Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość Paola1801
Agniesia88 przyjelam do wiadomosci hehehe :) caly czas cos mnie kluje raz z jednej raz z drugiej strony. Mam metaliczny posmak w ustach. I mysli takie a raczej obawy ze przyjdzie @ :( oby nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Taka oto ja co to wogole za pytanie, jakie zapominanie o forum, jakie zmiany tematu. Pisac tu i sie nie wyglupiac :-) dzielic sie wszystkimi informacjami na temat porodu, wrazeniami, ostrzegac staraczki co robic a czego nie itp... byc tu, udzielac sie i nigdzie nie uciekac :-). Takie jest moje zdanie :-) Szkoda byloby gdyby kontakt sie urwal. Jestescie takim oderwaniem od smutnej szarej rzeczywistosci :-). Szkoda tylko ze ostatnio nikt sie nie chwali dwoma kreseczkami :> Dobra laseczki zmykam spac bo jutro pobudka z samego rana. Bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola mowisz ze masz metaliczny posmak :) hmm ja tak mialam w ciazy :P juz na samym poczatku, z rana zazwyczaj i jak glodna bylam, wiec trzymam kciuki zeby byl to objaw ciazy a nie zblizajacej sie @ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Mackowa te testy owu to czysta ciekawość z mojej strony nic więcej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm0306
witam dziewczyny. ja niestety tez naleze do tych starajacy sie... i nic. planujemy z mezem 2 dziecko od pol roku i nic.... mojecykle sa nie reguralne, dwa miesiace temu ginekolog stwierdzil torbiel na jajniku ale mowil ze powinna sie sama wchlonąć. Z płodnym sluzem cos slabo u mnie i nie wiem dlaczego..Pomóżcie!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Kurna cala niedziele mnie tu nie bylo i musialam nadrobic :) Ja tez jestem za tym aby dziewczyny ktore juz sa w ciazy pozostaly z nami i dzielily sie wszystkim co sie dzieje :) Dziewczyny ja tez niby w tym miesiacu mialam nie liczyc dni plodnych i teoretycznie tego sie trzymalam :D Bo nie siedzialam z kalendarzem w reku i nie odliczlam ale licze sobie w ktorym dniu cyklu jestem wiec sila rzeczy wiem mniej wiecej kiedy mam dni plodne!!! Dlaczego w mozgu nie ma opcji "wylacz myslenie o ciazy"? :P Bardzo by nam sie przydalo :) Powiem Wam moje kochane ze czasami dajemy sie zwariowac. Jak zaczelismy starania o bejbika w listopadzie to rzucilam papierosy :) Z tego jestem dumna bo zrobilam to z dnia na dzien :) Ale papierosy odstawiam na cale zycie (przynajmniej taka mam nadzieje). Jednak odstawilam tez wszelkie witaminy (tran, kapsulki na wlosy skore i paznokcie, centrum) bo na opakowaniach wyczytalam ze nie powinno sie tego przyjmowac jesli staramy sie o dziecko!!! Wszystkiego sobie odmawialam, ale teraz odpuscilam. Znowu biore tran i lubie sobie pol kieliszeczka winka siorbnac :) Wiec dlaczego nie :) Nie dajmy sie zwariowac :) Powiem Wam szczerze ze w piatek to nawet na wiecej sobie pozwolilam bo chyba 3 kieliszeczki :) W sobote do pracy ciezko bylo wstac ale dalam rade :) Chrzestni naszego synka nie mogli miec dzieci :( Czesc winy lezala po jej stronie a czesc po jego :( Po licznych badaniach, insyminacjach (chyba tak to sie pisze) zdecydowali sie na in vitro ktore niestety sie nie udalo :( Zrobili drugie podejscie :) Moja kochana Ania nie miala zadnych objawow i byla pewna ze znowu sie nie udalo. Brzuch ja niep*****lal dokladnie tak samo jak na @. Polknela pare tabletek nospy, zaprosila znojoma i placzac przy kazdym lyku ze znowu sie nie udalo wydoila cala butle wina :) Jednak po paru dniach test wykazal 2 kreseczki :) 2 stycznia zostala szczesliwa mama :) A co jest najlepsze ze jej przyjaciolka dluuggii czas starala sie o dziecko :( No i zblizaly sie jej urodziny :) Z tej okazji wynajela bar i tak sie zresetowala ze nie pamietala jak maz ja do domu dostarczyl :) Pare dni pozniej 2 kreseczki :D Chyba sie dziewczyny maksymalnie rozluznily (fizycznie i psychicznie) ze sie udalo :) Dlatego mysle zeby jak najbardziej zminimalizowac uzywki itd. ale nie odstawiac ich absolutnie i (powtarzam) nie dac sie zwariowac :) Lece spac :) Dobranoc kochane i do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm0306 - nie martw się śluzem, ma on znaczenie, i to duże ale...każda z nas staraczek tu mogłaby inaczej opisać swoj w trakcie trwania cyklu...jedne maja inne nie...ja mam książkowy i co z tego mam taki sam problem z zajściem jak dziewczynki które mają go mniej lub za dużo ;) Eweelka - ja ostatnio też od tego dietowania nabawiłam sie anemii...byłam na tyle głupia by być na diecie Cambridge bez wiekszego problemu z wagą...to taka dieta gdzie jje sie tylko ich zupki...odżywianie komorkowe niby. GLUPOTA! Taka oto ja - witamy naszą ciężarówkę :) Ale ten czas leci :) agniesia88 - "nakazuje ci byc w ciazy" hahahaha ale się uśmiałam :D MaćkowaZono - tez podzielam Twoje zdanie...jak najwiecej info :D zeby ktoras z nas czegos nie przeoczyła hahahaha Miłej nocki Wam życze Dziewuszki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj mmmo!!!! Jesli o sluz chodzi to u mnie tez rewelacji nie ma :( Pojawia sie kiedy chce :( Chwile przed dniami plodnymi sie pojawia ale na 1 dzien, czasami 2. Pozniej go nie ma. A tak jak teraz w tym cyklu pojawil sie okolo 9-10 dnia cyklu na okolo 3 dni. Pozniej zniknal i pojawil sie dzis w 14 dniu cyklu. Ale doslownie minimalnie bo mialam do 2 razy na papierze i nic wiecej :( A robilas juz jakies badania? Moze to wlasnie przez ta torbiel macie problem? Trzymam kciuki kochana :) Dobranoc - pojawiam sie jutro w drodze do pracy :) Oby znowu autobus mi nie zwial :P Musi sie wkoncu udac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motynka
taka oto ja, przepiękny brzuszek. :) Już się nie mogę doczekać, aż mój taki będzie. Na razie wygląda tak, jakbym się przejadła i miała wzdęcia. :D A że mam trochę tłuszczyku, to po prostu wygląda jakbym miała mega gruby brzuch, a nie jakbym była w ciąży. Pochwalę się! Zakupiłam sobie świetne ciążowe rurki z H&M za 40 zł przecenione z 80 i jestem bardzo happy z tego powodu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Czesc dziewczonki :) Nie wiem jakim cudem ale wstalam dzis pelna energii, 10 minut wczesniej niz zawsze, przed praca jeszcze do sklepu zajechalam, swieze buleczki, salata, szczypiorek, jabluszka, mandarynki...same zdrowe rzeczy do jedzenia no moze z wyjatkiem tej czekolady milka bubbly ;) ale to na wszelki wypadek, zeby poziom cukru se podniesc w poludnie ;) no chybaze jakis debilny klient zadzwoni z pretensjami to i czekolada nie potrzebna bo cukier i cisnienie skutecznie podniesc potrafi ;) Milego dnia laseczki Wam zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola1801
MaćkowaŻona ja mam to samo. Jak klient podniesie mi ciśnienie to już nawet głodna nie jestem. :) ja dziś dzień w pracy zaczelam o 6 rano. A wczoraj skonczylam o 22.. ale mimo wszystko mam dosc sily ale przetrwad osiem godzin :) mam jeszcze nadzieje ze @ nie przyjdzie. Wczoraj pol dnia kuly mnie jajniki. Mialam malutkie prawie niewidoczne plamienie. Teraz nic i brzuch mnie boli i zaraz przestaje. Mam wrazenie ze cos leci ale to tylko wydaje mi sie. Takze nie jest zle poki co. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej:D jestem i ja z rana! hmmm... ale ładne mi rano, po 9:D Ale miałam sen, słuchajcie! śniło mi się, że zrobiłam test, no ale wyszła jedna kreska to bach go do śmieci! Ale za jakiś czas coś mnie tchnęło i poszłam obejrzeć jeszcze raz ten test. Oczywiście jakimś magicznym sposobem wydostał się ze śmietnika i leżał na umywalce:D No i patrzę ja na niego i oczom nie wierzę!! bo tam .... 4 KRESECZKI !!! :D:D:D hahaha:D i teraz tak sobie myślę, że dwie były dla mnie, a dwie da którejś z Was:D a co tam, mogę się przecież podzielić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola1801
Agniesia88 ciaza nawet w nocy Cie przesladuje :) ale sie usmialam 4 kreseczki hehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja to już mam paranoję ciążową chyba:D muszę sobie przekląć, choć pewnie kafe mnie ocenzuruje;P :) Ależ mnie k***a jajniki n*******lają!!!!! Okres jak nic idzie. :) To ja idę do pracy:) a tak w ogóle to... NIENAWIDZĘ PONIEDZIAŁKÓW!!! buźka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola1801
"Krwawienie z dróg rodnych Jedyny rodzaj krwawienia, który nie powinien martwić przyszłej matki, a wręcz przeciwnie, świadczy o prawidłowym rozwoju ciąży – jest obserwowany około 12.–13. dnia od zapłodnienia. Można je łatwo pomylić z krwawieniem miesiączkowym, ponieważ pojawia się w terminie przypadającym na początek kolejnego cyklu i wygląda bardzo podobnie. Powstaje na skutek zagnieżdżania się jaja płodowego w ścianie macicy." Podbudowalam sie :) i mam pozytywne myslenie. To akurat te dni hyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny :) Mimo ze spałam 7 godzin (ja leniwiec potrzebuje przynajmniej 8) :) to nie jestem tak bardzo zmęczona jak zazwyczaj. Na zewnątrz kurde troche chłodniej niż ostatnich pare dni ale jest spoko :) Maćkowa zawsze trzeba mieć cos przy sobie zeby cukier podnieść :) A ze czasami potrzeba do tego tabliczki czekolady.... :) cóż No nie mozemy sobie pozwolić na zbyt niski cukier :P Paola nie pozostaje nam nic innego jak trzymać za Ciebie kciuki :) I to mocno :) Także dziewuchy dzis nie pracujemy i obiema rękoma trzymamy kciuki za Paole :) W razie czego mamy dobre usprawiedliwienie przed szefostwem :) Trzymamy kciuki za koleżankę zeby była w ciąży :D :D Agniesia uśmiałam sie :) bogaty w kreseczki sen mialas :) Ale ja mam inny pomysł na te 4 kreseczki :) No z ktorej strony by nie patrzył to BLIŹNIAKI jak nic :D Ale wtedy była by radość :) Podwójna :) heheheh :) I jeszcze do tego jak Cie te jajniki n*******laja to ciąża bliźniacza jak nic :) A mnie nic nie boli :) Moze oprócz mózgu (przynajmniej wydaje mi sie ze takowy posiadam ) :D Spylam do pracy :) Zalece do Was pozniej. Miłego dnia wszystkim :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola1801
Iza85 nie dziekuje aby nie zapeszyc :) wszystkie pary rak sie przydadza teraz;))) moze w koncu wybiore sie na bete. Przezwycieze strach do igiel i moze wyjdzie pozytywna beta :) moze bedzie sie oplacalo hehe:) Agniesia88 z checiw przyjme dwie kreseczki. A moze przepowiedzialas akurat nam przyszlosc? Mnie wczoraj mega bolaly jajniki. Dzis juz brzuch i ciagnie w krzyzu. Okaze sie juz niedlugo czy to zwiastun @ czy fasolki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna hehehe slonce swieci, temp. na + zyc nie umierac:) Agniesia moja kolezanka jak zrobila test to wrzucila go do smietnika bo jedna kreska, ale po kilku minutach cos ja natchnelo i go wygrzebala a tam jak w morde strzelil 2 kreski, jej mina wtedy bezcenna takze wiecie nie za szybko z tym smietnikiem;) Paola trzymam kciuki mocno:) Ja tez nie lubie poniedzialkow mimo, ze nie pracuję, ale zawsze w tym wlasnie dniu sprzatam dokladnie cale mieszkanie tzw. moj dzien gospodarczy:/ Nie widze brzuszka na poczcie:( mail jest a zdjecia nie ma, albo slepa jestem. Cos jeszcze mialam wam napisac ale zapomnialam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giubelli piekny brzuszek a koszulka boska :) kiedy masz dokladnie ta wizyte? :) Mackowa Ty nam sie zapracujesz ;) za niedlugo @, jak tam po ziolkach? Marta a Ty? :) czujecie cos? :) Agniesia u Ciebie jutro termin, jak tam? :) cos ten poczatek roku slabiutki, ani jednej kreseczki, ale trzymam mocno kciuki zeby sie to jutro zmienilo ;) A ja dziewczyny dzis tez sie wzielam za sprzatanie, ale lazienki, wszystkie kafelki juz prawie wyczyszczone :P rzadko kiedy mam taka wene na takie dokladne sprzatanie wiec nie przejmuje sie juz bardzo suchymi rekami tylko szoruje jak glupia :P dzis sloneczko pieknie swieci, cieplutko nawet bo na plusie wiec i humor jest o niebo lepszy! :) jak ja bym juz chciala wiosne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola1801
Test zrobilam. Jedna kreska.. @ przyszedl. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj _nessaja_ pożycz trochę weny bo jeszcze nawet nie zaczęłam sprzątać;/ ale pięknie jest, balkon otwarty, ptaszki ćwierkają :D Paola1801 a kiedy masz termin @???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane paola przykro mi ze @ przyszła;* byłam u gina cukier będziemy kontrolować ale leczenia czy coś nie podejmujemy bo tylko trochę wyższy;) Z dzidzia ok mam piękna fotke;) 14 tydzień się zaczął . Mackowa bo się zapracujesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola1801 ja to ślepa jestem;/ przykro mi, ale nowy miesiąc przed Tobą:* angelusdominus wrzuć fotkę na pocztę :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola1801
Moze i dobrze. Luty przede mna moge wymarznac w pracy. Mam sprawe w sadzie wazna i do tego ostatniego egzamin z kursu wiec duzo stresow. A wolalabym oszczedzic tego fasolce. Moze na dzien kobiet zrobi mi prezent ;-) dzieki dziewczyny za otuche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Lasencje 12.30 wybila wiec czas na kawe i czekoladke. Gieba mi sie drze ohydnie ;) Angelus no to fajowo ze sie szprycowac niczym nie musisz, bez lekow sie obejdzie. Oby tylko nie kazali Ci za czesto badania robic i kazac pic tego swinstwa co odruch wymiotny powoduje :) Nessaja no to u mnie po ziolkach tak: wlasciwie to sama nie wiem jak heh, brzuch mnie boli jak na @ a do @ jeszcze troche czasu. Chyba ze po ziolkach zac sie zmieni i zacznie wczesniej. Poza tym bez zmian chyba :) U mnie tez dzis slonce swieci ale mimo to zimno jakos. Jak tylko kolezanka okno otworzy to wiszcze ze zimno :p ona na bosaka siedzi a ja w skarpetach narciarskich ;p Paola no widzisz, nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo :) wiec glowa do gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola glowa do gory, tak jak mowisz, teraz sobie pozalawiasz te stresujace sprawy a potem bedziesz sie cieszyc z dwoch kreseczek :) Angelus czekamy na zdjecie :) ciesze sie ze wszystko wporzadku z dzidzia :) jak sie czujesz? jak maluchy zdrowe juz? a Ty? :) Mackowa zatem smacznego :) no kurcze ciekawa jestem jak te ziolka beda dzialac ;) mam nadzieje ze zadzialaja i @ wogole nie bedzie :) na bosaka? :P to bez butow siedzicie? :) Stymulowana wysylam Ci troche weny :P no i tak wogole, nie wiedzialam ze mam az tyyyyle kurzu za pralka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja pociecha Dominik
Tez to przechodzilam ale wkoncu sie udalo trzeba wszstko dobrze policzyc i kochac sie dzien przed owu i dien po tylko w dzien owu nie...albo poprostu niemyslec o tym u mnietak sie udalo a tez chwile sie staralam a teraz mam sojego synka:-) paola1801 bardzo mi przykro ale wkoncu sie uda :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Moja pociecha dominik... nie mam nic do Ciebie ale jak przeczytalam Twoj post to glowa o stol rabnelam. No jakby to takie proste bylo... szok. Nasza rekordzistka stara sie o dziecko 7 lat... ja ponad rok. tez staramy sie w okolicach owu i jak widac z marnym skutkiem... wiec stad moja reakcja. I powiedz mi jeszcze co robilas zeby "nie myslec o dziecku" chyba wszystkie bedziemy Ci wdzieczne za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Nessaja dziekuje za smacznego, ale sie obzarlam :) Jak tylko sie czegos dowiem o dzialaniu ziolek to napisze. Napisze Wam cos po czyn zapewne zacznie sie mlyn, mam dzis w pracy wzgledny spokoj wiec moge z Wami popisac :D No i juz zaczyna zalowac tych slow bo alarm wyje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×