Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość angelusdominus
melduje sie jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
samopoczucie dobrze nawet. nie mysle;) @ dalej brak;) a ty jak tam? Jovankajo żyjesz?;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
A ja wczoraj bylam w tych odwiedkach, maly byl na tyle uprzejmy ze przespal cala wizyte w wozku, wielkie dzieki mu za to, wiedzial chyba ze ciotka rozkleiłaby sie po powrocie do domu... a tak to minelo mi szybko i calkiem bezbolesnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lasunie ! Wytłukliśmy się na weselichu za wszystkie czasy ! Oczywiście ciągłe pytania "kiedy będziecie mieć dziecko" już nawet nie robią na mnie wrażenia, bo najczęściej zadają je ludzie, którzy mają po jednym dziecku i długo długo nic, dlatego mąż odpowiada pytaniem "a kiedy Wy będziecie mieć drugie?" :) a ja mówię, że czekamy na dobry znak żeby wstrzelić się z trojaczkami ;) także wszystko obraca się w żart. Wkurza mnie to ale co zrobić. 25 dc. u mnie, troszkę czuję piersi, tak to objawów zero. Poczekamy, zobaczymy. 🌼 angelus - trzymam za Ciebie kciuki kochana! Kto by pomyślał, że można się tak załatwić w durnym kibelku... trzymaj się kochana !! 🌼 załamana K - my zaczynaliśmy wedle naszej ochoty ;) a jak jej nie było ;) to już na bank w okolicach 10go cyklu. Jak się teraz nie uda, to chyba będziemy próbować codziennie, albo znajdziemy jakieś last minute i wywallimy gdzieś odpocząć bo w takim tempie życia jakie mamy nie da się wyluzować.... ehhh... 🌼 PauliśC - mobilizuj tego swojego, bo jak Dzidzi się pojawi to dopiero może być ciężko z mobilizacją ślubną! Jak sobie przypomnę ile roboty z tym był, przygotowań, żeby wszystko było takie jak miało być, to aż.... mogłabym otworzyć firmę organizującą śluby :) 🌼 jak smerfetka ? nessaja ? dzieje się coś ? 🌼 MaćkowaŻona, no wyobraziłam sobie Twojego męża tłukącego do głowy psu co ma robić :D my mieliśmy kiedyś wyżła - podkopał całą budę, że jak rano wstaliśmy to zastaliśmy lej po bombie przed domem, z triumfującym psem w swoim domku :) psy są super.... :) 🌼 ciekawe te jagódki nessaja.... myślę, że jeśli tylko nie szkodzą - spróbować można :) 🌼 Uwaga ! Czytałam wczoraj, że o problemach z zajściem w ciążę można mówić o parze, która przez ROK czasu, starając się 3-4 RAZY W CIĄGU TYGODNIA (nie ważne czy przed owu czy po!) nie zachodzi w ciążę. Proszę sobie każda odpowiedzieć na pytanie i prędziutko prędziutko nadrabiać statystyki !!! :D Bo ja na bank tyle razy się nie kocham z M. więc bierzemy się do dzieła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauliśC
Witam dziewczynki!! jak wam weekend minął? Ja w odwiedzinkach u rodziny byłam, a w niedziele leniuchowałam :) Narazie @ brak, ale póki co jeszcze nie testuje tylko czekam aż się pojawi. W tym tygodniu mam zmiany popołudniowe (strasznie ich nie lubię), ale jeden plus jest bo rano mogę się wyspać :) A u was dziewczynki co słychać? Cisza widzę nastała, ale jak to w weekend :) Buźka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
no czesc dziewczynki;];]no widzisz Giubelli masakra;( mam nadzieje ze sie nie rozwinelo nic bo normalnie.. takze no bylam u lekarza;] zrobil mi usg;] stwierdzil iz cos widzi to prawdopodobnie CIĄŻA ale jeszcze za male zeby na 100% powiedziec bo moze byc to artefakt?(tego nie czaje wlasnie co to?);] no ale na 90% ciaza jutro robie test. i za 1,5 tygodnia ide znow na usg. jak tam dziewczynki? gdzie Jovanka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
PuliśC jak ja bym sie tak chciala wyspac starszak ma angine:( Giubelli takie pytania sa najgorsze ale wlasnie najlepiej obrocic to w zart;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska 22
Witajcie dziewczyny. U mnie @ rozwinal sie dopiero wczoraj, zero bolesci jak to zawsze w tym czasie troche to dziwne ale coz. Giubelli ja teraz w sobote mam wesele tez sobie poszaleje:) juz zdecydowalam ze ide na pewno na ten zabieg tylko najpierw musze jeszcze isc na wizyte do gin a nie mam kiedy kurcze. A co u reszty? Jak starania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
no eska to pobalujesz;];] ja caly czas w domu masakra nie moge sie ruszyc nakrok bo starszy antybiotyk i wyjsc nie moze;( jak mnie wkurza ta reklama gerbera nie nastawiam sie za bardzo bo wiem ze los bywa okrutny dopiero jak test pokaze 2 krechy a gin potwierdzi na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
czesc dziewczyny! Alez mnie tu dawno nie bylo;( ale widze ze nikt nie zauwazyl mojej nieobecnosci,;/ @ u mnie pod koniec ty tj 25 przyjdzie napewno i nawet sie nie ludze ze w tym mc sie udalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauliśC
Ja niedługo kobietki do pracy się wybieram, a nie chce mi się strasznie :0 Poleniuchowałabym jeszcze :) Cały czas czekam na @, bo myślę że lada chwila się pojawi, choć żadnych dolegliwości związanych z nią nie mam. Już nie wiem co myśleć. Wiem że bym się bardzo cieszyła gdyby się nam udało, jednak byłby to dla mnie lekki szok :) Co do ślubu to poważnie o nim myślimy, ale jeszcze nie teraz. W grę wchodzą przede wszystkim finanse, bo w przeciwnym razie już byśmy byli po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczynki :) no ja sobie troche polebrowalam wczoraj, juz dawno nie pamietam zebym tak leniuchowala :) angelusdominus, to swietnie by bylo! jak bedzie cos wiadomo pisz od razu, trzymam mocno kciuki! :) ja mam za dwa dni @ dostac, zaczynam sie zastanawiac czy przyjdzie czy nie, piersi bola nadal ale juz jakby ciut mniej niz tydzien temu, no i brzuch, czasem boli, ale juz nie tyle co wtedy i nie wiem czy to ja tak przytylam i mi sie wydaje, bo jak zjem cos to czuje sie jakas napompowana a brzuch mam taki ze az sie plakac chce jesli sie okaze ze to nie ciaza. Jak nie pojem to jest ok, ale najgorzej np po obiedzie, maz az mi mowil w zartach ze musialo sie udac bo juz mi brzuch urosl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelus !! Ale by było super !! Dawaj znać ale jestem dobrej myśli :) Jeeezzzuuuu co za idioci w tym Kafe, jak można taką reklamę gerbera pieprznąć na samym prawie środku !! 🌼 Paulinka ! Łeb se daję uciąć że pisałam gdzieś Ty ! :) No ale bez przesadyzmu, dopytywać się o wszystkich nie sposób bo od pierwszej strony musiałybyśmy wertować kto z nami pisał :) pisz co u Ciebie czasem, aktualizuj tabelkę i będzie git :) Ja też mam pod koniec tyg @ więc razem się dopingujemy. Narazie cyce zaczynają pobolewać, a tak to reszty objawów brak. Niestety straciłam przytomność w dniu (tak mi się wydaje owulacji) więc choćbym zaciążyła dzień wcześniej to nie wiem czy coś z tego by było. Nim odzyskałam siły to po 3 dniach dopiero się kochaliśmy więc czarno to widzę. No cóż, lekko nie jest ale łamać się nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nie wytrzymalam :P zrobilam test, kurde sama nie wiem, taka maciutenko ledwo widoczna niby by byla, ale nie jestem pewna czy nie mam problemow z oczami i czy pragnienie nie jest silniejsze :P ma ktoras jakis test nie zrobiony w domu? powiedzcie mi czy ta kreseczka bedzie widoczna (chocby nawet pod swiatlem jak bedziecie obracac) czy jest zupelnie biale pole? chodzi mi o chocby taki zarys, dopiero po ok, 7 min cos zaczelam widziec, nie wiem czy to to.. Wieczorem jak wroce z pracy moze wrzuce zdjecie. Teraz to jestem i podekscytowana i zestresowana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
_nessaja_ lal trzymam kciuki super by bbyło natalcia24 trzymaj się wiemy jak to jest przylacz się do nas będzie lepiej w kupię razniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessaja - mamy tu naszą koleżankę Fionę, która też wrzucała zdjęcia testów, też wychodziły blade, ledwo widoczne i okazało się że jednak jest w ciąży :) więc poszperaj tak ze 20 stron wcześniej i może porównasz sobie. Życzę Ci żeby się udało :) ZAZDROSZCZĘ WAM. Gdzie jest właśnie wspomniana Fiona i pracuś Jovanka ? Hmmm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowa ................27...............1cs........................ .. :) Fiona................... 25............ .3cs............................ :) rozusPL................21..............4cs............................ :) taka oto ja............24.............2cs.............................. :) smerfetka9...........19.............1cs...............................@16.10. PauliśC................22.............14cs.............................@17.10. Angelusdominus ..23 ...........2cs............................... @18.10. _nessaja_...............21............2cs.............................@23.10 Giubelli.................27..............9cs.............................@ 25.10. paulinka121989....24............5cs................................@ 25.10. eska 22................22.............11cs.............................@ 26.10. JovankaJo...........29.............3cs................................@ 11.11. Paula23.................22.............3cs.............................czekamy na odzew!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska 22
Angelus i nessaja trzymamy mocno kciuki oby bylo ok:) wierze ze sie Wam udalo naprawde:) majowa ................27...............1cs........................ .. :) Fiona................... 25............ .3cs............................ :) rozusPL................21..............4cs............... ............. :) taka oto ja............24.............2cs............................ .. :) smerfetka9...........19.............1cs.................. .............@16.10. PauliśC................22.............14cs.............. ...............@17.10. Angelusdominus ..23 ...........2cs............................... @18.10. _nessaja_...............21............2cs................ .............@23.10 Giubelli.................27..............9cs............. ................@ 25.10. paulinka121989....24............5cs...................... ..........@ 25.10. JovankaJo...........29.............3cs................... .............@ 11.11. eska 22.............22..............12cs................................@ 14.11 Paula23.................22.............3cs............... ..............czekamy na odzew! Aktualizuje bo teraz juz wiem ze to @ wiec znow sie nie udalo...jak zwykle...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
eska:( pamietajcie do świąt wszystkie;];] rzucam troche fluidów choć sie boję że test pokaże 1 kreske:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
smerfetka jak u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) odzywam sie w koncu, chorowalam troche. Tym razem migrena straszna, wymioty :( az schudlam od tego, ale z dzidzia jest w porzadku. Mialam dzisiaj wizyte, jestem zla troche, bo okazalo sie ze lekarka nie ma sondy przezbrzusznej a przez pochwe widac juz tylko glowke...a ja chcialam dopytac jeszcze o plec, czy w koncu dziewczynka czy nie:) bo ostatnio lekarka tak mowila. Oczywiscie obojetne mi to, ale chcialabym wiedziec. 14 listopada bede juz w 21 tygodniu(!!!!) i bede miala usg polowkowe wiec wtedy sie juz pewnie dowiem, co w sobie nosze:) ale dzidzia juz daje coraz czesciej znac o sobie, czuje juz ruchy:) co do testow, to na jednej w pierwszych stron chyba sa te linki:) ale trzeba patrzec na ten z lipca :) on juz byl 100% ciaza potwierdzona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jakiś cień cienia cieniowatego jest :) Może powtórz za jakiś czas tylko rano. P.S. fajne paznokietki w ciapki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angeludominus
hej coś tam widać;] jak tam dziewczyny?;];] mam wrazenie ze w aptece robia nas w konia maja jakas promocje i za 3 zl sa testy cala partie wyprzedaja mi sie wydaje ze to jakis bubel bo w tym miesiacu jak testwalam to kupowalam tylko te testy i dzis zrobilam i dupa:( planuje zakupic dzis test innej firmy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzieki Giubelli :P nie wiedzialam jak mam je pomalowac, efekt koncowy mi sie nie spodobal ale juz mi sie ich nie chcialo zmywac :P a tescik powtorze napewno, jutro termin @, brzuch bolal w nocy, teraz piersi bola, poza tym zadnych innych objawow nie widze, smaki mam, ale u mnie to i przed @ normalne :/ angelus cos w tym jest, ale mimo to i tak kupujemy i testujemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauliśC
_nessaja_ jak się dobrze przyjrzeć to widać cień, cienia, ale i tak niewyraźnie, może to dlatego że to tylko zdjęcie a na żywo inaczej się go odczytuje. U mnie bez zmian, @ brak, choć wczoraj myślałam że dostanę, gdyż brzuch mnie zaczął boleć, ale póki coś nic a nic się nie pokazało, a ból przeszedł. Niewyspana strasznie jestem. Może uznacie to za trochę chore, wiadomo póki co nic u mnie nie jest pewna, żadnego testu nie robiłam, a wiem że pewna byłabym po wizycie u lekarza to już zaczęłam przeglądać łóżeczka dziecięce, wózki, foteliki i takie różne inne rzeczy dla niemowlaków. Narazie nie chcę testu robić, czekam aż minie tydzień od daty spodziewanej @ żeby mieć większą pewność, ehhh.. prawdę mówiąc już nie mogę się doczekać,ale staram się o tym nie myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no i pamiętajcie, że te plastikowe lubią mieć kreski pod plastikiem (pamiętam jak tu też dziewczyny rozbrajały nie raz te testy) więc może i Wam wyskoczy coś poza polem ? :) Wszystkich możliwości trzeba próbować :) zazdroszczę Wam bardzo, że macie choć nadzieję.... 🌼 Mnie standardowo zaczyna łupać w plecach, suty swędzą ;) 26 dzień cyklu - coś się kroi. 🌼 wiecie co ? chyba nauczyłam się obserwować moją szyjkę macicy O_O W życiu bym wcześniej nie powiedziała, że będę to robić ale wyraźnie widzę jej zmianę w trakcie owu i przed okresem. Pod prysznicem najlepiej to robić - trwa może 3 sekundy ale jest różnica i można chyba wyczaić. No i właśnie tak wyczaiłam że mam owu - to musiałam na następny dzień stracić przytomność i ze starań dupa .... :/ ale nie poddajemy się i działamy dalej. 🌼 GDZIE JEST JOVANKA ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×