Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Saba77

Adaś :)

Polecane posty

Czytam wszystko ;) średnio 3 książki na tydzień. Teraz akurat kończę Kolonie diabła, super książka. Biorę co jest w bibliotece :) A później chodzę półprzytomna bo czasem czytam do 2 w nocy, a wstaje przed 6 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tego nie czytałam :) ja miałam taki szał na Tess Geritsen super thrillery medyczne przeczytałam wszystkie wydania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha ja te co były w bibliotece też :) super pisze. Ostatnio prawo krwi czytałam. Jak pojadę do miasta to jeszcze do księgarni zagladne, może znajdę coś ciekawego. Czytanie to mój nałóg, zaraz po fajkach :( Jak rzucić palenie? Ja jak próbowałam to się lodówka nie zamykala... Więc palę dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha ja te co były w bibliotece też :) super pisze. Ostatnio prawo krwi czytałam. Jak pojadę do miasta to jeszcze do księgarni zagladne, może znajdę coś ciekawego. Czytanie to mój nałóg, zaraz po fajkach :( Jak rzucić palenie? Ja jak próbowałam to się lodówka nie zamykala... Więc palę dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, wiecie coś o pasie neoprenowym? Na drugim forum go ktoś poleca i myślałam zamówić żeby boczkow się pozbyć, a nie jest drogi. Tylko negatywów ma trochę sprzedawca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jestem już i ja;) właśnie przygotowuję placuszki z jabłuszkami dl mojego synusia i jego koleżanki na jutro;) jeszcze upiekę im ciasto comberek ale nasączony tylko herbatką;) No i będę mogła troszkę już na dziś odpocząć wreszcie. Co do tego pasa to nie słyszałam o takim. ... Ja na razie zrobiłam sobie przerwę w Adasiu będę brać dopiero od środy może wtedy bardziej coś ruszy ta waga;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miami_
Hej dziewczyny sorry ,ze sie wtracam ale mam pytanie do was bo widze, ze dlugo juz bierzecie adipex wiec wiecie o co chodzi. Dzis polknelam 5 tabletke, z wagi zeszlo mi 3 kg ale centymetry ani drgna!! Po ilu dniach wy zauwazylyscie , ze jest was mniej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miami_
Hej dziewczyny sorry ,ze sie wtracam ale mam pytanie do was bo widze, ze dlugo juz bierzecie adipex wiec wiecie o co chodzi. Dzis polknelam 5 tabletke, z wagi zeszlo mi 3 kg ale centymetry ani drgna!! Po ilu dniach wy zauwazylyscie , ze jest was mniej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś zakopałam doła :) byłam na zakupach obkupiłam mojego małego mężczyznę w H&M i jestem zadowolona aż mi się nie chciało na solarkę skoczyć no nic pójdę jutro :)) a i z rana o 8 zrobiłam SKALPEL E.Chodakowskiej zamierzam robić go codziennie bo owszem chudnę ale ciało nie zrobi się samo sprężyste oo! i postaram się biegać ale to jak pogoda pozwoli bo nie mogę się przeziębić żeby małego potem zarazić :) także jako tako jestem zadowolona z siebie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miami ja po 3 tyg miałam zapinany pasek na 4 dziurkę także było mniej mnie faktycznie a cm się nie mierzyłam także nie pomogę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miami, czemu piszesz, że się wtracasz? To nie jest zamknięte grono i każdy może się wypowiedzieć, tylko handlu tu nie chcemy :) Witaj :) to też zależy od organizmu. Czasem jak waga stoi to lepiej się mierzyć :)9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sweetness ile ma lat Twój mały? Też muszę z moim na zakupy iść;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sweetness podpowiedz na ile minut mogę iść na solarium na początek? Ostatnio byłam 3 lata temu, a w zeszłym roku w ogrodzie super się opalilam. Teraz pogoda kiepska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, a ja się dziś rozgadalam na forum ;) moje chłopaki poszli do szwagierki, a tam też teściowa zawedrowala i tak sama sobie siedzę,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. U mnie pogoda raczej smętna,chmur dużo ale nie pada. Ja co tydzień robię dzień lub dwa przerwy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Adasiulki!!!! u mnie tez zimno i pochmurno, mial byc spacer i gimnastyka na powietrzu a bedzie tylko Chodakowanie :P poza tym wymalowałam sobie na lodowce Runę czarodziejską ułatwiajacą schudniecie (TYLKO SIE NIE SMIAC) :p :D wystarczy ze moj pies sie nawet smieje ze mnie :P Moj starszy kolega o ktorym pisałam z Saba77 milczy uparcie od poniedzialku i nie wiem dlaczego :/ trudno-jego strata, jak sie stanę "lachonem" to bede miala facetow na pęczki ahhahahahahahahahaahah. A tak powaznie to pracuje wsrod samych facetow, a dokladniej mam staly przemiał facetow u siebie w pracy, co miesiac inni i naprawde nie jest źle z tym podrywaniem itp. ale ja glupia zapatrzona caly czas jestem w tego starego ramola, ktory zdecydowac sie nie moze :( Dziewczyny wybijcie mi go z głowy!! Aaaaa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki ;) u mnie tez padalo i pada dalej. Luna ja tez sie zastanawiam nad tym pasem. Na allegro sa za nawet 3 zl. Moja kolezanka go nosi i chwali sobie. Ja musze sie pozbyc tej faldy skory co mi na miejscu brzucha wisi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ważyć sie bede w czwartek, bedzie miesiac z adasiem. Wiec mam pare dni na oczyszczenie sie i jakiej intensywniejsze cwiczenia. Powiem wam ze dzieki adasiowi mam prawidlowe cisnienie. Mierzy mi je zawsze znajoma pielegniarka i przed adasiem bylo tak niskie ze w stetoskopie nic nie slyszala. Od wtorku do piatku chyba mnie nie bedzie bo ide z synem do szpitala na testy alergiczne. Ale moze mi sie uda i na noce bede w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda, ja go zamówiłam dzisiaj. Nie wiem czy bądzie jak na fotce bo wydaje się więcej niż 23cm. Zobaczę ;) ja miałam coś w stylu masazera vibra belt jakieś 10 lat tamu i to fajne na boczki było (ale ja nie miałam wtedy boczkow, sąsiadki były zachwycone :) ) teraz szkoda mi kasy na nowy bo to z 600 zł, a ten stary nie wibruje już, mąż też ociaga się żeby do niego zagladnac... Jak dostanę ten pas to dam znać. Miłego wieczoru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda, a czemu do szpitala? Ja z moim byłam i 2 godzinki z czekaniem to trwało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas mozna isc prywatnie (ponad 200zl) i masz w pol godziny ale to sa tylko takie ogolne. A w szpitalu robia szczegolowo i trwa to od 3 do 5 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szpital mam w wiosce obok wiec mysle ze na noc bede mogla jechac z malym do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też byłam w szpitalu u pulmonologa że skierowaniem, mój jest alergikiem ale to nie takie straszne :) spokojnego wieczoru dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna jak dostaniesz pas to wrzuc tu linka z nim. Bo chyba tez sie jednak skusze. A od jutra zaczynam z Chodakowska. dobrej nocki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja wazylam się dziś na wadze pokazalo 80,8 kg. Było by mniej ale jadlam duzo przez 3 dni lacznie z tortami.... Imprezy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, u mnie 10 stopni i leje. Ciemno na dworze jakby był środek nocy. A weekend też taki sobie, może przez pogodę, która niestety nie rozpieściła nas i przesiedzieliśmy w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Luna moj mały ma 11miesiecy zaraz roczek bedzie miał a co dosolarium to ja zawsze chodzę na 8 min jak robię przerwęa potem raz na tydzień 15min ale teraz mam koło siebie mocne lampy więc 10min idę ja mam karnację bardzo dobrą do opalania więc nie jestem czerwona a łapie mnie na ładny kolorek także zależy to od skóry... A ja lecę na trening z Ewą zrobie SKALPEL :) buziakii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To u mnie tylko tak ładnie? Teraz pokazuje na słońcu 23 stopnie szkoda ze u was kochane tak szaro i biuro :O ja tez chodzę raz na jakiś czas na 10 min ale ja tez mam ciemna karnację dlatego jak ktoś ma jasna to lepiej zaczynać tak od 5-6 no i w zależności jakie są lampy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×