Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

marta najlepiej zrób sobie dzisiaj BETA hcg i bedzie juz wiedziec:) czekanie jest najgorsze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam spokojnie na @ zadnej bety nie robie : cierpliwosc jest wynagradzana : p Objawow na @ brak , temp 37,3, bola ledzwia i (.)(.) Swedza jak nie wiem co ale teraz spokojnie czekam na rozwoj sytuacjii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to czekamy na te dobre wieści, że w końcu się którejś udało:) Mój mąż wczoraj po przytulankach wcisnął mi poduszkę pod pupę, a jak wrócił z łazienki to pytał "jak tam ciąża" :) czubek jeden:) no i doszedł do wniosku, że niepotrzebnie się zabezpieczaliśmy wcześniej, skoro tak trudno jest zajść w ciążę. On to w ogóle myślał, że raz wystarczy i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Nessaja, Eweelka i inne laseczki siedzace w pracy mam nadzieje ze dzien Wam szybko minie i slonce na niebie zaswieci jako i u mnie na chwile obecna, tylko tych -12 stopni ktore mam za oknem aktualnie Wam nie zycze ;) Ja na zegarek zerkam co chwile i sprawdzam ktora godzina i czekam na dobre wiesci od Marty :-) Alaa nie lam sie, to byl Twoj pierwszy pomiar temperatury? Poki @ sie nie zacznie nic straconego. 36,6 to Twoja normalna temp? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Marta no to jeszcze tylko 3 dni niepewnosci :-) Ja tam wierze ze to "to" :-) i trzymam mocno kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Tak pierwszy pomiar zazwyczaj mam 36,6... Nie łamie się będzie co będzie :-) od dziś dieta i ćwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Eweelka wczoraj po 6 rano konczac prace rozpoczelam weekend i potrwa on do wtorku wieczorem bo w srode na 6 do pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
I wlasciwie to na lenistwo sie nie zanosi bo obiad trzeba bedzie zrobic, sprzatnac, pranie wstawic i nad meza ksiazkami posleczec i materialy do pracy licencjackiej mu znalezc ;) no i po leniuchowaniu :-) Alaaa a jak tam ta plama? Udalo sie ja usunac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hoł - śledzę wasze temperatury, śluzy, bóle ;) i trzymam kciuki za Martę teraz, ale i za resztę też ! Co by Wam te błony rosły :P Ja dziś zdycham, łeb boli mnie od dwóch dni, wzięłam wczoraj APAP i dziś też i nie wiem czy źle nie robię....niby dawki max nie przekraczam, ale boję się bo to ma na bank wpływ jakiś na dzidziaka, ale ten ból nie daje mi normalnie funkcjonować. Nie wiem czy nie zwolnię się koło 14.oo, bo wykituję. Dziś o 18 wizyta płciowa ;) chciałabym jechać tam wypoczęta a nie.... odezwę się wieczorem z wieściami ! ściskam każdą z osobna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane:) u mnie dzisiaj tez leje:/ okroona pogoda, szaro, buto i plus 2 stoonie wiec zimno. Marta trzymam kciuki za Ciebie, moze akuratbkurcze fajnie by bylo bonten styczen to jakis pechowy jest poki co, wiec licze na Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Giubelli więc teraz czekamy z niecierpliwością na wieści od Ciebie :) Stymulowana hello :) promienie słońca wysyłam i ten "halny" co na podlasiu wieje żeby chmury deszczowe przewiał :) Zabieram się za robienie pancakes'ów, schabowych i pieczonych ziemniaczków a później może skusze się na domowy złocisty syrop :) Głodne? Zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Eweelka, no problemo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majowa ogromne jeszcze raz gratulacje Marcelinka jest boska! śliczna mała kruszynka :* zdrowkaaa!!!! Marta normalnie to 3mam kciuki normalnie, zobaczysz bedziesz nastepna!! :D:))!! U mnie tez dzis zimno pada totlna zgnielizna ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, że dzisiaj powinnam zacząć kolejną stymulację? ha i nic, nawet nie poszłam do lekarza, pójdę w środę sprawdzić czy wszystko popękało, ale na stymulkę będzie już za późno chyba :D a dzisiaj na tańce oleeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana moze jak zrobisz miesiac przerwy od stymulacji, moze przy komejnej jakos lepiej to zadziala.. A ty teraz wypocznij zrelaksuj sie nie mysl baw sie i hulaj na tancach! Moze taki relaks poprawi kondycje jajeczek i wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zaczęłam się zastanawiać, że skoro ja co miesiąc mam jajeczka i to kilka i nic z tego nie wychodzi to chyba mój mąż powinien zrobić badania, co z tego, że we wrześniu było u niego już w miarę ok, wczoraj gdzieś przeczytałam, że takie leki jak on bierze dają poprawę, ale krótkotrwałą!!! szok! dziwię się, że lekarz nam tego nie powiedział, albo nie chciał powiedzieć, albo to nieprawda, w środę go przepytam dokładnie.....wrzuciłam zdjęcie mojej kocicy na pocztę, jaka wyluzowana jest przy poniedziałku hehe i napisałam tam, że to ja "stymulowana" ale tego nie ma, jest tylko Aldi(to też ja) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm Stymulowana w sumie to tez mi sie wydaje ze jak u Ciebie ladne pecherzyki sa to moze wlasnie cos w nasieniu sie pokombinowalo.. moze zbadajcie od wrzesnia minelo sporo juz czasu moglo sie tam pozmieniac, mi lekarz mowil tak ze nie pedziemy robic kuracji no tej na jajeczka bo skoro plemniczki nie sa dobre to nie ma sensu tego robic bo w ciaze pani nie zajdzie.. kotek rewelacyjny ;-) ja mam dwa yorki i 2 prosiaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio w Czestochowie:-) ale w innym miescie tez ale teraz zapomnialam gdzie..;P Gdzies na slasku, od operacji sie go calt czas 3mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacie ale sie dzis opierdzielam xD trzeba sie zaraz grubo wziac za robote ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się opierdzielam, sprzątanie idzie mi jak krew z nosa;/ bejbe a możesz podać jakieś namiary na tego lekarza?, rozumiem, że on mężczyzn też bada???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz się nazywa T.Grabowski tu masz informacje na jego temat: Częstochowa ul Wolna 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobity mam pytanie: Dzis mam duzo sluzu wodnego i z grudkami bialymi... nic mnie nie swedzi ... powiedzcie wiecie cos o tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×