Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość Goofcia
A no i o co kamam z tym mailem ?? Przegapilam cos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Jovanka chyba nie ma na świecie osoby u której obyło się bez nerwów i ewentualnych sprzeczek w dzień ślubu :) Mam nadzieje że Twój mąż słowa dotrzyma i będzie się Wami opiekował :) ciesze sie z Twojego szczęścia, oby trwało w nieskończoność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacieee ile sie tu dzieje;-) faaajnie ze dolanczaja do Nas kolejne nowe staraczki;-) Witam kobietki;-) Jovanka gratuluje synusia ;-) Kacperek piekne imie <3 u nas jak bedzie synek to tez bedzie Kacperek;-) piekne slowa meza az sie normalnie wzruszylam <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeeeejjjjuuśśśśkkkkuuuu ! Jovankaaaa.... rozmarzyłam się.... mam twoje wyobrażenie we łbie i wszystko opisałaś jak w dobrej książce :) ale przy ogolonych nogach (i po h*j?!) splułam ekran :D musisz, ale to musisz przeczytać blog który C***oleciłam wcześniej :) taką sobie Ciebie właśnie wyobrażam :) gratuluję serdecznie ślubu, mężusia z uj****ym krawatem :P i super weselicha :) boooskoooo :) a zdjęcia to się wkleja przez agrafkę na mailu :) lodówki w sumie nie chcemy :P choć maćkowa mówiła że jej pasi :P ale to zdjęcie z lodówki musisz zeskanować i z kompa zapodać na maila :) a co tam.... jak się spotkamy kiedyś to Ci wytłumaczymy :) polonistko :) 🌼 goofcia - masz szop w Anglii ! Fajna sprawa :) No mamy pocztę na gmailu! Chyba Cię faktycznie coś ominęło.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Dziękuję Wam za wszystkie gratulacje i wszystkie miłe słowa:) Teraz czekam na Wasze newsy! Dobra, dałyśmy sobie styczeń wolny, a teraz do dzieła moje kochane! Co do tyłozgięcia: w Azji tyłozgięcie ma 80% (!) kobiet, więc nie ma się czym martwić na zapas. Rzeczywiście, to schorzenie (do operowania tylko w naprawdę poważnych przypadkach) może nieco utrudniać poczęcie, ale wtedy najlepsza jest pozycja od tyłu i już:) W ogóle ta pozycja jest jedną z najlepszych, bo plemniki mają wtedy najkrótszą drogę do pokonania:) Więc wypinać się i działamy!:P A teraz idę chwilkę popatrzeć na Kacperka i na zakupy, bo spaghetti robię: z oliwkami, cukinią, pieczarkami i porem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giubelli ja też oplułam ekran czytając o Jovanki goleniu nóg hahahah, w sumie przy -12 i kiecce lepiej mieć futerko na nogach;) u mnie dzisiaj też spaghetti wg. przepisu Pascala - polecam:) lecę wieszać pranie i na zakupy:) Maćkowa mi się wydaje, że Ty pracujesz w centrum dowodzenia Kafeterią;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Wy na ekran plujecie a ja się prawie ze śmiechu zadławiłam przez Ciebie Stymulowana :) w centrum dowodzenia Kafeterią to Eweelka pracuje a przynajmniej powinna ;) No dobra powiem Wam, pracuje w centrum - stacji monitorowania sygnałów alarmowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goofcia
Dawac mi ten adres maila :D ale to nał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motynka
Jovanka, tak pięknie to wszystko opisałaś, że się wzruszyłam. I uśmiałam z krawata, nóg, zegara. :D Żeby wszystkie Wasze dni były tak piękne jak ten ślubny. :) Który tydzień ciąży masz teraz? Bo mi lekarz wpisał, że 15, a z moich obliczeń wynika, że 16. I sama już nie wiem... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka dni mnie nie bylo a tu sie tyle dzieje.. U mnie totalna komplikacja spraw Jovanka gratulacje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Motynka - dziś mam 2-gi dzień 16-tego tygodnia:) Giubelli - jak widać nie jestem dobra w przeczuciach, ale Tobie wieszczę syna:) Jakoś tak bardziej mi pasujesz jako zwariowana matka chłopaka niż dziewczyny:) Od wczoraj się zastanawiam czy Wam o tym napisać, ale...napiszę. Co mi tam!:) Wiecie jaka była moja druga myśl jak się dowiedziałam o chlopczyku? Że ja kiedyś będę teściową i że jakaś obca laska będzie mojemu synkowi...no wiecie... Boże, jestem mega pieprznięta, wiem:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanka - bhahahaha :) no cóż matko, no tak będzie! I nie miej złudzeń że...tak nie będzie ! :-P i ciesz się że masz takie myśli że "jakaś" a nie "jakiś..." :P Jovanka, jak się dowiem co mam to sobie przypomnę Twoje słowa i się uśmiechnę sama do siebie :P 🌼 motynka - mnie też lekarz uświadomił że liczą się pełne, ukończone tygodnie. A poza tym dla nich ciąża trwa 10 m-cy więc.... looz. 🌼 smerfetka ? nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło - pisz co tam. 🌼 maćkowa - no nieźle monitorko :) ja mam nie lepiej bo całe życie byłam humanistką, a tu nie dość że niby praca w języku angielskim to praca typowo techniczna. Takie życie. 🌼 goofcia, zaczernij się pierwsze co, żeby podszywów nie było żadnych. A potem damy Ci maila. 🌼 stymulowana - teraz będę cały dzień o tym spaghetti myślała....niedobra Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motynka
Jovanka, jesteśmy dokładnie na tym samym etapie, co do dnia. :) Dzisiaj nie było mojej lekarki, jakiś inny lekarz był na zastępstwie. Zobaczył, że ostatnio był 11 tydz. to dodał 4 i wpisał, że jest 15. A to przecież 16 już... Wychodzi na to, że termin mam w 41 tygodniu. Boję się, że o ten tydzień jakieś komplikacje mogą się pojawić... Np. pojadę na porodówkę w terminie porodu, spojrzą na kartę ciąży, a tam jeszcze tydzień... Ile to się matka musi nastresować przez tego małego człowieczka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweelka w centrum dowodzenia w tesco ja pracuje i zgadza sie, w punkcie informacji :) Motynka nie martw sie, lekarz zapewnil, takze tylko dbaj o siebie :) Jovanka tak jak nasza Mackowa mowi, chyba u kazdego sa nerwy :P ja rano jak juz mnie kolezanka czesala pisalam jeszcze smsy z moim typu: nie zapomnij nagrac piosenki na pierwszy taniec, wez grosiki do obsypania pod kosciolem i co mnie rozwalilo.. pytal gdzie jego bokserki ktore mial naszykowane na slub.. :P ehh czasem mam wrazenie ze chlopy by bez nas nie przezyly :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanka piszesz z takimi emocjami i szczegolami ze kurna az mi sie lzy kreca w oczach :) Ale bardzo sie ciesze ze ze wszystko jest super :) Goofcia cieszy mnie bardzo ze nie ja jedna z tych stron :) :) Chetnie bym zamienila Londyn na okolice londynu ale jeszcze troszke musimy tu posiedziec. Za jakis czas przeprowadzka poza Londyn :) Ja tez kiedys mialam plany zeby szop :) otworzyc w Londynie ale polskich sklepow w londynie jak mrowkow w mrowisku wiec to bez sensu :( Jovanka od dzis bede sie tylko wypinala :P Nie ma mowy o innej pozycji :D No i niestety kiedys napewno jakas.....Twojemu synkowi..... bedzie....... :P Tak jak teraz Twoja tesciowa to sobie wyobraza :D No i ja tez kurcze nie jestem w temacie maila :( Dziewuchy podajta :P Lece po me dziecie do szkoly i piszemy dziewuszki wieczorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogole to musze Wam powiedziec ze zazdroszcze Wam tego sniegu :( Ja w tym roku to jedynie na obrazkach widzialam albo w tv :( Bylismy w polsce na swieta i sylwestra ale snieg spadl jak wrocilismy spowrotem :( Nawet balwanka ulepic nie mozna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Iza popisz tu z nami troche to i Ty maila dostaniesz :) Jovanka Ty swoimi tekstami nawet z najwiekszego dola czlowieka wyciagniesz :) Gdzie jest Angelus? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa mówisz i masz ;D Bede namiętnie pisała i mam nadzieje ze zasluze na maila :) i zgodzę sie z Toba ze Jovanka potrafi poprawić humor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa i jak tam slyzik sie poprawil ? Ja ostatnio nie mam weny z wami pisac :/ ale czytam was kobity codziennie ...slonca chce to moze i humor mi wroci :( P**drawiam :****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Jovanka bedziesz co miala wspominac na starosc hihi;) giubelli a zajrzalas na fb. Ta kobitka ma.' Krystyno nie denerwuj matki.' No przeagentka jest! Goofcia siedzimy w tej samej branzy:)hihi rodzinny biznes. Moje jajniczki dzis sie odezwaly...jak zakluja to az sycze z bolu.wrrr mackowa to jak u mnie alarmy sie wlacza licze na twoja pomoc:) byle do 21 i sru do chaty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellouu Kochane Staraczki nie tylko:P Dawno mnie tu nie było:P:P:P to zas ja pomarudze:P Bylam własnie u mojego lekarza rodzinnego z moimi wynikami badan ktore robilam, a walneła mi pakiecik za 350zł:P szok w trampkach Na ich podstawie dała mi wiec skierowanie na jutro tj piateczek do endokrynologa + usg tarczycy wiec sie okaze :P Skierowanie do gastrologa no i do dermatologa widzac moj wieczny niewielki ale wciaz obecny tradzik. Tyle tego ze zgrozo Ty moja chyba czas sie pakować pod ziemię i kwiatki na góre zasadzić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paulinka cala armie uzbrojonych po zeby facetow Ci wysle ;) Tylko problem polega na tym ze w kielcach nie mamy zadnych obiektow ;) Lo matko Eweelka serio? To pisz co Ci lekarze powiedzieli, oby wszystko w porzadku bylo :-) Marta dalej dolek? U mnie bez zmian, sluzu brak, jajniki nie bola, piersi tez nie. Teraz czekam na @ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej chwile mnie nie ma a tu już tyle napisane. :) u mnie koniec owulacji trzymajcie kciuki żeby się udało. starałyscie się kiedyś nie myśleć o checi bcia w ciąży? tyle sie słyszy że trzeba odpuścić.. hmm ja chyba tak nie potrafię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maćkowa, Ty się śmiej, ja faktycznie myślałam, że na benzynowej:):) hihi nie wiem czemu, chyba po prostu dobrze mi się kojarzą te miejsca:D no ale ja tak mam, że sobie coś tam wkręcę i potem w to wierzę - jak z objawami ciążowymi:P Jovanka piękna relacja:):) cieszę się Twoim szczęściem i cholernie zazdraszczam jednocześnie!!!!! ;) U mnie dziś ból w prawym jajku, bardzo typowy jak na okres, więc... cycki mi nawet nie spuchły:( nie mam czym się powypinać przed mężem:P ach i och ciśnienie chciało mnie też dziś zabić. Głowa mało nie pęcła, w żołądku się przewracało... ale już jest lepiej:) pozdrawiam wszystkie kobity!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety dalej mam doooola i to mega ;( Mi chyba psychiatra potrzebny... Ja wam dziewczyny powiem ze po zuolkach czuje jak mi jajniki buzuja i lewy tez mimo ze zawsze Prawy czulam :) od jutra plodne sie zaczynaja wiec zobaczymy jak juz wczesnuej pisalam w tych ziach ostatnia moja nadzieja a jak nie to koncze sie starac .... acz kilwiek ostatnio o tym duzo mysle i nie wiem sama juz czego chce.... pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Ewelka polecem kosmetyki z 'barwy' peeling, tonik i krem. Mi pomoglo bardzo a tradzik mialam nieziemski. Teraz polecilam to kolezance i po miesiacu widzi zmiane, a lazila po roznych dermatologach i wydawala do 500 zl miesiecznie. Aa i masc elocom ale to na recepte z tym ze trzeba ja smarowac tylko wieczorami bo w dzien nie wolno i nie przesadzac bo jest niestety na sterydach.. mackowa no kurcze szkoda wielka:) ale jak bedzie trzeba to mam nadzieje ze nie zawiedziesz i wyslesz tych samcow:) hihi marta glowa w gore, cyc do przodu bedzie ok!;) czerwona porzeczka trzymam kciuki ! Aa ewelka ty nie wybieraj pod ziemie bo teraz zamarznieta, kfiotki drogie, no bez sensu:p tfu tfu zyj sto lat !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Dzis do mamy mowie ' opowiedz mi jak robia lewatywke przed porodem' hihi a ta do mnie ' normalnie. Wleja ci w d**e wode z mydlem i lecisz sie wysrac' hmm moja mamuska jest tak cholernie lajtowa ze niekiedy wymiekam przy niej. Gada co jej slina na jezyk przyniesie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha z ta lewatywa wymieklam :D mi kiedys maz zafundowal "lewatywe" :P mowil ze chce sprobowac czegos nowego, 'innego' :P wiec mowie czemu nie, sprobowac mozna i.. NIGDY WIECEJ!! :P łooo matko jak mnie po tym pogonilo :D o 2 w nocy do apteki calodobowej szlismy. Kobita w aptece zaspana, a moj maz do niej: "dla mojej Krysi najlepszy stoperan poprosze".. i wyszedl bo nie mogl wytrzymac ze smiechu.. wyraz twarzy tej kobiety bezcenny :P myslalam ze go zabije! :P i skad mu sie wziela ta Krysia?! :P wogole ten moj maz to jeden wielki wariat i czasem przypalu narobi a mimo to kocham go wlasnie za to bo nigdy sie z nim nie nudze :P i wiecie co? to jest zarazliwe.. przyznam wam szczerze ze sama czasem lubie mu narobic przypalu :P tyle ze ten cwaniak ma takie pomysly ze zazwyczaj jest 1:0 dla niego :P Eweelka ja wczoraj bylam u dermatologa z malutka plamka na policzku, mam ja moze ze 3-4 lata, a wkurza mnie, przepisala mi krem, pytalam o niego w aptece to cena 120zl... ale jak potem na necie szukalam czegos o nim to znalazlam serie na tradzik tez. Poszukaj Eucerin, moze u Ciebie gdzies cena nie bedzie tak wysoka. Ja nie kupilam, chce poszukac czy gdzies bedzie tanszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×