Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość Malutka Truskaweczka
Witam, u mnie jakos tak dziwnie, czasem pojawia sie sluz z krwia, takie dziwne ukucia w pochwie, tak jak bylo to w.ciazy z synkiem, ale okres mam dostac dopiero 30, myslicie ze jak jutro zrobie test z porannego moczu to cos wyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowa ................27...............1cs........................ .. usmiech.gif Fiona................... 25............ .3cs............................ usmiech.gif rozusPL................21..............4cs.............. . ............. usmiech.gif taka oto ja.............24...............2cs......................... .. usmiech.gif Giubelli.................27..............9cs...........1 dz........... usmiech.gif smerfetka9............19...............1cs.............. . .................@16.10. _nessaja_.............21...............2cs.............. . 1 dz............@ 23.10 Kajakaja12345......25................26cs..............1 d ............@26.10 bejbe27.................27...............18cs........... . ..................@ 09.12. JovankaJo.............29...............3cs.............. . 1 dz..........@ 11.11. eska 22................22...............12cs..................... ........@ 14.11. PauliśC.................22..............15cs........... . ...1 dz........@ 18.11. motynka.............24.................2cs.............. . .................@18.11 paulinka121989......24..............6cs................. 1 dz .......@ 30.11. Angelusdominus ...23 ..............3cs............... 4 dz.........@ 31.11. Eweelka...............31................5cs............. . 2dz............@ 03.12 izulinka7...............23...............8cs............. ....1dz............@ 06.12. MaćkowaŻona.......27..............11 cs............................. @ 13.12. Stymulowana........27...............14cs................1 dz . ......@ 21.12. Maleńka Q............26...............15cs................2dz..........@05,12 Nie cierpię takich wrednych bab! A uwierzcie mam taką szwagierkę :( Niby wiem, że mam się nie przejmować, a jednak. Czepia się jak wychowujemy Synka, no i ciągle mówi, czemu nasz Synek nie ma jeszcze rodzeństwa itp. rzeczy. Truskaweczko. Wiem, że to trudne ale poczekaj do niedzieli z testowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana Moja szwagierka przyjeżdza do mnie co miesiąc i mówi, że jakby tylko chciała to by od razu zaszła w ciąże. Nie stara się z narzeczonym o dziecko, a wie, że ja z Mężem tak i to od dawna. Przyjeżdza i mówi, że się zabezpieczają, ale ona podejrzewa, że może być w ciąży i tak co miesiąc... Czuje się wtedy beznadziejnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malenka oprucz tego ze non top biegam siku to raczej nie mam tylko zylki na (.)(.) Ale nigdy nie zwracalam uwagi na piersi wiec nie wiem czy byly czy nie glodna tez chodze ale to chyba za wcxesnie by bylo na takie objawy .. Wkrecam sie chyba sama juz;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :) A ja teraz zadam pytanie z innej beczki. Tydzien temu przyszla do mnie narzeczona brata i zapytala czy zostane ich swiadkiem na slubie.Oczywiscie sie zgodzilam i teraz problem.. Slub ma byc na wiosne.Kwiecien. Powoli zaczynam myslec nad sukienka bo za miesiac przeprowadzka, praca i jestem pewna ze nie bede miec na to czasu. Czy dluga sukienka maxi pasuje na taka okazje?Czy wogole pasuje taka sukienka dla swiadka?Czy to nie przytloczy jakos panny mlodej..Fakt ze nie mysle o bialej tylko o jakims innym stonowanym, pastelowym kolorze.. http://zapodaj.net/4a0d066ba6960.jpg.html I najwazniejsze..Czy pasuje mi przy takim wzroscie??(Jesli nie pamietacie to 158cm)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta moja imienniczko, staraj się czymś zająć. Wiem jak to jest już sama nie wiesz czy masz objawy, czy coś jest objawem czy to psychika. Przechodzę to samo 15ty raz. Testuj jak jest już przy miesiączce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qde dziewczyny tak sie nakrecam ze jak za 2 dni dostane @ to sie pochlastam normalnie... tylko to sikanie mnie zastanawia caly cxas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetka9 Piękna suknia naprawdę, gdzie taką można kupić ?? :D Może trochę przytłoczyć, ale jestem zdania, że też musisz rewelacyjnie wyglądać. Kup jakąś w kolorze i ciesz się pięknym wyglądem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Malutka Truskaweczka hm taki śluz z krwią przy zagnieżdżaniu się pojawia, ja miałam tak kilka dni po owulacji na bieliźnie zaobserwowałam kropelkę świeżej krwi od tamtego czasu dało mi to do myślenia i wiedziałam że to to i się nie myliłam;-), ja bym jeszcze się wstrzymała z testem do dnia miesiączki, 3mam kciuki!! 🌼 🌼Maleńka Q dobrze to ujęłaś :D do mnie jedna 'koleżanka' raz napisała, pomijając fakt że nie gadałyśmy od szkoły, pierwsze co nie cześć tylko 'czy jestem w ciąży' ?! ja jej że nie jestem, a ona takie mi wrzuty zaczęła robić, 'że jak to?!' 'dlaczego?!' 'że ona tego nie rozumie' 'że ona teraz będzie starać się o drugie' to tak wyszło że jesteśmy jacyś nienormalni że nie mamy dziecka 🌼 eh.. często czuję się z tego powodu gorsza.. po prostu.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bejbe- nie jestes inna od innych kobitek po ptostu Nie czas jeszcze ... ja msm synka 10 lat i tez kolezanki xo juz po 2 babli maja i wiecznie slucham czemu ja nie mam ze syn juz taki duzy i roznica tez ale to nie od nas zalezy niestetu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malenka, ja znalazlam akurat na allegro.Ale suknie sa skads sprowadzane bo ida 2-3 tygodnie. Martwie sie wlasnie ze jest za bardzo hmm...nawet nie wiem jak to nazwac.Wytworna, jak z bajki..Ze panna mloda bedzie zla ze tez mam dluga. Ale swiadek tez musi jakos wygladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bejbe a Ciebie co na smutanie wzielo?!! Glowa do gory!! Nie teraz to nastepnym razem.Musi byc odpowiednia chwila :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj to widzę, że wiele jest takich wstrętnych babsztyli, które czują się lepsze i mądrzejsze wr wrrr Maleńka Q z tego co wiem to branie Clo bez wcześniejszego HSG nie ma sensu;/ Bo jeżeli masz zatkane jajowody to Clo Ci nie pomoże :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Smerfecia no nareszcie jesteś :D nie ma Cie i nie ma!! suknia jest prześliczna bardzo elegancka! myślę że przy Twoim wzroście będzie dobrze wyglądała, jakieś fajne buciki na wysokim obcasie obowiązkowo, tak jak na zdjęciu i będzie super ;-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malenka - ja caly czas dtaram sie cos robic pracuje od 10 -18 a i tak caly czas mysle a jak mnie brzusio boli jak na @ to w myslach krzycze "qwa tylko Nie @" czy to nie choroba psychiczna juz u mnie sie wykluwa ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bejbe widze ze szalejesz z wstawianiem emotek :P Mialam zawalony weekend.Zajecia w szkole.Zreszta teraz tak naprawde nie ma sensu sie udzielac na tym forum bo ani szans na dzidzie ani innych powodow.. Tylko mysle jeszcze nad jakims plaszczykiem, zakietem na ta sukienke..Jeszcze chlodno pewnie bedzie wtedy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻoneczkaKrk
majowa ................27...............1cs........................ .. usmiech.gif Fiona................... 25............ .3cs............................ usmiech.gif rozusPL................21..............4cs.............. . ............. usmiech.gif taka oto ja.............24...............2cs......................... .. usmiech.gif Giubelli.................27..............9cs...........1 dz........... usmiech.gif smerfetka9............19...............1cs.............. . .................@16.10. _nessaja_.............21...............2cs.............. . 1 dz............@ 23.10 Kajakaja12345......25................26cs..............1 d ............@26.10 bejbe27.................27...............18cs........... . ..................@ 09.12. JovankaJo.............29...............3cs.............. . 1 dz..........@ 11.11. eska 22................22...............12cs..................... ........@ 14.11. PauliśC.................22..............15cs........... . ...1 dz........@ 18.11. motynka.............24.................2cs.............. . .................@18.11 paulinka121989......24..............6cs................. 1 dz .......@ 30.11. Angelusdominus ...23 ..............3cs............... 4 dz.........@ 31.11. Eweelka...............31................5cs............. . 2dz............@ 03.12 izulinka7...............23...............8cs............. ....1dz............@ 06.12. MaćkowaŻona.......27..............11 cs............................. @ 13.12. Stymulowana........27...............14cs................1 dz . ......@ 21.12. Maleńka Q............26...............15cs................2dz....... ...@05,12 ŻoneczkaKrk........25................3 cs................................@05,12 a co to jest ..dz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta...ja na poczatku jak spoznial mi sie okres 2tyg to tez sie wkrecalam.Ze niby plamienie implantacyjne mialam, ze mi sie piersi powiekszyly, czesniej do lazienki latalam, jakies zachcianki mialam... Psychika wtedy dziala niezle. Ale to niestety w niczym nie pomaga.Trzeba podejsc na luzie. Co ma byc to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaa24
Hej dziewczyny. Niestety @ przyszła dzisiaj :-( Giubelli dziękuję za odpowiedź co do wiesiołka. Zastanawiam się nad kupnem mikroskopu owulacyjnego. Któraś z was taki posiada? Dobry jest? Opłaca się kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh takie super kumpelki chyba każdy ma, u nas też jest wielkie zdziwienie, że tyle czasu razem a dziecka jak nie było tak nie ma. Mamy takiego znajomego, który kiedys w formie super żartu śmiał sie czy może aby nie jesteśmy na coś chorzy, że nie możemy, ale powiem wam w d**ę mogą mnie cmoknąć tacy przyjaciele :) bo w życiu nie liczy się ilość ale jakość :P Malutka Truskaweczka myślę żę jednak lepiej poczekać do @ chodź jest to bardzo trudne, ale dasz radę zobaczysz :D smerfetka9 suknia jest superaśna, i myślę że była by to bardzo głupiutka panna młoda gdyby się za to obraziła :D ona i tak będzie najważniejsza tego dnia więc luzik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaa24
Ja też miałam kilka razy taką sytuację. Staramy się z mężem 3 lata i nic, a moja NIBY przyjaciółka która jest młodsza ode mnie o 3 lata już ma syna i komentuje ze czas najwyzszy sie starac. Że dwa lata po slubie a tu nic. Tylko ze takim osobom latwo jest mowić. Nie wiem juz co mam myslec... moze nie jest mi dane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 aaaaaa!! :P nie wiem czy zauważyłyście to już setna strona !!! :D dziki szał dziki szał !! :P idziemy jak burza :D ułaa Uła :D :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie sa rozni.. Na poczatku gdy zaczela mieszkac z moim bratem probowala w jakis sposob mnie 'klonowac'. Fryzure podobna do mojej sobie zrobila, zaczela doklejac rzesy, inaczej sie ubierac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 karolaa24 u mnie też już prawie 2,5 roku po ślubie, ale co zrobić w końcu mam nadzieję i my damy radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaa24
Dziewczyny a co myślicie o castagnusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaa24
bejbe27 No mam nadzieje ze damy. nadzieja zawsze umiera ostatnia podobno:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×