Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

No witajcie moje kochane👄a o mnie zapomniałyście:(:( Kocham Was normalnie. Czytam wszystko codziennie co chwilę i chcę odpisać jednej to kolejna pisze i tak w kółko mówię napiszę wieczorem a wieczorem człek tak wypompowany że brak sił;] Witam nowe dziewczyny:*:* ściskam Was mocno:* Jovanka gratki z okazji zamążpójścia;] izulka przykro mi jej chciałabym każdej odpisać ale no.... ZWOLNIJCIE troche.... w sbote powinna być @ uaktualnie tabelkę bo złą date mam majowa ................27...............1cs........................ .. usmiech.gif Fiona................... 25............ .3cs............................ usmiech.gif rozusPL................21..............4cs.............. . ............. usmiech.gif taka oto ja.............24...............2cs......................... .. usmiech.gif Giubelli.................27..............9cs...........1 dz........... usmiech.gif _nessaja_.............21...............2cs.............. . 1 dz........... usmiech.gif smerfetka9............19...............1cs.............. . .................@16.10 Kajakaja12345......25................26cs..............1 d ............@26.10 bejbe27.................27...............18cs........... . ..................@ 09.12. JovankaJo.............29...............3cs.............. . 1 dz..........@ 11.11. eska 22................22...............12cs..................... ........@ 14.11 PauliśC.................22..............15cs........... . ...1 dz........@ 18.11. motynka.............24.................2cs.............. . .................@18.11 paulinka121989......24..............6cs................. 1 dz .......@30.11. Angelusdominus ...23 ..............3cs............... 4 dz.........@ 30.11. Eweelka...............31................5cs............. . 2dz............@ 03.12 izulinka7........... ....23...............8cs.................1dz............@06. 12.MaćkowaŻona.......27..............11 cs............................. @13.12. Stymulowana........27...............14cs................1 dz . ......@21.12. Maleńka Q............26...............15cs................2dz....... ...@05,12 ŻoneczkaKrk........25................3 cs................................@05,12 Goofcia.............22............3cs.................... ...1dz............@21.11 marta86100......27l...............70cs................... ............@ 28.11 Jejku jak nas tu dużo super;];]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi źle się wkleiło sorry;];];] Boże ile tu się dzieje kilka dni nie pisałam i takie zaległości;];]paulinka widzę że razem mamy(oby nie przyszła) mieć @ kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanka....ja Ci dam tak myśleć. Nie wolno ! Bolą cyce ? Masz objawy ? To masz się czuć jak w ciąży !! Dziadu Ty jeden ! :) Ja jak jechałam do tego lekarza, myślałam że ten pełny pęcherz i mega stres "bo co on o mnie pomyśli", "bo urlop wzięłam specjalnie a on mnie nie przyjmie" sprawi, że moje dziecko tam wyskoczy ze mnie, zdyszana położyłam się na leżankę - a tam piękny dzidziak :) zarysy tylko widać było, chyba sobie leżał ;) no i mały pulsik - serduszko :) naginało tak że M. nie mógł się napatrzyć ! :) życzę Wam takiego widoku z całego serca !! Wtedy dopiero dotarło do mnie że noszę nowe życie w sobie! Że teraz będę tylko ja za nie odpowiedzialna.... szok ! 🌼 nessaja - ja w ogóle nie biorę pod uwagę, że te mdłośc***oranne dziś, będą się utrzymywać dłużej ! Chyba zwariuję! Była 7.50 a ja zastanawiałam się czy dzwonić do szefa czy nie, czy wytrwam czy nie. Zazdroszczę kobietom, które nie muszą pracować w tym czasie, bo ja od początku mówiłam, że będę do 8 m-ca pracować :-P ale świrem chyba jednak nie będę....podziwiam te co tak długo dają radę. Powiem w pracy dopiero po świętach, no bo najpierw musi się rodzina dowiedzieć a potem reszta świata. Super, że tak zareagowali Ja w ogóle wracam z pracy i idę w wyro. Tyle że mam korki jeszcze 2 godz minimum codziennie....bleeeeeeeeee. Mam dość, w nocy spać nie mogę, zasypiam dopiero po 23, rano wstać nie mogę.... a idź pan w hu.... No termin mam - jak na amerykanistkę przystało - 4 lipca - Święto Niepodległości :P serio :) 🌼 marta - a selen mąż je ? zażywa coś ? pali ? wiesz, że teraz w głupim żarciu jest taki syf, że wszystko ma wpływ. Ty, no a może akurat zaskoczyło skoro Cię mdli :) 🌼 goofcia - rób test :) mam dobre przeczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Giubelli masz bardzo kochanego męża, dba o żonke i dzidzie jak należy musisz mu jakoś się odwdzięczyć :D hihi🌼 🌼 marta86100 może te mdłości i wymioty czymś się strułaś jakiś wirus?🌼 🌼 Eweelka Stymulowana MaćkowaŻona i inne dziewczynki oby ten miesiąc był dla nas szczęśliwy tak 3mam mocno za nas kciuki !! :* 🌼 🌼 Stymulowana ja się 'stukam' ahaha :P no co:P trzeba było jakoś napisać :P asas co 2 dzień nie chce chłopa odwodnić i zajechać ahaha :P a tak na poważnie podobno tak lepiej niż co dziennie :P🌼 🌼 Jovanka też jestem z Tobą i tak jak dziewczynki piszą wszystko będzie dobrze zobaczysz piękne bijące serduszko! ;-) już niedługo :*🌼 🌼 Goofcia 7dni to już dość długo, przytestuj ponownie może teraz będzie juz widac kreseczke 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goofcia
No dobra Kobitki zrobie go dzis albo jutro z rana hehe dam znac :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pali pali i ja tez niestety... je wit c i selen - a mi caly czas niedobrze jrst i ten taki rozowo szary sluz dziwne ale chyba @ wiec juz sie przestalam zadreczac moze naprawde mozg mi zlansowalo i to ostro ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giubelli oby tylko jednorazowe byly te mdlosci! u mnie dzis spokoj, moze juz tak zostanie :P a co do spania to ja moglabym caly czas spac :P jak tylko sie klade to za 5 min spie :P a termin super, akurat nie bedzie jeszcze tak wielkich upalow to sie az tak w tym duchocie meczyc nie bedziemy :) a i wozeczkami pojezdzimy cale lato :) mi mowil ze termin mam na 6 lipca, ale pani z rejestracji w karte ciazy wpisala mi 27 czerwiec.. wiec zglupialam :P moja mama mowi ze mam sie trzymac czerwca, bo moj brat tez mial sie urodzic wg zaplodnienia w styczniu a jest z grudnia - 2 tyg wczesniej :P wiem ze to sprawa indywidualna, ale wole czerwiec, im szybciej bede miec dzidzie przy cycu tym lepiej hihi :P Marta nie zadreczaj sie, czekaj do jutra a bedzie wiadomo czy ta wiedzma przyszla :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Kobietki :D mam 3 strony zaległości a pisałam wczoraj po południu. Dziś sądze, że nie jestem w ciąży. Tym razem to się chyba załamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Angelus wiem wiem glupia jestem. Zatestowalam wczoraj popoludniu. Nie wiem co mnie napadlo. Myslalam ze pojawia sie dwie krechy a tu lipa:( pewnie powiecie ze za wczesnie..no coz;( teraz nie mam juz nadziei:( brzuch nadal boli non stop od owulki, cycki bola cholernie a dzis rano myslalam ze kopyta wywale do przodu! Cisnienie do kitu, napad goraca, dreszcze itp no boze nigdy sie tak nie czulam. Od razu pomyslalam o Giubelli;) ale u mnie to raczej nie ciaza;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana jap*****le to było mocne!!!! ahahahaahha :D tego jeszcze nie widziałam ahahah xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinka czemu zakladasz ze to nie ciaza? z tabelki widze ze @ ma byc 30 wiec pewnie za szybko tescik byl, poczekaj cierpliwie i testuj pozniej :* powiem ci ze u mnie od owulki tez ciagle brzuch bolal, takie ciagniecie, cyce to masakra, jak silikony :P no i napady dusznosci, goraca tak jak Ty piszesz, wiec kochana nic straconego!! czekaj i testuj pozniej, za kilka dni :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie dziewczyny chętnie przyłączę się do was jestem nowa a wy tu już troszku jesteście więc zrozumie jeśli mnie odrzucicie.Opowiem troszku o sobie mam 28 lat i wspaniałego partnera z którym bardzo się kochamy mamy już dwie wspaniałe córki 7 i 10 lat i pragniemy mieć trzecie maleństwo ostatnia moja @ 5.11. od tego czasu codziennie się staramy ponieważ cykle mam 30 dniowe planowana @ powinna wystąpić 5.12 ale mam ogromną nadzieję że nie przyjdzie ale do tego czasu to chyba zwariuję macie jakąś dobrą radę na to żeby nie zwariować.Aha mam prośbę czy każda z was mogła by w dwóch zdaniach napisać coś o sobie ponieważ z tydzień zajeło by mi czytanie waszych postów z góry bardzo dziękuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj gosciu :) pewnie ze przymiemy :) tylko wymysl sobie jakis nick zebysmy mogly bez problemu Cie odroznic od innych gosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam ale mam problemy żeby się zalogować więc na końcu będę się podpisywać kotek1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę jak tak Was czytam to myślę, że ze mną jest coś więcej nie tak, mnie nigdy cycki nie bolą, nie czuje owulacji, ani nic w brzuchu hm.....a kiedyś cycki bolały przy @, ale od dłuższego czasu nie czuję już nic a nic....jedynie zmiana humoru i ból brzucha przy @... Dziś zaczynam brać zastrzyki i wiecie co? Jestem psychopatką. Robi mi je mężuś w brzuch, nie bolą nic a nic, ale ja na widok jego zbliżającego się do mnie z igłą zaczynam krzyczeć, piszczeć i uciekać,a wiem że nie będzie bolało 😭 i wygląda to tak ja uciekam i krzycze on się śmieje i mnie goni ze strzykawką :I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaa24
Ja więc dołączam się do naszych obliczeń :-) Im nas więcej tym lepiej, bo raźniej i weselej. Mam rację? Fiona................... 25............ .3cs............................ usmiech.gif rozusPL................21..............4cs.............. . ............. usmiech.gif taka oto ja.............24...............2cs......................... .. usmiech.gif Giubelli.................27..............9cs...........1 dz........... usmiech.gif _nessaja_.............21...............2cs.............. . 1 dz........... usmiech.gif smerfetka9............19...............1cs.............. . .................@16.10 Kajakaja12345......25................26cs..............1 d ............@26.10 bejbe27.................27...............18cs........... . ..................@ 09.12. JovankaJo.............29...............3cs.............. . 1 dz..........@ 11.11. eska 22................22...............12cs..................... ........@ 14.11 PauliśC.................22..............15cs........... . ...1 dz........@ 18.11. motynka.............24.................2cs.............. . .................@18.11 paulinka121989......24..............6cs................. 1 dz .......@30.11. Angelusdominus ...23 ..............3cs............... 4 dz.........@ 30.11. Eweelka...............31................5cs............. . 2dz............@ 03.12 izulinka7........... ....23...............8cs.................1dz............@06. 12.MaćkowaŻona.......27..............11 cs............................. @13.12. Stymulowana........27...............14cs................1 dz . ......@21.12. Maleńka Q............26...............15cs................2dz....... ...@05,12 ŻoneczkaKrk........25................3 cs................................@05,12 Goofcia.............22............3cs.................... ...1dz............@21.11 marta86100......27l...............70cs................... ............@ 28.11 karolaa24.........25.................36cs..............................@21.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulinka kobieto przecież ty dopiero termin nasz za 3 dni więc bez załamania się. jeszcze wszystko może się wydarzyć. giubelli oj na szczęście moje mdłości i wymioty poszły w niepamięć. ale skoro już cię dopadły to współczuję. mi pomagały krakersy i chipsy. jadłam frytki pizza i kebab. po czym innym byłam chora jovanka ald ty glupotki piszfsz kobieto twierz w koncu ze bedziesz mama i ciesz się. tyle chciałam wam wszystkim napisać a już nie pamiętam co i której. wolniej laski proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny czy mogę was prosić o dopisanie mnie do tabeli kotek1985 dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaa24
Kochane, piła któraś z was ziółka o. Sroki nr 3 ? Czytałam dużo o nich na forum. Jedna kobieta starała się 10 lat o dzidzie, a kiedy test wyszedł znów negatywny, powiedziała dość i zaczęła pić przez 3 miesiące te zioła i zaszła w ciąże. Ona uważa, że to przez te zioła. Czy któraś z Was dziewczynki piła je? Bo ja sama się zastanawiam nad tym czy je kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaa24
kotek1985 ile masz latek, ile cykli starasz się już o dzidzie i kiedy powinnas dostać @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola 1289
hej dziewczyny.. jestem tu nowa i mam do Was pytanie, otóż od roku staramy się z mężem o dziecko, od kilku miesięcy biorę luteinę pod język od 16 do 25 dnia cyklu, ponieważ miałam słaby progesteron, nie wiem co mam myśleć ponieważ ostatnią miesiączkę dostałam na kilka dni przed terminem i było to raczej lekkie krwawienie, na podpasce było tego bardzo mało i pojawiało się na papierze podczas korzystania z toalety, wygląd: początkowo to ze mnie tak chlupnęło lekko beżową wydzieliną potem była różowa krew, potem czerwona i znów różowa i koniec, w sumie trwało 2 dni. Poza tym nie mam innych objawów, brzuch mnie wcale nie bolał, żadnych odczuć jak na okres, zupełnie nic, teraz z kolei mam dziwne uczucie mokrości w środku. Wiem, że powinnam zrobić test i się nie nakręcać, ale już tyle tych testów zrobiłam, że zwyczajnie się boje kolejnego negatywnego wyniku ;( Proszę, powiedzcie szczerze co o tym myślicie, bardzo mi zależy żeby z kimś pogadać, pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×