Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

🌼 Wszystkiego najlepszego Giubeli 🌼 wogole nie wiem jak Wy ale ja sie zabardzo nie moge polapac na tej poczcie kto pisze xD z boku jakies dziweczynki widac chyba dostepne hm.. mnie tam nie ma o co kaman xD ale tepa strzala ze mnie :D asasas wogole widze ze dwie Izabelki sa sasas to ja jestem trzecia ;D niech niach niach :D ^^ Marta oby okresisko nie przyszło!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Marta i Ala no kurde czas najwyzszy zeby ktos pochwalil sie dwoma kreskami. Obyscie to byly Wy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio chciala bym po tylu latach zeby ten 2014 byc szczesliwy... Jak narazie objawow na @ u mnienzadnych wiecz czekam nuecierpliwie juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qde laski mi jest tak zimno ze szok rece to mam lodowate.... Ale chirubska zadnego nie mam pojde po likendzie na morfologie bo chyba cos z krazeniem mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta mnie bylo tak zimno na samym poczatku ciazy i chyba to bylo spowodowane od tarczycy bo mnie az telepalo az zebami trajkotalam, jak zaczelam brac lek to juz tak nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cośty bejbe ! Ale jaja ! :) Nie no, to któraś z pozostałych musi tak dać na imię swojemu przyszłemu groseckowi na naszą cześć! :) 🌼 dzięki kobity, idę do sklepu po jakie cukierki żeby z zaskoczenia mnie nie zaatakowali bo jak się na produkcję wybiorę to mi 100 chłopów zacznie życzenia składać! Wieści się tu szybko roznoszą.... :) 🌼 wyczytałam w książce, że w tych moich miesiącach jest nieżyt nosa. Nie wiedziałam co to za dziadostwo, ale teraz się kapnęłam, jak już mam od 2 miechów co 2-3 dni krwisty, bardzo gęsty katar. Smarknę i jest ok. Więcej szczegółów nie będę pisać, bo jeszcze zwymiotujecie na monitor :P ale naprawdę dużo rzeczy zgadza mi się z tą ciążową książką - którą polecam od przyszłego miesiąca bo OCZYWIŚCIE WSZYSTKIE BEZ WYJĄTKU ZACIĄŻYCIE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bejbe ja tez nie potrafie sie w tej poczcie połapać, chyba moj D bedzie musial ze mna usiasc****otlumaczyc swojej blond zonie heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Mackowa u mnie jedna kreska jak w mordę strzelił Marta ból piersi to nie objaw @? Giubelli matko kochana żeby Ci się to nie powtarzalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Hejo dziolszeczki! Giubelli sto lat i zdrowka!:* a ja u dentysty siedze, tego zakreconego goscia. W poczekalni jest 12 osob! A ja w polowie. O masakra. Wrr ciekawe ktora z was pierwsza zaciazy w tym roku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala ja wiem ze bol (.)(.) To nie objaw... Ale ja od 3 dni mam wzdecia , wodnisty sluz gdzie powinno byc sucho i jest mi strasznie zimno ... pisalam wczesnuej o tym ... temp 37,3 ale nua sie nie sugeruje do dnia @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec przypominam naszą POCZEKALNIE:) hehe CIĘŻARÓWKI:) Majowa ****** 27 ****** 1 cs ******* usmiech.gif Fiona 25 ******* 3 cs ******* usmiech.gif RozusPL 21 ***** 4 cs ******* usmiech.gif Taka oto ja 24 ****** 2 cs ******* usmiech.gif Giubelli 27 ****** 9cs ****** 1dz ******* usmiech.gif PauliśC 22 ****** 15cs ****** 1 dz ******* usmiech.gif motynka 24 ******* 2cs ****** usmiech.gif ŻoneczkaKrk 25 ****** 3 cs ******* usmiech.gif JovankaJo 29 ****** 3cs ****** 1 dz ****** usmiech.gif bejbe27 27 ****** 18cs ******* usmiech.gif Angelusdominus 23 ****** 3cs ****** 4dz****** usmiech.gif STARACZKI:P Kajakaja12345 ****** 25 ***** 26cs ***** 1 dz ******* @26.10 Maleńka Q ****** 28****** 15cs ****** 2 dz ******* @05.12 kotek1985 ********* 28 ******* 2cs ******** @? karolaa24 ****** 25 ******* 36cs ********** @21.12 Nokollla ****** 23 ********** 1cs********** @31.12 eska 22 ******** 22 ******* 13cs ****** 1 dz ******* @02.01.2014 Eweelka ****** 31 ******* 6cs ********* 2 dz ****** @11.02.2014 Stymulowana ******* 28 ****** 15cs *******1 dz****** @ 17.01 marta86100 ******** 28 ******* 72cs ******* @23.01 izulinka7 ****** 23 ****** 10cs ******** 1 dz ******* @25.01 beatka26 ******* 26 ******* 4cs ********* 1dz ******** @26.01 Alaaa66****** 28 ****** 9cs ****** 1dz ********* @23.01.2014 Goofcia ******* 22 ********* 5cs ******1 dz ******* @28.01 nessaja ******* 21 ********* 3cs ******** @ ? Agniesia 88 ******* 25 ******* 3cs ******* 1dz******* @ 4.02 paulinka121989 ******* 24 ******* 8cs ****** 1 dz ****** @12.02 MackowaZona ******* 27 ******13cs *******1 dz ******* @12.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuś dużo masz objawów na fasoleczke wiec musi to byc fasoleczka normalnie :) Stymulowana ja tez jestem blondi hihi ^^ to wszystko teraz wyjasnia heheheh :) :D patrze na to i próbuję rozkminić to jakoś :D Alaaa66 a moze jeszcze za wczesnie na test dlatego taki wynik..? 🌼 No dziołszki płodzić nam tu Isabelle :D hehe :classic_cool: sasasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy te KOLEŻANKI do nas jeszcze sie odezwą? STARACZKI Kajakaja12345 ****** 25 ***** 26cs ***** 1 dz ******* @26.10 Maleńka Q ****** 28****** 15cs ****** 2 dz ******* @05.12 kotek1985 ********* 28 ******* 2cs ******** @? karolaa24 ****** 25 ******* 36cs ********** @21.12 Nokollla ****** 23 ********** 1cs********** @31.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta w poniedziałek juz byś mogła se BETA HCG strzelić:P ? co myślisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam Duza nadzieje ale jakby @ przyszla to biore sie za ziolka i bez dolin :) Ziolka czekaja w szafeczce odlozone dla mnie a moj mezulek pije od 2 stycznia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak bejbe to wszytsko wyjasnia;) A ja mam miec dzisiaj @ i nie mam w ogole sluzu; ( wiec przejdzie;( ide na zakupy bo chyba zwariuje tak czekajac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze juz oceni czy szyjka jest ciazowa mnie na poczatku jak nie bylo jeszcze nic widac tak powiedzial..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie napisalam i cos zniknelo, a wiec jeszcze jej nie ma, ale sluzu nie mam wcale wiec przyjdzie, chociaz nic jeszcze nie czuje, ale ja zaczynam czuc na 5 minut przed, wiec lece na zakupymbo chyba zaraz zwariuje tak czekajac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana a nie ma co tak tym sluzem sie do konca sugerowac u mnie bylo tak skapo nie kojarze zeby sie cos wylewalo ze mnie.. zalezy chyba od organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede robic ogorkowa:) jak ktos ma smaka to zapraszam.:):) No nic mi nie pozostało tylko czekac, w ogole to wczoraj wieczorem dostalam jakiegos ataku placzu ze strachu przed @ ze nie moglam sie uspokoic, cos mnie opetalo akyszzzz silo nie czysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Póki co STYMULOWANA trzymamy kciuki za Ciebei a następna bedzie MARTA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże stymulowana to ja wpadam mam takiego smaka na ogórkową że szok;) uwielbiam;) trzymam kciuki żeby te @ nie poprzylazily i żeby były 2 kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GIUBELLI wszystkiego najlepszego :) by najbliższe miesiace uplynely Ci na radosnym oczekiwaniu na maleństwo :* Dzisiaj znow idziemy na szkole rodzenia a jutro zaczynam 32 tydzien ciazy:) w srode mielismy pamiatkowe ktg (wybaczcie, nie wiem czy o tym juz pisalam). Serduszko bije jak dzwon :) a we wtorek ide na 3 usg prenatalne. Majowa odzywaj sie, Ty juz niedlugo bedziesz miala malenstwo przy sobie. A pamietam jak pisalas, ze zobaczylas 2 kreseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×