Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Saba77

Adaś :)

Polecane posty

Dobrej nocy dziewczyny :) mąż wrócił od mamusi i jeszcze dzwoniła do niego teraz :) bo ma 500m do domu. Nie zgubił się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :). Wszystkiego najlepszego wszystkim mamusiom :D Luna ja tez miałam zimno ale od razu zapikowalam sobie hewiran jest super na takie sprawy. Jak będziesz u lekarza jakiegoś to popros o receptę hewiran 400 mg bierzesz i od razu ci znika :) ja od kad biorę adasia mam syfka na brodzie i za cholerę nie chce mi zejść :O. No i zapomniałam o naszym małym solenizancie Swetness zaśpiewaj od nas sto lat!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;) Poproszę o receptę, dzięki. Wszystkiego najlepszego ;) Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, Ja też przesyłam wszystkim mamusiom najlepsze życzenia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sweetnes mam nadzieję,że z maluszkiem już lepiej. Mojamalutka też załapała ostatnio ale to nie był wirus tylko jakieś bakteryjne zapalenie jelita czy coś takiego i prawie tydzień sie leczyłyśmy z biegunki i wymitów. odparzenia takie ze nic nie pomagało i dostałam steryd do smarowania na recepte- świetny pimafucort masc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wiem kochane czemu mi ta waga tak stoi :O dzisiaj znowu przyjechała @ hmm dwa razy na miesiąc buuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pusto cosik tu dzisiaj. Kochane wczoraj w końcu się odstresowałam, wyszłam, napiłam się...a dzisiaj zdychałam ale za to z dobrym nastawieniemi z nowymi siłami:)lecz niestety jak sobie pomyśle ile te wszystkie trunkimiały pustych kalorii brrrr. Od jutra poprawa;) Pewnie świętujecie kochane swoje święto Dzień Matki i wszystkiego słodkiego i zdrowia dla syneczka Sweetnes(chyba) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Miłego dnia. U mnie 4 stopnie tylko. Saba to waga pewnie zacznie spadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) no myśle zew końcu zacznie spadać :) Swetness jak tam maluszek po roczku? U mnie na razie slonko świeci i tez życzę wszystkim miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja mam tą maść kurcze nie wiedziałam ,że ona też dobra na odparzenia :/ zaraz posmaruję mu pupcię .. najważniejsze ,że już o niebo lepiej.. i dizsiaj zaczynam bez podjadania uczciwie romansować z Adasiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saba mój synek jest już duży sam spał w łóżeczku :) kurcze jak ten rok minął szybko zamiast synek z życzeniami na dzień matki to ja będę musiała z prezentem na urodziny biegać heh taki miałam prezent w dzień matki heh :)) mój piękny maluszek :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a niestety moj szkrabek nie chce spać w lozeczku i nie wiem juz jak mam to zrobic żebym sama spała :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, rzeczywiście cisza u nas jak makiem zasiał, a ja Wam powiem, że nie podoba mi się nowa szata Kafeterii i zniechęca mnie to czytania i pisania. Jednak sympatia do Was oczywiście wygrywa. Ja dalej czuję się fatalnie, choróbsko porządne mnie dopadło. Waga stoi w miejscu, no po prostu płakać się chce. Na dworze zero słońca, chociaż tyle, że nie pada. Ale zimno jak cholera :( Ale się smętna zrobiłam, już kończę marudzić. Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój spał do 5 miesiąca potem jak się wyprowadziliśmy to spał ze mną :) ale teraz mu za ciasno i się strasznie rozwala stąd łóżeczko i przespał ładnie noc :) Koniec podjadania zjadłam 2 grahamki na śniadanie jedną i na obiad jedną i na dzisiaj koniec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny,pamietacie mnie jeszcze?;) Miesiac chyba nic nie pisalam... Corcia moja chora byla,bylysmy w szpitalu,remont kuchni mielismy,w miedzy czasie dwa razy szpital zaliczylysmy. Na szczescie remont skonczony,Corcia tez wyprowadzona na prosta,choc jeszcze nie do konca,bo w usg nieprawidlowosci sa :( ale mam nadzieje,ze wszystko wroci do normy :) Sweetness my tez z rota sie zmagalismy... cholerstwo jedno :\ Nie lubie szpitali,oddzial dzieciecy to jedna wielka wirusowa bomba!! Z adasiem...waga stoi na 90,1, nie chce sie pokazac 8 z przodu :p Nie cwiczylam bo to szpital,to remont...;( Ale w koncu wszystko wroci do normy :) Adasia biore 3 dni,pozniej 3 nie biore... czuje sie ok :) Musze sie bardziej zmobilizowac,zagladac do Was,bo Wy motuwujecie,pomagacie...:) Buziaki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej lermilka pewnie ze pamiętamy :) to super ze masz juz za sobą remont i corcia zdrowa :) ja dzisiaj bardzo mało zjadłam przez cały dzien ale to dlatego ze w biegu wszystko jedna grahamka i pól ziemniaka no i chyba ze 4 kawy :O ale mam nadzieje ze jak @ sie skończy to waga spadnie :) ale za dwa tygodnie bedzie moj mąż Jeju jak sie cieszę tylko na trzy dni ale dobre i to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) u mnie dzisiaj szaro i ponuro od rana deszcz pada :O także dzisiaj przymusowe siedzenie w domu ale może to i dobrze wezmę sie chociaż za moja szafę :D bo sama nie wiem co mam hihihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a ja dzisiaj kupię sobie kalendarzyk kieszonkowy i będę wpisywać co zjadłam mnie to motywuję do nie podjadania :) buziaki Lermirka ja rote mialam synka w styczniu jak byl w szpitalu zlapał i teraz tez rotowirus jakis zlapal ale juz po Nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pomysł fajny :) na pewno wszystkie posiadacie facebooka i tak pomyślałam ze tam sobie otworzymy grupę i tylko my będziemy mogły tam sobie pisać i nikt nie bedzie tego widział :) co myślicie o tym pomyśle? Jak bedą chętne to podam linka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga to załóż sobie obojętnie profil może byc bez fotki :) ja juz założyłam grupę i jest zamknięta nikt nam nie wlezie a pisze sie o wiele lepiej :) jakos ta nowa kafateria jest do kitu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale oczywiście kochane nic na sile ja nikogo nie zmuszam :) jeżeli bedzie dużo chętnych to bedzie super a jak nie to trudno zostaniemy tu tylko same zauwazylyscie ze juz mało osob tu pisze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Miłego dnia. U mnie leje strasznie i zimno jest, a muszę do sklepu iść :( ja mam konto na fb ale szczerze to nawet nie wiem jak tam się pisze bo nigdy się nie udzielam i zaglądam tam rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też ale jak będziecie mi podpowiadać co i jak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto chetny pisze na poczte a ja wysle linka do profilu fb Swetness ciebie dodałam jako pierwsza hihi :) z tego co widze to strasznie psy wieszaja teraz na kafateri i duzo osob przeszlo na inne portale moj mail rob.kop@wp.pl :) Aga pewnie ze ci pomozemy i wytlumaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dodaje w ogóle postów to jest gowno nie forum!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saba napisałam do Ciebie ;) mogą być opóźnienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×