Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

hej laseczki a co to życie nocne się zaczyna???. ja spać nie mogę ani uleżec kostki rwą masakrycznie i uleżeć nie mogę już od paru dni. he znowu się zaczyna...... jutro przed nami ciężki dzień jadę małego do okulisty zarejestrować a że prywatnie to myślę że jeszcze jutro będzie wizyta. kurcze stresa mam bardzo synuś ma 18 mc no ale oczko mu ucieka nawet nie wiecie jak się obawiam że będzie musiał mieć okulary.....tylko nie to..:-( załamka. nessaja ja też tak niekiedy mam biorę autko i jadę połaże po sklepie bez celu pojeżdze po okolicy muza na całą parę i max na liczniku lubie ostrą jazdę i bez dobrego sprzetu nie jade tak więc głośnik 600 wat w bagażniku że na odległość sporą mnie słychać. mężuś we mnie taki temperament wychodował. a wiecie co jest najlepsze???????że nawet synek bez muzyki daleko nie pojedzie drze się mamamama bum bum bum i sam pilocikiem grzebie hehe.:-). jovanka jo oj ja nie lubie ani pora ani szpinaku widać odmienne moje kubki smakowe ale resztę zupek uwielbiam. za mną tak zupa z słodkiej kapusty chodzi hmm może zrobie. a do tego sałatka z zupek chińskich na kolacje. boże jeszcze dwa mc***pęknę albo jak to mój szanowny małżonek mawia "wystrzele". a teraz lece pod gorący pryśnic kochane do jutra:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Taka oto ja o rety nie jedz tych chinskich swinstw, ten makaron to trucizna. Co do okularkow to nie koniec swiata. Pilnowalam kiedys chlopca, jak mial 3 latka tez zaczal nosic okularki, no Twoj jest troszke mniejszy ale jesli sie okaze ze okulary sa niezbedne to mysle ze nie bedzie zle, sa fajowe dla maluchow oprawki, z drucikow zauszniki zrobione wiec nie spadaja z noska. Kwestia tylko dopasowania zeby w nosek wlasnie sie nie wbijaly bo spory bol to sprawia. Wiem po sobie, od 6 roku zycia nosze okulary. Mimo wszystko mam nadzieje ze nie beda potrzebne. Agniesia jak tylko Ambroziaka zobaczylam pomyslalam o Tobie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor wszystkim Paniom :) Musze stwierdzic dziewczyny ze sie kurna rozpisalyscie i musialam nadrobic :) Paola bardzo mi przykro :( Trzymalam kciuki ale chyba za slabo :( Ale tak jak pisalas ze moze to i lepiej. Pozalatwiasz wszystkie wazne i stresujace sprawy a w nastepnym cyklu do dziala :) Hehehe nessaja :) Ciekawe ile kurzu ja za swoja pralka bym znalazla? :) Stymulowana w Twoim przypadku nie dziwie sie ze do igiel sie przyzwyczailas. Kurna prawie jak akupunktura :) Ale mimo wszystko twierdze ze biedna jestes :( Ja sobie nie wyobrazam az tyle klucia :( Marta bardzo sie cieszymy ze do nas powracasz :) A co najwazniejsze ze doly odeszly - mam nadzieje ze w nie pamiec :) Bejbe kochana bardzo sie ciesze ze badania wyszly dobrze - to swietna wiadomosc :) Super ze bobas rosnie i ze wszytko jest na swoim miejscu :) Stymulowana podpisuje sie pod bejbe :) Testy nic nie wykazaly ale my trzymamy kciuki zeby byla mila niespodzianka i 2 kreseczki :) Jovanka jak Ty to super ujelas : "wysyp fasolek", "grad rodosnych informacji" :) Poetko Ty nasza :) Jedz ile Ci sie chce - najwyrazniej niunia glodna :) Alaaa pytanie z******te bo ja w badaniu szyjki jestem zielona :( Jedyne co ja sprawdzam to sluz ale jemu nie wierze i obliczam dni plodne. Ani badania szyjki ani mierzenia temp u mnie nie ma. Testow owulacyjnych tez nie. Dziewczyny udanej podrozy tylko uwazajcie na siebie :) Taka oto ja badz dobrej mysli a my trzymamy kciuki!!!! Wszystko musi byc okay!!! Kuzwa dziewczyny jaka ja mam zgage :( Prawie mi przelyk wypala :( Ale zakupilam sobie nowe winko i odkad sie go napilam zgaga daje o sobie znac :( Masakra :( A poza tym jak sie najpierw wcina podsmazane warzywa na patelni a pozniej banana sie zjada to nie dziwne ze zgaga jest :P Ile sobie teraz opindole troche pistacji i leze spac :) Dobej nocki dziewczyny Wam zycze i do jutra :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka oto ja ale mi smaka na zupke chinska narobilas :) Tylko ja w londynie jezdze do cinskiej hurtowni i kuuje te oryginalne chu=inskie zupki :) Uwielbiam pikantne :) Ale maja taki ogien w sobie ze w oczach zamiast zrenic mam ognie :P :P Zeby juz nie tak pozna godzina to juz bym leciala i robila sobie :) Dobranoc dziewczeta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_nessaja_, Jovanka - ja jade z Wami hehhe :D szeczególnie przemawiają do mnie te lody :P Dziewuszki poda mi któraś tego maila...czuję się niedoinformowana :( U mnie dzisiaj w miare pozytywny dzionek...po sobotnim wybuchu gniewu muszę powiedzieć że mi ulżyło...tak jakby zbierały się we mnie jakieś emocje i musiałam dać im upust :P Dzisiaj załatwiłam telefon :P Przyjdzie w środę kurierem ale tak jak przewidywałam jestem 70 funtów lżejsza :( Wszystkim ciężaróweczkom zazdroszczę i życzę duuuużo zdrówka :) Ale macie fajowo :D A staraczki do dzieła :P My z M powiedzieliśmy sobie że w tym miesiącu z łóżka nie wychodzimy :D A co Dziewczynki myślicie o tych olejkach typu Bio Oil na rozstępy itd.?? Mnie zawsze zastanawiało czy jakby się ludź smarował od początku ciąży to czy nie będzie rozstępów...boje się ich chyba najbardziej bo jestem bardzo podatna na te cholerstwo... Buzki. Dobrej nocki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja na szybko i tak wczesnie bo zgaga meczy cala noc i ogolnie dupa ani dobrze sie ulozyc. juz jestem zmeczona troche tym...a co chcislam napisac:agniesia88 - tez mialam bezowy sluz, a za jakies dwa dni zrobilam test i byl pozytyw. wiec trzymam kciuki. juz chcialabym urodzic bo coraz gorsze samopoczucie jest. puchne jak balon. stopy, dlonie, nawet usta...no coz to juz koncowka prawie...Pozdrawiam:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola1801
Witam z rana ;* ojeejku ale sie rozpisalyscie dziewczyny;) ja od 6 juz w pracy. Ledwo wstalam.. wczoraj na pocieszenie zrobilam sobie nalesniki. Do tego ulubiony serial czyli pierwsza milosc i kocyk :) chcialam wczesniej isc spac. Ale moj 5cio miesieczny Samojed zrobil siusiu na lozku nam i ponad godzine suszylam. Rano wstalam ledwo zywa. W nocy tez broil. Niestety jest taki slodki ze nie idzie byc na niego zlym. Eweelka ja tez nie widze siebie w tabelce wiec nie jestes slepa;);* Znajac siebie bylabym zdolowana ale nie moge. Nie teraz.. mam za duzo spraw teraz. Czuje cos ze marzec bedzie miesiacem w ktorym skoncza sie klopoty. Wiecie co, ciesze sie ze jest jeszcze takie forum i sa takie kobiety jak wy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola1801
Eweelka staram sie juz pol roku. Jak nie wiecej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kochane staraczki i ciezaroweczki:* Ja juz w pracy do 15 a potem lece bo moj synus na dzis mecz i trzeba kubicowac ;) Co do kremow na rozstepy to chyba zalezy od ciala bo ja sie smarowalam od.poczatku ciazy a same widzialyscie moj brzuch na meilu jaki pomalowany przez synka :) Ja pol nocy nie spalam tak mnie jajnik prawy bolal ze masakra :/ I jak zwykle prawy bo lewego chyba nie mam :p juz dawno nie dawal o sobie znac acz kolwiek na usg lekarz mowil ze sa tej samej wielkoscu wiec chyba jest hihi Zycze wam mulego dnia i glowy do gory a (.)(.) Do przodu :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola nie pekaj ja juz 7 rok sie staram i dalej mam duza nadzieje ze w koncu przyjdzie i na mnie czas :) jak na kazda z nas : wszystko w swoim czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, no kurde... Przylazła menda nieczysta!!!!!!!!! Fakenszit! Jestem zła, normalnie tyle starań, tyle wyrzeczeń i znowu nic! Mam ochotę potupać, rano pobiłam ścianę ze złości:P Ale idę Marta za Twoim przykładem, bo jesteś dla mnie wzorem wytrwałości:) Nie teraz to może następnym razem:):P :) Nawet nie byłoby tak źle, gdyby nie to, że leci ze mnie jak z dziurawego wiadra:P :) Jeszcze mam postanowienie na nowy cykl! Skoro termin @ miał być na 5 lutego, a ja się pomyliłam i myślałam, że 4 lutego, no to znaczy że go wywołałam telepatycznie:P Tak więc postanawiam uroczyście, że będę sobie wmawiać dzień i noc, że @ nie przyjdzie. Może uda mi się go przegonić:D Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i poproszę naszą administratorkę tabelki o wpisanie mi terminu @ na 2 marca, ale z dopiskiem, że na pewno nie przyjdzie:) Dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana to dawaj do mnie ja ci fajnie wlosy zrobie bo mi sie nudzi masakrycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa słuchajcie jeszcze tego! Stoję ja wczoraj w sklepie przed półką z tamponami i se myślę "nie no, nie kupuję, przecież nie będą mi potrzebne". Jo, no i se narobiłam. Człowiek to nieraz jest takim głupim stworzeniem, że szkoda gadać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola1801
Ja naszczescie mialam jakis"zapas" w domu ale musialam dokupic:) Ja rowniez prosze o wpisanie w tabelke ale ja mam nieregularne jak wiec mniej wiecej poprosze o termin (niespodziewanej @) 5.03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny :) Jadę se kurna do pracy a nie chce mi sie jak cholera :( Jakos mnie głowa zarywa :( Czuje sie totalnie nie wyspana i zmęczona, chociaz wczoraj położyłam sie o zwykłej porze :( Chyba ta pogoda mnie dobija :( Wczoraj słoneczko, dzis z rana padało, pozniej slonce wyszło. Przed chwila znów popadało a teraz kuzwa znów slonce. Porażka :( W nocy jakies Z****** sny miałam ale mysle ze to sprawka emocji :( I musze sie Wam wyżalić i ciesze sie ze mam do kogo :) Od 9 dnia cyklu regularnie co 2 dni dogadzalismy sobie :) Wczoraj wypadał 15 dc ale moj M był z***biscie zmęczony :( W zeszłym miesiącu była podobna sytuacja :( Chyba musze sie z nim poważnie rozmowic bo niby staramy sie o dziecko i oboje tego chcemy ale czasami wyglada tak jakby specjalnie omijał niektóre dni zeby przesunąć to w czasie :( Nie wiem i chyba przez to wszystko tak podle sie dzis czuje :( A moze poprostu ja juz wyolbrzymiam :( A tak wogole to powiem Wam ze od czasu starania sie o dziecko nasz sex wyglada inaczej. Najwiecej czasu spędzamy w łóżku podczas dni płonnych a pozniej jestesmy tak zniechęceni ze parktycznie do tego łóżka nie zagladamy :( Od następnego miesiąca koniec z tym. Moze i bede liczyła dni ale nie bede za sile ciągnęła nas do lozka bo to nie ma sensu. I podejrzewam ze to tez moze byc przyczyna naszych niepowodzeń :( Koniec z zachodzenie w banie bo niedługo reszta włosów mi wypadnie. Goofcia dobrze ze po sobocie lżej Ci na sercu :) Szkoda kurna tylko ze £70 poszło :( Jesli chodzi o rozstępy to ja przy pierwszej ciąży niczego nie stosowałam. Niczym sie nie smarowalam i powiem Wam ze mi skóra sie super rozciągała :) Nie miałam ani jednego rozstępa :) W 9 miesiącu pojawiło mi sie pare, ale powiem Wam ze sie nimi wogole nie przejmowalam. Ale za to po porodzie przytyłam i to bardzo duzo :( Wtedy pojawiło sie wiecej rozstępów :( Na moje szczescie sa białe (blade) i przede wszystkim nie sa głębokie wiec moj brzuch nie wyglada tragicznie. Moja siostra ma rozstępy, tylko jej to takie czerwone :( Ale sie tym nie przejmuje. Schudła po ciąży, ma płaski brzuch i jedyne co to pare rozstępów i w wakacje normalnie zakłada strój kąpielowy na plazy i nie przejmuje sie ze ma rozstępy. Powiedziała mi kiedys ze jest z nich dumna bo przypominają jej o Dominiku :) Ja do swoich tez nic nie mam :) Chociaz jak bluzkę podniose do gory to widzę białe krechy :P Marta pięknie to ujęła o rysowaniu brzucha :) nasz Kuba uwielbia rysować. Jak był mniejszy to szkice na ścianach mi robił wiec i brzuch pomalował (ale to tak na zawsze :) ) Przynajmniej przy drugiej ciąży nie bede sie martwiła o rozstępy bo juz sa :P Agniesia szkoda :( Ale ja jestem pewna ze w następnych cyklu nie przyjdzie :) Musimy wymyślić cos w stylu laleczki woodoo na okres :) :P I go odpędzić :) Ja w ostatnim cyklu byłam pewna ze to juz to, ze bedzie fasoleczka :) Ale pojechaliśmy po zakupy i miałam dylemat czy kupować tampony czy nie :) Akurat w promocji były, 3 opakowania w cenie 2 to sobie mysle - biorę :) Najwyżej za 9 miesięcy mi sie przydadzą :) dobrze ze je kupiłam bo w domu nic a nic nie miałam i wtedy miała bym problem :) Lece do pracy kochane :) Miłego dnia Wam zycze i do pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzis piekna pogoda, niebo niebieskie, sloneczko swieci.. aaa wiosno przychodz szybciej :P taka pogoda piekna i na druga do pracy.. a tak mi sie nie chce :P znowu mam wene na porzadki i praca mi pokrzyzowala cale plany :P :P no to co, umawiamy sie na lody dziewczynki? :D srac na wage, w ciazy i tak bedziemy wszystkie hipopotamy :D :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny, jedna moja kolezanka miala termin na 16 stycznia, ale nic sie nie dzialo, dzis jest w szpitalu na wywolaniu, ale ma 4 cm rozwarcia i jesli do jutra nie urodzi bedzie miala kroplowke z oksytocyna. Reeety przezywam to chocbym to ja rodzila :P tym bardziej jak przy badaniu sie poplakala z bolu.. och ja bym mogla tam juz beczec, wyc, ryczec z bolu ale zeby juz byc na tym etapie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej lachony ! Dziś mam dwie rzeczy do Was: jedzcie grapefruity - siostra aż zadzwoniła do mnie, że wyczytała, że zabijają w organizmie wszystkie grzyby i inne syfy. Zabroniła mi jeść teraz pomarańczy i mandarynek - najwięcej chemii. (Dba o mnie dranica :) ) Druga rzecz - piszecie o śluzie, ale tak jak mówiłam - ja miałam śluz w każdej konsystencji o każdej porze dnia i nocy, bo przecież jak się tiruriru z mężem ;) to nie wypłynie z Was wszystko od razu ani nawet w ciągu jednego całego dnia. Dlatego wyoglądałam wszystkie rysunki w necie, przeczytałam opisy lasek które badały szyjkę, było to mało fajne, ale pod prysznicem dacie radę i co ? Zaszłam w pierwszym cyklu. Nawet nie wiem jak szyjka by wyglądała przed @ bo od razu zaszłam i była najpierw twarda a potem mega miękka - czyli rozpulchniona. Musicie się nauczyć tych dziwnych terminologii i bezwiednie będziecie pchać tam palucha codziennie :) tylko ostrożnie! :) no nie wiem, zrobicie co będziecie chciały. Ale starając się już chwilę ja łapałam się wszystkiego i...pomogło. Cmok w każdej krok w tak piękny dzień ! Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wyslalam na maila bo tu uznawalo za spam, a musze juz wychodzic do pracy i nie mam czasu sie z tym bawic :P mam nadzieje ze wam to pomoze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grejpfrut wspomaga odchudzanie.Ginie nam tluszczyk szczegolnie z bioder i posladkow. A jesli chcecie szybciej zajsc w ciaze to wciskajcie w mezulka melona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weźcie mi dziewczyny powiedzcie tak szczerze, co ja mam zrobić, żeby w tą ciążę zajść? No bo ja już nie wiem:( 5 dni przytulanek pod rząd w okolicach owulki nic nie dało... może trzeba częściej, więcej!!! Ale cholerka, nie chcę żeby seks kojarzył nam się z ciężką harówką... Ależ to wszystko głupie:( bym sobie poszła popłakać, ale w pracy jestem:P agniesia88 nie chce mi się nawet logować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majowa 27********18.01.2014*******Marcelinka CIĘŻARÓWKI usmiech.gif Fiona 25 ******* 3 cs ******* usmiech.gif RozusPL 21 ***** 4 cs ******* usmiech.gif Taka oto ja 24 ****** 2 cs ******* usmiech.gif Giubelli 27 ****** 9cs ****** 1dz ******* usmiech.gif PauliśC 22 ****** 15cs ****** 1 dz ******* usmiech.gif motynka 24 ******* 2cs ****** usmiech.gif ŻoneczkaKrk 25 ****** 3 cs ******* usmiech.gif JovankaJo 29 ****** 3cs ****** 1 dz ****** usmiech.gif bejbe27 27 ****** 18cs ******* usmiech.gif Angelusdominus 23 ****** 3cs ****** 4dz****** usmiech.gif AKTUALNE STARACZKI - 2014 eska 22 ******** 22 ******* 13cs ****** 1 dz ******* @02.01.2014 beatka26 ******* 26 ******* 4cs ********* 1dz ******** @09.01.2014 izulinka7 ****** 23 ****** 11cs ******** 1 dz ******* @09.02.2014 paulinka121989 ******* 24 ******* 8cs ****** 1 dz ****** @12.02 MackowaZona ******* 27 ******13cs *******1 dz ******* @12.02 IZA85.......................28..........4cs............1d z...........@ 14.02 Stymulowana *******28 ****** 16cs *******1 dz******@ 15.02.2014 marta86100 ******** 28 ******* 73cs ******2dz******* @18.02.2014 Alaaa66****** 28 ****** 10cs ****** 1dz ********* @18.02.2014 nessaja ******* 21 ********* 3cs ******** @ 28.02.2014 Goofcia ******* 22 ********* 6cs ******1 dz ******* @1.03.2014 Agniesia 88 ******* 25 ******* 4cs ******* 1dz******* @ 2.03.2014 Eweelka ****** 31 ******* 6cs ********* 2 dz ****** @11.03.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, Melduje sie i uaktualniam nasze dane:) Juz po pracy, padam ze zmęczenia:( Tyle mam teraz roboty ze nie mam czasu w pracy tu nawet zagladać, masakra:( Agniesia88 kochana nie załamuj sie, moze faktycznie zrób sobie kompeks badan, sama dla siebei? badania krwi w kierunku tarczycy dodatkowo? robiłas juz cos takiego? Naczytalam sie ostatnio o tym i naprawde ma duzy wpływ na zajscie i utrzymanie ciazy wiec warto zrobic badania TSH, Ft3, FT4 itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie robiliśmy, dopiero trzeci cykl starań, w sumie drugi porządny, bo jeden był taki trochę odpuszczony. Podobno normalnie zajmuje to od 3 do 6 miesięcy starań:) Powiedzmy, że jesteśmy w połowie. Jak za trzy miesiące się nie uda, to trzeba będzie zrobić jakieś konkretne badania.Właściwie to ja będę musiał zrobić, bo mój mąż ostatnio robił dużo badań, bo twierdził, że ma jakieś męskie problemy, ale wszystko mu wyszło bardzo dobrze. Zdrowy jak koń:) jak się skończy @ to lecę do gina, może on mi coś jeszcze poradzi Agniesia88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak będę jutro na siłach to pójdę do doktora, niech mnie skieruje na potrzebne badania.Chociaż nie mam ochoty iść do tego ośrodka, bo tam wszyscy kichają i prychają, i rozsiewają zarazki:P agniesia88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×