Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

A tak wogole wczoraj bylam u tesciow, tak gadam z tesciowa o roznych rzeczach, no i mowi ze chce malutki remoncik w lazience, ze upatrzyla sobie piekna umywalke ale ze tesc jeszcze nic nie wie. Mowie "nic sie nie martw, wezme auto, przywieziemy i bedzie musial tylko zamontowac, bedzie przed faktem dokonanym". Na co ona do mnie "spokojnie, ja mam swoje sposoby. Poprzytulam go, wycaluje, w nocy mu dam, rano wstanie usmiechniety, bedzie sobie gwizdal i nic mi nie odmowi, wszystko mi kupi".. hahaha padlam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
No WALŁAM nessaja. Ale jesli do apteki doszlas bez korka w pooopie to chyba nie bylo az tak tragicznie hihi boshe jutro mam do dentysty na 8. Ale ostatni zab do drobnej poprawki i koniec. Szkoda tylko ze mam cholernie slabe zeby i przypuszczam ze za miesiac nastepna wizyta bedzie. Wlasnie, moze polecicie cos na slabe kły???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tak czytam Was moje drogie i musze przyznac ze niezle wariatki z Was :) (pozytywnie oczywiscie:)) Nessaja to Ci maz przygode zafundowal :):) Tesciowa tez niezla :) Apropo lewatywy dziewczyny to w szpitalach juz tego nie robia!!! Przynajmniej jak ja rodzilam w 2008 r to lewatywy juz nie robili - przynajmniej u mnie w szpitalu :) Dostalam czopeczek w raczke i musialam sama go sobie w doopcie zapodac :) Bole mi kuzwa brzuch rozrywaly a tu trzeba bylo do lazienki isc i sobie w tylku pogrzebac :P Moje jajniczki sie odzywaja, wiec trza dzialac, ale kutwa jak na zlosc mojego przeziebienie rozklada i pewnie checi nie bedzie :( Czasami mam wrazenie jakby nie ktore rzeczy dzialy sie specjalnie :( Co miesiac cos wypada i przeszkadza nam dzialac, a pozniej dziwne ze owu przeoczylismy :( ehhh, moze wkoncu kiedys sie uda :) Eweelka ale Ci zlecila tych badan :( Na biezaco prosimy o informacje co poszczegolni lekarze mowili. Jutro koniecznie nam napisz co powiedzial endokrynolog. A z pojsciem pod piasek to jeszcze poczekaj. Ewentualnie NA piasek w wakacje do egiptu albo cos takiego :) Czerwonaporzeczka co miesiac (pewnie kazda z nas) staramy sie nie myslec, odciac sie od tego ale to nie jest takie proste. Czasami sie udaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Iza a przeczytalas wczesniejsze wpisy? Tam to niekiedy jaja byly jak berety;) a dzis brat mi opowiadal jak byl na komisji do wojska. Za parawan sie wchodzilo, tam czekala 'babka w wieku 60+, okulary miala jak denka od sloika, doslownie jak stepien z 13go posterunku, trzebabylo sciagnac gatki do kostek, a ona popatrzyla i sie darla ''ssssoooommmm'' (chodzilo o jajeczka)' no jak mi to opowiadal to lalam ze smiechu! Izus nie ma co sie martwic, przeciez w koncu sie uda....:) dobranoc dziolszki:) kurde spac mi sie nie chce:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Dzien dooobry. U mnie maraton oficjalnie rozpoczety. Obym wytrzymala do 9 lutego... Ale wieje, temperatura w domu spadla do 13 stopni. A spac sie chcialo jak do pracy przyjechalam... ale juz mi przeszlo bo Was poczytalam :) jestescie boskie!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) Mamy piateczek:) do weekendu coraz blizej:) No mam tyc badan jak stara baba masakra no ale zobaczycie po 30 scte kosci sie kruszą:P hehe Tak naprawde tamte dla mnei p*****ly, najwazniejsze teraz dla mnie to ta wizyta u endokrynologa, lece dzisiaj po pracy na 16.30 wiec napewno wieczorem dam znac co i jak:) Miłego dzionka Wam zycze:) ale sie uśmiałam z tej lewatywy:) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Czesc Eweelciu, obys miala dla nas dobre wiesci od endikrynologa :) rob te wszystkie badania zeby w przyszlym miesiacu zaczac starania pelna para :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio Kochana mam nadzieje ze bede żyła:) oby mogła startnąc od wiosny ta bardzo bym chciałaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Dzien dobry drogie panie;) ja juz siedze u dentysty, umowiona na 8.30 wchodze a w poczekalni.....cale 8 osob. 'Nosz k*****a' se mysle. Ale moj dentysta to kosmita takze mozna sie bylo tego spodziewac:) 'tani prywat' wrr mackowa to milego dzionka! Ewelka a ty rob badania i jesli wszystko bedzie ok wio do dziela:) mezusio dzis wraca:). Sciskam i tyle was wszystkie i kazda z osobna bo dzis dzien przytulania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAA kocham Was! Wpadłam tu dziś z takim wisielczym humorem, no i od razu mi przeszło:) Super teściowa!! się uśmiałam:) Mój mąż to mógłby z Twoim piątkę przybić, bo jest specjalistą w robieniu przypałów. Kiedyś wciągnął mnie do salonu ślubnego, jeszcze długo przed naszym ślubem i mówi do babki, że szukamy sukni dla ciężarnej ( że niby ja w ciąży) ona aż zdjęła okulary, przygląda się mojemu brzuchowi i pyta, który to miesiąc i kiedy ślub. Na to mąż, że ślub za dwa lata, a ona zdziwiona, że przecież do tego czasu już urodzę. A on do niej, że ja jeszcze nie jestem w ciąży, ale zaplanowaliśmy sobie, że weźmiemy ślub jak będę w 5 miesiącu, a to będzie za dwa lata. Kobieta już nie wiedziała co powiedzieć, a mnie tak zatkało, że odwrót i uciekłam. Kopa takiego za to dostał, że az mnie noga bolała. Czubek jeden. Maćkowa, ja niby taki gieroj byłam.. "nic mnie nie boli, nie mam żadnych objawów"... taaa... w nocy tak mi dało po jajnikach, że nie wiedziałam co ze sobą zrobić. Do tego głowa chciała mi pęknąć, niedobrze się na żołądku zrobiło, jakieś drgawki trzęsiawki mnie wzięły. A w torebce miałam tabletki przeciwbólowe, wystarczyło wstać i wziąć. Ale nie miałam siły się ruszyć. Jakoś usnęłam, a rano już ok. poza pogodą!!! Za oknem -10, wiatr od wschodu i ...... DESZCZ!!! tragedia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobryy :) Agniesia haha tez widze niezle Twoj mezus ma pomysly :P ale grunt to pozytywne nastawienie! w gruncie rzeczy ciesze sie ze on taki szajbus czasem :P Mackowa zycze Ci duzo spokoju i malo pracy w pracy ;) kurcze ale pogoda u was, u mnie pieknie sloneczko swieci i jest na szczescie tylko -4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 🌼Wasssuuuuppp!!!? :D wogole jakie u mnie dzis piękne słońce normalnie :D!! jeszcze do tego skwar sie robi jest juz -2 a caly czas rosnie :D assasasa szalenstwo dziś :D i od razu człowiekowi sie humor poprawia ;-))) bada bin bada bOom :D :classic_cool: 🌼 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewuszki :D Ale miałam powalony poranek i nocke :( Dziecię Me kochane znowu chore (osz k***a mac!!!) W nocy sie obudził z kaszlem jakby płuca miał wypluc, No i w 3 spaliśmy :) Ciasno na łóżku było :P a rano jeszcze do tego mi wymiotowal :( ehhhh Paulinka czytałam Wasze wpisy i mozna było sie posikac ze śmiechu :) Płacze normalnie z tej "babki 60+" :D Biedny Twoj brat, ale z moim bratem i moja druga połówka zapewne tak samo było :) Aż sie dzisiaj w domu zapytam :) Ale jak tak było to sie pewnie ze śmiechu położę :) hihihi :) Eweelka całe szczescie ze dzis piatek :) Tylko 3 godz w pracy i do domu :) Chyba ze wczesniej ze szkoły zadzwonią ze Me dziecię sie zle czuje to trzeba bedzie wczesniej sie zerwać!!! :) Moj jest nie lepszy :) Nessaja i agniesia powiedzcie mi skąd takie chłopy sie biorą? :) Ale naprawdę przynajmniej zycie nie jest nudne :) K***a autobus mi spieprzyl :( Stoję i pisze do Was, podnosze łeb do gory i widzę jak moj autobus, beze mnie na pokładzie odjeżdża :( Nieeeeeee!! No i na następny musze czekac :( Bedzie dopiero za 4 minuty :P Miłego dnia dziewczyny :) Do pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opowiem Wam dziewczyny wszystko jak sie zacznie ukladac. Jestem u ex'a to prawda, nie bede ukrywac. Sprobowac nie zaszkodzi.Kontakt z X mam.Nie , nie dzialam na dwa fronty.Z X jestesmy dalej jako przyjaciele. Wczoraj wieczorem wyszlismy pograc do rodzinki w kinecta.Oo masakra..Oczywiscie zaczely sie %, ja wiedzialam kiedy skonczyc a inni niestety nie i dotarlismy dopiero 3 godziny temu do domu. Prawie wcale nie spalam.Jak sie dowiem ze dzisiaj musze isc do pracy na 12h to padne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bejbe - specjalnie dla Ciebie - mam dni plodne :D Możliwe ze sie uda :) ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motynka
hehe, Iza, uśmiałam się z tej ucieczki autobusu. :D Pipa ze mnie, wiem, bo Ty tam biedna na tym zimnie na drugi musiałaś czekać... przypomniała mi się moja niedawna historia, jak szłam do sklepu też wpatrzona w komórkę. Schodziłam z pasów i walnęłam głową w znak. :D Tylko nie w słupek, tylko w ten trójkąt, bo był bardzo nisko zawieszony, jakby dwa znaki na jednym. Echo jak nie wiem, ludzie się na mnie patrzą, a ja wpadłam w tak histeryczny śmiech, że myślałam, że się posikam. Ale chyba ja nie byłam jedyna i jakieś skargi były, bo dwa dni później znak owy wisiał już na osobnym słupku znacznie wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
A dzień dobryyyyyy:):):) Ja właśnie wstałam i zeżarłam na śniadanie (a właściwie wciągnęłam) bułkę z masłem i ze szczypiorkiem. Jezuuuuuuuuuu, jakie to pyszneeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!! Chyba teraz tylko to będę jadła. :P Co do obsesyjnego myślenia o zajściu w ciążę - my tak tu gadu gadu, że trzeba odpuścić, nie myśleć, zająć się czymś innym, ale prawda jest taka, że nie da się do końca odgonić tych myśli i skupić się w 100% na czymś innym.Ja miałam takie (przyznam - rozpaczliwe i naciągane) sposoby: jak nie umiałam odgonić tych myśli to pozwalałam sobie, żeby fruwały swobodnie po mojej głowie i na każdą z nich (paradoksalnie) znajdowałam jeden argumencik przeciwny, np. paliłam fajencję i myślalam "ciesz się jaraniem póki możesz, wciągaj dymek każdą komórką/ rzucenie palenia nawet dla dziecka wcale nie będzie takie fajniusie po 11 latach kochana, więc ciesz się, że jeszcze możesz"; przy kąpieli: "patrz jakie masz jędrniutkie i gładziutkie ciałko - zapamiętaj ten widok, bo prawdopodobnie zostanie on z tobą jedynie jako mgliste wspomnienie";, na imprezie: "mogę się skuć do nieprzytomności :P, wrócić do domu vel być zawleczona i spać potem nawet caaały dzień, bo nie trzeba wstawać do dziecka"; w dniu leniuchowania: "nie dość, że przespałam calutką noc to jeszcze mogę powtórzyć tę rozrywkę w dzień i to ile razy chcę, nie muszę się o nikogo troszczyć, cały czas jest tylko dla mnie - cudooooooo". I tak sobie wymyślałam różne rzeczy. Bardzo mi to pomagało, bo choć na chwilę jedynym celem i kierunkiem w życiu nie było dziecko, starałam się skupić na sobie. A że jestem hedonistką to znowu nie było to takie trudne:P No i pewnego razu jak zobaczyłam, że w tym cyklu w ogóle nie mam płodnego śluzu (dopiero potem moja ginekolog uświadomiła mnie, że śluz nie jest absolutnie żadnym wyznacznikiem płodności i nie wolno bazować tylko na jego obserwacji, bo jego konsystencja, kolor itd. mogą zależeć nawet od tego co zjadłaś!!!), poza tym kochaliśmy się tylko 2 razy w okolicach ewentualnej owu i jeszcze raz ze mnie wycieklo to stwierdziłam zrezygnowana, że trudno, że może następnym razem. To był najbardziej dziwny i przekreślany przeze mnie cykl:) Ale mój syn postanowil nie dać się tak prozaicznym przeszkodom i jednak...powstał:) Mój bohater:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motynka
Iza, to Ty tu nie siedź na necie, tylko ukochanego pod kołderkę i działajcie. :) bo dawno dobrej nowiny nie było na forum. marta wczoraj nic nie pisała, miejmy nadzieję, że intensywnie spędzała wczorajszy płodny dzień i za dwa tygodnia przekaże nam radosną wieść. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
A mi leb trzaska, dzwonia ludzie z problemami jakimis nieziemskimi, krzycza, wrzeszcza ze im wyje... rety se mysle no i co? Wylacz ten alarm i wyc przestanie. No najprostsze rozwiazania a takie trudne sie wydaja. Szok :p Jovanka a powiedz inne oznaki owu w cyklu w ktorym zaszlas mialas? Jajniki bolaly? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 IZA85 aaaa nio to gitara! :D upojnych i owocnych nocy w takim razie:D 3mam mocno kciuki :* asasas 🌼 🌼motynka hehe no to niezle to musialo wyglądać :P :D dobrze że guza nie było:P 🌼 🌼 JovankaJo Ty to normalnie mogłabyś jakieś powieśc****sac! poważnie! :D tak przyjemnie się tego czyta ;-)🌼 🌼Eweelka pisz zaraz jak wrócisz od lekarza !! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motynka
Jovanka, ja w cyklu, w którym zaszłam w ciążę, też byłam pewna, że nic z tego. Trzy dni przed owu byliśmy u rodziców, seks po ciuchutku i tylko raz. A w dniu, w którym myślałam, że miałam owulację wróciliśmy już do domu i byliśmy tak zmęczeni, że padliśmy jak muchy po muchozolu. A tu na USG się okazało, że dzidzia jednak starsza o cztery dni niż myśleliśmy. :) I powstała prawdopodobnie podczas porannego przytulania przed wyjazdem, które pierwotnie nie miało na celu stworzenie bobaska. :) Śluzu płodnego w tamtym cyklu nie miałam, więc chyba faktycznie nie ma się co nim tak sugerować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
MaćkowaŻono - jako że przekreślilam ten cykl to nie za bardzo zwracalam uwagę na objawy, ale pamiętam, że w dniu, w którym prawdopodobnie zaszłam w ciążę miałam jednodniową temperaturę,potem na przemian ciągnęły mnie jajniki i to tak ze trzy dni (myślalam o co cho? tak nie boli owulacja... pewnie mi się jajniki psują i z tego dziecka to zdajsie nic nie bedzie...) i nagle zrobiło mi się bezśluzie:) Cycki doszly potem, mdlości dopiero w 6.tygodniu. Giubelli - blog, który mi poleciłaś jest po prostu kosmiczny:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laski, krejzole z Was! :D Czytam i śmieję się do monitora. Dobrze, że nikt nie widzi. Co do rozrywek, to ja jutro lecę na mega imprezę - 18 urodziny!! i będę szaleć ile sił, bo prawdopodobnie to ostatnia osiemnastka, na którą jestem zaproszona:P Także stroję się w moje nowe szpile, seksi kieckę, ubiorę męża w nową koszule i lecimy bawić się z małolatami!! jeeeah! Poczujemy się jak za dawnych lat:P :) Maćkowa, ja też jestem tłuk alarmowy. Nigdy nie wiem o co mu chodzi, a ten wyje i wyje jak głupi. Ostatnio wracałam do domu koło północy, patrzę na budynek, a tam mruga i mruga ten alarm. Partol podobno był i nie stwierdził przyczyny to tylko zajrzałam przez okno, wszystko na miejscu, więc ok. On tak lubi się czasem włączyć, chyba chce być w centrum uwagi:P agniesia88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Izka przec*******kaaa jestes;) bez urazy:* 3 h pracy? Hmm tez bym tak chciala a tu trza robic 7 dni w tygodniu po 8-9 h wrrr;) ale lubie to:p boshe moja mamita dzis mowi ze za te leczone zeby moje i sis to kupilaby lamborGini;) no i chyba ma racje:p sis robi mi dzis torcik, pierwszy raz bedzie piekla;) ciekawe co jej wyjdzie;) hihi alez mam cis superzajefajny humor;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja się dołączam do Jovanki - też byłam pewna że nic z tego, bo zero objawów, a później temp., senność i cyce :) a i ze dwa dni mnie w krzyżu bolało jak szłam po schodach. Wiesz kobito, że wczoraj też po korkach tak leżałam, i leżałam i leżałam.... i sobie pomyślałam, "ciesz się kobito bo za niedługo to jak nie weźmiesz grosecka do łóżka żeby usnął z tobą przed TV, tak nie odpoczniesz za fiksa!". Kurde, dziś mój brzuch jest mniejszy niż normalnie. Nie kapuję tego. 🌼 właśnie się miałam Paulinka pytać Ciebie o tego kosmitę bo mnie ten Twój lekarz jakoś niezwykle fascynuje :) uśmiałam się z tekstu brata ;) i mamuśki też :) 🌼 nessaja - Ty to też masz teściówkę luzarę :) i męża widzę że i ty i Paulinka takiego jak mój :) dogadaliby się jak nic !! :) 🌼 Ewelka - zobaczysz że jak wyleczysz tarczycę to i bejbe będzie! Bardzo dobrze, że poszłaś na badania! 🌼 jeśli chodzi o przypały to w jednym tygodniu weszłam w drzewko w galerii handlowej, zamieniłam pizze przy jej odbiorze i pojechałam innym autobusem dalekobieżnym (!) niż miałam jechać do domu. Looz.... :classic_cool: 🌼 IZA - nie strasz tą lewatywą i czopkami, choć widzę że to nieuniknione....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ratunkuuuuuuuuuu !!!!!!!!!!!!! coś mnie dopadło! jakaś infekcja! swedzi, piecze, drapie, szczypie ;(;(;(;( śluz jak serek homogeniozwany ;( help;( to na pewno przez ten aqua park w weekend, przecież to wylęgarnia bakterii, które musiłay się do mnie przyczepić bo jakby inaczej;( i mój cykl bez zobowiązań umarł śmiercią naturalną ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×