Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Ja wrocilam pol godz temu z pracy, szybko jadlam bo ciekawa co tu u was slychac, wchodze, czytam, no usmiech sam sie pojawil, Giubelli wielkie gratulacje! :* ciesze sie bardzo ze Tobie sie udalo :* mam tylko nadzieje ze nas nie opusicisz bo sie poobrazamy wszystkie ;) a z tymi objawami a raczej ich brakiem, to kurcze przeslij troche dobrej aury :P u mnie tez szczegolnych objawow brak, brzuch czasem kluje, boli , cycki bola poza tym chyba nic wiecej bynajmniej sie tak nie dopatruje a @ spoznia sie juz w sumie 4 dzien wiec i moze mnie sie 2 kreseczki pojawia? przesylaj ta aure przesylaj bo kazdej z nas sie przyda :P ale naladowalas mnie teraz, mam takiego pozytywa ze chyba nie zasne :P dobranoc kochaniutkie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Dziewczynki mi @ spoznia sie 2 dni, ale czuje ze i tak sie pojawi;( no trudno;/ do konca roku jeszcze dwie proby takze musi sie udac;) milej niedzieli kochane siostrzyczki;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
no paulinka miejmy nadzieję że nie przyjdzie;) trzymamy kciuki. udanej niedzieli ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dziewczyny :))) ale się tu gwarno zrobiło ;) SUPER aż miło się czyta. Witam wszystkie koleżanki i życzę szybkich dwóch kreseczek! Giubelli GRATULACJE z całego mojego podwójnego serducha!!! Ciesze sie niemiłosiernie, wczoraj jak czytałam Twój wpis to sie poryczałam! Jesteś super kobitką i bardzo mocno 3małam kciukolce za Ciebie ( za pozostałe dziołszki też)! Ja pisze tak rzadko bo przeważnie czytam was z tableciku, a strasznie nie lubie z niego pisać:) Ostatnio to u mnie same problemy zdrowotne i normalnie aż się boje dalszych miesięcy bo to jeszcze az 3! Zaczęło sie od rutynowej wizyty u internisty i nie spodobało sie jej moje EkG. Wiec skierowanie na cito do kardiologa, echo serca okazuje sie ze wszystko ok! W międzyczasie miałam jakiś dziwny przypadek samochodem! wyjeżdżając z ciasnych śląskich parkingów dosłownie "oparłam" się na zderzaku jakiegoś Fordzika! przerażona wyszłam jak okazało się ze nic sie nie stało wiec pojechałam grzecznie do rodziców. 2 godziny później zawitała do nas policja ze niby to ja spowodowałam kolizje drogowa i uciekłam z miejsca zdarzenia!!! Stres kosztował mnie tyle ze wieczorem M zadzwonił po pogotowie, bo miałam jakiś ucisk w klatce i oddychać nie umiałam. Jak juz myślałam ze wszystko jest ok to złapała mnie kolka nerkowa i ostatni tydzień spędziłam w szpitalu. Mała sie tak rozpycha że uciska mi na nerkę co w efekcie daje zastój moczu i okropny ból! Ale i tak nic mi nie zabierze radości z tej kruszynki pod serduchem i chwil takich jak dzis kiedy to M ujrzał pierwszy raz jak widać (nie tylko czuć na dłoni) kiedy mała kopie!!! Tak wiec dziewczyny życzę Wam rychłych dwóch kreseczek :* ściskam mocno bo Super z Was babki :) Ja na innych forach nie zagrzałam miejsca - cały czas ciągnie mnie do Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
ale już ok? najważniejsze żebyście były zdrowe z malutka;);) rzeczywiście nieciekawie było. to zostań z nami tu najlepiej;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
ale się nacierpiałaś biedna śle wszystko dla maleństwa;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje bardzo :-) najgorsze jest to ze czeka mnie jeszcze krzywa cukrowa i mam nadzieję że cukrzyca mnie nie dopadnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Majowa zdróweczka życzę dla Ciebie i Kruszynki oraz jak najmniej stresów przez te 3 miesiące!!! Oszczędzajcie się dziewczynki :) Paulinka a ja do Angelus się dołączam i dwa kciuki trzymam - za dwie kreski i żadnego @ !!! :) Giubelli napisz jak Twój M. zareagował na wieść że zostanie tatusiem, jestem szalenie ciekawa :):):) Angelus a jak tam u Ciebie? jak samopoczucie? @ dalej brak? coś tu musi być na rzeczy... :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majowa duzo zdrowka zycze, silna kobietka z Ciebie, takie stresy przetrwalas to nic Ciebie nie ruszy ;) najwazniejsze ze malutka zdrowa :) Giubelli pisz jaka reakcja na wiesc o ciazy Twojego M. :) A pozostale dziewczyny jak? Angelus cos sie dzieje? Paulinka121989 u Ciebie jak? Kurcze ale bym chciala zeby kolejna z was napisala o dwoch kreseczkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Nessaja to może teraz Twoja kolej nam napisać że ujrzałaś te dwie wymarzone kreseczki?! Kiedy planujesz testować? :) to i męża zatrudnie żeby kciuki trzymał bo mi to już braknąć ich zaczyna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
hej no u mnie standard @ brak piersi bolą dziś sie kiepsko czuje mam straszne mdlosci więc leze w czwartek się wszystko wyjaśni;);) giubelli gdzieś ty? daj znac;) a jak u was dziewczyny? coś się dzieje?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa jutro lub we wtorek, zalezy kiedy podskocze kupic tescik :) Angelus no mdlosci to ja trzymam kciuki, oby szybko do czwartku przelecialo co nam dobre wiesci przekarzesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Angelus przeczytałam że masz mdłości i japa mi sie roześmiała :) jestem święcie przekonana że to TO na co tak czekasz!! :) Nessaja swój test Ci oddam, nie śmigany, ale tylko pod warunkiem że przekażesz nam tylko i wyłącznie dobre wieści :P ;););) Czekam niecierpliwie na te Wasze dwie kreseczki dziewczynki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa tez uwazam ze Angelus przekaze nam dobre wiesci :) to nie jest grypa zoladkowa :P to daj mi Twoj tescik, jesli on pokaze 2 kreseczki to wezme :P ale tylko taki przyjme :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Wiecie co ale bym sie smiala jakby czesc z mas zaciazyla w tym miesiacu a reszta w nastepnym! Hihi oby tak sie stalo! U mnie nadal brak @. Napisze jak wroce z pracy cos wiecej. Buziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
super by było;) wam jak najbardziej też życzę 2 kreseczek i czekam na wieści;) mnie sie właśnie przypałętał metaliczny posmak ble;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinka obys sie nie mylila :) bylo cudownie moc z Wami sie dzielic i cieszyc sie jak wam brzuszki rosna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
no fajnie bedzie do świat wszystkie super prezent będzie;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Anegus ty jestes niewyrazna! ;) Ty chyba zaciazylas!;) obym sie znow nie pomylila;) nessaja damy rade;) i nasze forum zmieni nazwe z ' chce zajsc w ciaze' na ' jestem w ciazy' ;) hihi mnie tylko cycki bola nic poza tym sie nie dzieje:/ takze w moim przypadku chyba nici...ale nadzieja nadal jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
no ej sorry chodziło mi że do świat jak wszystkie zaciazymy będzie super prezent sorry tel mi się zawiesza;) obys się jie pomyliła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj dziewczyny jestem cały czas z Wami i czytam Was na opkrągło Giubelli GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kochana nawet nie wiesz jak się ciesze niby mnie to nie dotyczy a jakoś tak miło na serduchu się robi jak się takie wieści czyta... jeszce raz gratki i zwolnij tempo ty nasza wariatko ( w pozytywnym znaczeniu). może w końcu i dla mnie pojawi się jakiś temat na tym forum jak wszystkie zaciążą bo nie chce was zanudzać sprawami które jak narazie was interesować nie muszą. jovanka jo no to żeś mnie opisała nie ma co jak bym mojego meża słyszałą że stale przy laptopie siedze a co to to nie ja go poprostu nie wyłączam.hehe ale stale nie siedze mały by mi nie pozwolil :-).a wogóle to dlaczego widzisz mnie z tym laptopem. ??? no i z włoskami nie trafiłaś długie naturalnie czarne kręcone :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
witajcie dziewczyny jak tam? giubelli jak ty? M wie? ja cały dzień mecze się z mdłościami i teraz mnie tak brzuch boli po zabawie z dzieciakami że masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
takaotoja a ty jak sie czujesz? jak maluszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej angelus a u nas ok 4 mam kontrole no ale na usg kazali jeszczeczekac dopiero 11 dowiem sie czy chłopiec czy dziewczynka juz mnie ciekawość zjada w głebi serca chce córeczki no ale byle zdrowe i do 3 razy sztuka. mały poszedł spać a ja nalewam sobie pazurki he he. a jak u ciebie czuje ze i ty niedługo dołączys do ciezarówwek.... ze lekarz potwierdzi na 100 %. :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
no najważniejsze żeby zdrowe.;) wiesz co mam nadzieję że potwierdzi;) niech jak najszybciej zleci niech będzie czwartek już się doczekac nie mogę;) ale cały czas mam wrażenie ze przyjdzie @ latam do kibla i sprawdzam;) a czuje się kiepsko mam straszne mdłości i bóle podbrzusza masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
no hej kobitki z rana;* jak tam;*;) u mnie oproc mdłości to przeziębienie masakra ledwo oddycham ledwo mówię strasznie w ogóle wszystko mnie boli;( giubelli żyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Dzien dobry kochane;) Angelus trzymaj sie ;* z lozka nie wyskakuj. Wez jakies antybiotyki kochana;* giubelli zglos sie i opowiadaj! U mnie nadal @ brak, ale czuje ze przyjdzie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska 22
Witajcie dziewczyny sorki ze nie pisalam ale jak Wam wspominalam siostra wychodzila za maz i nie mialam na nic czasu. Juz jestem na biezaco przeczytalam wszystkie wpisy. Giubelli moje gatulacje wiesz co poplakalam sie w pracy kolega sie tylko zapytal czy nic sie nie stalo az mi glupio sie zrobilo:) Tak sie ciesze ze nie masz pojecia tylko nas nie opuszczaj bo bedziemy bardzo tesknic. Co do tego forum to tez sie uzaleznilam tez chcialam zrezygnowac zeby nie myslec tyle o ciazy ale niestety nie potrafie wszystkie jestescie boskie:) Jovanka tez nie trafilas z opisem mam 160 wzrostu troche kg nadwagi wlasnie brzuch u mnie najbardziej wystaje dlatego duzo ludzi mysli ze w ciazy jestem:) Fajnie ze jestescie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×