Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Hej ! maćkowa - jestem no normalnie w 100% pewna, że jakby trzeba było to mój mężulo też by tak usypiał dziecko! Ale i wiem, że usnąłby razem z nim :) 🌼 z nowości, to wczoraj po południu M. napomknął, że w sumie to może i chce mieć syna bo jak był mały to zawsze marzył o kolejce elektrycznej, takiej jak widział w amerykańskich filmach ;) i nigdy jej nie dostał od rodziców. Wieczorem patrzę, a on siedzi na allegro i ogląda takie.... łzy mi w oczach stanęły, bo dzięki naszej ciąży będzie mógł spełnić swoje marzenie, nawet gdyby to miała być dziewczynka :) 🌼 dziewczyny, kocham Was wszystkie :) , chciałabym odpisywać tak jak dawniej, ale nie mam jak, nie nadążam, choć czytam każdy post! Jestem tu prawie najdłużej i wybaczcie bo jest nas coraz więcej, i jak już wiecie trzymam kciuki za każde badanie, za każdą wizytę u gina a nawet u dentysty kosmity :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry bardzo :) :D Dziewczyny zgadzam sie z Wami w 100%. Mackowa to chyba anioł stróż każdej z nas :) Zawsze dobre słowo napisze :) Nasza Ty kochana Matko Mackowa ;D Nessaja nie pozostaje Wam nic innego jak kupic wieellkkiiee łóżko :) Bo jak sie dzidzia pojawi i tez bedzie z Wami chciała spac to Twoje miejsce chyba na podłodze obok łóżka bedzie :) Ale świnia ze mnie :) Sorki :) Pogratuluj znajomej :) Super ze oboje sa cali i zdrowi :) Paulinka my juz po działaniach wiec teraz czekamy :) A u Ciebie to moze nie @? Goraca kobieto!!!! :) Dzieki za mile słowa :) Staram sie jak moge :) I przynajmniej to mi sie udaje :P Nasza Matko Mackowa do jasnej cholery weź Ty sobie jakos 2 dniowy urlop. Wykończysz nam sie a tego to my nie chcemy :( A Apropo płaczu od częstego ziewania to ja tez tak mam. Moja mama z siostra tez. Wszyscy znajomi zawsze sie dziwili ze mam cos takiego i szczerze to nie spotkałam nikogo kto tak miał oprócz mojej mamy i siostry. Na szczescie jak sie okazuje nie jestesmy jakimiś dziwolagami :D Ja nie wiem gdzie Wy kurna to slonce widzicie :) U mnie pochmurno :( Ale na szczescie nie pada :) U mnie ogolnie spoko :) Ale (.)(.) nie mieszczą mi sie w cyckonoszu :) hehe. Ale przed okresem u mnie to normalne. Bola jak cholera, wiec u mnie wszystko standardowo jak przed @ żadnych innych nowych i nie odkrytych wczesniej objawów wiec jestem na 80% pewna ze kolejny cykl bez owocny bedzie i juz czekam na następny :) Izulinka z Twojego opisu wnioskuje ze ogolnie masz duuzzee (.)(.) :) To tak jak ja :) Uwierz mi ze kremiki i inne cuda Ci nie pomogą :( W ciąży piersi Ci sie powiększa :) Bedziesz nosiła przed sobą dwie skaly!!! Arbuzy jak to czasami sie określa sa pikusiem z tym co bedzies miała :) A po porodzie i karmieniu piersią na bank juz przegrasz z grawitacja :( Przepraszam ze tak Cie "pocieszyłam" ale co mam Ci wode lac zebys smarowala i napewno pomoże jak nie pomoże. A pozniej bys miała do mnie żale ze Cie oszukałam :) Wiec wole szczerze napisac :) Lece do pracy laseczki :) Miłego dzionka Wam zycze :) Do pozniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Tak mnie dzisiaj muli że słabo ciekawe po czym :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giubelli łezki mi sie kurna zakręciły jak przeczytałam o Twoim M. :) Wybaczamy Ci i rozumiemy :) Ale zaglądaj i pisz czasem. Nawet nie na temat, ale pisz :) Opisuj poprostu co u Was :) Miłej dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaaa w sensie ze na zyganie Cie ciągnie???? Moze to jednak cud :) Trzymaj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinka nie spalam jeszcze bo bo wrocilam z pracy o 22.30, zanim zjadlam, powiesilam pranie, ogarnelam sie do spania i przeczytalam tu to wszystko to juz byla ta godzina :P a Ty kochana znowu nie mozesz spac? :) Mackowa ciesze sie ze masz tylko chwile slabosci jedna, a nie wiele, jestes naszym motywatorem :) wiec nie mozesz nam sie smutac :* a kiedy w pracy bedziesz miala jakis luz? bo cos chyba za duzo tych obowiazkow ostatnio masz na glowie ;) Wrr jak mi sie nie chce isc do pracy... dzis 3 dzien po rzad a ja mam wrazenie jakbym juz ponad tydzien conajmniej chodzila i to za kare... :/ no i strasznie bola mnie stopy, wczoraj jak wkoncu sie polozylam to nie moglam znalezc miejsca tak zeby te stopy ani jednym kawalkiem ciala nie dotykaly lozka bo bolaly bardziej :/ az wkoncu polozylam sie na brzuchu i dolna powierzchnia stop wkoncu odpoczywala a moj tylek robil za poduszke mojemu kotu :P Giubelli a jak tam Twoja rybunia? :) i co mnie dreczy.. zylak mi sie robi :( ja go nie chce! macie jakies sprawdzone kremy czy cos? a ze mam prace stojaca to po 4 godz juz mnie rwac nogi zaczynaja i wtedy nawet przedreptywanie nie pomaga. A u mnie w rodzinie to i babcia ma zatorowosc i tata rowniez z tym ze cala zyle z nogi wycinana mial, a ja za x lat nie chce miec takiej brzydkiej nogi jak ma moja babcia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rety dziołchy ale zapędzacie 🌼 Iza ja również jestem pełna podziwu jak potrafisz odpisać wszytskim i każdemu z osobna, fajnie, że do nas dołączyłaś 🌼, u mnie niestety karneciki na basen czy siłownie odpadają bo w przyszłym tygodniu pewnie znowu zacznę stymulację, a wtedy nie mogę się wysilać:) dlatego ćwiczę sobie w domowym zaciszu;) Kocica moja dziś znów na mnie spała, właściwie to ona zawsze na mnie spała, ale.....z miesiąc temu odbiło jej, rzuciła się na mnie z pazurami i zębiskami, tak dostała po d***e od mojego D, że przez miesiąc omijała mnie szerokim łukiem, miałyśmy tzw. ciche dni, no ale już jej przeszło i wyleguje się na mnie, w sumie dziwne też, że nigdy wcześniej mi to nie przeszkadzało, ale jak to mówią kobieta zmienną jest;) a śpi na moich nogach, więc nie wiem co to by mi mogła za chorobę tam wyczuć, może żylaki? wiecie, że w Biedronce są brokuły po 1,99 zł !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nessaja podrzucę Ci moją kocicę, ona wyciąga żylaki z nóg;) btw znam ten ból, przez 5 lat pracowałam jako sprzedawca i musiałam stać po 12 h, fakt przyzwyczaiłam się, ale jak po pracy wsiadałam do auta to pod domem nie umiałam z niego wysiąść takie miałam ciężkie szłapy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza85 kochana lozko mamy duze :P ale jak moj kot sie wyciagnie to cie potrafi odpychac zebys sie przesunela, taka menda z niego mala :P albo raz lezal miedzy nami, moj P. sie odwraca i mowi nie laskocz mnie. Ja zdziwiona mowie ze przeciez nic nie robie, on dotyka a tam wlochate lapki :P to odsunal sie troche, koldre wcisnal, a za chwile sie zaczyna smiac, pytam o co chodzi a ten mowi ze wcisnal ta koldre i za pol minuty czuje tylko jak ta lapka sie wsuwa pod koldre i dalej go smera po plecach :) hihi Alaa a kiedy termin @ bo nie pamietam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana a to malpa z niej tak z pazurami :P moj kot albo jest inny albo naprawde jest grzeczny :P nigdy nikogo nie podrapal, nie ugryzl, na nikogo nie syczal :) wiadomo ze jak sie z nim bawie to tak, ale nigdy na powaznie i jak ugryzie za mocno to od razu zaczyna lizac zeby Cie nie bolalo :) tak samo jakbys wziela go na rece to chocby nie wiem jak byl niezadowolony tez Ci nic nie zrobi i bedzie tylko ogonem machal i mial ku*wiki w oczach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to masz kota marzenie, moja mama też ma takiego, nigdy nie syknął na nikogo, nie ugryzł, nie drapną, a moja to wredna małpa, dla niej najlepsza zabawa to gryzienie i to dosyć mocno i drapanie, najczęściej znajomych jak nas odwiedzą, na szczęście jest bardzo malutka (a już nie urośnie bo ma 4 lata) więc łatwo jest ją obezwładnić :classic_cool: aaaaa potrafi też warczeć jak jest zła, ale i tak ją kocham ❤️, ma też jeden plus....prosi o jedzenie (bo ciągle jest głodna, a że wybredna to ciężko jej dogodzić) siada sobie na pupie, podnosi przednie łapki do góry i mach nimi:) ehh zachwycam się jakby to było moje dziecko, sorry :) jak mi się uda to jakoś Wam podeślę filmik jak prosi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. taka oto ja - bo mam nadcisnienie i cukrzyce ciazowa i nie chca czekac do 40 tygodnia. Sorki dziewczyny, mam coraz mniej sil, plakac mi sie ciagle chce a szkoda gadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Mam do Was pytanie. Czesto po goleniu nog zdarza mi sie ze wyskakuje mi jakas wysypka, podraznienia. Od czego to jest cholera zalezne?Kremow do depilacji nie uzywam bo nacielam sie juz raz i nie chce ryzykowac. Co zrobic zeby to zniknelo bo normalnie porazna ;/ Irytuje mnie to bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza jakie żale ?? hehe jestem tego faktu świadoma :) na pewne sprawy wpływu nie mamy i nic nie da sie zrobić :D chodź płeć przeciwna nie narzeka :P nessesja u nas też żylaki są genetyczne, co prawda ja jeszcze nie mam tego problemu, ale mój o 2 lata starszy brat ma juz dosyć wyraźne i odznaczające się, a z tego co wiem nie ma jakichś szczególnych kremów, dla kobiet są takie specjalne rajstopy ściskające nogę chyba, ale nie wiem dokładnie jak działają, moja mama takie nosi, więc może do pracy gdzie musisz tyle się wystać zakładaj takie ?? a tak w ogóle nessesja w ciąży miałaś robioną toksoplazmozę ?? bo wiesz z tego co opisujesz to masz bliski kontakt z kotem więc tak sobie pomyślałam czy może to nie on miał wpływ ? nie obraź się czy coś - nie chciałam Cię urazić, tak sobie pomyślałam po prostu :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Iza drze mnie jak fiks ale w cuda nie wierze cos pewnie zjadlam nie takiego, dziś zumba i chodakowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam kocicę na Naszą pocztę:) fiona już niedługo i będziesz tulić swoją dzidzie, nie płacz ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej stymulowana :) mam pytanko do ciebie, możesz mi powiedzieć jakich leków używasz do stymulacji i jak długo już się staracie? Ja jestem po pierwszym miesiącu stymulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Laseczki to jesli o kotach mowa to polecam poogladac kota Maru na youtube. Genialny kot uwielbiajacy pudelka :) my z mezem taki ubaw mielismy ze maz az sie poplakal :) Fiona Sloneczko co sie dzieje? Pisz nam tu jesli dasz rade kochana. Laski bede miala poltora dnia w weekend wolnego wiec se wypoooczne, za wszystkie czasy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gościu:) ja jestem po chyba 6 stymulacjach...kilka z clo.....kilka z aromek i jedna z czyms innym, ale już nie pamiętam co to było....do tego zastrzyki Puregon ( żeby pęcherzyki były jeszcze większe) i na koniec zastrzyk Pregnyl na pękanie i jeszcze jakiś jeden zastrzyk, ale też nie pamiętam nazwy....ogólnie reagowałam ok, pęcherzyków miałam różnie czasem 2 czasem 4, ale mój mąż ma słabe nasienie więc nie jest to takie łatwe, a staramy się od września 2012 r, ale stymulacje zaczęłam we wrześniu 2013. A Ty jakie leki bierzesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za odpowiedź :) ja biorę właśnie Clo od 5dnia cyklu przez 5 dni bez żadnych innych leków ani zastrzyków i teraz mam dziwna sytuację bo w czwartek byłam na usg czy nie wyszły torbiele i macica jest powiekszona mówił że jeśli to nie ciąża to napewno na dniach ciąża. I równo w terminie dostałam delikatne plamienie więc po 2 dniach zrobiłam test ale negatywny. Dzwoniłam do niego ale kazał jeszcze tydz czekać bo usg jeszcze nic nie pokaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błąd- to napewno na dniach @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm...to chyba jakaś inna metoda bo ja np. biorę leki przez 5 dni od mniej więcej 3 dc, potem idę na usg zobaczyć pęcherzyki, czy są, jak są to ile, jakich rozmiarów, potem albo je powiększam zastrzykami i po kilku dniach pregnyl albo nie i potem jest owulacja, i czekanie jak przyjdzie @ to usg czy nie zrobili się torbiele, czy wszystkie pęcherzyki popękały...tak to u mnie wygląda. a który masz teraz dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Ila niestety w moim przypadku musialby byc cud zeby teraz w styczniu zaskoczylo. Meza nie bylo w te lepsze dni, kochanka nie mam, no w sumie jeszcze opcja wiatropylna ale to tez raczej odpada;) hihi takze @ napewno bedzie;) za tydzien powinna sie zjawic chyba ze znow cos sie poprzekreca... nessaja jak bylas jeszcze na silach moglas nogi pomoczyc w wodzie z sola i jakims olejkiem. Mi to pomaga;) matko Mackowa! Uwielbiajaca ryby! Chce c***owiedziec ze wczoraj mialam smaka i zrobilam se paste rybna z makreli! Toz to szok, bo przeciez dla mnie ryyybiory maga nie istniec;) wiecie to chyba zaczne lubic swoje male cycuszki, moze po ciazy zamiast do kolan beda wisialy tylko do pepka;) hihi takie dwa wymiona;) moja mama ma 50 lat ale cyce ma z******te. Duze i jedrne, wiec obym miala takie jak ona;) fiona glowa do gory kochana, wytrzymasz jeszcze troszke a potem bedzirsz sie cieszyc groseckiem;) giubelli nie moge sie doczekac twoich badan;) chcialabymjuz wiedziec plec twojego grosecka;) zabijcie mnie, bo choc wiem ze nie jestem w ciazy to doszukuje sie objawow:) glupia ja;) nosz kurde:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dopiero pierwszy miesiąc z clo w drugim nadal po jednej i też mam monitoring i wyznaczone dni współżycia. Jeśli się nie uda to w tym miesiącu nadal po 1 tabl a w 3 miesiącu prób dwie tabletki i zastrzyk pregnylu jeśli nadal nic to przerwa 2 miesiące. Teraz mam 32dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 dc to moze akurat:) ja bralam 3 tabletki clo dziennie, no nic trzymam kciuki, aaaa moze zostan tutaj z nami:) bedziemy 2 stymulowane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maćkowa dzięki za ziółka bede próbować...:) ale najpierw zrobie test moze sie jednak udało i nie bede musiała pić:) a tak swoją droga jaki test jest najlepszy?? bo jest ich masa i nie wiadomo który kupić;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulinka badania na toskoplazmoze mialam w ciazy i wyniki byly dobre, po poronieniu zrobilam na wlasna reke i tez wyniki dobre. Wiec chyba tak jak lekarz mowil ze wada. ale dziekuje Ci za troske ;) Stymulowana jaka slodka kotka :D pieknie prosi :) moj kot za to sie nie prosi, nie moge niczego zostawic na stole i blacie bo juz albo to jest wylizane, zjedzone albo co ma w naturze robic - zrzuca na ziemie i albo sie na to patrzy albo zaczyna sie tym bawic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetka ja tez mialam takie podraznienia po maszynce, teraz uzywam pianki z gillete i nie ma ich wogole ale mam baaardzo sucha skore. Po woskowaniu mam przez godz, dwie a potem nogi jak marzenie :P minus - boli :P Mackowa kurcze to wsypij sie i polebruj i nic nie rob! :P odpocznij w spokoju ducha a mezul niech robi obiad i sprzata :P a ja dziewczyny oficjalnie strzelam focha na mojego malża! a niech se nie mysli! a co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostanę :) we wtorek mam wizytę to dam znać :) wątpię że to ciąża skoro tylko 1 kreska :( wciąż patrzę i doszukuje się chociaż delikatnej drugiej :) jedyne objawy jakie zauważyłam to nabrzmiałe bolące piersi a w sumie brodawki lecz to już mija, częste siusiu lecz w sumie zawsze miałam z tym problem i dziwne odbijanie się takie puste nie typowa zgaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×