Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość Malutka Truskaweczka
Nie ma mnie w tabelce, bo ciezko mi skopiować tabelke na telefonie, Okres mam dostac 30lis/ 1 grudnia. cykl staran 5 i o 2 dziecko sie staramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie załamuj sie, jestemy tu po to aby sie wspierać. majowa ................27...............1cs........................ .. usmiech.gif Fiona................... 25............ .3cs............................ usmiech.gif rozusPL................21..............4cs.............. . ............. usmiech.gif taka oto ja.............24...............2cs......................... .. usmiech.gif Giubelli.................27..............9cs...........1 dz........... usmiech.gif _nessaja_.............21...............2cs.............. . 1 dz........... usmiech.gif smerfetka9............19...............1cs.............. . .................@16.10 Kajakaja12345......25................26cs..............1 d ............@26.10 bejbe27.................27...............18cs........... . ..................@ 09.12. JovankaJo.............29...............3cs.............. . 1 dz..........@ 11.11. eska 22................22...............12cs..................... ........@ 14.11 PauliśC.................22..............15cs........... . ...1 dz........@ 18.11. motynka.............24.................2cs.............. . .................@18.11 paulinka121989......24..............6cs................. 1 dz .......@30.11. Angelusdominus ...23 ..............3cs............... 4 dz.........@ 31.11. Eweelka...............31................5cs............. . 2dz............@ 03.12 izulinka7........... ....23...............8cs...........1dz.........@06.12. MaćkowaŻona.......27..............11 cs.........................@13.12. Stymulowana........27...............14cs................1 dz . ......@21.12. Maleńka Q............26...............15cs................2dz....... ...@05,12 ŻoneczkaKrk........25................3 cs................................@05,12 Goofcia.............22............3cs.................... ...1dz............@21.11 marta86100......27l...............70cs................. 2dz .........@ 28.11 MalutkaTruskaweczka_............5cs..................2dz......@ 1.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie miesiac teraz też tak ciekawość pożerała ze zrobiłam test dzien wczesniej przed @ i jedna krecha, dzien później przyszedł@ i po ptokach. W tym miesiacu juz sie tak nie nastawiam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, a więc chyba się zaczęło. Całą noc bolała mnie głowa, wstałam - to samo, w kibelku żółcią mnie ciągnęło no bo czym innym....odważyłam się i siedzę teraz w pracy, ale wypiłam 2 łyki herbaty i co mam w żołądku to leci do kibelka. Pracownicy narazie się nie domyślają, ale sama nie wiem czy to wczorajsza sałatka czy objawy. Poczekam, jak będzie cały dzień to samo to jadę do lekarza a potem do domu, no bo katastrofa..... ale patrzcie, czuję się do d**y ale do Was jeszcze napiszę :P i nawet tabelkę poprawię żebyście były po kolei :) majowa ................27...............1cs........................ .. usmiech.gif Fiona................... 25............ .3cs............................ usmiech.gif rozusPL................21..............4cs.............. . ............. usmiech.gif taka oto ja.............24...............2cs......................... .. usmiech.gif Giubelli.................27..............9cs.............1 dz.......... usmiech.gif _nessaja_.............21...............2cs......... . 1 dz........... usmiech.gif smerfetka9............19...............1cs.............. . .................@16.10 Kajakaja12345......25................26cs..............1 dz ...........@26.10 JovankaJo.............29...............3cs.............. . 1 dz..........@ 11.11. eska 22................22...............12cs..................... ..........@ 14.11 PauliśC.................22..............15cs........... . ...1 dz.........@ 18.11. motynka.............24.................2cs.............. . .................@18.11 Goofcia.............22............3cs.................... ...1dz............@21.11 marta86100......27l...............70cs................. 2dz ............@ 28.11 paulinka121989......24..............6cs................. 1 dz .........@30.11. Angelusdominus ...23 ..............3cs............... 4 dz............@ 31.11. MalutkaTruskaweczka_............5cs..................2dz. .........@ 01.12 Eweelka...............31................5cs............. . 2dz............@ 03.12 Maleńka Q............26...............15cs................2dz....... ...@05.12 ŻoneczkaKrk........25................3 cs.................................@05.12 izulinka7........... ....23...............8cs..............1dz..............@06.12. bejbe27.................27...............18cs........... . ..................@ 09.12. MaćkowaŻona.......27..............11 cs................................@13.12. Stymulowana........27...............14cs................1 dz . .......@21.12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka Truskaweczka
a lat mowilam wcześniej, mam 19 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
majowa ................27...............1cs........................ .. usmiech.gif Fiona................... 25............ .3cs............................ usmiech.gif rozusPL................21..............4cs.............. . ............. usmiech.gif taka oto ja.............24...............2cs......................... .. usmiech.gif Giubelli.................27..............9cs............ .1 dz.......... usmiech.gif _nessaja_.............21...............2cs......... . 1 dz........... usmiech.gif smerfetka9............19...............1cs.............. . .................@16.10 Kajakaja12345......25................26cs..............1 dz ...........@26.10 JovankaJo.............29...............3cs.............. . 1 dz..........@ 11.11. eska 22................22...............12cs..................... ..........@ 14.11 PauliśC.................22..............15cs........... . ...1 dz.........@ 18.11. motynka...............24.................2cs................................@18.11 Goofcia................22................3cs..................1dz..........@21.11 marta86100.........27................70cs................ 2dz .........@ 28.11 paulinka121989......24..............6cs................. 1 dz .........@30.11. Angelusdominus ...23 ..............3cs............... 4 dz............@ 31.11. MalutkaTruskaweczka...19........5cs..................2dz .........@ 01.12 Eweelka...............31................5cs............. . 2dz............@ 03.12 Maleńka Q............26...............15cs................2dz....... ...@05.12 ŻoneczkaKrk........25................3 cs.................................@05.12 izulinka7........... ....23...............8cs..............1dz..............@06.1 2. bejbe27.................27...............18cs........... . ..................@ 09.12. MaćkowaŻona.......27..............11 cs................................@13.12. Stymulowana........27...............14cs................ 1 dz . .......@21.12. Nikogo nie opuściłam raczej :) Jakbym śmiała! :P Zjadłam drożdżówkę, i na szczęście nie siepie mnie już.....ale to nic przyjemnego jak Cię ciągnie a nie ma czym .... ehhhh, co Wam będę mówić. Myślałam że mnie te uroki ominą ale jak widać takie są uroki ciąży - czego i Wam życzę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka Truskaweczka
No, mnie tez boli brzuch jak nie wiem, Marta nie przejmuj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Eweelka nio u mnie starania pełną parą ^^ :D hehe jak to dobrze że 'zmajstrowanie dzidziusia jest takie przyjemne' hehe ;-) 🌼 Giubellijest naszą prywatną księgową! ^^ bardzo dobrze że wszystkiego ładnie pilnuje i segreguje :D ale rymuje :P 🌼 🌼 marta86100 nie myśl tyle o tym zajmij się czymś i pozytywnego testowania Ci życze jak i Truskaweczce ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
O rety dziewczyny zajac sie czym sensownym i przestac myslec i wypisywac tu o tym ze cos Was ciagnie... Testy robic, do lekarza leciec, od gadania nie przestanie!!! ... Giubelli uciekaj do domu, co masz sie meczyc w pracy. Ja tez z mila checia bym se poszla bo remont w najlepsze trwa. Mysli swoich nie slysze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;( rozowo sie u mnie zrobilo ;( a w dodatku wdzystko stoi mi w gardle qwa mac ( przepraszam was) ale ja nie daje rady juz ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giubelli mam nadzieje ze te ataki wymiotow w pracy byly jednorazowe i juz wiecej nie beda Cie męczyc :* jak da rade wypoczywaj jak najwiecej w domku :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to bejbe27 trzymam kciuki:) Giubelli jak sie czujesz? Mnie dzisiaj co tez mdło ale chyba za duzo kawy:) Człek na siłe szuka czasem objawów:)Życie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka- ja raczej nie wmowilam sobie ze jest mi niedobrze ... staram sie juz dlugo i nie mialam nigdy mdlosci nawet jak podejrzewalam ... moglam sobie wmowic zylki na piersiach ale nie mdlosci i wymioty ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, mąż mi przywiózł drożdżówkę, wypiłam herbę i jest ok, choć senność mnie zaraz dobije. Głowa nie boli - to najważniejsze, bo ostatnio tych A P A P Ó W to za dużo wzięłam, ale limitu nie przekroczyłam na szczęście. Myślałam że to ta sałatka wczorajsza, którą mi też M. przywiózł, w ogóle to on oszalał, przedwczoraj fasolka po bretońsku, w pt całe drugie danie - futruje mnie jak mało kto :) moi koledzy tylko mówią : "kiedy my będziemy mieć takie żony jak Ty masz męża...." :P ale myślę, że jakby wiedzieli co mi "dolega" to by sami mi latali po jedzenie :P powiem im po świętach. 🌼 Maćkowa - szkoda mi urlopu, ale jak mi się pogorszy to spiżdżam do domu :) 🌼 marta - ale że co ? że @ ? 70 cykl starań to w pieron długo. Badałaś się ? Sorki, ale nie pamiętam co pisałaś wcześniej, nadrobię po południu. Ale tyle lat....ja "na szczęście" miała torbiel, co było przeszkodą od stycznia, ale krótkie leczenie dało efekty i teraz....rzygowina ze mnie. Ściskam i nie smuć się :* 🌼 bejbe, truskaweczka :* 🌼 Eweelka, też się napiję kawy - zaryzykuję, bo zasnę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaćkowaŻ masz racje, trzeba o tym nei myślec zajać sie cakiem czymś innym co nas pochłonie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Ale dużo piszecie mega mega dużo:D Powiedzcie mi jak często się....:p codziennie?? co 2 dni?? co 12 h??? mojej @ już koniec więc czas brać się do roboty ❤️ JovankaJo nie martw się na pewni wszytsko jest ok z Twoim maleństwem 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Stymulowana My raczej codziennie w dniach płodnych, potem co 2 dni, teraz na kilka dni przed @ brakuje juz powera, wymiekamy z braku sił, człek po pracy wyrabany:):P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giubelli mojej kolezance pomagala woda niegazowana z cytryna i o dziwo chipsy :P sprobuj tej wody a moze przejdzie :) u mnie delikatne mdlosci z rana dopoki nic nie zjem ale z tym jest ciezko, jak tylko patrze na lodowke to mi gorzej, juz nie mowie o tym jak ja otwieram i widze jakis majonez czy ogorki w sloiku, czy nawet serek do smarowania... na sama mysl mi niedobrze :/ ale do poludnia tak mam i raczej spokoj :) poza tym znowu mnie mega mocno bola cycki.. ani sie polozyc na boku nie mozna :P i chyba mozna smialo powiedziec ze moim jednym gorszym objawem jest lenistwooo :P odkad jestem w ciazy nic mi sie nie chce, ale tak ze nawet nie chce mi sie isc wlosow umyc ale wkoncu zbieram d**e i ide :P ale gorzej jest zeby poprasowac czy chocby obiad zrobic :P jestem mega leniwa i zmeczona teraz :P Giubelli a kiedy chcesz powiedziec w pracy? :) ja powiedzialam w poniedzialek, przyjeli to dobrze, kierowniczka mnie nawet usciskala, a reszta pewnie dowie sie w swoim czasie bo ploteczki szybko sie rozchodza. Mam nadzieje ze tylko nic sie nie zmieni w moim traktowaniu bo jak na teraz zapowiada sie super, kierowniczka zakazala mi kilku rzeczy robic, jak co mam prosic, wolac, przypominac ze nie moge, mowic jak sie bede zle czula i usiasc sobie na chwile. No jak narazie wizja super, zobaczymy jak bedzie w praktyce. Jovanka a Ty jak sie czujesz? :) rozumiem Cie :P tez mialam watpliwosci czy serduszko bedzie bilo, czy ciaza nie obumarla, same zle scenariusze, ale zobaczysz, ze bedzie dobrze, wzruszysz sie i potem nam opowiesz jak to z Twoim M. sie cieszyliscie, jak szybko serduszko bilo, co lekarz mowil i na kiedy termin tak wogole? Giubelli a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej tak robilam wdzystkie mozliwe badania i u mnie ok u mojego meza malo sie robaczki ruszaja ale nie jest najgorzej jak to powiedzial lekarz ... Nie wiem czy @ bo narazie jest troszke rozowo ale raczej tak;( tylko mi jest strasznie niedobtze oe wczoraj a ja NIGDY tak nie mialam przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goofcia
Dziendobry Dziewwuszki :) ale duuuzo piszecie hehe...u mnie @@ dalej nie ma to juz 7 dni po terminie ale boje sie zrobic kolejny test bo mam przeczucie ze wyjdzie negatywny tak jak 4 dni temu...oznak jako takich @@ nie ma tylko (.)(.) Mnie troche bola i od ponad tygodnia jak pisalam wczesniej mam duuuzo bialego sluzu. Jovanka uszy do gory bedzie glosne zdrowe serducho zobaczysz ;) Milego dnia Kobitki Wam zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta ale nic straconego jeszcze, uszy do gory ;) poczekaj do jutra, jesli jutro nic sie nie bedzie dzialo rob tescik :) trzymam kciuki :* Goofcia dziewczyno, jak Ty mozesz tyle wytrzymac zeby znow nie zrobic testu? :P tak jak Eweelka mowi, testuj lub beta :) czekamy z niecierpliwoscia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×