Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Saba77

Adaś :)

Polecane posty

Ja tez tak różnie 12-13 :) a nieraz wogole bo zapomnę hihihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,nie było mnie parę dni,mam ciche dni z małżonkiem-długo by pisać. Ja Adasia biorę zazwyczaj jakaś godzinkę po jedzeniu czyli 9-10 i jest ok, tylko,ze pragnienie wody zaczyna się dopiero po kolacji około 19. Tak poczytałam o solarium i chyba też się wybiorę,bo do tej pory się bałam łącząc jedno z drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jestem i ja od jutra wznawiam Adasia i kończę przerwę. Ja jak biorę to też tak po śniadaniu tj. Ok 10,glodu raczej nie czuję ale mam nawyk jedzenia i to muszę przezwyciężać a łatwo nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewkowo mnie tez głowa boli od czasu do czasu ale to dlatego ze są dni ze za mało zjem i wiadomo papieroski :O dzisiaj np wstalam z bólem głowy ale mam rozpuszczalne solpadine i jest gut :) no i oczywiście dalej nerwy bo tamta strona czytaj tesciowa dalej mi dupę truje ale ja mam juz wylane na to :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luna501'
Hej i miłego dnia ;) mnie też czasem boli głowa... Dziś pięknie na polu, więc będzie koszenie trawy i coś porobic trzeba w ogrodzie ale na razie jest 6 stopni... W niedzielę wazenie ale nie czuje żeby coś więcej spadło. Oj z tymi tesciowymi to same problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niechcący coś mi się dopisało ale to ja byłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, bierzecie jakieś witaminy? Ja magnez i kupiłam też potas, biorę kilka dni. Nie wiem czy coś jeszcze powinno się brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a u mnie stopni 13 :) słonko więc zapowiada się piękny dzień :) Mnie głowa boli czasami ,ale to chyba związane jest z ciśnieniem bo boli mnie jak mam 110/66 . a tak poza tym to naprawdę czasami .... Więc nie mogę narzekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już gotuję wodę na kawkę ale dziś się zważyłam i kilo więcej nie wiem co jest ale podejrzewam zbliżający się @ bo wczoraj dostałam jakiegoś plemienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek ranne ptaszki :) u mnie tez słoneczko świeci w okna i termometr pokazuje 18 stopni ale to na sloneczku :) myśle ze bedzie ładny dzien na spacerowanie :D ja od kat biorę adasia zmniejszylam ilośc kaw tylko pije dwie dziennie a kiedyś to nawet 5 potrafilam wypić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie także zapowiada się ładny dzień, ale i tak cały spędzę w pracy. Adasia biorę od tygodnia i w końcu przestało mnie tak ciagnąć do słodyczy. Myślałam, że tego nigdy nie przezwyciężę. Juupi, udało się. Wczoraj zamówiłam nową wagę na allegro, więc czekam na ważenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. U mnie też nareszcie słonko przebiło się przez chmurki i na pewno będzie dzisiaj pięknie. Też zbliża mi się @ więc nawet się nie ważę. Wczoraj prawie cały dzień ( jak szef nie widział) szukałam na internecie przyczep kempingowych do wynajęcia nad morzem, ciężko jest cokolwiek w miarę taniego znaleźć. Zależy mi na przyczepie, bo na wakacje jeździmy z psem spanielkiem. A może macie jakieś sprawdzone miejsca?Byłabym wdzięczna za podpowiedź. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga a patrzyłas w Rewalu camping Clif to jest miejsce gdzie jeżdżę juz od ponad 15 lat :) bardzo blisko do morza i tez maja przyczepy ale duże a w domkach tez możesz mieć pieska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,wstałam z bólem głowy,wieczorem też mnie bolała,bałam się że nie będę mogła spać a usnęłam na "Prawie Agaty",wiec 9 rano na branie Adasie jest dla mnie optymalna. Też w planach mam prace w ogrodzie,wczoraj z kosiarką spacerowałam pół dnia i dziś też zamierzam. Słonko świeci,piękny dzień się zapowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja o wakacjach mogę sobie pomarzyć może na jakiś weekend wyskoczę nad morze ale z misiem tylko po to by nawdychał się jodu ale już w następne wakacje będzie na tyle duży ,że wakacje sprawią i mi radość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miejsce rzeczywiście super, widać po zdjęciach. Niestety cena, przyczepa + pies + auto to około 125 za dobę. Znalazłam w Jantarze przyczepy za 75 zł za dobę bez żadnych dopłat, ale jeszcze szukam, jestem otwarta na Wasze propozycję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :D u mnie sloneczko :D:D:D:D:D:D:D bedzie dobry dzien :D ja biore o 9 adaska :d bo pozniej wychodze z domu i mnie nie ma przez dluzszy czas i mysle ze jest ok bo moge w nocy spokojnie spac, po prostu padam :D Niestety na wadze ani drgnie :( ale moja siostra powiedziala ze jest mnie mniej :D i jak widze ze brzuszek troche spadl :D no ale czekam na te kg ..... no a widze ze moniczkadoniczka cos nie pisze jak jej idzie ... moniczkadoniczka where are you ???? milego, slonecznego, bezstresowego i bezbolowego dnia dziewczyny :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny... A ja to mam teraz zmartwienie na wyjazd... Lece 18 czerwca... Mam kota persika kochany maluch zostaje niestety na dwa tygodnie... Najgorsze jest to, ze moja mama nie moze się nim zajac i odwolala to bo ma kolonie z dzieciakami w szkole :( szukam jakiegos hotelu zwierzecego.... Starsznie się boje o niego :( kocham tego kocura strasznie.... Jest na prawde cudowny... Wyjazdu odwolac nie bardzo już mogę bo strace spora kwote :/ moze znacie jakies hotele dla zwierzat dobre??? Jestem przerazona... Do znajomych boje się dac bo on nie wychodzi na dwor... To kot w 100% domowy...mam zaufana osobe ale jej suczka urodzila 7-mioro szczeniakow razem z rodzicami pieskow to 9 buldogow francuskich... Nie doloze jej persika jeszcze do tej gromady :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnessima, nie znam hoteli. Moja siostra ma kotka rosyjskiego i zawsze zostawia go domu, a jej teściowa przychodzi codziennie dac mu jeść i wyczyścić kuwete. Może do Ciebie też ktoś by mógł chodzić? Ja mam tylko pieska ba polu i to takiego lobuza, że co posadze kwiatki to je wykopuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnessima, może masz zaufanych sąsiadów lub przyjaciółkę, która będzie zaglądać do kotka. Moja przyjaciółka w ten sposób sobie radzi jak wyjeżdża na wczasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze wlasnie pomyslec o kims odpowiedzialnym... Zwierzaki sa wspaniale... Ale problem przy wyjazdach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, ten pas z allegro to takie badziewie, że mało się nie poplakalam że śmiechu ;) na fotce był fajny. Nic to, zanioslam do garażu i idę kosic trawę. Chyba zainwestuje w przyrząd do masażu. Spokojnego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Jakis czas temu stosowalam lide, niestety trafilam na nie uczciwego sprzedawce i dostalam podrobe bo nic nie dzialala :( Odchudzam sie praktycznie cale zycie :( Chce wkoncu zamknac ten krag i schudnac raz na zawsze :( Ciagle chodze glodna i wpieprzam i wpieprzam i nic wiecej :( Ehh Mam dosc dziewczyny pomocy!! Widze ze tutaj ladnie sie wspieracie i nie ma zadnych ofert sprzedazy. Moze polecicie mi sprzedawce od ktorego wy macie i tabletki dzialaja?? Bardzo prosze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki :D no trzymamy kciuki aby zadzwonili do mnie ze dostalam praca plisssssssss mam nadzieje ze sie uda :D Na Adipexie dziewczyny pisza ze z tym zglaszaniem oszustwa przez sprzedawcow to wcale nie jest taki proste, tak jak myslalam ze jezli sie zglosisz to sama wpadasz..... ciekawe nie wiem czy ktos sie odwazyl to zrobic? jedna ladnie napisala... ze to jakbys zamowila kokaine i nie dostala przesylki :D czy oni sa az tak bezkarni ??? Agnessima ja mysle ze osoba przychodzaca karmic kotka to naljepszy sposob, nikt nie ma wiekszego problemu, ale trzeba znalesc kogos kto nie bedzie uzadzal sobie imprezek u ciebie :D znaczy zaufanego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokladnie. Nigdy nie mozemy wplacac pieniedzy na konto zamawiajac takie leki bo ich nie odzyskamy. Ci oszusci sa bezkarni, bo te leki sa nielegalne:/ Co do Twojej pracy to wiem jak jest teraz ciezko cos znalezc. Ja co prawda mam prace ale czuje sie w niej strasznie. Czuje ze sie aby mecze w tej pracy i bede sie chyba zwalniac :( Bede trzymac kciuki zeby Tobie sie udalo i zebys byla z tej pracy zadowolona :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×