Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

słodka słowianka

Nie ukrywam, że mam słowiańską duszę...

Polecane posty

pewnie masz rację i wiesz co piszesz.... ja piszę o wrażeniach jakie odnoszę będąc kimś z zewnątrz i nie są to oceny a wrażenia ...po prostu az nierealnym wydaje się być ktoś kto w ten sposób sobie radzi i postrzega siebie i najbliższych, może to przekłamanie literek, ale o tym już pisałem że co innego myśli te co pisze a co innego rozumie ktoś kto czyta ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mat ---> ci co mnie znają nawet tu z forum wiedzą jak bardzo emocjonalna ze mnie istota :classic_cool: jednak liczy sie nie fakt ile emocji we mnie a co w zwiazku z tym trace lub zyskuje ;) szerokie spektrum;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli juz koniecznie chcecie wiedzieć co ja na ten temat myślę, to Wam powiem: Używanie znaków przestankowych, wielkich liter na początku zdania i formatowanie wypowiedzi w akapity może zmienić Wasze życie na lepsze. Próbowałem kiedyś czytać "Ulissesa" ale nie wyszedła poza czwartą stronę. W tym temacie chyba też nie wyjdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SS ---> nie mam w pracy czasu na estetyke wypowiedzi kafeteryjnych:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie estetyka. To jest czytelność przekazu! Zauważ różnicę, V: na kolana dziwko i wyliż go do czysta Na kolana dziwko! I wyliż go do czysta!! Niby to sama a jednak coś innego. Prawda? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbym miała spojrzec na siebie jeszcze 4 lata temu to zyskałam....oczywiście nie w kwestii materialnej ;) zresztą priorytety się same poustawiały :D Pamietasz kiedys Ci pisałam że nasze emocje sa wynikiem naszych mysli, a co za tym idzie jakiegoś wewnętrznego dialogu. Uzywamy okreslonych słów by wyrazić siebie, swoje odczucia. Okazuje sie jednak, że w zaleznosci jakie slowa uzyjemy taki idzie za nimi ładunek emocjonalny:P Ostatnio zrobłam takie doswiadczenie na moim facecie. Stalismy w korku i jego zniecierpliwiienie urosło do garnicy furii. Zapytałam go z zaskoczenia czy jest wkurzony? odpowiedział "tak, jestem wkurwiony". kolejne moje pytanie "moze poniekąd poirytowany?" chwila zastanowienie zatrzymania i usmiech "tak moze lekko poirytowany" z automatu napiecie spadło. Do dziś kiedy zaczyna sie napinać wstawia zamiennik poirytowany za wkurzony i to działa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SS skupiam sie na słowie "dziwko" dla mnie ono ma zawsze jeden wydzwięk :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mat nie przesadzaj w niektórych okolicznościach nawet do zaakceptowania :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SS jak chcesz byc taki uczuny
to przynajmniej tu: "I wyliż go do czysta!!" postaw już !!! a nie !! bo wychodzisz na głupka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvbnmcxz
Słowianka, ty nie masz słowiańskiej duszy, tylko zryty łeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie dość ze zryty łeb
To jeszcze sporą nadwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvbnmcxz
Przecież chwaliła się , że Pendzior pomógł jej schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie dość ze zryty łeb
To AndrogeJ pomaga schudnac , a pendzior to z nia przez telefon tylko rozmawial i opisywal siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie dość ze zryty łeb
12:10 [zgłoś do usunięcia] słodka słowianka Cukierek, przeciągasz to nasze spotkanie a mnie przydałoby się zarazić od Ciebie tym optymistycznym podejściem do życia - nawet jeśli udawanym, w amerykańskim stylu...Zostaje mi tylko co??Music! xxxxxxxxxxxxxxx a nie zastanawia cie dlaczego nie chce sie z toba spotkac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvbnmcxz
Tu pisała, że Pendzior pomógł jej schudnąć, nie Androgen x x x [zgłoś do usunięcia] słodka słowianka Drodzy Forumowicze! Myślę, że wszystko zabrnęło trochę za daleko i chyba już czas, żebym zabrała głos. Znamy się prywatnie z Pendziorem od dawna. I nie połączyła nas żadna ochota na seks lecz zupełnie inne okoliczności. Chciałam zrzucić kilka zbędnych kilogramów i pomyślałam, że może mi coś doradzi. Udało się, bo jest świetnym specjalistą w tej dziedzinie i potrafi zmotywować człowieka do ciężkiej pracy. D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie dość ze zryty łeb
Dobrze masz racje ale i tak jest gruba i do tego bardzo brzydka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obserwatorre
v34 Piszesz o sobie jako spełnionej doświadczonej kobiecie. Wydawać by się mogło, zadowolonej z życia i szczęśliwej. Twierdzisz że sama wpływasz na to co robisz i czujesz. Jak to ma się do tego że potrafisz być na kafe od początku do końca godzin pracy? Biorąc udział regularny w wielu wątkach różnych działów. Od kilku lat. :O Opierdzielasz się w pracy czy masz aż tak mocno nudne monotonne zajęcie? Więc nie jesteś taka silna, samowystarczalna, jak usiłujesz się przedstawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jej juz nie ma wybila 15
wiec sie zmyla,ale sprobuj jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vii, robisz błąd zakładając że nad wszystkim da się panować. Nie da się. A w szczególności nad emocjami. Nikt tego nie potrafi, nawet Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och, Wy pomarańczowe gnidy...uprawiam wolny zawód a to oznacza, że znacznie cześciej siadam do klawiatury tej czarno - białej... Ja przynajmniej sprawę stawiam jasno - nie węszę. Nawet tego zazdrościcie, że potrafię się zmobilizować. A jeśli chodzi o poprawność...to jest dość istotne, bo zwykłe ss - a znaczy co innego - ss to ja, a SS to on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andro - taki choleryk jak ja a może i Ty, nie wiem, będzie miał z tym problem. Ale są ludzie, którzy potrafią panować nad emocjami doskonale. To nawet dość dziwne, bo niby mam z tym problem, a grać na emocjach innych potrafię świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvbnmcxz
Masz słowiańską duszę i grubą dupę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nad emocjami każdy potrafi panować, do momentu aż spotka kogoś, kto rozboje bank i spowoduje brak kontroli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crabtree
Bąk został rozboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gyhtfdggyj
Po choj się czepiasz o slowka pedale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×