Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mowisz i masz88

amelia wedding, zaproszenia, ile czekaliscie?

Polecane posty

Dosyć często zdarzają się negatywne opinie na Amelia Wedding. Może robią je w kilku miejscach i zależy gdzie się trafi. Ja osobiście zapraszam na www.kolaczasu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie, nie zamawiajcie zaproszen o tej beznadziejnej firmy. wprawdzie moje łaskawie po gigantycznym opóźnieniu zrobili - jednak niektóre nazwiska zostały źle wydrukowane. Zgłosilismy reklamacje która trwała be zkonca. nei zamawiajcie magnesow - to taki kich i krzywe wycięcia ze nie da się tego wreczyc gościom ogolnie to jest tak piękny dzień w waszym zyciu , ze nie warto ryzykować swoich nerwow na wspolprace z ta nieprowafesjonalna firmą ps eleganckie koperty za które doplacacie eksrea pieniądze ty zwykle biale koperty (te tnasze sa szare w srodku) pozdrawiam zawiedzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa widzę, że konkurencja nie śpi.jak można tak kłamać? zaproszenia od amelia weeding sa piekne, staranne i sliczne. Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe ile byłoby negatywnych opinii jakby każdy musiał podpisać się z imienia i nazwiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam zaproszenia z Amelia-Wedding, bardzo ładnie wykonane, szybko zrealizowane, wszystkie nasze wskazówki zostały uwzględnione przez grafika. Czekaliśmy 8 dni na realizację włącznie z przesyłką i jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu współpracy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybeczka911
Planujecie wesele? Nie macie jeszcze zaproszeń, winietek czy podziękowań? Zapraszam do kontaktu ze mną hanna.dziwoki@onet.pl , 535006900 Robię ręcznie zaproszenia, winietki itp. niedrogo i profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyjątkowe
Amelia weeding, jak najbardziej polecam. Super firma, najgorszy etap do przejscia jak dla mnie byl z grafikiem, ale wszystko bardzo szybko poszlo, przesyłkę otrzymałam o czasie, a jak wręczałam zaproszenia, wszyscy byli pod wrażeniem. Cos pięknego i na prawdę wyjątkowe kolekcje. Zamawiajcie troszke wczesniej, wiec nie bedziecie mieli tego stresu, ze cos sie opozni, który ja mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, właśnie otrzymałam zamówienie z amelia - wedding i niestety nie jestem zadowolona ze współpracy. Brakuje jednego zaproszenia i 4 winietek na stół, mimo że kilkakrotnie sprawdzałam swoją listę zanim ją wysłałam :( W zamian za 4 winietki imienne otrzymałam 4 puste. Wszystkie maile i pliki które wysyłałam mam zachowane na dysku i błąd ewidentnie wynika z niedokładności firmy. No cóż, jeśli któraś z Pań zastanawia się nad współpracą, to delikatnie odradzam. Widzę, że są i pozytywne opinie także może akurat tak na mnie nieszczęśliwie trafiło. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Titixx
Nasz ślub odbył się 11 maja 2013r. Pod koniec stycznia 2013r. zdecydowaliśmy się zamówić nasze zaproszenia u “Amelia- Wedding” ze względu na duża możliwość wyboru. Współpraca a grafikiem była bardzo profesjonalna. Zaproszenia odebraliśmy osobiście w Goleniowie na początku lutego 2013r., bo akurat pasował nam dojazd z lotniska. Zaproszenia Glarett wyglądały bardzo elegancko i wysokiej jakości. Na początku kwietnia 2013r. złożyliśmy zamówienie na winietki, pudełeczka na podziękowania oraz księgę gości. Tym razem współpraca z grafikiem była również bardzo profesjonalna. Projekt był zatwierdzony i opłacony 18 kwietnia. Zgodnie z informacja zamówienie powinno być gotowe 10 dni od daty zatwierdzenia projektu (ok. 28 maja). 2 i 6 maja wysłaliśmy email do “Amelia- Wedding” (nie mogliśmy się dodzwonić, bo telefon cały czas był zajęty ) z zapytanie kiedy zamówienie będzie dostarczone przez kuriera (tym razem nie mieliśmy możliwości odebrania zamówienia osobiście). 7 maja otrzymaliśmy odpowiedz: “Państwa zamówienie jest realizowane i postaramy się je wysłać jak najszybciej. Prosimy się nie martwić , mamy na uwadze Państwa datę ślubu.” Zamówienie otrzymaliśmy późnym popołudniem (piątek) w dzień przed ślubem! Każdy kto planuje ślub wie jak bardzo ważne jest nie zostawianie takich spraw na ostatnia minutę. Otrzymanie zamówienia co najmniej 2-3 dni przed ślubem zaoszczędziłoby nam dużo niepotrzebnego stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My złożyliśmy zamówienie na dodatki znacznie wcześniej i otrzymaliśmy je w terminie. Nie ma co zostawiać takich spraw na ostatnią chwilę, bo później jest tylko stres... Byłam zadowolona ze współpracy zarówno z grafikiem jak i infolinią obsługi klienta. Jakość zaproszeń od Amelia Wedding również mnie satysfakcjonuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój termin realizacji od zamówienia po dostarczeniu kuriera to 1,5 tygodnia, zaproszenia ładnie wykonane i takie jak chciałam- wzór Lotaro, jestem bardzo zadowolona, 55 zaproszeń było gotowych z nazwiskami a 5 wykropkowanych- przyszło 1 wykropkowane zaproszenie więcej i 1 dodatkowe trochę pomylone ale najważniejsze, że te co miały być są bardzo dobrze zrobione:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna mloda91
Od samego poczatku wpadly mi w oko zaproszenia od amelia-wedding - przede wszystkim duzy wybor naprawde ladnych zaproszen. Zanim zdecydowalismy sie na zlozenie zamowienia, poczytalam troche opinii na temat tej firmy, i nie ukrywam mialam troche stracha. Ale zaryzykowalismy i nie zalujemy! Zamowienie zlozylismy 7 stycznia wieczorem. Na drugi dzien dostalismy juz gotowy projekt od grafika. Zauwazylam nasze wlasne bledy, i poprosilam o poprawki oraz nie zgadzala sie czcionka jaka wybralismy, ale jak sie okazalo nie mialam tej czcionki wgranej w komputerze. Gdy ja zainstalowalam wszystko wygladalo dokladnie tak jak sobie zazyczylismy. 9 stycznia zaakceptowalam projekt. A 10-ego juz dostalismy maila z kalkulacja. Przelew byl zagraniczny, wiec troche dluzej to szlo. Pieniadze otrzymali 15 stycznia, a 17 juz paczka dotarla! I zaproszenia naprawde sa piekne. Elegancki papier, jeszcze ladniejszy niz sobie wyobrazalam. Wszystko ladnie doklejone, zadnych bledow, zagiec. Naprawde nie ma sie do czego przyczepic. Niedlugo bedziemy tez zamawiac winietki, zawieszki i prezenty dla gosci. Z czystym sumieniem moge polecic ta firme kazdemu kto ma jakies watpliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
amelia wedding nie polecam !!! ta firma to jakaś pomyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE POLECAM !!!! zakłamana firma, zero profesjonalizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tragedia.! Nie zamawiajcie tam niczego!!!!! Produkty ok. Z terminami jest strasznie duży problem. I miłe panie na infolini, które zawsze mają nowe wytłumaczenie. NIe polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, z przykrością muszę stwierdzić, że należę do tej grupy osób NIEZADOWOLONYCH... Na zwykłe próbki czekam już 3 tygodnie...oczywiście pieniążki od razu zostały przelane na konto amelia weeding. I nie chodzi mi o te 20 zł...trudno...moja strata...Chociaż same dobrze wiemy, że przy organizacji wesela każda złotówka jest ważna. W tym czasie zdążyłam zmienić firmę, która wykonuje zaproszenia, 3 razy pozmieniać zdanie i już od wczoraj mam wykonane ręcznie zaproszenia, razem z personalizacją. Szybko, miło i przyjemnie :) Cieszę się, że niektórym udało się nawiązać pomyślną współpracę z amelia weeding :) Polecam Wam "Zaproszenia z duszą".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja również NIE POLECAM tej firmy. Od momentu zaakceptowania przez nas projektu minęły 3 tygodnie! Termin realizacji to 7-10 dni roboczych (wg. regulaminu amelia-wedding), w naszym przypadku już minęło 15 dni roboczych i zero informacji, brak odpowiedzi na niezliczoną ilość naszych maili z prośbą o podanie informacji o statusie zamówienia, a dodzwonić się nie można!! Planowaliśmy zamówić winietki pasujące do zaproszeń, ale mam już dość użerania się z niekompetencją tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gi0708
Witam W lutym 2014 zamówiłam zaproszenia w firmie amelia wedding , muszę dołączyć do grona nie zadowolonych klientów chociaż bardzo chciałam ominąć tą drogę.Współpraca z firmą układała się dobrze do momentu reklamacji . Otrzymałam zaproszenia po terminie, to pierwsza sprawa o której chciałam napisać i ostrzec przyszłych nowożeńców.Drugą sprawą jest to że otrzymałam zaproszenie niezgodne zaakceptowanym projektem , który zrobił dla mnie grafik, forma imion i nazwisk nie została odmieniona na zaproszeniach.Dodam że grafik otrzymał poprawną formę.Potwierdzałam nie raz telefonicznie i e - mailowo wszystkie zmiany.Konsultantka zapewniała że wszystko będzie wykonane zgodnie z zamówieniem i na czas ,i co..... ?, kolejną sprawą jest to że nie otrzymałam wszystkich zaproszeń . Napisałam reklamacje e mailowo oraz telefonicznie żeby nie było że któraś forma jest nie poprawna jak to firma poprawi odpisać na posty . Pani z infolinii zapewniała mnie że do końca tygodnia będę miała nowe zaproszenia, jak do tej pory nie dostałam odpowiedzi na e meil w mojej sprawie.Nie odbierają telefonu jak się do nich dzwoni .Więc jak to jest możliwe że naprawią swój błąd? Mam zamiar sprawę skierować do rzecznika praw konsumenta.UWAŻAJCIE JAK BĘDZIECIE ZAMAWIAĆ Z TEJ FIRMY ZAPROSZENIA , jeżeli nie chcecie stracić tyle nerwów co ja NIE POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiaj dostałam zaprszenia. są przepiekne! tak jak zaakceptowałam projekt (po kilku poprawkach typu a moze jeszcze to dołożyć itp.) za dostawą czekałam 11 dni roboczych, tak jak bylo w "umowie" tak wiec POZYTYWNIE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamawiałam też u nich, zaproszenia Folk. Kontakt z grafikiem słaby. Długo czekałam na odpowiedź i nie słuchał moich sugestii. Trochę długo to trwało zanim zaakceptowałam projekt. Dodzwonić się na infolinię graniczyło z cudem. Generalnie czas do zaakcptowania projektu ok 3 tygodni, a mogłoby to być w zupełności kilka dni. Trochę się stresowalam bo znalazlam sporo negatywnych komentarzy. Po akceptacji projektu, po mojej prośbie o przyspieszenie wysyłki, zaproszenia doszły bardzo ładne i byłam bardzo zadowolona. Choć nie ukrywam, że jak otwierałam paczkę to wstrzymałam oddech. Jakość cena ok, ale mogliby trochę przypilnować grafików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma absolutnie porażka !!!!!!! Zamowienie złożyłam koniec lutego , początek marca zaakceptowałam projekt . Zaproszenia powinny byc gotowe 7-10 dni dzis mija 20 a zaproszen nadal nie mam !!! Kontakt z firma jest nieprofesjonalny jeśli w ogóle jest :/ brak odpowiedzi na emaile , kontakt telefoniczny graniczy z cudem ! Moje zaproszenia zostały wysłane pod zły adres podałam miasto szczecin zostały wysłane do Warszawy!!!!!! Wiec opóźnienie trwa nadal ! Mało tego firma stwierdziła ze nie ma mojego przelewu zapłaty za zaproszenia i nalegali bym zapłaciła drugi raz -skandal !!!! Następnie po kilkakrotnej odmowie z mojej strony zapłaty po raz drugi i przesłaniu firmie skanu dowodu wpłaty , stwierdzili ze wpłatę maja ! Firma jest BEZNADZIEjNA!!!!!!!!!!!!' Nie wywiązuje sie z terminów , myli adresy dostawy , stwierdza ze nie ma wpłaty za zaproszenia . Bałagan , brak organizacji pracy !! ABSOLUTNE RADZĘ TRZYMAĆ SIE Z DALEKA!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amelia wedding NERWY STRATA CZASU !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówiłam zaproszenia z amelia wedding, trochę się bałam po przeczytaniu różnych negatywnych komentarzy ale na szczeście jestem mega zadowolona, zaproszenia są przecudowne i idealnie takie jak chciałam. Cena idealna. POLECAM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojej jak tak czytam to widze że nic się nie zmieniło, rok temu miałam przyjemność poznac firmę. Tyle co się naczekałam pełna w nerwach, bezradności to moje, nie dość że spóźnione były zaproszenia to jeszcze kilku brakowało, na moje szczęscie szybko dosłali. Mają fajne zaproszenia i rozumiem że jest oblęzenie, ale stres jest oj jest. Najlepiej zamówić jak najwcześniej, doliczyć sobie tak miesiac na jakies nieprzewidziane zi hc strony sprawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również czekam juz 3 tydzień i chyba jeszcze sobie poczekam bo ponoc sa w trakcie wykańczania ręcznego.... a miałam nadzieję ze dotrą do 7 dni i do końca marca rozdam chociaż parę zaproszeń.. NIE POLECAM ! Szkoda nerwów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amelia wedding ma takie standardowe zaproszenia, nieciekawe wzornictwo, nic oryginalnego... Jak chcecie mieć coś ciekawszego i naprawdę wartego swojej ceny to polecam firmę http://www.zaproszenia-slubne.com/?stronaPolecajaca=plecaki Naprawdę piękne wykonanie, super papier i świetna obsługa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIGDY NIE ZAMAWIAJCIE W AMELIA WEDDING!!!!!! zaproszenia nie dochodz, tylko co chca to przelew i do tego momentu beda rzetelni. potem olewaja kompletnie, wysylaja zle zaproszenia, a wysylaja tylko jak sie do nich kilkakrotnie zdzwoni do czego tez trzeba max cierpliwosci (czekanie pol godziny na telefonie). TYLKO NIE AMELIA WEDDING, po raz pierwszy spotkalam sie z takim beznadziejem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Enka
Zaczynam żałować, że zamówiłam u nich zaproszenia. Pokusiły mnie piękne wzory i przyzwoita cena. Mają teraz kreator online, w którym można samemu zrobić projekt, żeby skrócić czas realizacji. Skorzystałam z niego, zamówiłam zaproszenia, równy tydzień temu, zapłaciłam. Przelew powinien na drugi dzień być zrealizowany a tu cisza. Napisałam do nich, to stwierdzili, że mają problem z zaksięgowaniem mojej wpłaty i żebym przesłała dowód wpłaty, tak też uczyniłam. Odpisali, że przekażą dokument do księgowości. Wczoraj dalej status zamówienia był bez zmiany, więc kolejny raz napisałam. W końcu dzisiaj raczyli zaakceptować moją płatność. Teraz pytanie- kiedy dojdą moje zaproszenia i czy wszytko będzie ok. Mam nadzieję, że firma stanie na wysokości zadania i na początku maja będę miała moje zamówienie. Póki co współpraca z Amelia-Wedding mi się nie podoba, oby mile mnie jeszcze zaskoczyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria_amelia
czekałam 10 dni. zaproszenia ładne w dobrej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zamawiałam dwa razy zaproszenia. Raz w grudniu - wtedy dostałam szybko zamówienie i byłam bardzo zadowolona. Drugi raz zatwierdziłam projekt 1 kwietnia, bo chciałam dostać zaproszenia przed Wielkanocą i wtedy zaczęło się ... dzwoniłam (parę razy, czekałam po 30 minut na rozmowę i często mnie rozłączało) i pisałam. Ostatecznie dostałam zaproszenia w ostatnim momencie - w Wielki Piątek - brakuje 3 zaproszeń i niektóre są wadliwe, ale już nie mam siły pisać do nich kolejny raz ... Dobrze, że zamówiłam trochę więcej. Rozumiem, że mają teraz dużo drukowania, ale mogliby nie przyjmować tylu zamówień, jeśli nie są w stanie tego przerobić. Dostałam info, że czas oczekiwania może się wydłużyć dopiero, kiedy zaakceptowałam projekt i zapłaciłam za zaproszenia. Uważam, że to nie świadczy dobrze o firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×