Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ja_też_jestem_zmęczona

Kobiety (nie)dojrzałe - ZAPRASZAM DO ROZMÓW.

Polecane posty

Lepsze ;)? No dobra.... Często są lepsze. Bo on jest cholernie inteligentny i zazwyczaj jak zrobie inaczej niż on by zrobił, to wychodze na tym gorzej. xD Ale ja i tak normalnie, z inna osobą, bym sie pokłóciła o coś, dyskutowała do skutku, trzymała sie swoich racji itd. Taki mam charakter- uparty. A on tez jest uparty, tylko, że w sposob gorszy ode mnie. Bo ja sie np. kłócić, sprzeczać, w gruncie rzeczy lubie. Cieżko to wyjaśnić, lubie taka wymiane poglądów. :D Nie przeszkadza mi to, że ktoś sie ze mną kłóci. (dopóki w miedzyczasie osoba 3cia nie w*****e tylko moich postów z takiej dyskusji :3, hahah...) A on nie lubi sie kłócić, ale i tak musi postawić na swoim!, jego zdanie jest takie, że gdybyśmy sie dużo sprzeczali, kłocili to nie będziemy ze sobą (nawet jak to będzie dyskusja pt. "jaką kupić herbate"...) Dlatego, że on sie i tak z innymi dużo użera, i inni sa glupi, i nie ma ochoty sie jeszcze ze swoją kobieta wykłócać o wszystko. xD Ahah, to ja w tym momencie pasuje i mówie: dobra kup jaką chcesz tą herbate i tak będzie dobra. ;P Tak to wyglada. Oczywiście obecny stan wymagał kilku (burzliwych) lat dopracowania. Dlaczego ja mu schodze z drogi? Bo wiem, że jego charakter jest w tej kwestii totalnie durny. Poza tym też jestem durna i go kocham. A o sprawy kluczowe - polityke, sprawy moralne, to jak ma wygladać nasz zwiazek... O to nie ma i nigdy nie było sprzeczek. Bo tu mamy takie samo zdanie, dokladnie identyczne. Kłotnie zawsze były (okej, czasem jeszcze są) o to jakiego koloru jest dzisiaj niebo. "niebieskie!" "nie, błekitne!". Nauczyłam sie przyznawac mu racje w sprawach trywialnych. Po prostu. To sie rozpisałam. Eh jak zwykle... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...intymne? Każdego dopadnie ten pierwszy orgazm;-) No to podwójne gratulacje!!!! Więc myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...intymne? Każdego dopadnie ten pierwszy orgazm;-) No to podwójne gratulacje!!!! Więc myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ślimak, ślimak jutro ze zrozumieniem przeczytam Twój post... Paula, ja zboczeniec???? Jak mnie rozpracowałaś??? Więc zboczeniec:-D ale nieszkodliwy. Uwielbiam być otoczony można na przykład więc myk, myk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ślimak, ślimak, dzisiaj mam upiornie upiorne rozumowanie:-D Więc myk, myk... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upiorny, czy Ty coś dzisiaj piłeś? z procentami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie! ...a czuć? Widać? Kto? Ja, Upiorny? Ty chyba piłaś;-) Więc teraz to ja jestem gość! A nie jakiś tam Upiorny. Więc myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poważnie????:-o To pierdziulę taki prestige:-P A co Ty byś Zaproponowała? Ja jako upiorny to zastanawiam się czy nie zostać na Twoje podobieństwo: Zbieram Ślimaki bo żółwie nie. Za duże;-) Więc???? Myk, myk... 🌻proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ślimak, ślimak ja Tobie konkurencję? Przecież Ty ładna, a ja upiorny, więc jak? Jak????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie możesz zbierać żółwie, ślimaki, kraby, a nawet i motyle, i tak już pozostaniesz upiornym :D ja bym nie zmieniała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbieram  Ślimaki
Wrócołem z tamtego foruma bo przypomniało mi się, że jeszcze bana dostanę:-) Ale, warto tak ładnie wyglądać jak Zbieram Ślimaki.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbieram  Ślimaki
To zmienić ten? Czy nie zmieniać tamtego? Doradź, proszę. Więc myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbieram  Ślimaki
Zobacz..._@_/ _@_/ _@_/ _@_/ _@_/ _@_/ _@_/ _@_/ _@_l _@_/ _@_/ _@_/ _@_/ _@_/ _@_/ _@_/ _@_/ _@_/ _@V ja mam więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak nas można rozróżnić. Narazie Ty jesteś niebiańska a ja nie. No i Ty nie robisz błędów... Upiorny ja! Więc, myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie obrażaj się, na upiornego... ja tak mam i upiornie przepraszam! Więc? Myk, myk...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahaha :D gdzie tyle zebrales? myślę że może być, dopoki nie naprawia tego... Jeśli ci to sprawia radość to możesz się podszywać :D ładne ślimaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za zgodę. Mam nadzieję, że nie zaszkodzę Tobie, a Ty nie staniesz się przyczyną mojego, następnego bana.:-) I właśnie o to chodzi, aby się bawić, rozmawiać i nie ubliżbć. Wiedziałem, że Jesteś wspaniałomyślna;-) Więc co do tej klaty Twojego upiornego to podobać się będzie Tobie tak długo jak nie będzie na... ale to nie ważne:-P Ale mają problemy, albo lubią sobie podyskutować Więc myk, myk... Miłego wypoczynku Ślimaczku życzę Tobie. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień upiorny wszystkim;-) i miłej niedzieli:-) Więc... aby tak się stało myk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień upiorny wszystkim;-) i miłej niedzieli:-) Więc... aby tak się stało myk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień upiorny wszystkim;-) i miłej niedzieli:-) Więc... aby tak się stało myk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×