Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewierna kochanka

Zdradzilam meza. To smutne ale nawet nie zaluje

Polecane posty

Gość mam to samo!!
zaraz zaraz..przeciez wy robicie dokładnie to samo co mąż niewiernej i to wam odpowiada! Sprzątacie, opiekujecie się dziećmi a druga połówka na was zarabia!! Dlaczego nagle wszystkie bronicie jej męża który jest taką samą kura domową tak jak wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam to samo!! --> Proszę Cię, ile jest kobiet, które samodzielnie wychowuje dzieci? Nawet tu na kafeterii. Biorą alimenty, idą do pracy, dzieci nie są ciągle niemowlakami, rosną, idą do przedszkola, przychodzi czas, że potrafią same wyjść do szkoły czy wrócić a kobiety spotykają nowych partnerów i biorą życie w swoje ręce i nie płaczą nad rozlanym mlekiem i nad tym jak im źle. A dwa to przecież autorka sama utrzymuje dom więc o czym My rozmawiamy - wyszło by Jej to na plus bo miała by jedną gębę mniej do wyżywienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha... mam to samo!! --> Sorry, ale ja nie mogę się odnaleźć w Twoim toku rozumowania. Ja bronie męża autorki bo pierdzę i drapię się po jajkach jak On? Nie no luz - teraz to mnie zastrzeliłaś :D Już nie mam chyba nic do dodania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to samo!!
Sprzątacie, opiekujecie się dziećmi a druga połówka na was zarabia- nie widzę tu wzmianki o drapaniu się po jajach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dobry humor:) Moj maz mi go poprawil jak zobaczylam jak sprzata:D No teraz to ja sie nie dziwie dlaczego w sobote mam tyle roboty:O Moj maz zapewniam ze jest zadowolony z obrotu spraw, siedzi w domu i nie robi nic i niech mi zadna kobieta nie probuje wmawiac ze zajmowanie sie dzieckiem i domem to harowka:O Owszem, ale tylko jak masz dodatkowo prace na etat na glowie, ale siedzac w domu i majac do roboty popilnowanie 1 dziecka i uprzatniecie co 2 dzien to jest relaks:) I gdybym mezowi glowy nie suszyla ze za malo sie do sprzatania przyklada to bylby pewnie szczesliwy i o pracy nawet nie myslal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olasamotniczka
Mam tak samo- ja pracuje i Moj mąż tez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko my się nie zdradzamy a tylko i wyłącznie przez to bronię męża autorki a nie dlatego, że przecież opiekuje się dzieckiem. A Ty dziewczyno próbujesz udowodnić mi coś co nie ma w ogóle miejsca, ale ok. Twoje prawo, możesz wnioski wysnuwać jakie chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1str.najlepsza
trasznie zdziadzial em, moze migotka siedzenie w domu przytlacza, ale nic na to nie poradze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1str.najlepsza
ktoś czyli Ja być musi królem,to przeklenstwo spadło na mnie mnie mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko i staram się c iebie zrozumieć i nie potępiać ale z drugiej strony nie bardzo mi się widzi ten cały twój pożałowanie godny romans jest kupa kobiet które są zaniedbywane przez mężów facetów są takie które marzą o gorącym romansie wiele z nich taki romans zalicza ale... czy jest sens się tym chwalić? chyba że nie umiesz sobie dać rady z zalem do samej siebie i trzymasz twarz tueciary tu na forum nie zgodzę się z którąś z pań że powinnaś rzucić męża ale... jeśli go nie kochasz to jasne rzuć go olej kasę obowiązki po co ci taki chłop co nic nie umie zrobić ani z tobą ani ze sobą ale jeśli już bzyknęłas jakiegoś faceta a na mężu ci dalej zależy to nie ma sensu krzywdzić go taka informacją jeśli masz zamiar z nium zostać a ten koleś co go bzyknęłas jest tak durny że nie warto z nim tego dłużej ciągnąć to nie żadna miłość a jeszcze kolegom się będzie chwalił że cię zaliczył zobaczysz i maż się o wszystkim dowie i będzie rozwód z twojej winy skończ ten bezsensowny romansik a co z mężem masz zrobić to się lepiej dobrze zastanów a przede wszystkim co chcesz zrobić ze sobą i ze swoim życiem bo najwyższych lotów to ono raczej nie jest jak tak poczytałam twoje wypowiedzi pozdrawiam i powodzenia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość traszka z 1str,najlepszej
on ciągle obserwuje i nie żałuje stad ten tytuł gazety włoskiej od włosków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość traszka z 1str,najlepszej
justek76 dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melitele
Hehe, oburzone jesteście, bo ta laska - autorka - robi sobie to co chce. Nie wnikam, czy robi dobrze czy źle, nie będę tego tu oceniać. Ale widzę, że was szlag trafia, bo ona nie jest jakąś bidulą na utrzymaniu męża, znoszącą jego fochy i jego zdrady, znoszącą jego bekanie, pierdzenie i piwo, tylko jest świadomą aktywną kobietą, która ma ochotę - lub czuje potrzebę - i się zabawia. ( ciekawi mnie, ile z was nawet nie wie, siedząc w domu, że mąż zabawia się w pracy lub w delegacji z atrakcyjną koleżanką ) :) Podejrzewam, że wiele z was nawet same przed sobą nie przyznacie, że chciałybyście mieć tak jak autorka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melitele
justek, mylisz pojęcia. Autorka nie szuka miłości, tylko zabawy, odskoczni. A ten jej od romansu nie będzie się chwalił, bo szuka tego samego i nie sądzę, żeby żonę chciał zostawiać. Jakby się wydało to on też traci. Autorka też nie chce na razie zostawiać męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość traszka z 1str,najlepszej
miłosc ez wzajemosci to meczaria ludzi gdzie jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olasamotniczka
Autorka jak nastolatka podnicaja ja tanie teksty o cyckach. Łatwa jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie, ja milosci nie szukam:) Kolega takze nie i jemu zalezy nawet bardziej zeby sie nie wydalo niz mi, on stracilby najwiecej bo kontakt z dzieckiem. To tylko zabawa, a jak juz pisalam poki nikt nie wie to nikt skrzywdzony sie nie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość traszka z 1str,najlepszej
praca rozluxia cialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość traszka z 1str,najlepszej
dziecko rozluxia mozg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogjtremkfxhj/dxmkj
ja rozumiem ze masz dość rutyny, ze nudzi Cię mąż, że fleja jest i Cię nie pociąga, że masz go dość i szukasz odskoczni... Ale na Boga po co pakujesz się w romans z żonatym ? Mało to wolnych przystojnych facetów jest na tym świecie ? Nie lepiej mieć na sumieniu tylko 1 rozbitą rodzinę niż dwie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość traszka z 1str,najlepszej
a kierowik rozluxia oczodoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I IKT WIECEJ
traszka z 1str,najlepszej JA TU RZADZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to samo!!
melitele- idealnie ujęte!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość traszka z 1str,najlepszej
DZIEKUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasia 600
Zadroscic autorce czego???? Ze jest nieszczesliwa w malzenstwie,ze jej maz jest leniwy i nie chce pracowac, ze nie daje jej czulosci i milosci,ze ona musi teraz szukac sobie kto ja bzyknie.Naprawde nie widze powodu do zazdrosci.A moze maz sie zmienil bo autorka go wiecej nie podnieca np,roznie moze byc.Niech autorka robi sobie co tylko chce jej dupa i jej zwiazek.Ja moge jej tylko wspolczuc bo jej malzenskie zycie seksualne leglo w gruzach juz teraz a co bedzie potem tylko gorzej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×