość przejdzie. Takich fałszywych ludzi niestety jest wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie i Nie rób komuś dobrze, nie będzie ci żle... Też za miękka jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Luna za słowa pocieszenia :) a z jakiego województwa jesteś bo gdzieś mi umknelo ja z lubuskiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z Bielska- Białej ale teraz mieszkam 30 km dalej. Szkoda, ze tak daleko bo bym wpadła do Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bardzo szkoda byśmy kawke odpily :) Swetness tez daleko mieszka i pozostałe kobitki tez ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że mamy internet ;) Moje chłopaki już są w domu to dam im obiadek i pędzimy kosić trawę, może troszkę się opale ;) Spokojnego popołudnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×