Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Witam Was Dziewczyny:) Taką mam teraz zapiernicz w pracy ze nie mam czasu tu wejsc, a jak juz wejde po pracy to 3 strony do nadrobienia:) Nie wydołam:) Wyrabana jak fix, ręce mi opadają:) Byłam dzisiaj u dermatologa i dała mi cos do smarowania na ten trądzik:) dupa blada w tym wieku ....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZa85 widze ze mamy podobnów facetów:) Mój też w miare wszystko zrobi, nieraz coraz dobrego upikci i ciasto upiecze:) przez to jestem jeszcze bardziej rozleniwiona:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eska nie załamuj sie, odliczamy dalej- jestesmy z TObą , kiedy nastepna @? Izulinka a u CIebie? Czuje pomału ze wchodzimy juz na marzec ze staraniami- tak mi sie marzy aby sie nam udało do lata- oby wszystkim....:) Majowa 27********18.01.2014*******Marcelinka CIĘŻARÓWKI usmiech.gif Fiona 25 ******* 3 cs ******* usmiech.gif RozusPL 21 ***** 4 cs ******* usmiech.gif Taka oto ja 24 ****** 2 cs ******* usmiech.gif Giubelli 27 ****** 9cs ****** 1dz ******* usmiech.gif PauliśC 22 ****** 15cs ****** 1 dz ******* usmiech.gif motynka 24 ******* 2cs ****** usmiech.gif ŻoneczkaKrk 25 ****** 3 cs ******* usmiech.gif JovankaJo 29 ****** 3cs ****** 1 dz ****** usmiech.gif bejbe27 27 ****** 18cs ******* usmiech.gif Angelusdominus 23 ****** 3cs ****** 4dz****** usmiech.gif AKTUALNE STARACZKI - 2014 paulinka121989 ******* 24 ******* 8cs ****** 1 dz ****** @12.02 MackowaZona ******* 27 ******13cs *******1 dz ******* @12.02 IZA85.......................28..........4cs............1d z...........@ 14.02 Stymulowana *******28 ****** 16cs *******1 dz******@ 15.02.2014 marta86100 ******** 28 ******* 73cs ******2dz******* @18.02.2014 Alaaa66****** 28 ****** 10cs ****** 1dz ********* @18.02.2014 nessaja ******* 21 ********* 3cs ******** @ 28.02.2014 Goofcia ******* 22 ********* 6cs ******1 dz ******* @1.03.2014 Agniesia 88 ******* 25 ******* 4cs ******* 1dz******* @ 2.03.2014 Paola1801******22***********7cs********1dz**********@5.03 .2014 eska 22 ******** 22 ******* 14cs ****** 1 dz ******* @XX.03.2014 Izulinka7 ****** 23 ****** 12cs ******** 1 dz ******* @XX.03.2014 Eweelka ****** 31 ******* 6cs ********* 2 dz ****** @11.03.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanka niewątpliwie masz rację z tymi wzorcami, chodź u mnie to nie ma odniesienia w żaden kolwiek sposób, bo oboje rodzice mojego K. nie żyją, tata zmarł w 2001 r,mama w 2003, jego i młodszą siostrę (ta która jest z moim bratem :P ) wychowywała starsza siostra i mieli tam reżim jak w wojsku, wszystko idealnie, na godzinę same obowiązki zero przyjemności, z tego właśnie między innymi powodu razem zamieszkaliśmy, w lipcu będzie 6 lat hehe a ja w maju 24 skończę, więc byłam baaaaardzo młoda i chyba właśnie chciałam mu pokazać jak to jest w normalnym domu, gdzie ludzie się kochaja i robią cos dla siebie bezinteresownie, więc tak go nauczyłam że robię wszystko za niego i teraz głupia baba mam za swoje hehe ale np ciasta też umie piec****** prośbie co prawde ale piecze hehe w sumie to tak najgorzej nie mam, ale lubię sobie czasem na niego ponarzekać no i mam świadomośc że to moja wina i sama go tak nauczyłam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka u mnie dalej nic hehe jutro znów zakupię test i użyję wszystkich swoich mocy żeby wytrwać do soboty z jego zrobieniem :D dziewczyny a macie jakieś swoje typy dotyczące testów właśnie ?? tzn który według was jest najlepszy ?? bo tak właśnie rozmyślam i chyba nie chcę tego PInk testu, ale w sumie jak jest ciąża to co za różnica jaki test hm żebym tylko 2 kreski zobaczyła ale nie ważne gdzie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majowa 27********18.01.2014*******Marcelinka CIĘŻARÓWKI usmiech.gif Fiona 25 ******* 3 cs ******* usmiech.gif RozusPL 21 ***** 4 cs ******* usmiech.gif Taka oto ja 24 ****** 2 cs ******* usmiech.gif Giubelli 27 ****** 9cs ****** 1dz ******* usmiech.gif PauliśC 22 ****** 15cs ****** 1 dz ******* usmiech.gif motynka 24 ******* 2cs ****** usmiech.gif ŻoneczkaKrk 25 ****** 3 cs ******* usmiech.gif JovankaJo 29 ****** 3cs ****** 1 dz ****** usmiech.gif bejbe27 27 ****** 18cs ******* usmiech.gif Angelusdominus 23 ****** 3cs ****** 4dz****** usmiech.gif AKTUALNE STARACZKI - 2014 paulinka121989 ******* 24 ******* 8cs ****** 1 dz ****** @12.02 MackowaZona ******* 27 ******13cs *******1 dz ******* @12.02 IZA85.......................28..........4cs............1d z...........@ 14.02 Stymulowana *******28 ****** 16cs *******1 dz******@ 15.02.2014 marta86100 ******** 28 ******* 73cs ******2dz******* @18.02.2014 Alaaa66****** 28 ****** 10cs ****** 1dz ********* @18.02.2014 nessaja ******* 21 ********* 3cs ******** @ 28.02.2014 Goofcia ******* 22 ********* 6cs ******1 dz ******* @1.03.2014 Agniesia 88 ******* 25 ******* 4cs ******* 1dz******* @ 2.03.2014 Paola1801******22***********7cs********1dz**********@5.03 .2014 eska 22 ******** 22 ******* 14cs ****** 1 dz ******* @XX.03.2014 Izulinka7 ****** 23 ****** 12cs ******** 1 dz ******* @09.02.2014 Eweelka ****** 31 ******* 6cs ********* 2 dz ****** @11.03.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też wcześniej sie pytałam który test jest najlepszy... ale nie otrzymałam niestaty odpowiedzi.. jest ich sporo i nie wiadomo który kupic:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz Izulinka po przeczytaniu wszystkiego wstecz z całego dnia i ledwo juz na oczy widze:) a pewnie to dobry znak i wcale @ nie bedzie u CIebie:) w koncu juz prawie tydz po terminie u Ciebie:) robiłas juz test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziwię Ci się Ewelka, w ogóle tu chyba same pracoholiczki :* wypoczywaj jak najwięcej, bo sie nam wykończysz :) ja mam @ tak koło 9 mieć, bo ja zawsze nieregularne, tak około 30 dni cykle miewam, test we wtorek robiłam, ale negatywny, chodź być może u mnie było za wcześnie heh tak sie pocieszam no ale termin @ mam na 9 więc jeszcze 3 dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak bo dzisiaj 6.02 dopiero:) ehhh wstaje o 5 do pracy wracam ok 17 i mi sie juz cyferki mieszają:P hehe dobrze ze weekend juz tuż tuz:) tez odliczam to mojego okresu do 11.02 bo po nim zaczynamy starania... ehhh dopiero...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatem jeszcze jedna poprawka:) Majowa 27********18.01.2014*******Marcelinka CIĘŻARÓWKI usmiech.gif Fiona 25 ******* 3 cs ******* usmiech.gif RozusPL 21 ***** 4 cs ******* usmiech.gif Taka oto ja 24 ****** 2 cs ******* usmiech.gif Giubelli 27 ****** 9cs ****** 1dz ******* usmiech.gif PauliśC 22 ****** 15cs ****** 1 dz ******* usmiech.gif motynka 24 ******* 2cs ****** usmiech.gif ŻoneczkaKrk 25 ****** 3 cs ******* usmiech.gif JovankaJo 29 ****** 3cs ****** 1 dz ****** usmiech.gif bejbe27 27 ****** 18cs ******* usmiech.gif Angelusdominus 23 ****** 3cs ****** 4dz****** usmiech.gif AKTUALNE STARACZKI - 2014 Izulinka7 ****** 23 ****** 12cs ******** 1 dz ******* @09.02.2014 paulinka121989 ******* 24 ******* 8cs ****** 1 dz ****** @12.02 MackowaZona ******* 27 ******13cs *******1 dz ******* @12.02 IZA85.......................28..........4cs............2dz...........@ 14.02 Stymulowana *******28 ****** 16cs *******1 dz******@ 15.02.2014 marta86100 ******** 28 ******* 73cs ******2dz******* @18.02.2014 Alaaa66****** 28 ****** 10cs ****** 1dz ********* @18.02.2014 nessaja ******* 21 ********* 3cs ******** @ 28.02.2014 Goofcia ******* 22 ********* 6cs ******1 dz ******* @1.03.2014 Agniesia 88 ******* 25 ******* 4cs ******* 1dz******* @ 2.03.2014 Paola1801******22***********7cs********1dz**********@5.03 .2014 eska 22 ******** 22 ******* 14cs ****** 1 dz ******* @XX.03.2014 Eweelka ****** 31 ******* 6cs ********* 2 dz ****** @11.03.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
ello lasencje po raz kolejny w dzisiejszym dniu. Wróciłam już do domu i od czego by tu zacząć żalenie się?! Może od d**y strony... no więc tak, pojechał mój brat na ferie do super cioci która mieszka w okolicach Koszalina. Jak tylko mój brat wsadził dupsko do pociągu molestowałam (tak, dokładnie, molestowałam, a co nie moge? 18 lat skończone) ;) go smsami "przywieź mi łososia!!" i tak codziennie. No więc w końcu wyobraźcie sobie brat jeszcze nie wrócił a ja łososia już mam :D wiem że to nie on kupił a super ciocia i troche mi z tego powodu głupio, ale gdyby nie ten łosoś (i głośna muzyka) to teraz bym chyba siedziała i płakała. Czemu? Bo... mamy takiego klienta, pana F. Monitorujemy jego domek lotniskowy nad jeziorem. Miałam kiedyś przyjemność rozmawiać z panem F. jak zadzwonił na monitoring poinformować że już wraz z żoną jadą do siebie do domku i potwierdzić czy system złączony... od słowa do słowa rozmowa zeszła na temat zdrowia i pan F. mówi że jedzie do domku bo czeka go wizyta w szpitalu i chemia. Poczułam się jakby mnie ktoś cegłą w twarz zdzielił i se myśle "po kiego groma ciągniesz tą rozmowe, trzeba było powiedzieć że system załączony i dowidzenia" no ale wyszło jak wyszło. Życzyłam panu F. zdrowia i sił w walce z chorobą. I rozmowa się zakończyła. Dość często po tej rozmowie sprawdzałam sygnały z ich domku, patrzyłam czy jakieś wyłączenie systemu było które świadczyłoby o tym ze przyjeżdżali. Kilka tygodni później włączył się alarm w tym domku, więc po sprawdzeniu przez załogantów obiektu mamy procedury powiadamiania klientów o alarmie. Dzwonie do pana F. z informacją i przy okazji pytam o zdrowie... kolejne chemie, kolejne naświetlanie, kolejne wizyty w szpitalu, szpital to jak drugi dom, nie narzeka, walczy, nie poddaje sie póki ma siły. Podziękował za słowa otuchy, pamięć. Po zakończonej rozmowie tak mi było źle i smutno że szok. Łzy mi w oczach stanęły i sie zastanawiałam czemu takich miłych, sympatycznych ciepłych ludzi spotyka taki los?! Później nie miałam już okazji rozmawiać z panem F. Przed Bożym Narodzeniem, sytuacja się powtarza, alarm, załoga i telefon po sprawdzeniu. Pan F. nie odebrał. Nawet nie wiecie co wtedy poczułam. Zadzwoniłam do żony pana F. pani C. powiedziałam o co chodzi i na koniec pytam jak pan F. Ona na początku tak ogólnie, że dziękuje że dobrze (i kamień z serca mi z leciał z takim hukiem że w warszawie to pewnie było słychać) więc pytam czy stan się poprawia (wiem że to może i wścibstwem zajeżdża ale po prostu musiałam się dowiedzieć!) i wogóle bo wiem że pan F jest chory, miałam kiedyś przyjemność z nim rozmawiać i wtedy pani C. powiedziała że operacje miał na oko bo zaćme ma, czeka go kolejna operacja, na drugie. I że póki co trzyma się. Podziękowała za zainteresowanie, a ja se myśle "szkoda że nic więcej nie moge zaoferować" :( Dziś znów włączył się u nich alarm, nawet sobie nie wyobrażacie jak rzucałam się za każdym razem na telefon jak widziałam że dzwoni z nadzieją że to załoga z relacją, a dziś o dziwo rzucali się wszyscy. Na szczęście mi się udało. Znów dzwonie do pana F. telefonu nie odebrał, zrobiło mi się smutno, dzwonie do pani C. na szczęście odebrała, poinformowała o alarmie i pytam jak pan F. bo dzwoniłam ale tel nie odebrał. Więc mówi że jest w domu, pytam jak zdrowie a pani C. ogólnie. Więc powiedziałam że to ja "ta wścibska" poznała mnie od razu, zaczęła mówić że trzeba pogodzić się z tym co jest, cieszyć z tego co mają. Tak jej się głos zaczął łamać :( mi już wtedy też fontanna z oczu i pytam jak po chemii a pani C że są przerzuty, że stara się zapewnić dla męża wszystko co mu potrzeba, umilić mu życie, rozmawiają czasem o chorobie... Tak mi się jej szkoda zrobiło. miałam ochote mocno ją przytulić. No ale co mi pozostało. Życzyłam duzo zdrowia dla pana F a dla niej dużo siły i wytrwałości... :( A po co mi do tego wszystkiego łosoś? Bo okazało się że bardzo go lubie, wróciłam do domu i zaczęłam się nim objadać na poprawe humoru, włączyłam muzyke na fulla żeby zagłuszyć wszystkie myśli i co z tego? Piosenka się skończyła, nakrojonego łososia zjadłam i teraz siedze i płacze bo czuje się taka bezradna jeśli chodzi o pana F. :(:(:( Sorki że Wam o tym pisze ale musze z siebie wyrzucić :( nie chce męża tym zadręczać, chociaż sam się pyta czasem czy miałam jakiś kontakt z panem F. Jakbym mu zaczęła opowiadać to pewnie znów polałyby się łzy. A ja nie lubie płakać przy nim, bo on mnie zaczyna pocieszać i tulić i mi sie wtedy kranik odkreca i zamiast płaczu jest wycie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja wymiękam.......chyba bedzie trzeba wam limit słów ustalić bo normalnie czytać nie daję rady.fiona no faktycznie w twoim wypadku nie ma na co czekać.... maćkowa żona a gdzie pracujesz ze mialybyślmy rozmawiac. ja w gdańsku smerfetka ja od góry do dołu tylko wosk ewentualnie depilator(wszędzie) ja sie dzisiaj cały dzień lenie nic nie robie a co wolno mi no nie.tylko biegam z malym z ścierą i podłogi wycieram dzisiaj 3 dzień jak pampersa nie zakładamy no ale już jest efekt zmoczona tylko jedna para majtek a tak woła mama sisiu hehe dumna jestem z niego:-) najadłam się na kolację pomidorów w śmietanie i tio nie był dobry pomysł mój żołądek się skarży. wiecie jak jjuż o kotah mowa ja ich nie cierpię małe i u kogoś owszem ale nie u siebie w domu dużo nasłuchałam się o niebezpieczeństwie jak ma się małe dziecko no i ta toxoplazma i wogóle brrrr, poza tym moje dwie maltanki by już nikogo do łóżka nie wpóściły i tak dziw że się mieścimy (narazie) ja mąż mały i dwa psy:-) na szczęście w nocy mały śpi u siebie.... dobranoc.:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maćkowa :-( :-( :-( jakie to smutne, aż mnie w sercu ścisnęło. Chyba mi się dzisiejszy kryzys pogłębił... Dziś desperacko myślałam o dzidzi. Chcę mieć już dziś, teraz ,zaraz!!!!! Cały dzień się wściekam, bo nie jestem w ciąży. To podpada już pod jakąś psychozę! Jak widzę w TV reklamę z dzieckiem to nie mogę wytrzymać. Tak bardzo chcę:-( i bardzo bardzo bardzo mocno wierzę, że mi też się to należy! Będę mamą i tyle! Dobrej nocki dziewczyny. Nie dajcie się zwariować tak jak ja:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dzisiaj byłam na monitoringu są jajeczka jedno 11mm, a drugie 15mm mój gin kazał czekać do soboty aż urośnie do 18mm i mam dostać zastrzyk pregnyl i jak dobrze pójdzie w niedzielę zrobimy inseminację. Jadąc dzisiaj do kliniki nie miałam w ogóle ochoty tam być z wielką niechęcią pokonałam drogę. A tu takie wiadomość może na razie nie ma z czego się cieszyć ale dla mnie to jakaś nadzieja. Boję się czy zabieg się uda i zobaczę upragnione dwie kreseczki :). Na razie nie umiem przestać o tym myśleć. Trzymajcie kciuki POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwia nonto trzymamy kciuki już dawno się nie pojawiły 2 kreski u nas... Ja pozumbowalam dziś mam troszkę zakwasy w ogóle musze wam powiedzieć że od września mam już albo dopiero - 13kg..:-) mały sukcesik ale jeszcze pasowałoby z 10:) Dzisiaj miałam mega dziwne samopoczucie rano dziwne mdłości na zumbie brzuszek mnie rwal jak na okres a to przecież nie jego czas jeszcze a głowę mi rozwalalao ale po południu przeszła bez żadnej tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hielol laski :) Smerfetka i jak kurczak - wyszedl?? Napewno byl pyszny :) Eweelka to my szczesciary jestesmy ze takich facetow mamy :) Ale zapewne kazda ze swojego jest dumna :) Eweelka smaruj sie to moze szybko C**przejdzie - mam nadzieje i trzymam kciuki :) Kochana a Ty @ masz 11 lutego czy marca? Bo nizej napisalas ze 11.02 a w tabelce jest ze 11.03. Miejmy nadzieje ze chociaz jedna z nas przekaze nam dobrego newsa :) 2 kreski w lutym by sie przydaly :) Izulinka to moze jutro nie kupuj bo Cie bedzie korcilo :) Kup w sobote :) Chociaz twarda jestes i wytrzymasz jeden dzien :) Kasiaaa i Izulinka co do testow to ja sie nie moge wypowiedziec :) Ja u siebie kupuje CLEARBLUE albo czasami zwykly w drogerii. Choc w sumie od listopada do tej pory narazie 2 uzylam :) Mackowa nie smutaj sie :( Z***biscie przygnebiajaca sprawa ale glowa do gory :( Niestety zycie jest z***biscie dziwne :( Mojego lubego tata zmarl na raka :( Niestety moj jest objety ryzykiem zachorowania :( Martwie sie z***biscie :( Za tydzien w czwartek idzie do lekarza po skierowanie na wyniki i bedziemy sprawdzac :( Mam ogromna nadzieje ze nic nie wyjdzie ale tyle mysli po glowie fruwa ze masakra :( Takze lalka glowa do gory :) Taka oto ja my tez jestesmy dumne z malego :) Swietnie sobie radzi :) A powiem ze nawet bylabym za ustaleniem limitu slow :) Bo czsami nie idzie zdazyc :) To co ustawiamy dzienny limicik dla kazdej z nas : po milion slow dziennie :P :D hihihih :) Agniesia na bank bedziesz mama :) A my trzymamy za to kciuki kazdego dnia :) Kochana proponujemy basenik, silownie albo jakies cwiczenia dla rozluznienia i zajecia mozgownicy :) Sylwunka swietne wiadomosci :) Teraz odpoczywaj i nie stresuj sie zeby jajeczko pieknie uroslo a pozniej zolnierzyki Twojego meza/partnera wkrocza do akcji :) A my trzymamy kciuki :) Informuj na biezaco :) Leze ja kuzwa spac :) Jutro ostatni dzien do pracy i weekendzik :) Do jutro dziewcoki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu teraz poprosze o dokladne informacje co robisz ze tak pieknie waga Ci spada :) Ja tez nad tym pracuje ale mi licho idzie :( A Tobie gratuluje takiego wyniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogole gosciu to trzeba sie logowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Oczywiście to byłam jaaaaaa :-) Dobranoc laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Mackowa ty to bys sie nadawala z moja mamuska;) on tez non stop ryby i ryby;) ostatnio marzy jej sie pstrag, ble fuj:p iza wiec czas szukac kochankow;) az zapytam mojego lubego czy nie chcialby wybrac ogra dla mnie;) ala to cos ty zrobila ze tyle schudlas??? Dla mnie 2 kg do zrzucenia to mega wyzwanie a przydalabo by sie az 10;) eska:* sloneczko! Glowa w gore! Nie smutaj bo uda siei napewno! Nie dolowac sie lasencje! Cyce do przodu poki jeszcze podlogi nie siegaja;) co do depilacji dejta se spokoj, zima jeszcze jest trzeba zapuszczac wloski zeby cieplej bylo hihi nogi to jeszcze pikus najgorzej jak sie piczke ogoli to swedzi ze lohohoho:) nocny marek ze mnie;) aa i mam pytanko od trzech dni nie mam apetyty, wczoraj mialam chwilowego smaka na ta paste z makreli (leeee), przez caly dzien zylam o 2 kromkach! Co dla mnie jest szokiem! Dzis dopiero o 17 zjadlam znow 2 kromki z pasta. I tyle, nigdy tak nie mialam bo UWAGA! Lubie jesc;) a w szczegolnosc**przed @ zajadam sie ogorkami kiszonymi z batonem pawelkiem albo smakuje mi jogurt owocowy z wedlina, a teraz nic! I nie wiem co jest grane:( to chyba nie objaw ciazy ( ktora jest nierealna w tym mc) brzuch juz boli tez od 3 dni, cyce nie bola ale zrobily sie jak grejfruty;) dobra ide spac nie marudze juz;) bajobajo sory za byczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iptusia
Witam wszystkie Panie :) bral ktos Dupasthon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola1801
Witajcie dziewczyny. Ja juz od pol godziny jestem w pracy;) MaćkowaŻona czytałam,czytałam a łezka sama spływała mi po policzku:( Agniesia88 ja tez chce juz miec dzidzie, w tej chwili;d co @ czlowiek sie zalamuje bo widzi jedna kreske. I pozniej znowu miesiac czekania i to samo.. Tak narzekam czasami na mojego, ale jak ma cos ugotowac to ugotuje. Dosc czesto posprzata. Z psem wychodzi, krolikom zmieniam, teraz krolikowi jednemu bo tylko jednego juz mamy. To ja chyba robie sie leniwa. Wszystko mnie zaczyna denerwowc i nic mi sie nie chce. Caly czas czekam na dwie kreseczki i az nabiore sily pozytywnej. Czuje ze marzec odmieni wszystko.. jak pisalam zostalam pobita z moim rok temu i mam sprawe cywilna 19lutego. Od kilku mies robie kurs ksiegowosci 1go stopnia w stowarzyszeniu ksiegowych. Do tego pracuje ciagle. A egzamin mam juz 28go lutego wiec wszystkie zmartwienia odejda. Dzis musze do gdynii jechac po pracy w pewnej spr bo jestem mamy pelnomocnikiem i troszke jestem zla bo mam plany na wieczor.. Tak sobie pomyslalam ze owu bede miala jakos w dniach gdzie mam rozprawe. I moze po udanej sprawie bedzie przytulanko. 5go @ nie przyjdzie, a w dzien kobiet bede miala mila niespodzianke w formie dwoch kreseczek;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola1801
Izulinka7 "naprawde dak sie robi" wyobrazilam sobie to jak to mowi i jaka ma mine hahaha. Wczoraj to czytalam akurat jak mialam mala przerwe na kursie i lałam ze smiechu. Kazdy pytal co mi jest ;d ja czyste rzeczy mu chowam wiec jak widze ze cos lezy to wiem ze nosi jeszcze ale jak cos lezy dluzej i wyciaga nastepne rzeczy to wiem ze to juz jest do prania. My mamy dwie lazienki. W jednej prycznic,bidet i wc a w drugiej po schodkach wanna (mala to na jakies pranie reczne czy poki co na wykapanie psa poki maly) i pralke i kosz na brudne ciuchy. I rozumiesz ze mu ciezko jest wejsc po paru schodkach aby ciuchy do kosza wrzucic. To rzuca na schodki..jedyny plus tego ze nie zostawia tego w pokoju;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
A ja mam znów uczucie jakbym miała już okres dostać a jeszcze prawie dwa tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was moje drogie :* ja juz na nogach ogarniam mieszkanko a na 14 do pracy :) okres płodnosci sie u mnie zakonczył i nie licze na cos bo mało było przytulanka :( musze was nadrobic ale to w pracy jak bede sie nudziła :) teraz czekam do 18 na @ a 11 mam gina to znim pogadam troche :/ zycze wam miłego dzionka :****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Marta u mnie też ten cykl stracony bo mój boski armando się rozchorowal... Więc byłabym w mega szoku jakby od jednego przytulanka cos wyszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny:) Nareszcie piatek:) byle do 16 i weekend:) Iza785 ja juz odliczam do orkesu na marzec bo ten na luty 11.02 to czekam bo byc musi, a ze w tym miesiecu odpuscilismy starania to nie mam do czego odliczać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Marta masz duże szanse nie opowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×