Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość faj dgkame

prezent na dzień matki

Polecane posty

Gość mracysi1223
heh kosmetyki, czy świecidełka to zawsze trafiony prezent. Ja ostatnio kupuje na http://odkupuj.pl i jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikanika
Ja kupiłam mamie ostatnio opaski IvyBands bo na siłke lata i jest nimi zachwycona, jakbyście chciały - polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W związku z tym że jeszcze nie pracuje i nie stać mnie na fajny prezent dla mamy to w tym roku postanowiłam spróbować jej wygrać coś fajnego w konkursie korala #PoraNaKoral. Do zgarnięcia są super nagrody ! Telefony, Słuchawki, Konsole PS4 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja dostała suszarkę Panasonic i to byl dobry pomysł. Idealnie jej pasuje. Cieszę się, że wpadłam na ten pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może markowa odzież lub biżuteria? Na pewno doskonale wiesz co spodoba się Twojej mamie,zobacz na Modomio.pl mają tam szeroki wybór:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buziaczkowa109
Ja zawsze staram się znaleźć coś od serca. Szukam sposobu na to, żeby moja mama była szczęśliwa, zadowolona i naprawdę rozpieszczona. W tym roku postawiłam na wizytę w Samui Spa w Warszawie i zostałam bardzo pozytywnie zaskoczona. Po pierwsze ceną, wydaje mi się, że mają najtańsze zabiegi w Warszawie. Potem zaskoczyła mnie obsługa, spodziewałam się nijakości, a zastałyśmy klimatyczne, niewielkie spa z przemiłą i ciepłą obsługą. Ktoś w końcu zajął się moją mamą na poważnie, po masażu czuła się jak nowo narodzona! Będziemy tam wracać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buziaczkowa109
Ja zawsze staram się znaleźć coś od serca. Szukam sposobu na to, żeby moja mama była szczęśliwa, zadowolona i naprawdę rozpieszczona. W tym roku postawiłam na wizytę w Samui Spa w Warszawie i zostałam bardzo pozytywnie zaskoczona. Po pierwsze ceną, wydaje mi się, że mają najtańsze zabiegi w Warszawie. Potem zaskoczyła mnie obsługa, spodziewałam się nijakości, a zastałyśmy klimatyczne, niewielkie spa z przemiłą i ciepłą obsługą. Ktoś w końcu zajął się moją mamą na poważnie, po masażu czuła się jak nowo narodzona! Będziemy tam wracać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka00
Jak dla mamy to może jakaś gra planszowa? one świetnie rozwijają no i dostarczają wiele radości osobom w każdym wieku. Np. takie dobble byłoby świetnym rozwiązaniem. Ja kupiłam na http://www.3kropki.pl/sklep/gry-bez-pradu/ bo mają taniej niż na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
La Tinki ornament to coś co na pewno spodoba się Twojej ukochanej! To pięknie, ręczne robione ozdoby na stopy! Tak tak na stopy! Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl . Obejrzyj i koniecznie zamów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosmooosik
Może jakąś książkę kucharską? Na ksiegarnia-internetowa.pl powinnaś coś znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swojej mamie kupiłam bon na masaż :) może być np jakiś zestaw ulubionych kosmetyków albo torebkę :) zawsze się głowię co kupić na prezent, zobacz stronkę cozacena - http://www.cozacena.pl/ z pewnością tam znajdziesz coś ciekawego na prezent, to fajna porównywarka cen, wskaże sklep gdzie można kupić najtaniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odlew dłoni na pamiątkę dla mamy to super pomysł :) na pewno oryginalny :D moja mamusia była pod wrażeniem jak jej dałam taki prezent :) tanio można zamówić taki zestaw do odlewu na Ramy Czasu. Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka8899
Ja bym kupiła mamuśce jakaś torebkę. To zawsze sprawdzony i praktyczny prezent. Na e-kaja.pl masz duży wybór więc na pewno coś znajdziesz na prezent. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama dostała ode mnie podobne kosmetyki i zamówiłam jej na electro.pl dodatkowo zestaw do pielęgnacji paznokci bo coś wspominała, że będzie musiała kupić. Spędziłyśmy razem cały dzień i to też było dla niej bardzo miłym prezentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w tym roku robię coś z innej beczki dla mamy. Znalazłam coś takiego - http://www.loveart.pl/drewniane-pudelko-na-herbate-6-przegrod-decoupage. Może i herbata to nie jest jakiś górnolotny prezent, ale moja mama lubi do kawki wypić coś dobrego. Wiem, że jest to dla mniej taka chwila relaksu. Postanowiłam, że pomaluje ją, zrobię postarzenie, dodam elementy folkowe, które bardzo lubi. Herbatę już znalazłam, dobrą angielską, smakową. Myślę, że taki prezent do gustu jej przypadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnym pomysłem jest odlew dłoni. Można taki znaleźć na ramy czasu.pl. Prezent bardzo oryginalny i wzruszający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także w tym roku zamierzam porzucić pomysły kupowania perfum, balsamów, dezodorantów , i pomyslalam o czymś bardzo przydantm do kuchni, myślę o czarodziejskim długopisie, którym zdobić można potrawy, zupy krem, kawy i desery - cinnibird.pl/cinnibird-white.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupuje mojej mamie perfumy z zapachowiec.pl 250 ml w plastikowej butelce ma to na równy rok i sobie rozlewa jak uzna, że potrzebuje na mniejsze flakony a to do torebki a to na toaletkę. Przynajmniej się nie tłuką w dostawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdka0
Ja uważam, że najlepszy prezent to czas spędzony razem. Co roku z moją mamą wybieramy się wspólnie do Samui Spa w Warszawie i muszę przyznać, że to najfajniejszy pomysł, na jaki mogłyśmy wpaść :) Razem chodzimy wtedy na masaż, saunę oraz manicure. Mamy czas pogadać i porządnie się zrelaksować. Bardzo polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już kupiłam - zamówiłam porcelanę, piękna, ręcznie malowana http://www.duo-gift.pl/, przebieram już nogami, nie mogę się doczekać, aż jej dam, chyba dam wcześniej hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla swojej mamy w tym roku zaplanowała zakup kieliszków do likieru. Te które ma od lat staoją za szybą w pokoju, stare, niemodne...trzeba coś zmienić..stąd pomysł na nowoczesne kieliszki...Znalazłam ciekawe w Duka i własnie tamzamierzam kupić https://dukapolska.com/szklo/kieliszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wszystkich zakup prezentu na www.posters4u.pl mają wile fajnych wzorów, na pewno coś Wam się spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na dzień matki kupiłam wypatrzony przez internet rewelacyjny zestaw do zrobienia odcisku dłoni w dosyć atrakcyjnej cenie. Mama teraz ma na półce ramkę z odciskami swoich dzieci czyli mnie mnie i dwóch braci. Jak ktoś byłby zainteresowany takim prezentem, to polecam sklep Ramy Czasu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×