Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Saba77

Adaś :)

Polecane posty

Dzięki ;) to chyba wybiorę się na 8 minut na początek. Też mam ciemną karnacje. Saba ale fajnie, że masz słoneczko, może u nas też niedługo zaświeci ;) ja właśnie biorę się za mycie podłóg to spale troszkę kalorii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabuś u mnie też łądnie na razie chociaż się zachmurza.. Jestem po skalpelu ale masakra wszystkie ćwiczenia czuje .. ale tak jest jak przerwałam i teraz od nowa zakwasy ..ale jakoś trzeba się przemęczyć.. Idę się kąpać i zmykam z siostrą na zakupy buziakii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super kochane ze świetne macie humorki od poniedziałku :) ja tez ogarnelam w domku i niedługo ruszam na spacer :D oby tylko pogoda sie nie zepsuła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w Warszawie na razie jest ok :) temp. 16 i slonko wyglada co chwile zza chmurek :) calkiem przyjemnie :) Dziewczyny a ja już w ta niedziele ide na pierwsze zajecia pol dance bamowila mnie moja koleznka ktora z 93kg. Schudla w ten sposob do 52 kg. Przy wzroscie takim jak moj 172cm. I ma pieknie umiesnione cialo... Tzn zarysowane... Dodam, ze to mama dwojki dzieci :) zainspirowala mnie :) będę z nia na te zajecia chodzic... Teraz 19-tego sa za darmo dla wszystkich mam z okazji dnia matki :) sprobuje a co mi tam szkodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm cos nie pojawila się moja wypowiedz... Mam nadziej, ze nie powtrze się bo np. Za pare min. Się pojawi... W kazdym bądź razie ide na pierwsze zajecia pol dence w niedziele. Namowila mnie kumpela, ktora z 93kg. Schudla w ten sposob do 52kg. I a pieknie zarysowane miesnie dzięki tym cwiczeniom... Wazy tyle przy takim samym wzroscie jak moj 172 cm. Mi akurat wystarczy waga 60kg. Ale ona mnie zainspirowala.. :) sprobuje a co mi tam... Tym bardziej jak za darmo jest dzien otwarty z okazji dnia mamy :) dodam, ze moja kolezanka urodzila dwojke dzieci... Ale nie widac tego już... Szok jak mozna cialo zmienic... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnessima,a gdzie jeśli można wiedzieć,będziesz na te zajęcia biegać? Ja czekam dziś na Adasia,podobno w piątek został wysłany,na pierwszym zamówieniu zostałam oszukana,przez własną naiwność,przelałam kasę i cierpliwie czekałam na przesyłkę. Mam nadzieję że dziś dostanę i od jutra dołączę do Waszego zacnego grona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Adasiulki! u mnie pochmurno i nieprzyjemnie, w pracy wszyscy dziś chodzimy jak Zombi, nic nam się nie chce, czekam tylko na magiczne słowo kierownika, że mozemy wyjśc wczesniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no i zmieniam przy poniedziałku podpisik, niby niewiele ale jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewkowo ja jestem z okolic Wearszawy będę smigala w Pruszkowie :) obys już dostala to co zamowilas... Brak mi slow już na oszustow... Ale mam nadzieje, ze sparwe jakoś zalatwialas a nie zostawilas :) Vilemo gratuluje Ci oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :D no jestem w koncu sorrki ale sie dzialo przez te pare dni u was i u mnie tez ...na poczatek przykro ze tesciowe satakie wredne ( saba77) czy siostry mezow badz inne powinowactwo rodzinne, jana szcze3sci swoja mam taka ze nie odzywasie za duzo i zyjemy w zgodzie :) ksiazeczke tez czytam ostatnio 'Korczak - proba biografii' powiem wam swietna i kazdemu polecam :D i fwlasnie pojawila sie ostatnia czesc mojej sagi :D:D:D:D:D:D:D:D na ktora czekalam pol roku Sookie Stackhous - czyli inaczej Czysta krew na pewno serial ktoras ogladdala, ale ksiazki :D:D swietne pelne erotyzmu :Dpo prostu nie mozesz sie oderwac od tych wampirkow ... polecam :D:D No a ja masakra tak sie pobawilam ze adasia nie bralam, ale co zauwazylam ze adas i alkohol totalnie nie moga ze soba koezystowac :( nawet jezeli sie odstawi i pije ja tak sie zle nigdy nie czulam, glowa mi pekala po prostu nie wiem ale zglaszam totalna abstynencje od teraz:) do konca kuracji !! \\\ No moj mezus jutro lano wylatuje wiec juz sie uspokoki po wszystkich spotnaniach i szale tej wizyty ...niestety krotkiej i w dodatku malo owocnej, ale coz zrobic....... Wiec kochane jutro sie juz rtano odezwe normalnie a teraz lece ostatni wieczorek :D:D milej nocki sabcia odpisze dzisiaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam :)wreszcie,jutro startuję. Agnessima,oj to razem nie pochodzimy,ja z drugiej strony,okolice Zegrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gazela spokojnie ja nigdzie nie wyjeżdżam jeszcze pogadamy :D ciesz sie mężem ostatni wieczór :) ja właśnie moim nacieszylam sie chwile na skeypie dobre i to :) Swetness jak sie udały zakupy z siostra :classic_cool: ale ja dzisiaj zabukowalam jemu bilet na początek czerwca bo stwierdzilam ze do końca lipca to za długo czekać a tak to na weekend bedzie z nami :) i tak polowalam pól miesiąca dobra cenę i dzisiaj mi sie udało :classic_cool: marchewkowo to super ze juz od jutra startujesz z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak patrzę juz dłuższy czas i czytam to oszuści znowu rozkrecaja forum Adipexu haha :) następne naiwne ściągają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A odnośnie moniczkidoniczki ktoś coś wie bo pisała w niedziele tamta ze ma potężnego kaca i słuch zaginął :( nic nie pisze od tamtej pory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Sabcia zakupy się udały ale kurcze jakie są męczące nie lubię robić zakupów ale co zrobić jak mamy komunie w niedziele w tamtym roku byłam u chrześniaka 20maja na komunii a 6dni po urodziłam wiecie jak wyglądałam ?Jak potwór:D Ale już lepiej hehe jak pół potwora;) w piątek zrobię nowe włoski i będzie git:))jeszcze muszę zrobić SKalpel i będzie dobrze rozpoczęty dzień wykąpie się i skocze na solarium bo zawsze mi się nie chcę ale do tych nowych jasnych włosów muszę być ciut ciemniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) ja szczerze mówiąc Swetness nie lubię robic zakupów w dużych sklepach po prostu jestem umeczona hehe :) ja sie zastanawiam gdzie ty masz te swoje kilogramy hihi bo wygladasz superowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) u mnie w końcu słoneczko świeci i od razu humorek lepszy :) też nie lubię dużych sklepów i właśnie wróciłam z takiego małego, kupiłam dużo warzyw sobie, a moim chłopakom zeberka bo lubią. Też się martwię co z Moniczka, aż dziwne, że tak długo się nie odzywa... Miłego dnia Wam życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,za mną pierwsza tabletka,wzięłam o 9,na razie nic się nie dzieje,na wszelki wypadek nie piję kawy. Mam kilka pytań;bierzecie przed śniadaniem czy po,i do tych dziewczyn z niedoczynnością tarczycy;hormony bierzecie z adasiem czy dużo wcześniej? No właśnie też się zastanawiałam gdzie się podziała Moniczkadoniczka,mam nadzieje że to tylko problemy techniczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewkowo, ja hormony biorę zaraz jak wstaje czyli ok 6 rano, a na ulotce adasia pisze, że powinno się brać przed śniadaniem ale różnie biorą dziewczyny. Ja biorę przed śniadaniem ok 12 bo z rana nic nie dam rady zjeść tylko piję dużo kawy i wody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hormony wcześniej. Ja adasia biorę po 1-2 h po sniadaniu. Widzę, że dużo tutaj osób z niedoczynnością. Paskudne choróbsko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też biorę rano,od razu jak wstanę,ale zastanawiałam się czy ma hormony maja jakiś wpływ na adasia. A jak bierzesz o 12-ej to jak potem jest ze spaniem? Ja jestem strasznym kawoszem,na razie jeszcze dziś nie piłam,badam wpływ adasia. Kurcze,nie sądziłam że będę aż tak przeżywała,kiedyś brałam tego typu leki i było ok,ale fakt że byłam kilka lat młodsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No paskudne chorobsko... W sumie to nie wiem jak to z hormonami ale lepiej odczekać trochę i później adasia :) ja nie mam problemów że spaniem. Musisz na sobie przetestować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój endokrynolog powiedział, że dla euthyroxu wystarczy 30 minut na wchłonięcie. Dlatego nic nie możemy jest przez 30 minut po zażyciu. Czyli spokojnie po 1 godz od hormonu można wziąć adiego. Ja po adim już nie piję kawy. Gdzieś wyczytałam, że to nie za dobre połączenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiata, ja ogólnie mam niskie ciśnienie i bardziej mi wzrasta po czarnej herbacie i po niej spać nie mogę, więc nie piję. Jakas dziwna jestem chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę adasia godzinke po śniadaniu dlatego ze zauważyłam ze jak wzięłam przed jedzeniem to go po prostu przejadlam naprawdę :) pózniej cały dzien chciało mi sie jesc bo niby tak jest ze on sie nie uwalnia z jedzeniem u mnie sie sprawdziło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja godzinę przed jedzeniem :) kazdy musi sam sobie dopasowac do organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem czytam Was na bieżaco!!! Ja Adasia biorę zazwyczaj miedzy 12-13 i to jest dla mnie optymalna godzina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×