Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie ma odwrotu :/ :/ :/

Masakra, nie chce sukni ktora zamowilam, jestem zalamana

Polecane posty

Gość nie ma odwrotu :/ :/ :/

ponad pol roku temu zamowilam suknie, ktora wydawala mi sie ta wymarzona. z tacji tego, ze mieszkam za granica chcialam miec to z glowy, niedawno mialam pierwsza przymiarke i...... stwierdzam ze to jednak nie ta :( Wygladam w niej dobrze, ale nie czuje sie juz tak wspaniale jak wczesniej, niestety nie stac mnie na inna bo bym kupila bez wahania... 5 tysiecy zlotych poszlo w las, a ja jestem niezadowolona. Suknia jest prawie identyczna jak ta http://twojasuknia.pl/suknia-slubna,Sottero-and-Midgley,Jerrica,2013,item,10731.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listek shindlera
po co ci suknia, kup sobie bikini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yło
faktycznie suknia beznadziejna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KokoSzalen
Mi się nigdy takie suknie nie podobały, ale ta jest śliczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta co wychodzi zamaz
wygląda ladnie, choć nie jest w moim stylu. Moja jest dużo skromniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi akurat takie się nie podobają, ale ta jest naprawdę efektowna. Co do Twoich wątpliwości-w dniu ślubu będziesz w niej wyglądać na pewno dobrze, bo dojdzie makijaż, fryzura itp. Nie załamuj się, bo suknia jest wyjątkowo ładna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suknia jest boska, ale ja bym jej nie założyła :) Nie przejmuj się, jak każda przyszła PM przechodzisz kryzys, to minie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak na marginesie
Ładna sukienka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak...
klasyczna beza ! nie wiem jaką trzeba mieć figurę żeby w czymś takim wyglądać dobrze ? 180 cm wzrostu, duży biust ale i tak będzie tandetnie, kiczowato i po prostu niestosowanie do kościoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfmhfghhg
A co w tej sukience jest niby niestosownego d kosciola? Nie kazdy ma ochote isc w sukience jak w pizamie i kazdemu podoba sie co innego, nie zalamuj sie kobieto, suknia jest piekna i na pewno ze wszystkimi dodatkami bedziesz pieknie wygladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KokoSzalen
Jak przeciwniczka ( czyt ja ) takich sukienek mówi że jest ładna to uwierz jest ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja to tak mysle
jest śliczna :) ja myślę, że wątpliwości Ci przejdą jak już się ubierzesz w nią "na gotowo", pierwszą przymiarką bym się nie kierowała bo jeszcze suknia nie gotowa itd. Głowa do góry, będziesz piękną Panną Młodą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Khadi
sukienka jest sliczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmieszana1234
Mnie tez sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolkaaaaa
Ja kupiłam używana za 400zl za tydzień będę w pl ta ja przymierza:D była tania więc jakby co kupię inna, a Twoja suknia ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolkaaaaa
Przymierze *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaa pewnie jelopko
"klasyczna beza ! nie wiem jaką trzeba mieć figurę żeby w czymś takim wyglądać dobrze ? 180 cm wzrostu, duży biust ale i tak będzie tandetnie, kiczowato i po prostu niestosowanie do kościoła" buahahaha taaa do kosciola najlepszy worek pokutniczy zebys mogla zakryc to ze jestes mala, tlusta i bez cyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma odwrotu :/ :/ :/
Dziekuje wszystkim za opinie. Mam nadzieje ze rzeczywiscie z dodatkami, fryzura i makijazem efekt bedzie lepszy i znow sie w niej zakocham. Śmieszy mnie wypowiedz o tym, ze to niedobra sukienka do kosciola, nie ide z golym tylkiem i cyckami na wierzchu, tylko w dlugiej sukni z odkrytymi ramionami. Figure mam bardzo dobra, mam duze piersi i ladna talie, dlatego swietnie ta sukienka na mnie lezy, problem byl w tym ze juz mnie tak nie urzeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze Cię zauroczy, gwarantuję :) ze wszystkimi dodatkami, welonem, biżuterią i butami nabierze nowego blasku. Nic się nie martw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moim zdaniem ta sukienka jest strasznie wulgarna. Dół nie mój styl, ale ładny, ale góra okropna. W takim dekolcie cyce są wywalone na wierzch, nie ważne czy duże czy małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana,suknie jest PIĘKNA
dojdzie fryzura,makijaż,bizuteria, obuwie,welon i wiązanka i będziesz oczarowana. zajmij czymś myśli bo schizujesz widzę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matkoooooooooooooo
Suknia bardzo ładna tylko proszę nie przesadź z biżuteria bo sukienka już sama w sobie jest "bogata " .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie kupilas ta suknie i za ile? to moja wymarzona suknia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×