Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Saba77

Adaś :)

Polecane posty

Ja Częstochowa, tylko Jasna Góra i nic więcej, plac budowy i tyle..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jestesmy rozrzucone po calej Polsce :( mi sie w Bielsku podoba. Z opalania chyba nici, sloneczko zaszlo i burzowe chmury ida...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nic mi nie jest lepiej.... Chodzę z kata w kat.... i płacze ja pierdole dół niesamowity :(. :(. Mam taki żal ze zaufalam a tak zostałam potraktowana.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.Saba może poczytaj jakąś książkę lub kąpiel weź i się zrelaksuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musimy się kiedyś spiknąć razem :) Sabuś nie przejmuj się ja miałam taką teściową i szwagierkę że teraz się rozwodzę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, ze jesteśmy tak porozrzucane.... chociaż czytałam, ze któraś z dziewczyn jest z okolic Warszawy :0 która to z Was???( pamięć zawodzi ;)) Saba każda prawie teściowa to...... hehehehe moja też jest wredna... kiedyś gadała ze swoją sąsiadką jaka to ja piękna byłam a tak się roztyłam..... ogólnie mnie nie lubi nie wiem za co.... i oczywiście wszystko jest w stanie zrobić żeby mnie wkór... kiedyś swojej Oliwci zapuszczałam grzywkę pech chciał, ze była u niej na 3 godzinki bo jechałam zrobić zakupy z mężem... więc sama jej obcięła.... nawet do fryzjera jej nie zabrała... jak wie, ze Oliwia nie chodzi do MC Donald's to ją tam zabrała i jej braci ciotecznych ( którzy uwielbiają takie wypady) i wmuszała w nią frytki i hamburgery pomimo, zę ona nie jest tego nauczona i nie lubi tego... masakra.... kiedyś była w stanie sie ze mną kłócić o jakieś państwo którego granice przekraczałam z mężem w wakacje.... studiowałam i na maturze zdawałam Geografie.... ale ona lepiej wie co gdzie leży i z czym graniczy.... więc po wyrażeniu odmiennej opinii uśmiechnęłam się tylko i tyle.... mnóstwo przykładów by wymieniać... szkoda nerwów na nie... raz też się prawie rozwiodłam ze swoim przez tą mendę... na szczęście on otworzył oczy... intrygi i dwulicowość to całe teściowe ;) szkoda, że zapewne mały procent jest spoko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pomysł, zapraszam w sierpniu na pielgrzymkę do mnie do Częstochowy :)będziemy już chudziutkie i zgrabniutkie, hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saba77 głowa do gory, i pamietaj jak ktos ma cos do ciebie to "niech spisze wszystko na kartce i... wsadzi sobie w d..." :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje dziewczyny za słowa otuchy jesteście kochane :) Niby mi lepiej ale to tylko na chwile nie mam zielonego pojęcia jak mam to mężowi powiedzieć bo sie boje ze bedzie rozkojarzony w pracy a robi na wysokościach :( chyba mu nie powiem a dowie sie jak zjedzie ale on i tak mnie wykmini ze coś mnie gryzie kurcze juz zdurnialam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saba nie martw sie z mojej tesciowej tez nie zle ziolko. poniewaz... pare lat temu (jak jeszcze jej nie znalam) wyjechalam do holandi, pracowalam tak sobie pare lat az pozniej poznalam pewnego marokanczyka (boze jaki przystojny), bylismy ze soba moze 1,5 roku i zaszlam w ciaze. Urodzil nam sie sliczny syn Hicham. (Tam to ja mialam super tesciow!) Ale po czasie przystojniak zaczal mnie zdradzac z ....... polka (suka-Dorota)! Wiedziala ze ma polke i syna, ale jej to nie przeszkadzalo, jemu tez. Pozniej przez nia zaczal cpac. Bił mnie! Uciekalam przez Rotterdam w pizamie! W koncu zamkneli go za nie placone mandaty i podatek. Mielismy jakies oszczednosci, mialam je wplacic jako kaucje, ale..... Ja ucieklam z synem do Pl. I tu poznalam mojego terazniejszego meza (juz 2 latka razem ;) Ale nie wiem czy jakbym predzej poznala tesciowa czy by byl teraz moim mezem. Ona twierdzi ze akceptuje mojego syna jako wnuka ale ja tego nie widze. Ma jeszcze 1 wnuczke i dla niej zrobi wszystko. Moj maz kocha mojego syna, twierdzi ze bardziej niz mnie ;) i ze jest jego synem. Hicham ma juz polskie imie, z jego ojcem juz nie mam kontaktu no i alimentow tez nie mam, bo maly mial tylko mnie w akcie urodzenia i moje nazwisko. To sie nazywa szczescie! A wiec tyle o mnie ;) Tesciowe... oj szkoda gadac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa i jeszcze cos. Z mezem nie mamy dzieci. Jakos nam to nie wychodzi, dwoje juz stracilismy :( Ale musze miec glowe do gory. oj i pomylilam sie w liczeniu jestesmy juz 3,5 razem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pielgrzymki to jestem za, mam blisko :) Mala wiocha po Opolem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pielgrzymki to jestem za, mam blisko. Mala wiocha pod Opolem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czym się różni teściowa od kaczki? Kaczka zasra całe podwórko... Teściowa całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka jest najlepsza teściowa???? Teściowa na 102!!! 100 metrów od domu i 2 metry pod piachem.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabuś współczuje. Ja już swojej teściowej tylko przytakuje a w rozmowy się nie wdaje bo jak nie zmyśli to dopowie albo jedno i drugie. Na szczęście wszyscy już wiedzą jaka jest. Ja niestety mam i miękkie serce i niestety miękką du**ę. Jestem kochane z warmińsko-mazurskiego,mieszkam między Olsztynem a Elblągiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj naz się usmial z kawalow hehhe dzięki mloda :) a synek na pewno sliczny :) twoj obecny facet musi byc naprawdę wspanialy :) Saba widzisz... Tesciowe nawet nie maja obronczyni zadnej... Czyzby nie było jednak nawet kilku fajnych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saba, nie martw się szkoda zdrowia Twojego na kogoś takiego . . .. , choć ja wiem że łatwiej powiedzieć niż wykonać, ale zrelaksuj się wieczorem może lampka dobrego winka albo coś słodkiego typu marcheweczka;) tak żeby nie zaszkodziło;). A widzę dziewczynki, ze mogłybyśmy założyć kolejne forum złe teściowe i wstrętne szwagierki;) blee Agnessima ja jestem z okolic Warszawy bliżej Błonia pod Warszawą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W odpowiedzi Agnesima czy była fajna teściowa to powiem ci ze tak moja była tesciowa czyli pierwszego meza,do tej pory utrzymujemy kontakt i sie spotykamy plotkujemy :) ona cały czas odkąd mnie poznała była za mną :) to chyba świadczy ze nie jestem zolza hihihi :D młoda to tez przeszlas w życiu ja tez zreszta a dużo by pisać.... Trochę mi przeszło ale wiecie co sobie kupiłam neomag stres taki na wyciszenie fizyczne i psychiczne tak jest na nim napisane :) i wiecie o nawet działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabia no dobre te tematy hihihi tylko ja nie mam ani szwagierki ani teściowej hehe :) ale ponarzekac zawsze z wami mogę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lala jak ty to robisz ze juz 11 kilo schudlas Jezus ja dopiero 5,5 ty chyba nic nie jesz co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądam Top Model i jest Rubikowa, ja pierdziele jaki kościotrup, bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wracając do tematu Gazela to chyba sama dzisiaj rano wykrakalam mój wisielczy humor nie? A miało byc tak pięknie,miało nie wiać w oczy nam..... Fajna ta piosenka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saba ja jem bardzo normalnie i nawet czasami mam wyrzuty, że za dużo. Zobacz ile czasu już minęło, to tylko na początku tak ładnie poleciało, później stałam w miejscu i ruszyło w końcu w dół. Teraz średnio kg na tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) udanego i słonecznego dnia :) Saba, mam nadzieję, że dziś już lepiej będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) no dzisiaj juz trochę lepiej przespalam sie z tym problemem :) u mnie zapowiada sie piękny dzien słoneczny ale chyba po szczepieniu do trzech dni nie wolno na słońce wychodzić prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej w okolicach Wawy zapowiada się piękny dzień jak będzie hmm nie wiadomo :) idę ogarnąć mojego śpioszka trochę a potem wziąć się za obowiązki domowe potem na spacerek :) Buizole dziewczęta i Sabuś uśmiech na buzi ma być i kropka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×