Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość Alaaa66
Dziewczyny ja czekam na rezonans... Pietra mam jak nie wiem co :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki :) Lece kuzwa do pracy :) Ale chyba mi sie nie chce :) Jak zwykle zreszta :) Jak u Was samopoczucia??? Mam nadzieje ze ok. Cicho tu jakos od rana :) Ale do wieczora napewno to sie zmieni :) Alaa wszystko bedzie dobrze :) Dzielna bądź :) Moja mama tez miała kiedys robiony rezonans ale nie pamietam ile na wyniki czekała. Nie wiem czy nie było tak ze zrobili jej rezonans, kazali poczekać i zaraz ja lekarz wolał i mówił co i jak wyszło - cos mi sie tak kojarzy ale nie jestem pewna. Mam nadzieje ze nie bedziesz musiała długo czekac i sie denerwować bo najgorsze jest czekanie!!!! Marta czekamy na wieści co u meza. Jak sie czyta co beda mu robić to aż ciarki po dupie przechodzą :( Trzymamy kciuki zeby wszystko sie udało :) I pozdrów męzulka od koleżanek z forum :) :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala trzymaj sie :) Jestesmy z Tobą :) Bedzie dobrze - musi byc dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny.Nie odpisalam Wam w piatek bo juz do pracy lecialam a wrocilam w sobote rano i jak padlam to wstalam dopiero wczoraj.Jakas grypa czy cos mnie wzielo.W sumie juz lepiej ale gardlo czuje i zatoki ;/ Co do mojego chlopaka. To nie tak ze nie wiem czego chce.O wspolnym mieszkaniu marzylam juz od ponad roku.W miedzyczasie byly klotnie, dziwne jazdy a ze ja mam taki charakter a nie inny to dosc dlugo to wszystko we mnie siedzi i nie zapominam o co poszlo. Troche Pan X. namieszal mi w glowie.Pewnie tez mial racje w niektorych sprawach ale na swiecie nie jeden facet ktory potrafi omotac w kilka minut. W piatek tez sie troche rokleilam ale to przez prace ktorej nie cierpie. Ogolnie mowiac weekend minal mi szybko i kiepsko, W szoku bylam jak sie mna chlopak opiekowal.Cala sobote i niedziele przy mnie siedzial.Az wzruszona bylam. Wczoraj poszalelismy troche w lozku i gdyby nie to ze niedlugo okres to czekalabym na dwie kreski :P W sumie to dziwne bo (.)(,) bolaly mnie juz tydzien temu, teraz przestaly a @ nie widac... Giubelli gdzie sie podziewasz?? Bejbe tez zajeta bo tylko na chwilke jestes. Marta pozdrow meza :) Na pewno wszystko bedzie w porzadku.Ja cholera tez mam operacje dloni w czerwcu.I to jeszcze prawej :( Ale boje sie ze cos wyjdzie nie tak i pozniej nie bede mogla ruszac palcami, wiec zastanawiam sie jeszcze. Co do migren.Wiem ze sa jakies zastrzyki ktore pomagaja od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziara2222
Mam nie regulalne miesiaczki od 3miesiecy staramy sie z mezem o nasze upragnione dziecko.Pomozcie.czy ktoras miala takie objawy jak ja:10dni po miesiaczce bolaly mnie cale plecy i do dzis boli mnie dol plecow a 12dnia zaczely mnie bolec sutki po 3dniach cale piersi,pobolewalo mnie podbrzusz .dzis jest 23dzien cyklu miesiaczke mniej wiecej powinnam dostac za 11dni.odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Wyniki miały być w czwartek ale dostałam od razu bo wszystko OK uff co za ulga masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ęxcedrin migra stop + apap ice+ 2 h w samotności, ciemności, ciszy zdziałały cuda:D żyjęęęęęę:D Alaaa66 nigdy nie próbowałam z tym prysznicem na mdłości, trzeba będzie :) cieszę się, że wszytsko ok po rezonansie 🌼 nie mam pomysłu na obiad;( i nie chce mi się dzisiaj iść na tańce, wole spędzić wieczór z mężuśkiem bo w sumie przez ta migrenę cały weekend mam z życia wycięty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Spróbuj stymulowana chociaż w zimie taki prysznic to hardcore... Ciesze się strasznie z wyników chociaż trzeba szukać dalej czego mnie tak kluje ucho no nic zobaczymy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maz tez ma prawa reke ;( Jeszcze jest na bloku operacyjnym ;( Fajnie ze wyniki sa dobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszłam Wam sie poskarżyć :) Bo czuje sie jak babcia 70-cio letnia. W pracy cos mi w kręgosłupie strzeliło i ledwo k***a chodzę :( Na szczescie wracam juz do domu ale każdy krok to wysiłek :( K***a jak to boli :( Umieram :) ta jasne- nie z taka dupa do grobu :) :) Zajrze pozniej dziewczyny :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wysle Wam pozniej na poczte wiadomosc. Mam problem, w sumie niedokladnie ja ale tez mnie w jakims stopniu dotyczy a nie mam pojecia co zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane laseczki długo mnie znowu nie było no ale samopoczucie coś nie te kostki puchną i wogóle spadek sił witalnych no ale jeszxcze się klulam hehe dzisiaj już lepiej wieczorem wizyta u mojego gin hehe ui ustalimy ostatnie usg. u nas trwa 34 tc więc już niedługo pomału myślę o pakowaniu torby a niedługo łóżeczko trzeba będzie ustawić. ostatnie dni miałam ciężkie też ze względu na mojego małego brojka. skończył już rok i 8 mc i tak sobie myślę że nie może być tak żę bede na zmiane jednemu i drugiemu pampersy zmieniac no więc mowie sobie dość i byklo tak pierwsze dwa dni latalam ze szmatą i tylko majtki i pampersy zmienialam maly sprawdzal o co kaman hehe no ale 3 dnia już pisiu wołał i jak go sadzałam robił nie zawsze ale przy czestym sadzaniu dalismy rade przetrwac dzien. tylko kupę w pampersa robił nie chcail na nocnik. dzisiaj piąty dzień i przez cały dzień zero wpadki i nawet do drugiej opcji usiadł i zrobił jej ale jestem szczęśliwa tak więc odpieluchowanie i pobudki nocne już za nami... giubelli a ty gdzie sie podziewasz. fiona kulasz się jeszcze??? :-) dziewczyny a może jakieś propozycje na imię dla synka. a wogóle to u nas wiosna mały dzisiaj do domu nie chciał iść oj co ja się naprosiłam aż w końcu mąż go pod pachę wzioł i siłą zaniósł na obiad. kocham taką pogodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka. taka oto ja - kulam sie kulam:) czasem gorzej jest, czasem lepiej:) ale daje rade. Nogi mnie bola czasem, cos zakluje w podbrzuszu, ale z 3 tygodnie temu czulam sie gorzej. Przytylam 11kg :) haha Mi leci 35 tydzien, w czwartek wizyta, a potem 27 ostatnie usg;) ale podejrzewam ze i tak cesarka bo mala dalej siedzi sobie. I czkawke ma 5 razy dziennie hehe;) smieszne Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA85 właśnie wróciłam z pracy cały dzień praktycznie o tym nie myślałam a przynajmniej nie tak intensywnie. Na razie objawów brak :( chyba że te urojone heheh :). Mam nadzieje że za tydzień się wyjaśni boję się strasznie niepowodzenia w tym co pragniemy osiągnąć. Lecę teraz domek ogarnąć bo jutro znowu od rana praca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jestem i ja, weekend jak zwykle rodzinny, byliśmy na łyżwach, wszyscy jeździli - ciotka robiła zdjęcia. Za to w 20 tydzień weszłam z hukiem, mianowicie takim, że jestem chora. Gardło bolało całą noc, oczywiście była nieprzespana. Teraz bolą kości, głowa i mam małą gorączkę. Ale słuchajcie tego! Jestem u lekarza, powiedziałam dwa zdania: Mam objawy grypy i jestem w ciąży. Jeszcze nie zbadała mnie a już powiedziała że nic konkretnego brać nie mogę, rutinoscorbin, syrop drosetux i strepsils. Pytam czy mogę prenalen, bo to typowy syrop dla chorych ciążówek - ta mi mówi że ona nie wie co to i że najwyżej gin mi może powiedzieć ! No szok! Poszłam tam tylko po zwolnienie w sumie bo leczę się sama w domu. 🌼 Alaa - no ja też miałam kiedyś tam kiedyś rezonans, wyszedł jakiś naczyniak milimetrowy, ale nie ma on wpływu na nic, i dużo ludzi nawet nie wie że ma coś takiego. Jak u Ciebie gra - to się cieszę :) 🌼 marta - trzymam kciuki za męża! Zabieg paskudny :/ ale moja siostra to miała - przeżyła. Trzymaj się tam! 🌼 maćkowa - byłam wczoraj w kościele, i naprawdę pomodliłam się za Was wszystkie i za Pana F. też! Tak jakoś miałam więcej czasu, bo miałam klęcznik udostępniony i to przy samej ścianie to se myslę a co! niech tam wiedzą na górze żeby pomóc wszystkim nam ! :) 🌼 Eevi - no to może pokaż mężowi, że takie wizyty i badania to naprawdę jest już standard. Już tu o tym rozmawiałyśmy i niestety jest to czasem urażenie dumy faceta (tzn. oni tak myślą) ale my mamy wystawiać katarzyny nieznajomym ginekologom, a oni nie potrafią oddać swojej wydzieliny do badania ?! Chamstwo w państwie normalnie :) powodzenia w przekonywaniu go :) 🌼 Iza85 - no to życzę by prorocze sny ziściły się szybciochem !!!!! :) 🌼 smerfetka - helloł 🖐️ :) 🌼 stymulowana - mi pyralgin pomaga na głowę. Nic innego. Teraz w ciąży też mam :/ zwłaszcza w weekend, jak pośpię dłużej. Człowiek się starzeje :) 🌼 hej ciężarówy taka oto ja i fiona ! czuję, że urodzicie w tym samym czasie ;) jeeezuuu, ile jeszcze do tego czasu u mnie.... choć leci jak pieron ! Rozglądam się już za wózkiem 3w1, za łóżeczkiem 4w1 ;) praktyczność to dla mnie wszystko! Narazie się rozglądam żeby potem nie szaleć....ale kupować będziemy dopiero po 30 tyg. gdzieś. Jak leżę zaczynam czuć te bąbelki o których fiona mówiła ;) choć bałam się że jeszcze nie czuję nic, ale coś czasem mnie smyrnie :) No, za tydzień się dowiem jaka jest płeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane jestem i ja :) Dziś już po wizycie u lekarza, 14 tydzień, wszystko dobrze i skierowanie na badania krwi. Przed chwilą włączyłam naszą pocztę, ale trochę mi ciężko to wszystko ogarnąć, od zawsze korzystam z poczty na wp, więc ta to dla mnie czarna magia :P ale spokojnie mam teraz duużo wolnego czasu, nie licząc obowiązków w domu, więc jakoś to ogarnę. Chciałam wysłać wam skan mojego usg, ale najpierw dojdę trochę do ładu i wyślę. Brzuch rośnie a mój nie może się nadziwić ile teraz jem :P Staram się niczego sobie nie odmawiać :) Idąc za radą którejś z was (już nie pamiętam której ;p) zaczęłam się oczyszczać grejpfrutami :) taka oto ja to ty już prawie z górki masz :) Ja też kochane o was wszystkich myślę, i mocno, mocno trzymam za was kciuki!! :):* Buziaki :* Jak tylko ogarnę pocztę to wyślę wam zdjęcie :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PauliśC ohhhh jakie to piękne, cudowne, tak Wam wszystkim zazdroszczę kochane:) ohhh czy mnie to kiedyś spotka? dzisiaj w nocy miałam dziwne sny....najpierw śniły mi się igraszki z mężem, potem, że jestem w ciąży i nawet si przebudziłam i też stwierdziłam że serio jestem w ciąży, odbija mi już, a potem, że znalazłam dziecko u mojego doktorka w klinice, znalazłam chłopczyka na oko z 5 lat.......dziwne sny.....jednak idę na tańce:) marta i jak mąż? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfecia jestem, jestem czytam na bieżąco cięzko mi sie połapać tyle ostatnio tutaj nowych staraczek dołączyło i już miałam pisać gdzie 'stare' nie miejcie mi tego za złe dziewczynki się podziały, czytam dalej a tu proszę są! jejciu już niedługo rodzita kobity!! ale ten czas leciii!!! oby zdrówko Wam dopisywało i nie było tak ciężko:* Martuś zobaczysz operacjion się uda no raczej nie inaczej Alaaa66 super że z badania rezonansu wszystko wyszło ok Stymulowana współczuje Ci tej migreny.. mnie tydz temu bolała tak głowa że cały dzień przeleżałam nikomu tego nie życze.. co do snu a może to jakiś proroczy sen asas^^ PauliśC o jesteśmy na podobnym etapie ja dzis mam 13tydz i 2dz już mi14 tydz leci ale ten czas szybko płynie o.O ps śliczny dzidziunio <3 ja w sobote miałam to badanie prenantalne, stresowałam się obłędnie ale u mnie to standard panikarz taki troszeczkę ze mnie jest mały było super na tym badaniu napatrzeć się na maluszka nie mogłam, mogła bym tak godzinami patrzeć i patrzeć, wszystko wyszło ok co jestem przeszczęśliwa, dzidziuś fikał, machał raczkami no coś pięknego po prostu Wszystkim staraczką życzę takiego widoku Smerfecia jestem, jestem czytam na bieżąco cięzko mi sie połapać tyle ostatnio tutaj nowych staraczek dołączyło i już miałam pisać gdzie 'stare' nie miejcie mi tego za złe dziewczynki się podziały, czytam dalej a tu proszę są! jejciu już niedługo rodzita kobity!! ale ten czas leciii!!! oby zdrówko Wam dopisywało i nie było tak ciężko:* Martuś zobaczysz operacjion się uda no raczej nie inaczej Alaaa66 super że z badania rezonansu wszystko wyszło ok Stymulowana współczuje Ci tej migreny.. mnie tydz temu bolała tak głowa że cały dzień przeleżałam nikomu tego nie życze.. co do snu a może to jakiś proroczy sen asas^^ PauliśC o jesteśmy na podobnym etapie ja dzis mam 13tydz i 2dz już mi14 tydz leci ale ten czas szybko płynie o.O ps śliczny dzidziunio <3 ja w sobote miałam to badanie prenantalne, stresowałam się obłędnie ale u mnie to standard panikarz taki troszeczkę ze mnie jest mały było super na tym badaniu napatrzeć się na maluszka nie mogłam, mogła bym tak godzinami patrzeć i patrzeć, wszystko wyszło ok jestem przeszczęśliwa, dzidziuś fikał, machał raczkami no coś pięknego po prostu Wszystkim staraczkom życzę z całego takiego widoku :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Smerfecia jestem, jestem czytam na bieżąco :) cięzko mi sie połapać tyle ostatnio tutaj nowych staraczek dołączyło :) i już miałam pisać gdzie 'stare':P nie miejcie mi tego za złe:) dziewczynki się podziały, czytam dalej a tu proszę są! :D jejciu już niedługo rodzita kobity!! ale ten czas leciii!!! oby zdrówko Wam dopisywało i nie było tak ciężko:* 🌼Martuś zobaczysz operacjion się uda no raczej nie inaczej :):P 🌼Alaaa66 super że z badania rezonansu wszystko wyszło ok 🌼Stymulowana współczuje Ci tej migreny.. mnie tydz temu bolała tak głowa że cały dzień przeleżałam nikomu tego nie życze.. co do snu :D a może to jakiś proroczy sen :D asas^^ 🌼PauliśC o jesteśmy na podobnym etapie:) ja dzis mam 13tydz i 2dz już mi14 tydz leci ale ten czas szybko płynie o.O ps śliczny dzidziunio <3 🌼 ja w sobote miałam to badanie prenantalne, stresowałam się obłędnie ale u mnie to standard:P panikarz taki troszeczkę ze mnie jest mały:P było super na tym badaniu napatrzeć się na maluszka nie mogłam, mogła bym tak godzinami patrzeć i patrzeć, wszystko wyszło ok co jestem przeszczęśliwa, dzidziuś fikał, machał raczkami no coś pięknego po prostu ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi się pokiełbasiło w pierwszej wiadomości, wybaczcie :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak będę miała jakieś odpowiednie zdjęcie to wstawię zdj brzucha. Bardzo dużo osób mi mówi że szybko mi się pokazał, ale to może dlatego że jestem drobniutka :) Kobietki mam do was pytanie: Jakie najlepsze kremy (w miarę tanie), sposoby na rozstępy? Co prawda nic póki co nie mam, ale myślę że bede miała. Moje siostry po ciążach mają "rysunki", a przy moich wymiarach myślę że mnie też to spotka, choć wolałabym tego uniknąć. No więc kobietki dawajcie mi rady, porady, sposoby :P Nawet te usłyszane od znajomej, babci, cioci :P Buziaki na dobranoc!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczny- kochane ciężaróweczki:) tak bardzo chcialabym byś na Waszym miejscu:) ehhhh :) rozmarzyłam sie jak Was czytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dlatego nic nie pisze. Ale postanowilam ze odezwe sie. Zazdroszcze wam! Szczesciary. Ja moge sobie pomarzyc.. mam dosyc swojej pracy a po dzisiejszym dniu szczegolnie. Dzien zaczelam fatalnie a w pracy mnie dobil ten dzien. Caly dzien placze.. z moim sie kluce i nie wiem jak to sie skonczy. Albo dobrze albo rozstaniem i wyprowadzka jego. Zycie mi sie pieprzy. Z chcecia wyjechalabum za graniceni zostawila wszystko jak jest tutaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) A wiec tak : operacja jakos poszła pocieli go jak jakies prosie :( ale widocznie tak miało byc no coz narazie boli bo jak by inaczej jutro chyba do domu i 2 miechy zwolniena masakra .... a ja jutro na 9.30 mam gina i zobaczymy co mi powie (.)(.) zaczynaja mnie bolec i leje sie ze mnie masakrycznie nie wiem co jest ale chyba cos nie tak ;( zobaczymy co jutro mi powie do @ jeszcze 8 dni o ile liczac od ostatnich 2 dni plamien bo @ wtedy sie nie rozkrecił .... juz nie wiem co o tym myslec a moj gin rozkłada rece i po usg mowi ze wszystko jest oki ...ale badan zadnych wiec bd sie rejstrowac do poradni dla bezpłodnych i niech oni robia cos ze mna bo zwarjuje ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martus no lepiej idz do innego lekarza moze zleci odpowiednie badania bo troche cos sie u Ciebie ostatnio nieciekawie pokomplikowalo.. I moze sie w koncu wyjasni Eweelka glowa do gory! Ciebie niedlugo tez to czeka;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Hello :) Aktualizuję bo @ się zaczął Majowa 27********18.01.2014*******Marcelinka CIĘŻARÓWKI usmiech.gif Fiona 25 ******* 3 cs ******* usmiech.gif RozusPL 21 ***** 4 cs ******* usmiech.gif Taka oto ja 24 ****** 2 cs ******* usmiech.gif Giubelli 27 ****** 9cs ****** 1dz ******* usmiech.gif PauliśC 22 ****** 15cs ****** 1 dz ******* usmiech.gif motynka 24 ******* 2cs ****** usmiech.gif ŻoneczkaKrk 25 ****** 3 cs ******* usmiech.gif JovankaJo 29 ****** 3cs ****** 1 dz ****** usmiech.gif bejbe27 27 ****** 18cs ******* usmiech.gif Angelusdominus 23 ****** 3cs ****** 4dz****** usmiech.gif AKTUALNE STARACZKI - 2014 paulinka121989 ******* 24 ******* 8cs ****** 1 dz ****** @12.02 IZA85.......................28..........4cs............2d z...........@ 14.02 Stymulowana *******28 ****** 16cs *******1 dz******@ 15.02.2014 marta86100 ******** 28 ******* 73cs ******2dz******* @18.02.2014 Alaaa66****** 28 ****** 10cs ****** 1dz ********* @18.02.2014 nessaja ******* 21 ********* 3cs ******** @ 28.02.2014 Goofcia ******* 22 ********* 6cs ******1 dz ******* @1.03.2014 Agniesia 88 ******* 25 ******* 4cs ******* 1dz******* @ 2.03.2014 Paola1801******22***********7cs********1dz**********@5.03 .2014 eska 22 ******** 22 ******* 14cs ****** 1 dz ******* @XX.03.2014 Izulinka7 ****** 23 ****** 12cs ******** 1 dz ******* @XX.03.2014 Eweelka ****** 31 ******* 6cs ********* 2 dz ****** @11.03.2014 MackowaZona ******* 27 ******14cs *******1 dz ******* @14.03 Marta pozdrów męża i pisz nam szybko co gin powiedział. Może po ziółkach nadmiar wody się z Ciebie leje?! I tak jak Bejbe ( ) mądra głowa radzi może skonsultuj się z innym ginem?! Giubelli kochana Ty moja, dziękuję Ci za pamięć i modlitwę w imieniu pana F, swoim i reszty staraczek :) :* Stymulowana może Ty i wyśnisz sobie wkońcu to dzieciątko, oby :) Agniesiaa jesteś? Ambroziak zaraz pamiętasz? ;) Iza szalona Ty, rozmawliłaś mnie hasłem "nie z taka d**ą do grobu" hehehe coś wiem na temat bólu pleców i szczerze Ci współczuję. Mi jak strzeli to zbierać mnie z podłogi trzeba :/ daj znak czy przeszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja dziewuchy :) Taka oto ja juz nie duzo Wam zostało :) Pozostaje tylko pozazdrościć :) Ciesze sie bardzo ze mały śmiga juz bez pampersow :) Gratuluje Ci wytrwałości :) :) Sylwunka i tak trzymaj. Nie myśl o tym wogole :) Wiem ze tak "wogole" to sie nie da, ale spróbuj organizować sobie czas zebys cały czas miała jakies zajęcia :) Wtedy mniej bedziesz myślała :) A ja cały czas trzymam kciuki zeby sie jajko zaplodnilo i zagniezdzilo :) :) Giubelli kochana zdrowka Ci zycze :) Oby jak najszybciej przeziębienie minęło :) Trzymam kciuki :) I dziekujemy za modlitwy :) Kochana nasza :) Musze stwierdzić ze ja tez sie rozmarzylam jak tak czytałam wypowiedzi ciezaroweczek :) Ja juz dzidzie w swoim brzuchu widziałam oczyma mojej wyobraźni :) :) Paola trzymam kciuki zeby wszystko sie ułożyło!!! Marta super ze z mezusiem ok. Teraz przez 2 m-vw bedzie Ci obiadku gotował :) :) Marta ja Ty kochana mialas plamienia to to nie moze byc nic innego jak fasolka :) Jejkuu aż mocniej kciuki zaciskam :) :) Czekamy na wieści co Ci gin powie, a jak nic to zanim wyjdziesz to do w d**ę kopnij i szukaj innego gina :) Alaaa ciesze sie bardzo ze wyniki sa dobre :) I oby tak dalej. Maćkowa dziekuje. Juz drugi raz mnie cos takiego złapało :( 2 ketonale zezarlam i mi troche odpuscilo. Siedzę kuzwa jakbym kij połknęła a jak wstanie to przy ścianie sie prostuje bo inaczej nie da rady i chodzę zagrabiona :( Jak rano dalej bedzie mnie bolało to dzwonię do pracy ze nie dam rady przyjść i bede leżała w wyrku :( jutro rano dam znac co i jak :( Juz teraz wiem co moja mama czuła jak ja bolał kręgosłup, zanim na operacje kręgosłupa poszła :( Zreszta i teraz po operacji jej dokucza :( Idę sie uwalić bo mi zaraz dupa odpadnie :( Ból aż do pośladków mi promieniuje i do uda :( Zajrze jutro :) Spijcie dobrze dziewczyny i miewajcie prorocze sny :) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Stymulowana Bejbe Giubelli Iza Marta wszystkim dziękuję :-) przez to dziś w ogóle nie miałam głowy wejść na forum... Ulzylo mi Giubelli kontrolujesz tego naczyniaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×