Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Majowa kochana gratuluje, jestes juz Mamusia ;) czekalam caly dzien na wiesci od Ciebie :) i jak juz ktoras z dziewczyn tu napisala - szczescie rodzi sie w bolu ;) zatem duzo zdrowka dla Marcelinki i sily dla Ciebie :) a Ty jak sie teraz czujesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz już jest lepiej ale powiem wam szczerze że w trakcie porodu narzekała się że to jest ostatnie dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Majowa gratulacje!!! :) No i jak? Dociera do Ciebie, że jesteś już Mamą?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
majowa gratulacje poplakalam sie:') zdrowia na Ciebie i malutkiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Majowa gratuluje Ci serdecznie. Mam nadzieje ze szybko dojdziesz do siebie i Marcelinka bedzie zdrowiutka, oby Ci ja szybko z inkubatora wyjeli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Witajcie dziewczyny! To mój pierwszy post ale chciałabym do Was dołączyć jeśli można :) Jestem w momencie testowania i ... czekam :) Z lekka przybliżę moją sytuację: Ostatnia @ była 21 grudnia. Cykle mam nieregularne, od 26do 28 dni. Jednak podejrzewam, że owulacja miała miejsce 2 stycznia (to się czuje:) ) Z mężem przytulaliśmy się 31 grudnia, 2 stycznia, 3 stycznia...tak więc mogę przypuszczać, że coś z tego może być :) @ teraz powinnam mieć między czwartkiem 16.I a sobotą 18.I i nic... Pierwszy test zrobiłam we wtorek 14.I (test clearblue który podobno można robić 4 dni przed spodziewaną @. Na teście tym jest wielki, niebieski -, i w razie ciąży, powinna pojawić się pionowa kreska, tworząca +) Test ten wyszedł w 100% negatywny. Pod każdym kątem i każdym światłem nie widziałam nic... Prawdę mówiąc robiłam ten test 1-szy raz w życiu i nawet zastanawiałam się gdzie ta pionowa kreska powinna być ;) Kolejny test zrobiłam w czwartek 16.I (taki sam test) i po około 30 minutach pojawił się cieniutki jak włos pionowy paseczek, jednak widoczny tylko pod światło i przy odpowiednim kątem) Jednak wynik zbił mnie z tropu, i w piątek 17.I znów powtórzyłam ten sam test. Tym razem pionowa kreska grubsza, lecz nadal widoczna pod światło, ale na pewno bardziej ... Jednak mam wątpliwości bo nie robiłam tego testu wcześniej, i nie wiem czy to fabryczne "miejsce" na kreskę, czy autentyczna kreska?? Macie jakieś doświadczenia z tym testem?? Dodam, że w piątek lekko pobolewał mnie brzuch, jak na @ ale jej wciąż nie ma... Co myślicie o tym? Mieszkam za granicą i nie mam możliwośc**pójść na betę... Pozdrawiam wszystkie i przepraszam za zbyt długi post ale chciałam być dokładna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Nemezis626 witaj :) zapraszamy do naszego grona. A masz możliwość wypróbować inny test? :) czytałas instrukcje obslugi? W Polsce na testach jest napisane że, w zależności od testu, wynik należy odczytywać do 5, maksymalnie 10 minut po zrobieniu testu. Po tym czasie wynik uznaje się za nieważny. Temperature mierzysz? :) może jakiś skok zaobserwowałaś? :) Napisz coś więcej o sobie, który to juz Twój cykl starań? :) to będzie Twoje pierwsze dzieciątko? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majowa spokojnie ja tez sie darlam ze nie dam sie juz nigdy dotknac ... :) pozniejptzechodzi :p Czekamy na zdjecie Marcrlikni i wwracajcie szybko do zdrowia:*******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem ci Kochana ze szybko urodzilas na lezalam 4 dni na porodowce z bolami partymi i malutkim rozwarciem :) 3 razy mi wywolywali i nic az w koncu peklam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Czego weekendy rąk szybko lecą... Marta takcjk ty miałam wczoraj bóle brzucha które już przeszły tylko piersi mnie bolą jk dotchne no nic zobaczymy... Dziś wyruszam do ostatniej babci bo w tygodniu nie będę miała czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HELLLOOUUU:) Majowa gratulacje Kochana, jak sie czujesz jak malutka? Witam nowe staraczki:) majowa chyba jako pierwsza urodziła z naszej tabelki kurcze i to jeszcze w pierwszym cyklu staran co za szczęscie;) CIĘŻARÓWKI:) Majowa ****** 27 ****** 1 cs ******* usmiech.gif Fiona 25 ******* 3 cs ******* usmiech.gif RozusPL 21 ***** 4 cs ******* usmiech.gif Taka oto ja 24 ****** 2 cs ******* usmiech.gif Giubelli 27 ****** 9cs ****** 1dz ******* usmiech.gif PauliśC 22 ****** 15cs ****** 1 dz ******* usmiech.gif motynka 24 ******* 2cs ****** usmiech.gif ŻoneczkaKrk 25 ****** 3 cs ******* usmiech.gif JovankaJo 29 ****** 3cs ****** 1 dz ****** usmiech.gif bejbe27 27 ****** 18cs ******* usmiech.gif Angelusdominus 23 ****** 3cs ****** 4dz****** usmiech.gif AKTUALNE STARACZKI :P eska 22 ******** 22 ******* 13cs ****** 1 dz ******* @02.01.2014 marta86100 ******** 28 ******* 72cs ******2dz******* @23.01.2014 izulinka7 ****** 23 ****** 10cs ******** 1 dz ******* @25.01 beatka26 ******* 26 ******* 4cs ********* 1dz ******** @26.01 Alaaa66****** 28 ****** 9cs ****** 1dz ********* @23.01.2014 Goofcia ******* 22 ********* 5cs ******1 dz ******* @28.01 nessaja ******* 21 ********* 3cs ******** @ ? Agniesia 88 ******* 25 ******* 3cs ******* 1dz******* @ 4.02 Eweelka ****** 31 ******* 6cs ********* 2 dz ****** @11.02.2014 paulinka121989 ******* 24 ******* 8cs ****** 1 dz ****** @12.02 MackowaZona ******* 27 ******13cs *******1 dz ******* @12.02 Stymulowana *******28 ****** 16cs *******1 dz******@ 15.02.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
MaćkowaŻona, ciężko powiedzieć jak długo się staramy bo robimy to raczej spontanicznie, i nie mamy obsesji ;) ale trwa to od ok 2 lat. Dziecko pierwsze, 2 lata temu poroniłam w 9t. Od tamtej pory nie byłam w ciąży. Zrobiłam dzisiaj 2 testy: clearblue i inny płytkowy. Na pierwszym cień cienia - chyba taka uroda tego testu, drugi - negatywny. Tak więc czekam na @ :/ pozdrawiam Was i trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemezis witaj:-) trzymaj kciuki, żeby jak najszybciej Ci się udało:-) Majowa - co za radość:-) :-) :-) :-) gratulacje! Nie spodziewałam się, ze kiedyś będę się tak cieszyć tym, że "koleżanka z forum" urodziła:-) :-) życzę dużo zdrowia i duuuużo siły, i żeby mała jak najszybciej doszła do siebie, i w ogóle ściskam mocno i gratuluję:-) :-) Dziewczyny, idziemy w ślady Majowej! Nie opierdzielać się! Do końca stycznia chcę tu widzieć chociaż jedną zaciążoną:-) da się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwierz Agniesia88 wszystkie byśmy chciały Ty pewnie tez cio? Dajmy se czas do wiosny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_nessaja_ dziękuje za te słowa, jak ja kocham to forum:):) Mackowa i bejbe chyba macie racje, po co się truć skoro to i tak nie pomaga, zamawiam zioła (te co wcześniej zamówiłam to sprzedałam koleżance heh), ciśne do apteki po suplementy i działamy:) nie poddam się, chociaż wczoraj wyłam prawie cały wieczór, ale już nie będę, uda się i koniec kropka!!!:):):):) MAMUŚKI Majowa ********18.01.2014*******Marcelinka CIĘŻARÓWKIusmiech.gif Majowa ****** 27 ****** 1 cs ******* usmiech.gif Fiona 25 ******* 3 cs ******* usmiech.gif RozusPL 21 ***** 4 cs ******* usmiech.gif Taka oto ja 24 ****** 2 cs ******* usmiech.gif Giubelli 27 ****** 9cs ****** 1dz ******* usmiech.gif PauliśC 22 ****** 15cs ****** 1 dz ******* usmiech.gif motynka 24 ******* 2cs ****** usmiech.gif ŻoneczkaKrk 25 ****** 3 cs ******* usmiech.gif JovankaJo 29 ****** 3cs ****** 1 dz ****** usmiech.gif bejbe27 27 ****** 18cs ******* usmiech.gif Angelusdominus 23 ****** 3cs ****** 4dz****** usmiech.gif AKTUALNE STARACZKI jezyk.gif eska 22 ******** 22 ******* 13cs ****** 1 dz ******* @02.01.2014 marta86100 ******** 28 ******* 72cs ******2dz******* @23.01.2014 izulinka7 ****** 23 ****** 10cs ******** 1 dz ******* @25.01 beatka26 ******* 26 ******* 4cs ********* 1dz ******** @26.01 Alaaa66****** 28 ****** 9cs ****** 1dz ********* @23.01.2014 Goofcia ******* 22 ********* 5cs ******1 dz ******* @28.01 nessaja ******* 21 ********* 3cs ******** @ ? Agniesia 88 ******* 25 ******* 3cs ******* 1dz******* @ 4.02 Eweelka ****** 31 ******* 6cs ********* 2 dz ****** @11.02.2014 paulinka121989 ******* 24 ******* 8cs ****** 1 dz ****** @12.02 MackowaZona ******* 27 ******13cs *******1 dz ******* @12.02 Stymulowana *******28 ****** 16cs *******1 dz******@ 15.02.2014 Jeszcze trochę i wszytskie będziemy mamuśkami:D Że tak powiem penisy w górę a raczej w dziurę i hejaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Noo Stymulowana :-) takie podejscie bardziej mi sie podoba. Chwile zalamania ma chyba kazda z nas wiec moze to i dobrze ze sobie wczoraj poplakalas, wyrzucilas z siebie ten zal i mozrsz zaczac dzialac ze zdwojona sila :-). Poczytaj sobie o tym suplemencie maca, a noz widelec moze sie przekonasz. Ja sie zastanawiam nad kupnem sobie ale raczej na glowe :p no i przy okazji dla meza w wiadomym celu ;) tylko jakby co to kupuj ten korzen sproszkowany bo jest lepiej przyswajalny :-) zobaczysz, jeszcze przytulisz do serca tak dlugo oczekiwane malenstwo :-) 🌻 Psia dupa laski ale ziab ;p tylek se prawie odmrozilam o 6 rano skrobiac auto pod praca, koledze samochod odpalic nie chcial z zimna chyba, z -12 bylo. Zaden to tam szal ale chlopaki we Wroclawiu mowili ze u nich jest 6 na plusie, w Gizycku za to -14. Dosc spora roznica temperatur ;) dzis za to piekne slonce i wieje jad diabli ;) Komu zimy komu bo ide do domu... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowa gratulacje.zdrowia dla ciebie i marcelinki;) mackowa mi zimy u nas 3 na plusie mgła;);) więc wiesz ale też wieje;);) stymulowana tak trzymać pozytywne nastawienie;) jak mnie głowa boli zjadlabym coś ale nie wiem co;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MackowaŻona jak czytam Twoje wpisy na temat pogody to mam wrażenie, że mieszkamy na 2 różnych kontynentach :P u mnie cały czas koło 7 na plusie, czasem słońce, czasem deszcz, a prawdziwy śnieg to ostatnio w listopadzie widziałam :( poczytam o maca i o tym co bejbe pisała, muszę wziąć los w swoje ręce :D menu na dziś: rosołek - już się robi rolady z kluskami - nie chce mi się robić, ale mam smaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Dziewczyny, wiem, że zarzucicie mi że nie umiem czytać ulotek, ale... zerknęłam na poranne testy po ok godzinie... i na tym drugim na którym kompletnie nic nie było, jest kreska... bladziuchna strasznie ale jest... a @ nie ma chociaż brzuch od piątku mnie pobolewa... Myślicie że taka kreska po godzinie może zwiastować ciążę? Czy któraś z Was doświadczyła czegoś podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemezis ja tak kiedyś miałam. Test po pół godziny pokazał druga kreskę, w ulotce było napisane ze wynik należy odczytywać do 10 minut, wiec ta druga kreska była fałszywa niestety:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Nemezis ja też tak miałam, w styczniu, czekałam na @, brzuch bolał a tu cisza. Zadnych objawów @. Zrobiłam test, po 10 minutach jedna kreska, poleżał se tak on w łazience ze 3 godziny. W tym czasie zrobiłam se super gorącą kąpiel, więc było jak w saunie, po 3 godzinach patrze a tam dwie kreski... se myśle szok ale szok z przymrużeniem oka :) i po kilku dniach @ sie zaczął :) poczekaj spokojnie jeszcze kilka dni :) mam nadzieje że sie nie zacznie @ 🌼 Stymulowana co to za rolady z kluskami? Bo ładnie brzmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
wiem dziewczyny, nie napalam się. jednak kilka dni temu gdy robiłam ten sam test, nawet po 3 godzinach nie było drugiego cienia... a dzisiaj jest po godzinie. co prawda nie dam sobie ręki uciąć że nie zrobił się po 2 minutach, bo dzisiejsze testy robiłam na szybko, mega zaspana i nawet nie przyglądałam się im potem pod światło tylko wróciłam do łóżka.... głupota, wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ztob jutro rano jeszcze 1 i patrz ;) Mnie tak lupia ledzwia ze wysiadam... Alaa a jak u cb jakies objawy na @ ? Ja jutro mam gina na 9 :p a tak wogule to temperatura mi skoczyla mialan 37 a dzis 37,3 :))) boze blagam niech sie utrzyma ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×