Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ja_też_jestem_zmęczona

Kobiety (nie)dojrzałe - ZAPRASZAM DO ROZMÓW.

Polecane posty

Gość Upiorny4
Oj, biedna Ty i upiorna. Może warto zmienić leki skoro to nawraca? Więc myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do jestę studentę "Kurde! Chyba znowu nabawiłam się zakażenia układu moczowego;/ idę szukać tabletek ;/ Podziwiam, że wstałaś tak wcześnie rano, żeby iść do kościoła. Mnie by się nie chciało;P" Xxx a co bierzesz na pęcherz?ja furagin,i to jak już czuje,że kiepsko będzie:)Ale miałam pare lat temu nawracające zapalenie pęcherza,ale takie,że aż nerki nawalały:/Wyłam po nocach jak pies:/ Ale lekarz zaproponował mi "szczepionkę" urovaxom,3x po 30 tabl.wtedy płaciłam 70zł za opak.ale Teraz jak ręką odjął:)czasem tylko jednodniowe epizody mam ze sikam jak wynajęta i łyknę na noc furagine:) A i pani która mi usg nerek robiła poleciła prosty,tani sposób aby uniknąć zapalenia.1,5l wody niegazowanej w pół godz.sikasz strasznie,ale też pomaga:)Ja na 11 idę do kościoła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafe radar
...szukanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :-) ja juz pralke szturchnelam a teraz grzebie w ziemi... rozsada petuni drobnokwiatkowych, zasialam i wszystko wzeszlo;-) a jeszcze rozmnazam tymianek, rozmaryn, szalwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kosciol... chodze owszem ale do pustego... podziwiac architekture... a modle sie... kiedy mam taka potrzebe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kahahaha, wiesz co, ja mam piasek na nerkach i podobno od tego tak mam. Na jesień schodził mi kamień, myślałam, że będzie spokój a tu dupa. Biorę furaginę, gdyby nie to, że nie mam tego często to pewnie pomyślałabym o szczepionce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafe radar
;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jestę studentę "Kahahaha, wiesz co, ja mam piasek na nerkach i podobno od tego tak mam. Na jesień schodziłmi kamień, myślałam, że będzie spokój a tu d**a. Biorę furaginę, gdyby nie to, że nie mam tego często to pewnie pomyślałabym oszczepionce." xxx to jak masz piasek,to dla Ciebie raz w mies.1,5l niegazowanej,prawie na raz,wyplukasz nerki:)Hehehe.Tylko siedz w domu po tym procederze,bo jak pies będziesz posikiwać:D hehehe.ja nic nie miałam w nerkach na szczęście,z tym,że ból nerek przeżyłam 3x w życiu:)jakby mi Ktoś bejsbolem walił:/ Teraz przynajmniej mam spokój,choć po pół roku też miałam zapalenie pęcherza ale nie tak mocno odczuwalne jak przed szczepionką:)Ale teraz ani razu nie miałam,od 3 czy 4 lat:) genialnym lekiem jest a raczej był ginjal.z koników morskich,dlatego został narazie wycofany,siki były po nim co prawda niebiesko-zielone jak u smerfa :D ale działał świetnie:)I chyba 32zł kosztował za 100 tabl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wstałam o 14, gdyż musialam odespać... :D Na szczescie mnie sie infekcje dróg moczowych nie łapią, ale wam współczuje tych katuszy :( Podobno przy kamieniach ważna jest też dieta, ale ja to sie tam nie znam, tylko slyszałam, bo mój ojciec miał kamienie swego czasu... Ja kościoły też jedynie podziwiam. Lubie ogladać architekture :)... Wiec tylko ze względu na nią w nich czasem bywam... ale nie o 7-8 rano.. oooo nie... :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny 4
Upiorzyce? Do kościoła chodźcie w innym celu niż do spowiedzi? Chciałoby się rzec, grzesznice, ale powiem myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sesja już wkrótce, a ja się nie mogę zebrać do nauki na egzamin... ech, ech. W ogóle chciałam sobie zmienić stopke, ale mi głupia kafeteria zamienia słowo "ekstrahuje" na "ekstrach*je". Noż... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie nie moge ruszać po tym, jak moje nogi zostąły zmasakrowane w czasie nocy muzeów. Mam tyle otarc/pęcherzy na stopach że to jest poezja. Nienawidze moich stóp za to... Ja mam chyba jakąś nadwrażliwą skórę, no bo nie wiem co. Kurwa. Jestę wkurwiona wybitnie na moich znajomych. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no patrzcie, nawet w poście nie można poprawnie napisać czasownika od słowa: "ekstrahowanie". Kafeteria wszędzie widzi niecenzuralne słowa :/ Zbieram, współczuję... Ja po sylwestrze mam dziwnie wygiętego paznokcia na małym palcu, bo mi się krwawy bąbel pod paznokciem zrobił. Znajomi Cię tak urządzili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no słuchaj, wiecej nie ide z moimi kumplami nic zwiedzać. Marudzą bardziej niż my, kobiety! Tu kolejka za dluga, tam też, więc zwiedzac nie będziemy, bo im sie nie chce stac 2h żeby cos zobaczyc(co z tego, ze taka jest specyfika tego dnia). W koncu przegonili mnie przez pół Warszawy, a ja mialam buty wyjatkowo nie do łazenia na dlugie dystanse, bo sobie umyslilam ze i tak bede stac w kolejce, to co za różnica w czym bede stać, moge stac w ładnych butach, niekoniecznie najwygodniejszych, bo to nie wycieczka po górach x km, nie musze iść w trampkach... I to był błąd... bo oni oczywiscie wpadli na pomysł, że nie bedziemy zwiedzać tylko czas napić sie piwa nad wisłą! No nie mogęęę. Akurat tego dnia! Bo im sie nie chce w kolejce odstać, zeby cos zobaczyć ciekawego. Wiec musiałam za nimi biegać x kilometrow szukajac sklepu, potem nad wisle, potem z wisły, potem costam, potem jeszcze jeden kumpel zadzwonił, bo cos chce, kolejne przebieżki, ja pierdole, nigdy wiecej nocy muzeów z nimi. Za rok, pomijajac koszty, i nieoplacalność tego przedsięwzięcia jade do mojego faceta na te 1 noc również -.-. Trzeba było nie być solidarną, strzelić focha i zwiedzać samej co chciałam, albo wrocić do domu ;x. A teraz cierpię i mam nadzieje ze za jakies 2-3 dni sie w miare zagoi to... Bo naprawde, teraz juz niewazne w czym chodzę to cierpie, mam prawie wszystkie palce porozwalane, nastepnym razem poważnie jebne foszka (co nie jest w moim stylu) i sie w ogole nimi nie bede przejmowala ani nikim, bo mam kurwa dość, ja se coś zaplanuje, a potem jak zwykle wychodze na tym najgorzej ;p Moja matka sie zdziwila jak mozna sobie tak stopy w 1 dzien zmasakrować. Otóż- można. Ale to nie jest do konca zabawne, bo naprawde jest mi z lekka ciezko teraz. No i wyglada to... no nie powiem jak... Ale już pominmy wygląd. Eh. Stóp i tak specjalnie sie nie pokazuje, a za pare miesiecy beda znowu ładne, żeby chociaz sie wygoiło to w miare szybko... Musiałam to z siebie wyrzucić, bo mnie po prostu zirytowali :P Im z roku na rok coraz bardziej odpierdala... ehh... Albo po prostu ja wyrosłam i zaczely mnie interesować inne rzeczy niż piwo w plenerze przy kazdej mozliwej okazji (zwłaszcza TAKIEJ okazji). Jak sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafe wszedzie widzi coś, co można ocenzurować, mi już ostatnio nawet wiadomości wysyłać nie chce i wyskakuje, że spam. Mimo ze wiadomość nie zawiera linku :D. To jest dopiero bajer... :) Przykro mi z powodu twojego paznokcia :(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziwie się, że się zirytowałaś ;) Stopy niestety okropnie się goją, bo nie można przestać ich używać i boli niesamowicie. To w końcu nic kompletnie nie zobaczyliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie przeszkadza mi ten paznokieć, bo nie wygląda tak źle jak to brzmi ;P Zresztą rzadko kiedy mam całkiem odkryte stopy, w większości butów tego palca nie widać :) Mi też ten spam wyskakuje :D Nie ogarniam tego forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie ogarniam, coraz wiecej rzeczy tu nie ogarniam. :P Dziś w ogole przeczytałam, że niby mieli tu cos naprawiać, ale to juz pół roku trwa czy coś.. XDDD Coraz lepsze newsy do mnie docierają. Wychodzi na to, że kafe jest jak tory. Ciagle w naprawie, ciagle rozjebane. :D. No i co do tematu PKP, zwiedzilismy sobie muzeum kolejnictwa, w sumie tyle dobrego, ze je niedlugo skasują, wiec... :P No ale ja chcialam do Weedla iść.. W tygodniu do Wedla, do fabryki nie wejde... Teraz musze znowu czekać rok, i moze za rok sie uda... :(. O ile oczywiscie Wedel będzie uczestniczył w akcji, mam nadzieje. No dokladnie, stopy są najgorsze. Ale mysle ze za jakies 3 dni bedzie w miare zagojone. Oczywiscie bede miec pełno paskudnych blizn i sladów, ktore beda sie kolejne 3-4 miesiace likwidować ;/. Ale to już mniejsza o to, żeby tylko przestało boleć :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muzeum kolejnictwa... Byłam kiedyś w hm... muzeum parowozów... :P W ogóle zastanawiam się czy ta dziewczyna z tego tematu o "równouprawnieniu" pisze serio, bo jakoś nie mogę uwierzyć, że ktoś może być tak durny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zwiedziłam salonkę bieruta i uznalam ze wyglada lepiej niż obecna 1 klasa w wiekszosci pociagów :classic_cool:. Powinni mi taką podczepiać jak jeżdze :D. Ja też sie zastanawiam, czy to czasem nie jest prowo, bez kitu. Nie chce mi sie wierzyć, że ludzie, ktorzy rozumują równouprawnienie w tak dziwny spósób chodza po ziemi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już sobie odpuszczam dyskusje z nią, bo ta laska jakaś obłąkana jest ;] bez kitu, nadawałaby się do Seksmisji ;] Nie wiem skąd się takie baby biorą, za mało seksu chyba ;] Wolałabym nie chodzić nad wodę, niż oglądać mojego narzeczonego w stroju kąpielowym ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahahah... No ja też skoncze, bo nie moge tam wyrobić. Może ktoś inny nas zastąpi :classic_cool:. Wiesz, że ja też? xD Im sie nie przemówi do rozumu, bo maja swoj własny świat, dobra, niech tak zostanie. Ja rozumiem, ze kogos jakis lekki strój razi na mieście, czy w biurze. Ale na plazy? Przeciez od tego jest plaża, zeby zdjąć nadmiar ciuchów, isc sie popluskac, bądz leżeć i sie opalać. A nie zakrywać "demoralizujące" części ciała :classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze, żeby to były naprawdę demoralizujące części ciała. No ale cóż. Jak to się mawiało 15lat temu: są ludzie i parapety, ale żeby się klamką urodzić? ;] Mówię Ci, to z braku seksu. Znalazła by sobie chłopa, to by jej się odechciało wymyślać męskie stroje kąpielowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi sie wydaje, że to tu jest problem :P U ciebie też pada/padało? Bo u mnie wyjątkowo pół dnia... Ale może to i zdrowo dla środowiska :P, bo ostatnio kilkanaście dni było bardzo cieplych i slonecznych. Wyjątkowo mi sie podoba lato w tym roku. Mogłaby sie taka fajna pogoda (ciepła w miare) do września utrzymać... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie dla odmiany NIE padało i świeciło słońce. Za to piątek, sobota lało. Nie wiem czemu, ale wydaje mi się, że w tym roku jest zdecydowanie mniej dni słonecznych niż zwykle :( A od środy zapowiadają pogorszenie pogody (tak dla odmiany ;])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny4
Ślimak, ślimak... Upiornie lubię dorzucić swoje przysłowiowe trzy grosze, więc jak boli, a raczej szczepie to proponuję Tobie smarować TRIBIOTYKIEM ( jeżeli dobrze napisałem) Na noc nawet plastrem zakleić. W moich upiornych przypadkach przestawało upiornie boleć i szybciej się leczyło... tak mnie się upiornie wydaje.;-) Ale aż kipi z Ciebie... Przysłowie mówi, że jak masz miękkie serce to musisz mieć twarde... stopy;-) Więc Szukam inteligentnej kobiety! Proszę o wyjaśnienie mnie durnemu, upiornemu dlaczego te mi się ni chu, chu nie boją się benzyny. Bo są z polaru???;-) więc ...:-D'''' szukam tego równouprawnienia:-D Zapowiada się upiornie, a głosowałem na partię Upiorzyc. Więc myk, myk... :-D... "ekstrachooje" "ekstrachje" To pisałem ja, ciekawy nowej stopki. Nie poranionej;-) Może ogarnę temat. Dobry wieczór, upiorny;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi sie własnie wydaje, ze jest wyjatkowo ładnie. Ale może to dlatego, że jesteśmy z różnych cześci kraju... I w tym roku dla odmiany u mnie jest ładnie a u ciebie paskudnie xD. Czy to mozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×