Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Saba77

Adaś :)

Polecane posty

czescdziewczyny!tak jak pisalam jutro mam dostac adasia,dzis bylamulekarza po skierowanie na badania zeby sprawdzic wynikiprzed kuracja,zamowilam narazie 30.lekarz moj powiedzial ze jestm niepowazna biorac adasia,ze zostal wycofany bo jest rakotworczy tak jak meridia.czechy to zacofany kraj gdzie mozna kupic wszystko wiec tam jest dostepny.i co Wy na to?moja mama jest pielegniarka teraz tez oczywiscie mi odradza,mam metlik,chce schudnac,w sumie nie slyszalam zeby to bylo rakotworcze juz zglupialam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morena wszystkie leki maja w sobie coś co szkodzi ale zrobisz jak uważasz każdy ma swoje lata :) nikt nikomu nie sugeruje zeby brał a wiadomo lekarz zawsze bedzie odradzal.Takie jest moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm ostatnio widzę po wpisach ze ktoś cały czas usuwa co niektóre posty....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł! Pewnie mnie nie pamiętacie, ale ostatnio niewiele czasu. PO ponad tygodniu z Adasiem stwierdzam, że nie działa już tak na mnie jak przez pierwsze dni:( a ciągotki mam jak zwykle:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saba- to moderatorzy czuwają nad nami, żeby nikt nam tu nie handlował...a i tak od czasu do czasu wyskakuje jakaś "pomarańczka" z zapytaniem, jak zdobyć, jak sie lek nazywa i aby nas "życzliwie" przestrzec, ze wszystkie zejdziemy na raka........bzdura totana! Adaś nie powoduje raka, tzn nie stwierdzono jednoznacznie, a składnik, który działa na ośrodek głodu w mózgu mozna znaleźć w syropie na kaszel......ot co! Jedno trzeba pamiętać, no, moze 5 rzeczy: 1. nie należy się głodzić 2. mieć skończone 25 lat, bo wczesniej trwa dojrzewanie wspomnianego już ośrodka głodu w mózgu, 3. nie pić alkoholu, nie tylko datego, że jest kaloryczny, ale, ze podnosi ciśnienie krwi do tego stopnia, ze mozna wyladować w szpitalu. 4. nie przekraczać zalecanej dawki 1 szt. 5. nie stosować przy chorej wątrobie, gdyż lek bardzo ją obciaża, co widać po kondycji skóry w czasie terapii. ZAlecany jest zkrzyp polny i dużo pić... Pewnie znalazoby się kilka jeszcze innych zaleceń, ale te są podstawowe. Spokojnej nocy:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olin-ka ja tez tak mam i szczerze robie przerwy co pare dni na dzien lub dwa. Organizm sie przyzwyczaja i dlatego tak sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to nie są pousuwane posty reklam np ktoś usunął dzisiaj sweetnes wpis,ostatnio z soboty znikły moniczkidoniczki jeden i tego czy tej co pisała na temat pinow haha nawet bym nie wpadła na ten pomysł :) No a propo coś Moniczkadoniczka ucichlas miałas nam dać znać czy z przesyłka wszystko oki? Bo miała dojść dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinka ja tez robię przerwy ale ja to raczej ze sklerozy hihi bo często zapominam :) ale powiem wam ze jak nie wezmę adasia to wiecej pije chyba działa na mnie na abarot :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie przerwę tylko wtedy gdy wiem, ze mam imprezę rodzinną i nie robie za kierowcę.... tzn moge sie napić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki :D jak wieczorek plynie :D ja ma wieczorem juz takie ssanie, ze nie moge sie powstrzymac:( ale mysle,ze to jest wyzwanie dla mnie :D musze nauczyc sie kontrolowac nad napadami glodu :D adas wszystkiemu nie da rady! a zreszta jak sie skonczy trzeba zyc dalej wedle tego czego sie nauczymy podczas kuracji :D moniczkadoniczka : where are you ???? daj znac czy w koncu bedziesz chuda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej girlsssss juz jestem sorki ale ja to taki troche pracoholik jestem i ciagle bym w robocie siedziala co do paczki miala byc dzis nie przyszla ale tu czasem tak jest wiec musze czekac moze jutro a w zwiazku z tym ze numer mi sie nie wyswietlal w tracking to moj kofany sprzedawca pomylil cyfre w numerze paczki i nic nie wchodzilo juz sie zmartwilam ale sytuacja zostala wyjasniona=)juz nie moge sie doczekac na mojego adasia na razie ciesze sie chwila i jem musze jakiej oczyszczanie se zrobic bo taka zapachana sie czuje moze to obrzydliwe co napisze ale ja zeby sie odetkac robie lewatywe ale nie za czesto mnie to pomaga i do tego duzo zielonej herbaty i kefiru pije tak ze 2 dni polecam goraco=) do tego kapiel z dodatkiem soli morskiej taka ciepla solanka i od razu lepiej sie czuje lzej i tak inaczej =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do antykoncepcji to moge sie wypowiedziec Saba77 ja tez nie moge brac nie stety mialam juz pigulki i plastry ale czulam sie fatalnie spuchnieta smutna jakas nie obecna i w ogole ciagle mi sie spac chcialo maskara jakas...=(tu w anglii implant jest najpopularniuejszym srodkiem gdyz nie trzeba o nim pamietac dobre jest ze w ogole kazda anty jest tu za darmo!Ale czytalam fora tu i dziewczyny pisza roznie ze nawet przy implancie tez sa skutki uboczne obfite ktwawienia itp wiec zalezy ... Ps.dziewczyny jesli ktoras uzywa plastrow evra ja mam w domu opakowanie 7 szt bo 2 zuzylam nie stety to nie dla mnie jak ktoras chce moge wyslac to nie jakis wał tylko pisze powaznie =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gazela zrób sobie tak jak ja ogórki malosolne maja mało kalori a można zawsze zjeść ze dwa :) albo pomidorka wszamaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczkadoniczka ale lewatywa kurcze nie jest rozwiązaniem za mało jesz może warzyw no i najważniejsze dużo wody :) myśle ze adik jutro już dojdzie do ciebie :) a może zamiast lewatywy kup sobie kropelki espumisan albo te herbatki oczyszczajace są super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kochanie nie przekonasz mnie chyba bo ja juz lewatywy stosuje od około 3 lat tak raz na 3 miesiace brzmi to okropnie sama się wachalam ale uwierz po nich na prawdę jest różnica! Np jeśli czuje że jem nie zdrowo albo że bardziej się poce zapach jest przykry albo że włosy mi się przetluszczaja wtedy wiem że się zapchalam! I robię lewatywe z dodatkiem soli morskiej albo siemienia przez 2 dni pije zielona herbatę pokrzywe kefir jem też kapusta kiszona i biore kąpiel gorąca solanke i jest mega różnica! Do tego też biore potas mniszek lekarski i chlorek amonu w tabletkach to powoduje mega utrate wody wszystko leci z organizmu! Na drugi dzien jak wstaje to mam szczuple kostki i łydki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak kropelki herbatki też pomagaja ale to nie to samo po tym moim oczyszczaniu lewatywy solanki i reszta czujesz się inaczej uwierz! =)A ja jem sporo warzyw w sumie wieez co robię sobie moje oczyszczania np przed jakim ważnym wydarzenien np wyjazdem na wczasy albo np gdy ciągle ciągle pracuje jem co popadnie wiesz slodycze fast foody itp to po jakimś miesiacu wygladam jak zombie cera ciało spuvhnieta i wtedy się oczyszczam to mi pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saba77 staram sie tak robic :D powoli do przodu :D od razu Rzymu nie zbudowali :D kolorowych snow dziewczyny :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha i mam dobra rade dla tych które ssie że się tak wyraze wiec Marchewka! Tak mówię wam ona to tak zapycha że nie chce się jesc ja to sprawdzilam! Oskrobcie sobie kilka i jedzcie tak odruchowo co jakiś czas jak gotujecue w kuchni czy coś gwarantuje wam kochane że nie bedziecie glodne! Jak ja bylam na diecie mój mąż jeździł na farmę i kupował mi worek 5 kg marchwi i jadlam bardzo często była słodka i soczysta kroilam na małe paski i kladlam na talerzu i wsowalam co chwila cały dzień albo jak siedzialam przy laptopie albo na tv nawet do pracy bralam i stąd moje przezwisko kroliczek wszystkich to bawiło jak ja na przerwie chrupalam marchewki w paski a i co najlepsze moje małe dzieci polubily je też jak ja jadlam one też podchodzily i chrupaly i mój labrador tak samo! U mnie worek marchwi szedł na tydzień moje dzieci do tej pory wyjmuja marchew z lodowki i mówią że chcą zjeść ot taki fajny nawyk baaaaardzo polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzieki za nazwe.....teraz mam troche zastoj energi...wiec nie wiem kiedy polece do doktorka...u mnie goraco juz ponad 40 stopni w cieniu...wiec i na dwor nie chce mi sie lazic... dam wam znac czy znajde tutaj adasia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mnie nie było to nie było a jak jestem to jeszcze wam coś poradze kochane ja z natury to jestem troche leniwa jesli chodzi o smarowanie balsamem nawilzajacym codziennie i zakupilam parę miesięcy temu sok aloesowy taki w butelce jeden litr nie wiem ile w polsce kosztuje ale opłaca się bo starcza na 2 miesiace pije się go 25 ml dziennie taki korek =) i powiem wam że mnie zamurowalo! Po ok miesiacu zauwazylam że moja skóra jest taka nawilzona bez żadnego balsamu że włosy inne blyszczace że cera bardziej nawilzona moze to nie jest patent na odchudzanie ale na wyglad skory i włosów na pewno! Ja pije aloes ok 5 miesiecy i widzę różnice nie muszę się smarowac balsamami w ogóle! Włosy mam lepsze i skore twarzy też! Bardzo wam polecam jesli jestescie takie leniuszki jak ja =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiem wam teraz girls-)Lubicie biegac???? Ja od małego nie nawidzilam normalnie ino uslyszalam słowo bieg to aż mnie cofalo! Mało tego całe gimnazjum i liceum miałam zwolnienie lekarskie z w-f bo tak nie nawidzilam biegania! Potem po ciążach jak mieszkalam jeszcze w polsce probowalam biegac gdyż był to najtanszy sport i miałam gdzie bo mieszkalam na wsi ale nie stety lipa nie wychodzilo! Męczyłam się itp plulam płuca dalam spokoj!Jakiś rok temu poszlam do sklepu po buty i przypadkiem przymierzylam buty do biegania i doznalan cudu!!! One były cudowne takie miękkie i jak chodziłam w nich to jakbym się odbijała! Od razu je kupilam i tak zaczęła się moja przygoda z bieganiem biegam do tej pory czasami i to tylko dzieki tym butom moje są Nike Air sa cudowne w nich można na koniec świata biedz! W ogóle nie czujesz że biegniesz! Dziewczyny jesli macie okazję kupcie je nie sa tanie ale zapewniam was że juz ich nie oddacie i nie przestańcie biegać ;-)ja bez nich to bym nawet metra nie chciała w życiu i uważam że to jest swietny patent dla osób które nie nawidza biegac! Ja w nich kocham kocham szkoda że nie mogłam kupic ich kiedyś w polsce pewnie już bym dawno była szczupla bo miałam warunki żeby biegac nie tak jak tu że praca praca praca i nie mam kiedy ale jak mam to leeeceeee ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O boze pomylilam się nie nike air bo te ma mój mąż moje sa reebok easytone takie czarno różowe sprawdze wam ile na ebayu u mnie może któras by chciała sprobowac?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) Moniczkadoniczka ten aloes to na pewno ma takie działanie jak piszesz bo z tego co czytałam i stosowalam to ma właściwości lecznicze :) tylko ja mam żywego na oknie i tez pomaga w rożnych chorobach,urazach :) No u mnie zapowiada sie dzisiaj piękny dzionek ale jestem ciekawa jak bedzie jutro? A wy co macie w planach na długi weekend ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzin dobry wszystkim! z przykrością stwierdzam ze Wasze grono jest bardzo zamkniete, nie wypada tu o nic pytac, nic pisac bo odraz pojawia się ze albo ktos zadaje glupie pytania albo ostrzega przed braniem.wiec sprtostuje.to co wczoraj napisalam o tym ze adas jest rakotworczy to nie moj wymysl tylko lekarza, ale tez uwazam tak jak Wy ze wszystko jest szkodliwe.papierosy które pale tez powoduja raka, i przykro czytac cos takiego co pisza niektore z Was.własnie dostalam smsa od kuriera ze wczoraj paczka zostala nadana i dzis juz bede miala adasia na którego czekałam tak długo,wiec od jutra zacynam. Miłego dnia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morena ale ja nie napisalm nic głupiego tylko ze wszystko ma coś szkodliwego,a tak naprawdę ja nic takiego nie słyszałam ze jest rakotworczy ;) no i to ze lekarz zawsze odradzi brać takie leki no niestety taki ich prikaz.Nie martw sie na zapas jeżeli będziesz sie zle po nich czuła to po prostu odstawisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saba ja nie myslalam o Tobie.ale niewazne:)Ty chociaz jako jedyna napisałas mi meila z namiarami.nie chce absolutnie wywoływac tu niepotrzebnych dyskusji-wiem ze to forum na ktorym pwoinno sie dzielic info o swoich osiagnieciach z adasiem ale od czasu do czasu mozna tez pomoc komus kto nie wie co i jak:)ten lekarz odradzil,a inny przeciez wczesniej przepisal mi recepte wiec nie patrze wcale na nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tak trzymaj morenko :) a co masz w planach na długi majowy weekend ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×