Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moja biedna matula

MOJA MAMA DOŚWIADCZONA KADROWA NIE MA PRACY OD 2 lat :(

Polecane posty

Gość moja biedna matula

tak... kobieta jest już przed 60' to ją traktują jak emerytkę, bez pleców ciężko znaleźć pracę, moja mama szuka już pracy 2 lata i nic... Nie mogę jej pomóc, sama się utrzymuję a ona ma wielkie długi przez brak pracy. :( jesteśmy z okolic Katowic, jak ktoś potrzebuje dyspozycyjnej, doświadczonej, znającej się na rzeczy osoby do pracy na stanowisku kadrowej, proszę o kontakt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu nie zacznie zarabiać pieniądze? Przecież nie musi szukać jakiejś pracy, skoro wkoło tyle innych możliwości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja biedna matula
temat dalej aktualny, na głupie komentarze nie ma co odpowiadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta kobitka...
weź ją do siebie, sprzedac mieszkanie, kasa bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luśka em
a mama pracowała w dużych zakładach pracy? czy gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja biedna matula
oczywiście, ma bardzo interesujące CV. Historia zatrudnienia oraz umiejętności robią wrażenie, poniżej kwalifikacje Znajomość: Znajomość komputerowych systemów Quguar WMS (zarządzanie gospodarką magazynową) Bardzo dobra znajomość programu ENOVA (kadry, płace, handel, środki pieniężne) Znajomość pakietu Microsoft Office Bardzo dobra znajomość programu Płatnik Kursy Specjalistyczne: Prawo pracy, czas pracy i inne rozwiązania po nowelizacji Kodeksu pracy prawidłowe stosowanie nowych przepisów w roku 2009 i 2010. Zakładowa działalność socjalna na przełomie 2009 i 2010 r. z uwzględnieniem ostatnich zmian w zasadach opodatkowania świadczeń socjalnych Prawidłowe dokumentowanie i rozliczanie czasu pracy w różnych systemach czasu pracy Specjalista ds. Płac Negocjacje w Biznesie Rachunkowość i księgowość z księgowością komputerową Biuro (WORD i EXEL) Licencja PUNU, licencja UNFE Umiejętności: Samodzielne prowadzenie działu kadr, płac i sekretariatu Sporządzanie deklaracji rozliczeniowych z ZUS Sporządzanie deklaracji rozliczeniowych z Urzędem Skarbowym Obsługa PERON Windykacja - wystawianie wezwań do zapłaty Wystawianie faktur sprzedażowych (transport, magazynowanie towarów) Profesjonalne przygotowywanie materiałów na posiedzenia Zarządu, Rady Nadzorczej, Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy i obsługa w/w posiedzeń Obsługa ubezpieczeń pracowniczych typ P Nadzór nad dokumentacją dot. BHP (oceny ryzyka zawodowego, zezwolenia, szkolenia wstępne, szkolenia okresowe, badania sanepidowskie) Sporządzanie sprawozdań dla GUS Prowadzenie formularzy ISO tj. wykaz kompetencji, matryca kompetencji Kompetencje: Inicjatywa, samodzielność i komunikatywność Planowanie, organizacja zadań oraz negocjacji Podejmowanie szybkich decyzji w oparciu o miarodajną analizę Praca w warunkach stresu Zarządzanie grupą i praca w zespole Uczciwość i dyspozycyjność Prawo jazdy kat. B. Zainteresowania: Prawo pracy Teatr Muzyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech założy własna dzialalnos
i w ten sposób obsługuje firmy, bedzie wystawiac faktury za usługi, a pracodawcom bedzie to na reke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś na pomarańczowo
cv ekstra, tylko dla obecnych pracodawców mama liczy sobie o jakieś minimum 20 lat za dużo. gdyby była około 40stki zapewne nie byłoby problemu z pracą. ludzi w tym wieku to już tylko w urzędach trzymają, ewentualnie zatrudniają na część etatu, jeśli to emeryci/renciści/niepełnosprawni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja biedna matula
z tą działalnością to różnie bywa... Mama ma 56lat, to na prawdę już jedną nogą w grobie stoi? To na prawdę ładna, zadbana i aktywna kobieta. Aż się boję co mnie czeka jak emeryturę będę mieć od 67lat. Mamy bardzo okrutny rynek pracy, to co robi rząd też nie ułatwia ludziom sprawy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodupy 2
bez znajomości nie dostanie, niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia z podlasia od jasia
jesli matula zdrowa fizycznie niech wyjezdza na zachod. pracy sezonowej sporo, zarobi, odetchnie od dlugow, moze kase przywieze na cos swojego. tam moze tez poznac roznych ludzi - albo do wspolnego interesu, albo potencjalnych klientow , albo znajomych znajomych , ktorzy mają znajomych;)szukających akurat kadrowej;) itd. Alleluja i do przodu!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia z podlasia od jasia
powiem szczerze,że skoro zdobyła sporą wiedze i ma tak imponujące doświadczenie to dziwne,że nie może znaleźc pracy - mało przebojowa jest?;) a tak poważnie - pracodawcy nie będą chcieli jej zatrudnić, ponieważ u nas obowiązuje chyba nadal "okres ochronny" dla pracowników przed emeryturą - kiedys było to 4 lata. W tym czasie pracownik mogł robic co chce- albo nie robic nic, obijać sie a i tak pracodawca nie mogl go zwolnic... A może jakas wspolpraca z urzedem pracy albo prywatnymi firmami w zakresie szkoleń?jesli mama nadaje sie na wykładowcę na jakichś kursach...?może podzielić się swoją wiedzą oczywiscie zgodnie z jakimis tam programami czy założeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucjanda
Jak szuka pracy to lepiej niech nie pisze, że zna przepisy do 2010 roku. Niech się podszkoli, nikt nie zatrudni kadrowej, która zatrzymała się na roku 2010. To taka dobra rada. Trzeba iść do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy Twojej mamie
nie należy sie już swiadzcenie przedemerytalne z ZUS???? Ja tez jestem przerazona tym co sie dzieje na rynku pracy, ludzi po 50 tce traktuje sie jak emerytów staruszków. A wielu z nich przecież chce i do 70 tki pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napiszcie jak sobie radzicie
a czy Twoja mama próbowała chociaż znaleźć pracę na zastępstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka441
Cześć, co myslicie o małym biznesie? Muszę kupować takie produkty bhp http://krajowy.biz/firma,bhp-pl-sklep-internetowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×